IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
9. feb 2012

@cmelica gratulka veliká 😀 😀 😀 ..a nech je aj srdiečko v poriadku 😉

ketere
9. feb 2012

@tinasc zlato veľmi veľmi držím päste 😀 tfuj tfuj tfuj 😉

cmelica
9. feb 2012

@ketere dakujeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

ketere
9. feb 2012

@cmelica dlho som tu nebola, ale občas sa mi zadarí prečítať vaše super správičky🙂

cmelica
9. feb 2012

@ketere no a ty uz si v 35tt...ako sa citis???co to bude??

ketere
9. feb 2012

@cmelica hej, práve včera sme boli v poradni, máme už 2200 gramov 🙂 bude to dievčatko 🙂 tatko sa má po chlebe 😀 😀 😀 cítim sa relatívne dobre, až na to, že už ma všetko tlačí, spať sa mi moc nedarí, rýchla chôdza nehrozí... ale to su také normálne veci myslím na posledný mesiac tehu 😉

cmelica
9. feb 2012

@ketere juuuu tak princeznicka 🙂 🙂 🙂 este si to uzivaj potom sa uz nevispis vobec... 🙂
tak uz len doladujete detaily ,co??a termin mas na kedy??

ketere
9. feb 2012

@cmelica je mi to jasné s tým spánkom🙂 noo, mám v podstate všetko nachystané, už len tašku do nemocnice pobaliť - ale aj to už mám nachystané, len nahádzať do tašky - do toho sa mi nejako nechce.. 😒 temín je 17.3. 😲

cmelica
9. feb 2012

@ketere coby dup to budes mat za sebou 🙂 🙂 🙂 a meno??

renka5
9. feb 2012

@cmelica ahoj ako sa maš? 🙂 ty si kedy išla PN pri IVF?

cmelica
9. feb 2012

@renka5 ahooj!!Dakujem dobre 🙂 ja som na PN uz od 2 IUI ...takze ked som zacala stimulku na IVF uz som PN bola 🙂 ides na PN???

ketere
9. feb 2012

@cmelica hej, veď už sa neviem dočkať🙂 manžel chce Martinku🙂 ja som rozmýšľala ešte nad Tamarkou 🙂

renka5
9. feb 2012

@cmelica ja som tiež na PN od IUI ale mna aj začal boliet velmi driek ☹ Tak este stale marodim.A kedy davaju na PN ked ides na IVF?Chcela by som preist s jednej marodky na druhu ale neviem odkedy ma potom može dat gininekolog na PN.

cmelica
9. feb 2012

@renka5 a teraz PN od koho??a kedy ides na IVF???hned ako zacnes so stimulkou by ti mohol dat...

mirka2010
9. feb 2012

@dasaa ahojky zlaticko...mame sa fajn, tuk, tuk, tuk...vcera sme uz mali tri tyzdne!!! 🙂 a boli sme konecne von, na pol hodinku, bolo len -4, tak sme hned utekaliiiiii a tesili sa neskutocne moc z cerstveho vzduchu a slniecka...a boli sme aj s kamoskou a jej syncekom, boli nas pozriet, tak nam rychlo presiel den...a ty ako, tehulka nasa???

renka5
9. feb 2012

@cmelica teraz som od obvodnej ale ta ma nechce dlho držat.Už som na PN od 23 decembra.Je to super ze sa ti s IVF podarilo cakat maleho chrustika.

mirka2010
9. feb 2012

@ketere ahojky, aj my vam drzime palce...sas mi az nechce verit, ze uz pomaly ides rodit aj ty 🙂 drzkame moc, moc, moc palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂 a ako sa babika bude volat?

cmelica
9. feb 2012

@renka5 neboj moja chod za gynekologom a povec mu co je vo veci..urcite ta vypise na PN 🙂

cmelica
9. feb 2012

@mirka2010 ahoj Miruska a Marosko 🙂 🙂 tak uz ste boli konecne sa poprechadzat,to bola paradicka,vsak 🙂
ako sa mate??

cmelica
9. feb 2012

@ketere pekne mena obe 🙂 uz sa len rozhodnut 😵 😵

ketere
9. feb 2012

@mirka2010 ďakujem, hej veľmi rýchlo to ubehlo.. na takých 95% to bude martinka 🙂 Tebe gratulujem k synčekovi🙂

ketere
9. feb 2012

@cmelica prikloníme sa asi tej martinke, manžel nechce o Tamarke ani počuť 😒

cmelica
9. feb 2012

@ketere 🙂 🙂 🙂 🙂 no ale sak ty ides do porodnice 😀 😀 😀 ale nie pekne meno ste si vybrali 🙂

mirka2010
9. feb 2012

@cmelica ahojky zlaticko...no sme stastni, ze sme boli von, hned sme mali krajsi dnik..aj maly si super pospinkal, bolo nam naozaj super...a ty sa ako citis??? maminka nasa buduca??? ake nove pocity ti drobcek prinasa???

mirka2010
9. feb 2012

@ketere dakujeme velmi, velmi pekne...tak Martinka? krasne meno...hlavne nech ste zdravucki a uzite si este jedna druhu, kym je este malicka v brusku...mne to tak chyba...🙂 aj ked byt maminkou a mat ten pokladik uz v naruci, to sa neda ani len opisat, ake je krasne...takze tasky uz chystas???

ketere
9. feb 2012

@mirka2010 Ďakujem, pomaly chystám🙂 veď už čoskoro to tu bude🙂

ketere
9. feb 2012

@cmelica hihi, veď ja som povedala mm, že rodiť budem ja, a že nech sa nechá prekvapiť, s akým menom prídeme domov.. hihihihi 😀 😀 😀 😀 😀

cmelica
9. feb 2012

@ketere 😀 😀 😀 no len pre rodny list chodi mm ,nie???aby ju nepremenoval 😀 😀 😀 😀

cmelica
9. feb 2012

@majca55 @dasaa ako sa mate kocenky??aky ste mali den??

cmelica
9. feb 2012

@tinka9075 tak ako moja??uz sa spermosky muchluju s vajkami??? 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre