IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
13. mar 2012

@dzuli08 jeeeeej, ahoooojte, tak to je krasna princezna...ako sa mate???

buba13
13. mar 2012

@tinka9075 jaaaaaaaaaaaj ja sa tak tesim 🙂 vase slniecko krasne 😉 ale potichucky :-P

dzuli08
13. mar 2012

@mirka2010 Ahoj Mirka, ďakujeme. No máme sa suprovo, do tretieho mesiaca aj nás bolievalo bruško, no teraz je to už supiš Je to krásne obdobie, Vaneska sa sama už aj vyhrá, všetko chce vidieť, prevaľuje sa na bruško, no supiš. Trocha som sa bála očkovania, ale už máme obidva za sebou a všetko prebehlo OK. A vy ste ak na tom? Držkáme prsty

mirka2010
13. mar 2012

@dzuli08 ahojky, taka som rada, ze si napisala...mi tu chybate kocky, co sme spolu stale vypisovali 🙂 no, my sa tiez drzkame, kazdy den objavujeme nieco nove, nieco krasne...co nas vzdy potesi-napriklad vcera sa porozpraval s hrackami na hrazdicke, co bolo nieco uzasne....inak, ako ste prezivali tie ockovania? ak mas nejaku radu, tak mi prosim napis, nas co co chvila caka tiez, uz teraz sa toho obavam...ach, jaaaaj...malicku pozdravujeme a posielame boztek 🙂

dasaa
13. mar 2012

@ursula5 ahoj tak ako sa mas a co malinke?Dnes sa vam ukazalo co to bude alebo este nie 🙂

ursula5
13. mar 2012

@dasaa doktorka mi spravila len malé sono kukla či je všetko ok, či bije srdiečko asi preto, že som objednaná na špecializované až 26.3. do prenatalu 🙂 tak ešte musíme vydržať, ale vegetilo si tam 😅

kostickabonnie
13. mar 2012

@kuspitka ahoj, ja ti verim, ze tych 14 dni je nekonecne dlhych, ale mam pocit, ze sa velmi sledujes, kazdy den pises, ze mas nejake krce, bolesti....to mi je luto, ze mas take sprievodne znaky, ale snad ti prinesu vytuzene // 😉 ja som mala vsetky priznaky pri 1.IUI a nebola som tehu, ale myslim, ze to bolo preto, ze som na to stale myslela a brutalne sa sledovala až som si ich vsugerovala. Pri druhom som nemala takmer ziadne, no tiez to nevyslo. Vsak skus testnut, uz si hadam 12.den, ci? 🙂

kuspitka
13. mar 2012

@kostickabonnie to je este asi skoro testovat.ja sa ani nestiham pri malej sledovat

majca55
13. mar 2012

@mirka2010 dakujem za opýtanie celkom fajn už čakám mrchu a budem pridávať dalšiu dávku 😝 tak uvidíme ako budem reagovať 😵

dadax84
13. mar 2012

@majca55 @cmelica Ahojte kocky, ja sa chcem opytat na vasu kamosku pici, uz tu davno nebola, a vyzera to ako keby zrusila registraciu. Bola zlata, kazdemu radila. Neviete co je s nou a ako sa ma? 🙂

majca55
13. mar 2012

@dadax84 moja neviem veru ajja by som rada niečo o nej vedela veru vždy dobre poradila 😵

cmelica
13. mar 2012

@dadax84 juuj veru @pici tu dlho nebola...tiez by som rada vedela co je snou...sem tam sa vedela ozvat,no dlho som ju nikde nevidela 😒

dadax84
13. mar 2012

@majca55 Dufam ze sa ma dobre, verim ze je uz tehu 🙂 A ty uz budes tiez, vsak? Ako dlho budes este pichat? Juj tak sa tesim ze uz budes mat drobciatko v brusku 🙂

majca55
13. mar 2012

@dadax84 no ešte tak asi dva týždne uvidíme ako reagujem 😵 dakujem moja

dadax84
13. mar 2012

@cmelica Ahoj moja, ako sa mas? Babatko poslucha? Prajem vam vela zdravicka, tak ho za mna pohladkaj 🙂

cmelica
13. mar 2012

@dadax84 dakujem,pohladkala som 🙂 🙂 🙂 no snad ano..22 mam poradnu tak uz sa neviem dockat kedy drobca uvidim santit 🙂 no ale ty sa pochval???co nove??

apolenka6
13. mar 2012

@dadax84 ahoj! aj ja som ju už hľadala a je "neaktívna" veru si vymazala svoj fotoblog .... myslím si,že si hľadá inú cestu k otehotneniu a chce všetko inak ,vypnúť od snaženia a nechať všetko na náhodu ved ona aj jej mm sú zdraví ,možno ozaj treba ísť na to z druhého konca užívať si život,nemyslieť na to či je ,alebo nie je tehotná a mať všetko naštudované .....a verím tomu,že ked bude tehotná sa ozve a nás raz prekvapí 🙂 a chápem ju ,možno to nie je zlý nápad 😕 😉

dadax84
13. mar 2012

@cmelica Nove nemam nic, az na to ze tento tyzden som sa rozhodla ze pojdem na IVF, ale pred tym asi skusim este IUI. Juj uz sa tesiiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 . Vies ten hnev a neuspech z prveho IUI ma drzal do teraz (od decembra ). Tak idem davat dokopy penaaaze a budem chciet ist niekedy v lete-jun, jul. Mam z vas motivaciu, tolko vas tu je uz tehotnych, ze aj ja budem. Juj tesim sa 🙂

dadax84
13. mar 2012

@apolenka6 Tak asi chce mat pokoj, verim ze je ok. 🙂

cmelica
13. mar 2012

@dadax84 jeeeeeeee super!!!som rada,ze si sa rozhodla takto!!!a popri IUI si hned dajte poslat ziadost do poistovne az nestracate cas ,ak by nahodou co ti moooooc prajem ,nevyslo IUI...
tfuj tfuj ftuj az to IVF nepotrebujeeeeeeeeeees 🙂 🙂 🙂 🙂 a na IUI kedy???ci ten jun-jul??

tinka9075
13. mar 2012

ták babenky dnes mi robil sono a ked môj doki nechcel robit vaginálne tak ma pozeral cez bruško maternica zväčšená sliznica vysoká doki bol spokojný o 10dní idem zase na sono vraj by už malo byt niečo vidiet tak pichám injekcie beriem prednison a utroš 🙂 🙂

cmelica
13. mar 2012

@tinka9075 🙂 🙂 super!!!a nemalo by byt uz nieco vidiet???ked si mala IUI na zaciatku februara + niaky ten tyzden pred tym tak si niako 5-6tt,ci???

tinka9075
13. mar 2012

@cmelica iui som mala 10februára podla krvi som 3-4 týžden ale doki povedal že nevadí uhniezdilo sa neskôr asi vajko dlho putovalo do maternice 😀 😀 už sa len modlit aby sa pekne držalo 🙂 🙂

cmelica
13. mar 2012

@tinka9075 tak !len nech si pekne hovka u teba 🙂

tinka9075
13. mar 2012

@cmelica už ju tak lahko nepustím ked je tam nech sa tam, zabýva 🙂 🙂

dadax84
13. mar 2012

@cmelica IUI by som tiez chcela na ten jun-jul, lebo teraz mi to casovo nevychadza 😵 A samozrejme musime preklenut obdobie marec-april - danove priznanie - manzel je zivnostnik, bude sa platit dan, a aj uctovnikovi dobre kapne 😀

dadax84
13. mar 2012

@tinka9075 Tak nech len pekne rastie fazulka mala 🙂

majca55
13. mar 2012

@tinka9075 vau tak držím palce teda ale si nechalo času vás potrápiť 😀 😵

majca55
13. mar 2012

@dadax84 tak super za chvílku tu budeme samé tehulky 😀 😵

dadax84
13. mar 2012

@majca55 Ty uz budes v polovici, ked ja budem na zaciatku 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre