IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
22. feb 2012

@dasaa gratulujem a teším sa kolko dievčatiek je tu paráda 😵 😵

tinka9075
22. feb 2012

@buba13 ahoj no kráti ešte som netestovala 🙂 🙂

tinka9075
22. feb 2012

@dasaa ahoj mám sa ok tak dievčatko budete mat juuuuuuuuj krásne 🙂 🙂

dasaa
23. feb 2012

@cmelica zatial mame 2 mena ale este sa nevieme rozhodnut ktore ved ked tak sa vezme este mame aj cas.Termin porodu mi zostava tak ako na zaciatku.
Ale ty sa pochval ako sa mi mas a co malinke ? 🙂

dasaa
23. feb 2012

@majca55 tak to ano zatial su tu same dievcatka trebalo by aj chlacov tak sup sup nech sa k nam uz pridas 🙂

dasaa
23. feb 2012

@tinka9075 moja tak uz sa ti to blizi a ako sa citis boli ta nie co ?Juuuj a kedy budes tesovat? 🙂

dasaa
23. feb 2012

@kostickabonnie ahoj moja prepac zabudla som ta tiez tam napisat.Ako sa mi mas a co mas nove ? 😵

ursula5
23. feb 2012

@cmelica ešte stále špiníš? koľký týždeň už máš??? no ja som sa prestala pozorovať až keď ma ukľudnila moja doktorka, že pokiaľ nekrvácam ako pri menzese nemám sa stresovať, skúšala si papať ten ascorutin?
Prídem z práce e tiež spím manžel včera prišiel z práce a vraví "Vývojové centrum spí" no tak ma pobavil.... 😀 😀 😀

mirka2010
23. feb 2012

@dasaa jeeeeeej, to je kraaaasa, srdecne gratulujemeeee 🙂🙂🙂 to tu mame dalsiu frajerku pre naseho maleho...jupiiii...a hlavne je, ze je zdravucka, to je to najpodstatnejsie 🙂 ako sa inak citis???

mirka2010
23. feb 2012

@cmelica ahojky, drzime palce na dnesne sono...daj vediet, ako si dopadla 🙂

kostickabonnie
23. feb 2012

@dasaa nevadi 🙂 mam sa celkom dobre, az na sucasnu mrchu, pri ktorej ma strasne boli cela prava strana podbruska 😖 a tesim sa, ze budes mat dievcatko, aj ja by som chcela dievcatko Julinku, ale vestica mojej mame a mojej sestre povedala, ze budem mat chlapcov-dvojky 😀 😀 pekny den

sijust
23. feb 2012

@dasaa gratulujem k zdravuckej babike,velmi sa s tebou tesim 🙂

tinka9075
23. feb 2012

@buba13
@cmelica
@dasaa
@kostickabonnie
@majca55 a ostatné čaute babenky dnes som testla lebo včera som pichla poslednú injekciu tak som musela otestovat či si mám dat predpísat dalšie a je tam slabá čiarka možno sa uhniezdilo neskôr ešte testnem cez výkend tak uvidím zatial sa ešte neteším 🙂 🙂

kostickabonnie
23. feb 2012

@tinka9075 jasne, ze sa uhniezdilo 🙂 , a co vlastne pichas?

tinka9075
23. feb 2012

@kostickabonnie ahoj pichám fraxiparín mám zlú zrážanlivost krvi bez injekcíj bábo neudržím 🙂 🙂

ursula5
23. feb 2012

@tinka9075 moooooooooc držím palce 😉 , bože koľko vecí existuje človek by ani neveril, tak sa drž a pekne pichaj 😉

cmelica
23. feb 2012

@dasaa @ursula5 @mirka2010 @sijust @buba13 @majca55 @tonka9075 @kostickabonnie
kocky tak mame sa dobre!nespinim,nekrvacam,ale mozme zacat kedykolvek bo ta hnusna zrazenina je tam stale ☹ ☹ ☹ ale fazulka nam rastie a krasne jej buchoce srdiecko,tuk tuk tuk 🙂 🙂 sice sme ho nepoculi ale je to krasne vidiet na sone,dr nerad pocuva srdiecka,ze to nici ten ultrazvuk zarodocne bunky...mame uz aj knizocku a fazulka ma 14,8mm a sme v 7tt+6dni 🙂 🙂

mirka2010
23. feb 2012

@cmelica mojinka zlata, tak super sprava ze babika rastie...to je to najdolezitejsie..ze je tam ta zrazenina, to nie je nic moc...ale hlavne je ze fazulka je v poriadku...a co ti k tomu povedali? co sa s tym da robit?

mirka2010
23. feb 2012

@tinka9075 ahojky, tak super...aj slabucka ciarka je ciarka...budeme mooooc drzat palce 🙂

cmelica
23. feb 2012

@mirka2010 ahooj!!!aku mate krasnu fotecku s Maroskom 🙂 🙂 🙂
no nic sa stym neda robit,bud sa vstrebe,alebo pojde von...tym ze sa bude maternica roztahovat,tak ju asi bude vytlacat ☹ je to mimo gestacneho vacku,tak je dobre a mimi to neublizi...len ja ked zacnem krvacat tak sa stres a panika ci je to z toho...
a vy sa ako mate??

sijust
23. feb 2012

@cmelica zlatko,tesim sa velmi...len sa opatrujte a hladkam brusko 😉

buba13
23. feb 2012

@cmelica tak ako ste dnes dopadli?

sijust
23. feb 2012

@tinka9075 moja,snad je to na dobrej ceste,drzim palce 🙂 a to si ake injekcie picháš?

buba13
23. feb 2012

@kostickabonnie ano nieco mi tie dve mena hovoria. asi z pocutia tety. hlavne, ze to riesite pekne a si presvedcena, ze to bude dobre. netreba sa vzdavat. jet o super. jasne pekny vylet do Prahy budete mat. urcite sa dozviete pricinu a verim, ze to nebude take strasne toho coho sa obavas 🙂

cmelica
23. feb 2012

@sijust Dakujem moja!!! a vy ste boli znova na to sone,ci to bude ta bambulka?? 🙂 🙂

buba13
23. feb 2012

@dasaa jaaaj tak budete mat princeznu 🙂 meno uz mate vybrate?

cmelica
23. feb 2012

@tinka9075 juuu moja tak to sa potichucky tesim a pockam si na silnejsie kolajnicky tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂

cmelica
23. feb 2012

@buba13 ahoooj!!!mame uz knizocku a fazulka ma 14,8mm 🙂 🙂 🙂 len ta zrazenina tam je este stale 😠 😠 😠
a ty uz si v praci??

sijust
23. feb 2012

@cmelica neboli sme este,ale myslim si,ze to bude Stellinka...lebo sa hrozne vyhadzujem,brusko mi nejde do spica a mam neskutocnu chut na sladke...az by som zabijala 😀 ale pojdeme...do 30tt nevydrzim...

buba13
23. feb 2012

@tinka9075 parada! je to este skoro, ale tak som verila, ze tam bude ciarocka. len nech predpisu dalsie 🙂 a zajtra ides na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre