IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
14. feb 2012

@tinka9075 čakám na mrchu už ju cítim tak dufam,že čoskoro je tu a potom idem do centra si pre protokol teším sa už verím tomu 😵 😵

tinka9075
14. feb 2012

@majca55 tak nech mrcha rýchlo príde treba tomu verit ked si bola tehu po iui tak ivf nebude problém 🙂 🙂

majca55
14. feb 2012

@tinka9075 moja tento rok to tu všetky dáme 😵 ved je rok plodnosti 😵 😵

tinka9075
14. feb 2012

@majca55 budeme tehulky tomu verím už sme my na rade z našej pätky dása cmelica a buba sú už tehulky 🙂 🙂

majca55
14. feb 2012

@tinka9075 presne tak moja už si to zaslúžime a pridáme sa k ním 🙂 😲

tinka9075
14. feb 2012

@majca55 pridáme musíme ved budeme mat stretko 🙂 🙂

majca55
14. feb 2012

@tinka9075 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka9075
14. feb 2012

@majca55 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

buba13
15. feb 2012

@tinka9075 ahojcek, ale kde este pohyblivu. sef ma dovolenku a az dalsi tyzden sa to bude riesit. takze vstavam s krcami na ranky ☹ a co si bola u lekarky? bude dobre a posielam tehu virusy 😉

buba13
15. feb 2012

@majca55 ahojcek moja 🙂 , mam sa v celku fajn. vstavam na ranky tak este to je o nicom. sef je na dovolenke, tak sa to bude riesit az 20.2. no uvidime. drz palce. lebo ma vsetko tak boli... a ty ako sa mavas? 🙂

walta
15. feb 2012

@mirka2010 Ahojky, krasne zasnezene ranko.... aj vam krasneho Valentina a lasky celyyyy rok 🙂 🙂 🙂

ursula5
15. feb 2012

@majca55 čo je s cemlicou??? ešte je v nemocnici?

walta
15. feb 2012

😉 😉 😉 dievcata moje, kazdej z vas zelam ocean lasky pocas celeho roka, nie jen na Valentina 😉 😉 😉

mirka2010
15. feb 2012

@walta dakujeme moc, moc, moc...aj vam krasny zasnezeny dnik....taky na spinkanie 🙂 juuuj, hned by som si schrupla...ale ci maly dovoli? uvidime 🙂

mirka2010
15. feb 2012

@alibabaa dakujemeeee....valentin bol naozaj krasny...🙂 dufame, ze aj ten vas 🙂

walta
15. feb 2012

@mirka2010 veru, je taky cas na spanie, ale dnes som vstala nejaka plna energie... som uz na nasej stavbe, domceku, uz tu finisujeme a idem sa dat do umyvania kuchynskej linky, nejaka je zaprasena, nech mi to tu odbuda, lebo je tu co upratovat. Sak ako na stavbe, ktora sa zariaduje, aby sme sa mohli na jar stahovat. Uz sa tesiiime do noveho. Samozrejme, ze to neprezeniem, tak pianko si tu budem robit, ved ma nikto nenahana. 😀 😀

ketere
15. feb 2012

@cmelica ...ako ste dopadli u Dr?

mirka2010
15. feb 2012

@walta jeeej, aj my sme takto finisovali ked som bola takto tehu...stahovali sme sa do domceka mesiac pred porodom 🙂 tak to mate radost...a aky domcek mate postaveny?

walta
15. feb 2012

@mirka2010 noooo, je to radost, ked uz konecne budeme vo svojom... mame postaveny bungalow, ale ma aj podkrovie.... pozri www.prodom.sk, a je to bungalow c.37... dom sme si tam nasli, aky by sme chceli, ale z vnutra ho mame trosicka zmeneny, ako je na prodome, nam ho prerabal nas projektant. Ale zvonka je presne taky isty, akurat zo zadu su inak okna. No tesime sa, to je jasne. Stahovat sa budeme az ked bude malicka na svete, ved po porode aj tak zostavam u svojej maminy, u nasich , ta mi pomoze, lebo ja mam trafenu svokru, u kt. ani nebyvame, takze s nou sv. pokoj. A moja mamina robi priamo na porodnici v TO sestricku, tak pri nej budem v bezpeci 🙂 🙂 🙂

tinka9075
15. feb 2012

@buba13 ahoj tak dúfam že sa ti to už dorieši a nebudeš musiet chodit na ranky 😒 ja som bola u doktorky pre papiere z úrazu 😉 😉

petuska123
15. feb 2012

ahojte baby takze cakame chlapceka 🙂 🙂 🙂

sijust
15. feb 2012

@petuska123 jeeej gratulujem,boli ste na 3D alebo 4D?uz mate vybrate meno? 🙂

kostickabonnie
15. feb 2012

caute kocky, ja som dnes taka vytocena 🙄 neviem ci si spominate, ked som pisala moje pocity z 2.IUI, ze to bolo neprijemne a este mi ani dr. nepovedal, aky bol spg. Tak som sa po 2 mesiacoch rozhodla, ze napisem do GF, nech mi povedia, aky bol teda posledny spg, lebo mi to dr nepovedal a dostala som odpoved, ze ma o tom museli informovat, len som to v tom strese prepocula !!!! ale on mi to vazne nepovedal a sestricky tie jedna cez druhu hovorili o uzivani utrosu a rodne cislo mm atd. Este aj blbu zo mna spravia !!!

petuska123
15. feb 2012

@sijust ani jedno ani druhe.bezne sono

renka5
15. feb 2012

@kostickabonnie ahoj a ty si si za spg. platila v centre?

kostickabonnie
15. feb 2012

@renka5 neplatila, to sa robilo v den IUI

sijust
15. feb 2012

@petuska123 takze asi morfo sono,ci nie?...a pekne sa vam drobcek ukazal?lebo nase drobciatko robilo drahoty so vsetkym 😀

petuska123
15. feb 2012

@sijust no nohy mal pred tvarou skrcene ale pipik je tam na 100% 😀 😀 o mesiac idem na tu sladku vodu

renka5
15. feb 2012

@kostickabonnie ani nam nepovedali pri IUI l 😕 en pri prvom zapise do Heliosu povedali ake ma priatel spg

majca55
15. feb 2012

@buba13 mám sa celkom dobre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre