IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
2. feb 2012

Posledne testovanie 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
2. feb 2012

@buba13 no uvidím kedy sa vrátime máme tam byt o pol deviatej tak poobede tu už budem a poinformujem 🙂 🙂

tinka9075
2. feb 2012

@cmelica tak testík je krásny 🙂 🙂

buba13
2. feb 2012

@cmelica nadherny test

cmelica
2. feb 2012

@lenisko1 budem mooooc na teba mysliet a daj nam tu hned vediet....drzkaaaaam palce aj na nohach 🙂

cmelica
2. feb 2012

@tinka9075 zajtra myslim na teba aby boli krasne fliky a sup sa na to 🙂 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj

tinka9075
2. feb 2012

@cmelica dakujem no verím že budú pekné snád sa iui popdarí 🙂 🙂

majca55
2. feb 2012

@lasalete pekný večer prajem 😵

majca55
2. feb 2012

@tinka9075 myslím stále na teba a ráno bude ešte viac aby sa pekne spermošky zahrýzli 😵 😵

tinka9075
2. feb 2012

Tak babenky idem pomaly do ríše snou dobrú nocku 😔 😔

cmelica
2. feb 2012

@buba13 dnes som bola s mm u lekara bo je chori a potom poobede na kontrole so stitkou 🙂
a uz len odpocivam...aj som si pospala 🙂 si teraz v praci???
a Dakujem 🙂

majca55
2. feb 2012

@cmelica moja aký je krásny a večer som šťastná stebou 😵 😵

tinka9075
2. feb 2012

@majca55 dakujem som rada že vás tu mám babenky moje 🙂 🙂

cmelica
2. feb 2012

@lasalete pekny vecer aj vam 🙂 🙂

majca55
2. feb 2012

@lenisko1 hlavne až je bábo aj ty v poriadku moja a som zvedavá čo čakáš 😵

cmelica
2. feb 2012

@majca55 Dakujem moja 🙂 🙂 🙂 a to som bola zhruba pred hodkou a pol-dvoma predtym na WC 🙂

majca55
2. feb 2012

@buba13 presne tak musí spolu držať a podporovať sa potom všetko ide ľahšie 😵 ja som sa tu veľa tiež dozvedela priučila tak musím posunúť dalej 😵

cmelica
2. feb 2012

@tinka9075 dobru nocku a zajtra davajte pozor na cestach 😎 drzkaj sa a hned piiiis 😀

majca55
2. feb 2012

@cmelica krásny a neverila si moja a dočkala si sa prajem z celého srdiečka 😵

cmelica
2. feb 2012

@majca55 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dakujeeeeeeeeeeeeem moooooooooooooooooooooooooooooc 😵 😵 😵 😵

buba13
2. feb 2012

@cmelica fuha, tak mas doma maroda. aspon nie si doma sama 🙂 na stitke ti upravili lieky? no veru som v praci, ale kolega potreboval vymenit smenu. takze zajtra ranka a vikend 😀

majca55
2. feb 2012

@tinka9075 aj my sme radi,že si tuuuuuuuuuuuu tfuj tfuj na zajtra 😵 😵

lenisko1
2. feb 2012

@cmelica dakujem pekne a dam jasne ze sa ozvem

buba13
2. feb 2012

@majca55 presne aj ja som uz par babam trosinku pomohla 🙂 som rada , ze som tu spoznala osoby so zlatym sdieckom 😉

cmelica
2. feb 2012

@buba13 hej upravil mi davkovanie a za 3 mesiace kontrola 🙂 vraj je podstatne,aby som tie lieky brala pre rozvoj nervoveho systemu babatka 🙂
to ti dobre vyslo 🙂 🙂 🙂 a co mate na plane??

lenisko1
2. feb 2012

@majca55 no to ano snad to aj tak ostane.. no to aj ja... dufam že už uvidi a hlavne ze sa ukaze 🙂 juuj to by bol darcek na narodky

kostickabonnie
2. feb 2012

@tinka9075 budeme mysliet, ved si na rade 😉 😉

buba13
2. feb 2012

@cmelica tak tak, aj mne upravila a povedala, ze este pred upravou som mala take vysledky, ze neverila ze su moje 😀 tak sme sa nasmiali. no v sobotu ideme k nasim. tatino ma 50-tku, tak naobedovat sa ideme a trosku pooslavovat a v maji bude vacsia oslava, lebo aj mamina bude mat taky isty vek 🙂 v nedelu k nam pridu kamarati s malym babenkom, tak sa tesim. a zajtra poobede by mali prist kamosi, ale nevedia ci pridu, lebo kamoska ma nejaku nadchu, tak ma neche nejako nakazit. 🙂 a vy co mate v plane?

majca55
2. feb 2012

@lenisko1 kedy ideš na sono? 😵

kostickabonnie
2. feb 2012

@cmelica skoda, ze sa nedaju poslat take pozitivne testiky k nam, aby to hcg potom preskocilo do brucha 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre