IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
7. feb 2012

@tinasc no to veru ,ze bude!!!!!tfuj tfuj tfuj drzim palce 🙂 🙂

tinasc
7. feb 2012

@cmelica určite bude 🙂 ďakujem 🙂

majca55
7. feb 2012

@tinasc tak a potom zas pojdem ja kočky a budeme tu všetky rad za radom tehulky 2012 😵 😵 😵

tinasc
7. feb 2012

@majca55 tak tak 🙂

sijust
7. feb 2012

@tinasc drzim palce 🙂

sijust
7. feb 2012

@adikasala moja krasna lopticka 🙂

ursula5
8. feb 2012

@cmelica tak čo moja už máš výpady na chladničku?? 🙂 ako sa cítiš?

adikasala
8. feb 2012

@tinasc jaj moja ty si uz skoro v ciely 🙂 🙂 🙂 myslim na teba bude to dobre,,,hlavne pozitivne myslenie 🙂 🙂 🙂 🙂

adikasala
8. feb 2012

dakujem kocky za komplimenty....brusko nam krasne rastie a mame sa vyborne,ziadne problemy 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. feb 2012

@ursula5 ahoooj!zatial to ujde a 14.2 ideme na kontrolu este do Heliku a mali by mi dat uz aj papiere...len aby bolo srdiecko 🙂
joooj to niee ...a dufam,ze ani nalety nebudu... 😀 a ty ako??v praci v pohode??

mirka2010
8. feb 2012

@adikasala naaaaadherneee brusinko, krasne, krasne, uzivaj si malicke ako sa len da 🙂

adikasala
8. feb 2012

@mirka2010 ahojky dakujem naozaj si to uzivam,prave konstatujem ze nemam ziadne problemy nic ma neboli nic ma netrapi.ficim na 100 percent.uzivam si to naozaj a pripravujem vybavicku pre bambulku,v sobotu zaciam aj predporodny kurz,uz sa tesim tak aspon spoznam mamicky s rovnakym bruskom 🙂
vy sa ako mate? este je zima vsak?aj tu v it je dost pod nulou take mrazy tu neboli viac ako 30 rokov 😠
dufam ze skoro vykukne konecne jar a vy sa mozte trosku prejst aj po vonku 🙂

mirka2010
8. feb 2012

@adikasala ahojkyyy, tak to som stastna, ze ta nic netrapi a uzivas si brusinko a malicke ako sa len da 🙂 juuuj a chystanie vybavicky, to je nadhera..ja som si to tiez velmi uzivala..inak predporodny kurz je paradna vec, aj my sme chodili, vrelo odporucam...aj ked som nakoniec rodila cisarskym, dozvedela som sa tam kopec zaujimavych veci a nasla kamosky 🙂

ursula5
8. feb 2012

@cmelica v práci v pohode, stíham všetko a je mi fajn po práci si vždy pospím a až podvečer doma niečo urobím ovšem ak sa mi chce ešte, že ten môj je taký tolerantný 😀
no ja som mala prvé 2 týždne riadne nálety na chladničku stále mi škvrkalo v bruchu 🙂

tinasc
8. feb 2012

@adikasala veď to, že to pozitívne myslenie... ale verím, že sa to podarí 🙂

kočky, mám 6 vajíčok, čo je menej ako minule... 3 sme dali napichnúť a 3 prirodzene oplodniť, tak zajtra volám, veľmi im držím palce, chcela by som, aby mi aj nejaké zostali, no neviem... všetko sa dozviem zajtra 🙂 tak im držte palce a tehulky šup sem s vírusmi 🙂 🙂 😉 ďakujem vám za držanie palcov 🙂

lasalete
8. feb 2012

ahojte takže druhé IUI negat. ☹ a musím si nájsť inú CAR lebo tam kde chodím IVF nerobia ... kvôli poisťovni

adikasala
8. feb 2012

@tinasc drzkam palce aby sa dobre vodilo vsetkym 6 🙂 🙂 a hlavne aby sa jedno dobre uchitilo u maminky uz na 9 mesiacov,potrebujeme dalsiu kamosku do partie, 🙂 🙂 🙂 posielam tehuvirusiky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 prejdi si este knizku 🙂 🙂 mne pomohlo v auguste som si dala reprizu na dovolenke s knizkou v ruke 🙂

alibabaa
8. feb 2012

@tinasc tak drzim vsetky prsty nie len palce 😉 😉 😉 😉 uz aby si aj ty bola v ocakavani a podala mi stafetuuuuuuu

apolenka6
8. feb 2012

@tinasc no tak už máš po punkcii ??? 😨 😨 😨 držím ti mooc moc palce ,nezáleží na kvantite ,ale na kvalite ... 😉 😉 ved zuzanka22 mala,len dve vajká sa oplodnili dala si ich vložiť a sa obe prijali 😵 😵 😵 .....tehu vírusy ti nemôžem poslať,ale ty mne áno potom 🙂 🙂 🙂

dasaa
8. feb 2012

@cmelica ahoj moja ako sa mas?A ako bolo vcera v Heliku?
Mas krasnu fotecku tak pekne si hladkaj brusko 🙂

tinasc
8. feb 2012

@apolenka6 moja ak sa podarí a určite sa podarí, tak Ti budem posielať vírusy plnými priehrštiami 🙂 ďakujem 🙂

tinasc
8. feb 2012

@adikasala ďakujem za vírusy, chytám a nepustím 🙂 veru, teraz sa už do tej knižky zahryznem riadne 🙂

tinasc
8. feb 2012

@alibabaa jasne, rada odovzdám štafetu, ja by som bola najradšej aby všetky tu snažilky už boli v očakávaní 🙂

apolenka6
8. feb 2012

@tinasc určite sa podaríííííí!!!! a potom čakáááám 😕 😕 😕 😕 🙂

dadax84
8. feb 2012

@kostickabonnie Ahoj, momentalne mam pauzu. Niekedy marec, april. mozno az maj, by som chcela ist na druhe IUI. Este stale nemam chut do dalsieho boja. Nechavam tomu zatial volny priebeh. A ty? Ako sa mas, a ako sa ti dari? 🙂

ivoka
8. feb 2012

Ahojte,mám otázočku,mám naplánované IUI cca o 2 týždne,treba trochu odpočívať pred a po ?Zrovna mi v tom období vychádza ples,preto sa pýtam,či niečo možem tým ponocovaním pokaziť... 😕

cmelica
8. feb 2012

@dasaa ahoooj!!!mam sa dobre 🙂 zatial niako nepocitujem velke zmeny...
v heliku vsetko v pohode a 14.2 ideme na kontrolu a dufam,ze uz bude aj srdiecko 🙂
a ty moja ako???

cmelica
8. feb 2012

@tinka9075 hooooj!!!na zajtra drzim palce 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. feb 2012

@lasalete ahoj!!to mi je moooooc luto ☹ ☹ ☹ ☹
a kam chcete ist??? drzkaj sa!

lasalete
8. feb 2012

@cmelica ahoj ďakujem idem do SPLNU ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre