IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
19. feb 2012

@mirka2010 hej zas bude sono a ak bude,co bude vsetko v poriadku tak aj knizocka 🙂 bola som si polezat v nemocnici 😝 tak ale chvalabohu ,ze je vsetko v poriadku a fazulka nam rastie 🙂

tinasc
19. feb 2012

čaute babule, čítam vás pomaly, mám sa dobre, len dosť kašlem, ešte toto som potrebovala, dúfam, že to nevadí, ale nejde to zastaviť, ide mi pľúca roztrhnúť... tak som nasadila homeopatiká, čajíky, dúfam, že ten kašel neublíži embryjkám...

kostickabonnie
19. feb 2012

@tinasc ja som na zaciatku tyzdna dostala zazvorovy caj - velmi ucinny proti chripke a v stredu som uz mala nadchu ako hrom....zeby to bolo nejako pobosorovane?? rychlo sa uzdrav, kolky den si po - 9-ty?

tinasc
19. feb 2012

@kostickabonnie áno 9, len sa bojím, či to nejako neovplyvní embryjká pri zavŕtavaní 🙂 asi blbá úvaha čo? 🙂

cmelica
19. feb 2012

@tinasc juuuj moja to vazne sa ti takto pohorsilo???ale zas sa vravi ze to moze byt aj dobre znamenie ,bo pri tehu je oslabena imunita 🙂 tfuj tfuj tfuj aby to tak bolo 🙂 a testovat sa nechystas??

kostickabonnie
19. feb 2012

@tinasc aj ja som sa bala co i len kychnut a nepouzivat brusne svaly, aby sa nieco nepokazilo....ale neboj, ono to tak nefunguje, podla mna su embryjka v bezpeci mäkkuckej sliznice maternice a uspesne sa uhniezduju 😉 😉

kostickabonnie
19. feb 2012

@cmelica keby aj moja nadcha znamenala, ze by som mohla byt tehu, tak by som kychala od radosti 😀 😀 😀

tinasc
19. feb 2012

@cmelica
@kostickabonnie mne až tak zle nie je, len ma napína na ten kašeľ, bohužiaľ nedá sa nekašľať, lebo jednoducho si musím odkašľať, lebo sa to nedá len tak, niekedy si len tak odkašlem, ale nekašlem celý deň, v noci vôbec... ja sa bojím vôbec na to i myslieť, minulý rok mi sestrička do telefónu nadšene oznamovala ste tehotná a o pár týždňov to už nebola pravda... ☹

tinasc
19. feb 2012

@kostickabonnie ide o to, kedy sa uzniezďujú na ktorý deň to mi stále nie je jasné 🙂

kostickabonnie
19. feb 2012

@tinasc neboj, take nieco sa nezopakuje 😉 😉 buduci tyzden nam posles fotecky, ja to viem 😉

cmelica
19. feb 2012

@kostickabonnie a mozno 🙂 🙂 🙂 🙂 ved clovek nikdy nevie 🙂

tinasc
19. feb 2012

@kostickabonnie verím tomu 🙂

cmelica
19. feb 2012

@tinasc vraj pri PK na ten 3-5den ...ale ak nieje PK tak trosku neskor...ale kazda je ina a neda sa to jednoznacne urcit 🙂 verim,ze uz ti pekne oznamia ,ze si tehulka a tak to bude az do konca 🙂 🙂

kostickabonnie
19. feb 2012

@tinasc fuu, tak to neviem, ako je to pri IVF, predsa tam uz len nemusi vajicko cestovat vajcovodom 😖

tinasc
19. feb 2012

@cmelica
@kostickabonnie no, uvidíme 🙂

kostickabonnie
19. feb 2012

@cmelica chces bonbonieru??? 😀 😀 😀

cmelica
19. feb 2012

@kostickabonnie teraz ani nie..skor taku kyslu kapustu 😀 😀 😀 😀

kostickabonnie
19. feb 2012

@cmelica vies si predstavit posielat sacok kyslej kapusty postou ??? 😀 😀 😀

cmelica
19. feb 2012

@kostickabonnie no to naozaj neviem 🙂 ale bola by to zabava,nie 😀 dnes som si veru tak schuti dala a nebolo mi veru najlepsie 😝 😝 😝

tinasc
19. feb 2012

my sme boli dnes preč a musela som obedňajší utrogestan zjesť, lebo nebolo kde si ho dať a normálne som mala problém vnímať, tak to na mňa pôsobí... v piatok som bola u našich, tam som musela tiež utroš zjesť a sklátilo ma to do postele... no sranda veliká 😀

kostickabonnie
19. feb 2012

@cmelica najviac by sa bavila asi vasa postarka, keby sa snazila natlacit to do schranky 😀 aj ja prave snorim po chladnicke, co by som si dala, nasla som tam pochutkovu kyslu smotanu...takze uz mi chyba len fajny mastny cesnakovy langos 😀 😀

majca55
19. feb 2012

@tinasc juj moja tak sa vylieč nebojkaj bude dobre a kedy ideš testovať?držím ti moc palce a myslím na teba 😵

sheronka
19. feb 2012

Kočky myslíte, že by ma môj gynekológ vypísal na PN keď som týždeň po IUI ?

walta
19. feb 2012

@mirka2010 nooo, my sme si mohli vybrat, ci kocik s vajickom, alebo bez. Hovorim, kvoli cene sme ho nechceli. 😉 Nedela bola kludova, oddych, poobede som si pospala, lebo v noci som toho moc nenaspala, som zvedava, aka noc bude ta dnesna. A prave pozerame s manzelikom Hlas Cesko Slovenska- on trosku frfle, ale kvoli mne pozera aj on, moc na vyber nema 😀 😀 😀

zuzana151
20. feb 2012

@mirka2010 no moja, vcera sme sa opat trapili, kedy ty ukladas maleho uz akoze na vecerny spanok?? a spinka ti sam?? my okupeme pred siedmou, dame papat a chcela by som ju dat uz spat ako na vecerny a vtedy chce zrovna objavovat svet...to by nic, ale ona ho objavuje do tej desiatej , zdriemne 5 minut a zacnu place ☹ uz som ju okolo 23:30 ulozila do postielky ako moje male vitazstvo, ze pred polnocou a pol jednej sa zobudila a strasne plakala tak sme sa len rukach nosili do pol druhej 😔 ja tomu nerozumiem kde robim chybu - nejem tiez nic drazdive odkedy ju mame som nejedla ziadnu kapustu, strukoviny, vysmazane, mineralky, sladke vody to vobec, pijem len cistu vodu caje a vineu na mlieko . brusko pri kazdom prebalovani masirujem a cvicim nozickami. Chcem jej spravit uz taky rezim, ze okolo osmej do postielky,ale ona mi tam sama nebude 😒 vas marosko vam sam prespinka? vcera sme vonku boli, tu nesnezi vobec,ale strasne prsalo islisme na 45 min. prechazdku s tym prsiplastom na kocik a super spala potom este v spalni pri otvorenom okne 2 hod. u vas este snezi?vy von nechodite este?

apolenka6
20. feb 2012

@cmelica Ahoj! teším sa,že ste doma a pekne oddychujte 😉 nech si ťa mm naďalej stráži a mazná tak to má byť 🙂
Ja sa mám dobre nič také nové nemám ...sem ,len nakúkam občas, dala som sa na čítanie kníh 😅

mirka2010
20. feb 2012

@walta no mas zlateho manzela...aj moj takto kvoli mne pozera ordinaciu...uz si aj zvykol za tie roky co to davaju...nehovorim, ze pozeram kazdu cast..ale som zvedava ako sa to tam vyvija...my sme v case hlasu ceskoslovenska kupkali a krmili, takze co to som videla..ale neviem...nejako mi ta sutaz zatial neucarovala...a to superstar som pozerala kazdy raz....a co tak nespinkas v noci??? daj si teplucke mliecko, to velmi pomaha 🙂

adikasala
20. feb 2012

@tinasc ahoj moja dufam ze ten kasel bude len koli tomu naj dovodu...drz sa,,daj vediet ako si na tom....inak kasel s napinamim som mala aj ja prve tyzdne tehotenstva..takze.... 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲

adikasala
20. feb 2012

@apolenka6 kocena ako?nova praca?daj vediet ako sa mas?ja som ok valentinka vyvadza a mavam krce v nohach ale to patri k tehulkovaniu 🙂

walta
20. feb 2012

@mirka2010 bre raaaaaaanecko 😉 noci mam take vselijake, to uz ide s tym tehu, velke brucho, tlaky na mechur, malá kope, no radost zit 🙂 😉 Ale to sa da vydrzat, ved o par tyzdnov mi to skonci. Fakt najviac mi vadia moje bolave klby, to ked po porode prejde, budem moooc happy 🙂 A kazdym dnom som viac a viac unavena, este len rano vstanem, no to je sila... nic sa mi nechce robit, pomooooooc. Na nasom novom dome by som aj okna poumyvala, ale ked sa na ne kuk, hned ma prejde chut do toho. No strasne nieco so mnou 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre