IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
17. jan 2011

@mirus11 Miri dakujem🙂 Ste to s kockami velmi pekne rozbehli, tak dufam, ze naskocime na vlak aj my tri so Streliciou a Adikasalou, dufam, ze som na nikoho nezabudla 😉 U nas je to uz druhy pokus.

zuzanka7834
17. jan 2011

@mirus11 mne Krajko po prvom iui povedal, ze pn v ziadnom pripade nie je potrebne, ze mam fungovat rovnako ako keby sa nic nestalo... Tak som fungovala a nic z toho nebolo. Teraz to uz nerisknem....

mirus11
17. jan 2011

@zuzanka7834 no ja som bola v gyn-fiv a tam mi doktorka povedala,ze treba odpocivat.tak som aj tak spravila a vidis,mame na ceste malinke miminko.ja som to nechcela riskovat,lebo mi mame aj bez toho tazku robotu v praci.a teraz som na rizikovom

apolenka6
17. jan 2011

@zuzanka7834
@katy33
@fomarik dievčatá moje dakujem pekne za gratuláciu darček mám viem,že ten najkrajší na svete! 😉

@fomarik ty si hlavička?!tú Apolenku si trafila na 100%šikulka 😉
Strašne moc sa teším a gratulujem ku srdiečku a bábike ako ju ty pekne voláš.Teraz budem podľa teba vedieť čo ma čaká v ktorom tt 😉 Dnes som u doktora dopadla dobre mám PN bez problémov.. dr mi povedal,že on s tým nemá prblém bol rád ako som dopadla a aj si spravil sono povedal len,že sliznica je krásna a som tak asi v 4-5tt.Trošku sa čudoval,prečo utrogestan užívam len 2x2 tak mi zvýšil dávku na 3x2 inak mi dal kontrolu 27.1 aby mi dal trvanie PN na další mesiac 😝 Len? u gynekologa som dnes čakala aj s mm (poslušne sedel) 😀 od?! 6:45 Do?! 11:00ked ma zobrali no hrôza dnes tem boli tehotné a bola teh. poradňa tak to pre to tak trvalo.Ja sa cítim dobre sem tam mi zaťaží žalúdok a ešte ta maternica popicháva ale nie stále.Dnes by som mala mať mrchu 😉 a viem že nepríde....

mirus11
17. jan 2011

@apolenka6 a preco ti zvysil doky ten utrogesta 2×2

zuzancek22
17. jan 2011

@fomarik strášne moc ti gratulujem. ja som už konečne doma

apolenka6
17. jan 2011

@zuzanka7834 teším sa stebou a budem ti drať palčiská aby ti IUI sa podarolo ako nám.To ma ukludnilo o tých atb.lebo aj ja som ich užívala síce som sa na to pýtala a dr mi tiež ukludnil,že to je v pohode 😝 Neviem či by sa dal vyžiadať dr.Krajkovič na IUI ale to môže byť náhoda,že obe ja aj fmarik sme mali jeho a sa to aj podarilo...čo má prísť tak príde 😉

zuzanka7834
17. jan 2011

@mirus11 a kde si robila? Ja mam sedavu pracu, ale ten streeees! A ked si bola doma, tak si len lezala, alebo si robila aj nejake drobne domace prace? Ja mam jednu taku brajgelovu izbu a tu by som za ten cas chcela vyriadit, bude to zahrnovat aj zehlenie, lebo tam odkladam vyprate pradlo a pod. Ale myslim si, ze to bude relax, takze by som to mohla robit... A varit drahemu, to samozrejme 😉

@apolenka6 to cakanie je hrozne, ale stale sa lepsie caka tehotnej medzi tehotnymi, ako netehotnej, co chce byt tehu medzi tehotnymi 😉 Lebo aj ked to este nevidno navonok, nosis v sebe sladke tajomstvo. Velke tajomstvo 😉

apolenka6
17. jan 2011

@mirus11 ja neviem?ale mne to nevadí u každého lekára je to inak a má iný postup..?? 😕 😕

zuzanka7834
17. jan 2011

@apolenka6 aj tak si ho vyziadam, ak sa bude dat 😉 Vam pomohol, ma zlate ruky, tak nech ich pouzije aj v stredu 😀 😀 😀

mirus11
17. jan 2011

@apolenka6 no ja som sa len tak spytala,ze ci si mala neaky problem,ked ti ho zvysil.a v ktorom si tt?

apolenka6
17. jan 2011

@zuzanka7834 neboj pamätám si to v čakárni u gyn.ked som chodila a túžila byť tehu a samá tehotná počká to aj teba!!a uvidíš už čoskoro

apolenka6
17. jan 2011

@mirus11 nie problém nemám,len to asi poistil podľa tehotenskej kalkulačky a už aj dr mi to tak vyrátal 4-5tt teraz idem v piatok na sono a krv do Helíka tak budem možno múdrejšia.A ty si v ktorom tt?

zuzanka7834
17. jan 2011

@apolenka6 dnes ked som bola na tych folikoch, tak bola tiez poradna, bolo ich tam vela a vacsina z nich boli nase spoluobcanky, niektore boli take mladucke... Boze, ked si predstavim, ze doma ich caka uz mozno 5 deti... 😕 Nastastie som to mala vybavene a doky ma zobral takmer ihned.

mirus11
17. jan 2011

@apolenka6 no minuly tyzden som bola u mojho dokyho a ten mi povedal ze podla sona je to 5tt+6.a tak som zvedava,ze co mi povedia zajtra v gyn-fiv.ze kolky je to tyzden.ale nevies do kedy sa berie ten utrogestan?

apolenka6
17. jan 2011

@katy33 no ešte že si to stihla!!!inak by som sa nebavila 😀 😀 😀 ale nie! som rada ,že si si spomenula a mm už oslávil svoje narodeniny?teda mi sa asi nestretneme myslela som si,že ma prídeš pozrieť do práce ked nastúpim,ale už dúfam nenastúpim,ale už som ťa zo zadu videla 😀 😀 a kedy máš mať mrchu?strašne rada by som s tebou kočíkovala tak na teba čakám!!!!moc ti to prajem a držím päste nech máš vajka a IUI

apolenka6
17. jan 2011

@mirus11 neviem ale tak si myslím či nie do 12tt???? 😕 😕 to len hádam možno fomárik bude vedieť a ty ho ako užívaš ?inak ja som asi tak 2týžne za tebou 😉

mirus11
17. jan 2011

@apolenka6 no ja beriem vecer 2 a rano 2 vaginalne.aj ty ho beries vaginalne?no ved nevadi,zajtra sa spytam v BA a potom dam vediet.ale mne sa nieco mari,ze tusim len do 8 az 10tt

apolenka6
17. jan 2011

@mirus11 aj ja vaginálne .Dobre spýtaj sa budeme múdrejšie...

apolenka6
17. jan 2011

@zuzancek22 Zuzanka naša tak to som rada,že si domka len sa nám pekne kuríruj 😉

jerryjanka
17. jan 2011

@fomarik NT screening - nuchalna translucencia - šijové prejasnenie - aby videli či nema babo Downa
a určia presnejši termin pôrodu podla velkosti

zuzancek22
17. jan 2011

@apolenka6 BUDEM som doma až dokonca mesiaca

katy33
17. jan 2011

@fomarik To akože, ty si naše Slniečko a babatinko bude po maminke-po tebe, tiež take Slniečko 😀 😝

katy33
17. jan 2011

@apolenka6 No, mojenko, presne na to som myslela i ja-že ty mi už nepomôžeš s tymi krabicami na tie moje haksne 😀 😎 ...ale osud nas hodil k sebe, pre niečo to asi bolo a stale budem chodit na socialne platit dobr.poist. a ty určite tiež, tak budeme čihat...a zo zadu vyzeram lepšie ako spredu, uuuuuuu 😎 Tak a to kočikovanie plati, ešte som vravela, že budeme tiskat dvojky, tak vyčkam na teba, kolko maš v brušku kuskov a potom sa zariadim 😀 😀 😀 Len po uliciach budeme musiet chodit za sebou, lebo vedla seba to bude tesnotka 😝
V sobotu mam posledny duph., takže ms dufam pride v pondelok a nebude ma natahovat ako naposledy 😠 No takže pevne verim, že na jesen už budeme silno brazdit ulice a tiskat štvorkolesovych tatošov 😎

katy33
17. jan 2011

@zuzancek22 Srdiečko, som rada, že si už domka, teraz pôjde to uzdravenie ovela lepšie a rychlejšie. A budu ešte z toho aj nejake vysledky, či to sa už nerobi 😕

apolenka6
18. jan 2011

@katy33 že haksne!! 😀 😀 Tak tomu neveríííím 😠 ved z buku som ta videla a kočka si ako hrom!!! 😉 vysoká,upravená,pekne zladená v oblečení 😵 😵 Ja už nebudem chodiť na social..lebo mojenko krásne ked marodíš tak si nemusíš platiť DNPO jedine ked v mesiaci marodíš 2týžd.tak si platíš len len ten zvyšok čo si práce schopná a a som PN v kuse.Inak včera som si bola zaniesť PN na sociálnu a to som nechápala ako sa táp ani zmenila stráááášne milučká čo pred tým bola mrzutá 😕 no ťuťu-muťu!! 😀 😀 a vieš prečo? včera dávali v správach soc.poisťovňa ide prepúšťať a nechajú len tých usmievavých,príjemných zamestnancov aby sa zákazníci cítili príjemne a bola spokojnosť....
Tomu aj ja verím na jeseň brázdime ulice mesta spolu!!!! 😉 😉 😉 😉

apolenka6
18. jan 2011

@fomarik dnes asi ideš ku gynek. tak daj vedieť či ti dal teh.knižku júúúj tak sa teším že je u teba všetko v poriadku!!!tfuj,tfuj,tfuj!!!!!!

apolenka6
18. jan 2011

@mirus11 daj echo ako je to s tým utrošom 😉 a ako si dopadla

fomarik
18. jan 2011

@apolenka6 ja mám utrogestan užívať do 12tt, ale ten posledný týžden ho mám postupne vysadzovať, nie naraz, tak si budem pomaličky znižovať dávky.

fomarik
18. jan 2011

@apolenka6 tehu knižku mi dá až po 12tt 😠 😠 😠 , konkrétne 11.2, ked pojdem na sono. Aj prvé dobery mi bude robiť až potom. No ale mne sa to zdá byť veľmi pozde. A ked som mu dnes povedalal, že sme počuli biť srdiečko, tak skoro padol na riť, že a to je ako možné?!!! Divil sa ako primitív a napokon dodal, že s tým, aby bud. mamička počula biť srdiečko vôbec nesúhlasí. Som myslela, že ho pretrhnem! Kretén jeden! A aj tak na to sono v 12tt pojdem ku Krajkovičovi ešte 10.2...a nech ho aj roztrhne!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre