IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
19. jún 2012

@adikasala ahojky zlaticko 🙂 tak vy krasne spinkate a papkate tiez 🙂 mame z vas radost...veru, chybas nam tu, tak sup, sup opravit pocitac, nech tu mozes s nami kecat...mne to teda velmi pomohlo tu byt s vami hned po porode, lebo som bola zavreta cele dni doma, narozdiel od horucav, boli priserne mrazy...no nenavyberame si....a inak ako malicka, co uz dokaze??? aj my vas moooooc pozdravujeme a posielame Valentinke obrovsky boztek, papa

cmelica
19. jún 2012

@apolenka6 na ten 25 DC sa dava posledna tabletka Provery a na 30-32 DC by mala prist mrcha.nasledne sa ide na ten 1-2 DC na sono -robi sa cez brusko + krv...a podla toho ti nadavkuju dalsie injekcie...ak by mrcha neprisla do toho 32 DC tak si volas do Heliku a myslim,ze aj tak sa chodi na dalsi den na sono,ze koli comu neprisla...idem si to precitat 🙂 uz sa tesite vsak???

cmelica
19. jún 2012

@dasaa my idem na chvilocku na oslavu..babka mala narodeniny tak vari gulas na zahradke 🙂 len uz nevidrzim tolko sediet na nejakych laviciach,tak len tak sa napapat ideme 🙂

apolenka6
19. jún 2012

@cmelica aj sa teším aj bojím všetkého ... 😔 ved vieš do čoho idem ja nie ,ale ,len keby to malo ten úspech čo aj ty ! 😵 je to ako" športka " vyhrám,nevyhrám 50:50 😨
a celá stimulácia koľko trvá? cca

adikasala
19. jún 2012

@apolenka6
@cmelica
@dasaa
@mirka2010
@sijust @tina
a a ostatne kocky
takze mame sa vcelku ok...no mame pc pokazeny pred 3 tyzdnami som stahovala fotoa cele mi to vypadlo hardiskaj software!!!tak som mal vazne nervy lebo som sa nemohla spojit ani snasimi na sk...a este<stale neni opraveny...teraz som na jednom mini pc co mi doniesol mm z roboty,,,tak sa mi aj zle na nom pise lebo je to cele take malinke...konecne som sa vcera spojila snasimi cez skyp tak aaspon ohli vidiet malu nazivo...fotky mame ale zatial ich nemam stiahnute az na mojom pc potom....no mala nam krasne rastie a spinka az ju v noci musim kontrolovat ci naozaj spi 🙂cez den niekedy da zbrat ale v poslednom case uz aj to sa upravuje a spinka,,aj teraz uz od 4 mi spi.mozno potiahne aj do pol 7, potom sa napa a o pol 9 uz bude spat az do pol druhej vnoci,,normalne je ako hodinky presna 😀mlieko mam dobre kvalitne ved mi pribera 250g za tyzden,,len teraz uz jejj e treba viacej aja mam tak tych 80g a ona potrebuje asi tak 100 na svoj vek .......vo stvrtok ma6 tyzdnov strasne to leti...zachvilu u budeme aj patat ani sa nenazdame...
a vy kocky aj vanm tehulky cas lleti ved o chvilu uz vsetky porodite 😀posielame vsetkym kockam pusinky od valentinky

cmelica
19. jún 2012

@apolenka6 veru je to loteria ktora naozaj nic nezarucuje 😒 ale ja verim,ze budete mat veliky uspech 😵 😵 ved co som citala tak je u vas velika sanca 🙂 cca mesiac od provery az po pichanie tych 2.injekcii...

cmelica
19. jún 2012

@adikasala jee tak spachtosko este buvicka 🙂 mate krasne nastaveny rezim co je urcite pre malicku dolezite 🙂
a ty sa ako citis???

apolenka6
19. jún 2012

@cmelica mesiac fúú aká doba 🙂 pôjdem na PN hned od začatku ...a aj tak skôr ako v septembri to nebude ,ešte si užijem dovolenku ,pokedy nám to schvália ...ved uvidíme v piatok mm bol na opakovanom spermio.tak sme zvedaví ako sa mu to po 2 rokoch zmenilo ....ved tam nám to vysvetlia ,už sa budeme na všetko pýtať a mm chce do rúk papiere 😨 😨

adikasala
19. jún 2012

@cmelica no ja sa citim perfektne alko keby som nebola ani ppo porode...uz na 3 den som zospodu nic necitila hned som sa dostala do normalu po tyzdni mi aj odpuchli nohy a<cele telo a 3 tyzdne po porode som sa dostala do mojich gati riflicky spred tehotenstva a teraz mam len 4 kila navyse co su cici 🙂
@apolenka6 magdi teraz som si vsimla co sa vam prihodilo klobuk dolu,,,vaznesom ztoho vytocena....drzim palce aby ste sa dockali!!

apolenka6
19. jún 2012

@adikasala no tebe ten PC ozaj blbne 😀 😀 😀 aké šifry nám sem hádže 😅 to by som nedokázala sem hodiť ani ja ..tak malá je nastavená ako hodinky a papká si ako správna jedáčka aj ja som ako hodinky každé 3 hodiny mi pýta žalúdok niečo do seba 😝

cmelica
19. jún 2012

@apolenka6 ja som tiez bola od zaciatku na PN... a pred vkladom som sa sprchovala len detskym mydlom bez parfumu,ziadne spreje a hlavne kluuuud 🙂 🙂 🙂 a po vklade asi tyzden tiez ziadne parfumy embrijka to nemaju radi...a 2 dni po vklade zadocek pekne hore 🙂

adikasala
19. jún 2012

@cmelica este som chcela dopisat,neposlalo mi o cele...a po 3 tyzdnoch od porodu som sa navlikla do mojich rifiel a zostali mi 4 kila na vyse,,co su iba cici a trosku brusko s kozou

cmelica
19. jún 2012

@adikasala dakujeme moja,no snad uz bude dobre... som rada,ze ste v poriadku a uzivate si Valentinku 🙂 🙂

cmelica
19. jún 2012

@adikasala to je parada 🙂

apolenka6
19. jún 2012

@cmelica ok budeš mi radiť ako mám postupovať ,inaj ja nemôžem na umývanie perfémované mydlá ,je háklivá 😀 😀 😝 jedine to ,čo obsahuje laktobacil 😉
no čo neodýchnem si doma? aj PC dam pokoj ked bude treba 😀

cmelica
19. jún 2012

@apolenka6 jasne ak budes nieco potrebovat kludne napis 🙂 🙂 aj beries nejake vitaminy???

adikasala
19. jún 2012

@cmelica ty mastu nemocnicu uz dobre obhliadnutu ...uz len az na orodsa tam ponahlaj a setri sa...

apolenka6
19. jún 2012

@cmelica nie neberiem,ale asi by som mala niečo nasadiť 😕 kyselinu listovú ,ale to až pred pichaním začnem...jasné napíšem až ti to bude ľúto,že si mi kázala ti písať 😀 😀

adikasala
19. jún 2012

@apolenka6 no uz vidim teba ako das pokoj pc 😀 na to si pockam

apolenka6
19. jún 2012

@adikasala som ti písala IP vieš o tom? no ved uvidíš,ja si dám pokoj na čas,čas,čas..... 😀 😀

cmelica
19. jún 2012

@apolenka6 ja som brala aj kyselinu aj ecko 🙂 jasne kludne pis,budem rada...teda ak budem vediet poradit 😵 😵 😵

apolenka6
19. jún 2012

@cmelica ja sa ,len obávam ako budem chodiť na tie soná a krv a všetko okolo ,mm nie je doma je na týždňovke ,bude ma musieť on voziť...musela si tam často chodiť na sono,krv atd..to sa asi nedá riešiť u mojej ....čo viem

adikasala
19. jún 2012

kocky mala sa zobudila ahojte koncim

mirka2010
19. jún 2012

@adikasala tak super, ze malicky je ako hodinky, mozes sa spolahnut na to co bude...takze mate uz rezim a papa ako casto cez den? a v tychto teplach jej davas aj vodicku??? ja som malemu vcera dala prvy krat a neviem cim to je, ale od vcera ma aj prvy soplik a troska mi aj kasle...bojim sa o neho, ak mu to bude este tuto noc pretrvavat, tak pojdeme k dr...a to v sobotu mame krstiny...juuuj, len aby bol v poriadku, laska nasa...tuk, tuk, tuk 🙂 aj nejaku fotocku by sme malickej chceli vidiet...vsak uz ma 6 tyzdnov...naozaj to leti, priserne rychlo 🙂 mas pravdu, ani sa nenazdas a budete papat 🙂

mirka2010
19. jún 2012

@adikasala chcela som napisat malicka, preklep 😠

cmelica
19. jún 2012

@apolenka6 ni eni eu tvojej sa to riesit neda,.. boli tt ked sme tam sli aj 2x... vsetko zalezi ako budes reagovat na stimulku a ake davky ti budu davat..mne ich ku koncu zvysovali...

tinka9075
19. jún 2012

@dasaa v tomto teple mi dovolenka dobre padla 🙂 🙂 zajtra idem znovu volat som zvedavá či sa dovolám 😒 😒

apolenka6
19. jún 2012

@cmelica neviem ako to budeme riešiť,premýšlam ,že ak by sa to dalo by som si dala krátky protokol ak by súhlasili,lebo si to vôbec neviem predstaviť ako by mm chodil,vieš on pracuje vonku a by to nebolo asi až tak náročné na čas ,myslím menej týždňov vynechávania pre neho ,nie v každej práci tolerujú odchod,ja sa prasknem na PN ,ved som ti to už spomínala a aj tak by som asi nevydržala chodiť do práce a si pichať 😕

apolenka6
19. jún 2012

@kostickabonnie no čo ,ešte nič?? 😕 ked to bude schválené napíš 😉

tinasc
19. jún 2012

@cmelica no tak držím palce pri pití sladkej vody a ešte viac, aby výsledky boli v poriadku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre