IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
11. apr 2012

@mariankach som rada,že malinký je v poriadku 😲 prajem príjemnú prechádzku 😵

alibabaa
11. apr 2012

@mirka2010 juj mirus, konecne oddychujem a uzivam si volne poobedia. chodim sice robit, ale uz nie do druhej rano.. prave som sa dozvedela, ze idem s kamoskou na vylet s wellnes 25.-27.4 🙂 tak sa tesim. citam ze sa malinky pekne hra s hrazdickou .. super, ze ho zaujme aspon na chvilocku, mas cas pre seba a na nas 😀
a tie prechadzky. to k babatku podla mna patri. mama alebo ocko si vyvetra hlavicku a babo sa lepsie vyspinka 🙂

mirka2010
11. apr 2012

@mariankach super, dik za radu...ale to by mi bolo asi naozaj tazko sa tam dostat...no skoda, ze to nemame aj tu v MT, ale mozno aj nieco take mame len o tom neviem...my tu mame rodinne centrum, tak skusim tam, mozno nieco tiez podnikaju...inak, dnes sme mali taku koliku aku este nikdy...chuda moje, tolko co sa dnes naplackal, to este nikdy tak nie...ale uz je dobre...tuk, tuk, tuk

mirka2010
11. apr 2012

@alibabaa ahojkyyyy, jeeeej, taka som rada, ze si mi troska napisala....🙂ako sa mi mas??? ako sa drzkas? ides s kamoskou na vylet? tak to je uzasne, len si to uzi...je to parada vyjst troska z takeho kolobehu....no nas maly je pokladik neskutocny..je to naozaj uzasne babatko...akurat sa rozprava s ocinkom, tak sa nejdem na nich vynadivat....inak, dnes okrem toho ze tak strasne plackal, sme boli aj von...a perfektne sme sa poprechadzali...bolo fajn, len nemame radi dazdive dnicky, lebo vtedy sa nam nedari ist von....posielame boztek 🙂

ursula5
12. apr 2012

@mariankach ja chodím do čajovne cvičiť v utorok, ale už sa teším keď tam budem chodiť aj s bábom 🙂

majca55
12. apr 2012

@ursula5 prosím ťa do ktorej kam?to je pre tehulky? 😉

ursula5
12. apr 2012

@majca55 áno je to pre tehulky, vždy v utorok od 16-17 v čajovni u dobrej víly je to super len škoda, že len raz za týždeň ešte sa cvičí aj v MC Levík ale tam som ešte nebola akosi nestíham. 🙂

majca55
12. apr 2012

@ursula5 díky ked budem tehulka budem tiež chodiť 😵 vybavičku už kupuješ?

ursula5
12. apr 2012

@majca55 mám už niečo nachystané, ale kúpila som ešte len pár vecičiek pre radosť ostatné mám staršie po deťoch, mám ešte hádam čas, ale už sa na to vrhnem 🙂 teraz mám ešte brigádu a zas robiť DPH tak až keď zas dorobím všetko a dostanem prašulky pôjdeme na nákupy 😀

majca55
12. apr 2012

@ursula5 už máš pekné číselko 😵 kočík už vieš aký?

ursula5
12. apr 2012

@majca55 kočík mám vybratý Camarelo 🙂 tiež ho kúpim až neskôr to má ešte čas, teraz mám problém so sebou akosi my všetky trička sú malé 😀 neviem čím to bude 🙂 🙂 🙂 ale v tých obchodoch nič nie je a tie tehotenské veci sú strašne predražené na to že to nosíš len chvíľku.
veru tie číselka rýchlo pribúdajú, už musím aj niečo nakúpiť ale akosi len kukám a nič ma nikdy neosloví 🙂

buba13
12. apr 2012

@ursula5 aj my budeme mat Camarelo kocik. Q12 evolution 😉

majca55
12. apr 2012

@ursula5 ano to máš pravdu tehotenské veci hrozne predražujú nevedia čo zato pýtať už ale moja kmotra kupovala si vačšie čísla tričiek čo sa jej páčili aboi super za rozumnú cenu 😵 aj ona má camarelo Q12 a je spokojná má zelenkavý 😵

majca55
12. apr 2012

@buba13 ahoj ako sa máš?si domka? 😉

buba13
12. apr 2012

@majca55 ahojcek, uz nie. som druhy den v praci. uz vieme co cakame 🙂 teraz sme dosli zo sona

ako sa mas ty?

majca55
12. apr 2012

@buba13 tak rýchlo mi to napíš a máš sa už dobre?ja som už chvalabohu zdravá a čakám do pondelka na krv +sono 😵 takže som napnutá ako struna 😀

buba13
12. apr 2012

@majca55 vsetko vyzera, ze male sa usalasilo? 🙂 to je super, ze si zdrava. to je zaklad.

uz je lepsie. ale tak zisitli mi, ze ma bolia maternicove vazy... ☹ tak musim si zvyknut... nooo chlapcek to bude 😀

majca55
12. apr 2012

@buba13 gratulujem mm sa teší že?meno už máte? 😲 fotečku zo sona máš?či sa malé usalašilo uvidíme v pondelok bojím sa 😕

buba13
12. apr 2012

@majca55 bude dobre. citis, ze ta bolia aj prsia?
no muz chcel babu. vysli sme zo sona a hned prve mi povedal, ze druhe babo bude chciet a bude davat pozor 🙂 len nech je to dievca 😀 meno je jasne po muzovi 😉 fotky mam dve, ale divne svetlo mame v praci, tak doma odfotim a nahodim 🙂

majca55
12. apr 2012

@buba13 super tešim sa na ne 😵 moja nič necítim nič ma nebolí 😝 trošku mám prsia naliaté to je všetko 😝

alibabaa
12. apr 2012

@mirka2010 dakujem za boztek.
zlatko, to nie je o tom ze by som ti nechcela napisat, len veeeela co ma zaujima pises babam, tak citam 😉 a ja nemam nic zaujimave a ani nove.. tak moc teraz ani neprispievam...
toto obdobie celkom pohoda. praca, teraz uz aj sukromie a nie len praca. tak si zacinam uzivat trosku volne poobedia. alebo rano neskor vstanem 🙂 a teraz je este hokejove finale, tak sa velmi tesim.
to idem, preto, ze kamaratkin muz si zlomil nohu ale uz je ok, len ma este rehabky a musi trcat kvoli PN doma.. inak je to tento rok uz druhy vianocny darcek, ktory pouzijem za kamaratkinych manzelov.. sila.. ti chlapi su niekedy otrasny.... jeden trucuje- to som sla na koncert, druhy si nedokaze vybavit rehabku u doktora vo wellnese.. no skoda reci...
su to veru krasne chvile batola, deti vs rodicia.. uz sa na ne tesim.. 🙂
uprsany a usnezeny, nebodaj den kedy nenormalne fuka ci mrzne su utrpenim.. to veru hej. a najhorsie ked mas dieta ktore ta stale otravuje ze chce ist von 🙂 to ma tiez caka a neminie 😀 😀 😀

mirka2010
12. apr 2012

@alibabaa a co tak, ze mas volnejsie??? inak, je to naozaj hned lepsie, ked si mozes aj troska viac oddychnut a nestresovat sa, ze musis ist hned do prace...ja si to neskutocne uzivam teraz, ked si pospinkame s malickym aj do deviatej...kdezeeeee to mohlo byt takto predtym...a cez vikendy ked sme stavali, tak ma mm budil uz o pol siedmej, lebo uz bud isiel robit, alebo sa mu nechcelo uz spat...aj ked od takej pol osmej nic ine rano nerobim, len maleho kontrolujem, tak je to uzasne si s nim polenosit v postielke 🙂 veru, mas sa na co tesit...a co je nove v tejto oblasti u teba??? vobec neviem, tak napis 🙂

majca55
12. apr 2012

@mirka2010 moja rodinka Miruška videla vaše fotky a prekrásne povedali tiež 😵 😵 pozdravujeme vás 😲 😲

mirka2010
12. apr 2012

@majca55 jeeej, to je mile, ze si im to ukazala...a dakujeme velmi pekne 🙂 mame uz nafotene aj dalsie...tak pridam opat nejake 🙂 a ako sa citis? citam, ze mas naliate prsia...to je super priznak...juuuj, uz aby bol pondelok!!! a netestovala si?

alibabaa
12. apr 2012

@mirka2010 volnejsie, ze je uz po danovych priznaniach...
no ja sa chystam odstranit mrchu .. utok sa chysta na maj.. mala by prist posledna v druhej polovici maja a sup na KET. 🙂

ursula5
12. apr 2012

@buba13 tak budeme mať rovnaké a môžeme kočíkovať spolu 🙂

ursula5
12. apr 2012

@buba13 budeme mať kámoša 🙂 jupí

mirka2010
12. apr 2012

@alibabaa jaaaaj, tak to je super...takze maj je mesiac s velkym M, lebo to pride...uz teraz drzime moooooc palce...urcite to vyjde...a Marosko bude mat dalsieho kamosa, alebo kamosku...tuk, tuk, tuk...aby to tak bolo 🙂

buba13
12. apr 2012

@majca55 nevadi. zacnu boliet 😉 hlavne pozitivne mysliet. ja sa vsetkeho bojim a jedna kamoska mi stale hovori, ze ma zbije uz za to. keby som ju nemala, tak neviem neviem

majca55
12. apr 2012

@mirka2010 nie moja ešte ak tak v sobotu možno ufuf bojím 😲 teším sa na fotečky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre