IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
9. júl 2012

@tinka9075 jeeej, to naozaj si vzdy chcela dvojicky...teda, to ta obdivujem...je to narocne s jednym, neviem teda ako s dvoma, ale zase je to dvojnasobna radost...to ano...veeeeeeeeelmi a z celeho srdca ti to prajem...nech uz su teda malicke v brusku...to je najdolezitejsie 🙂🙂🙂

mirka2010
9. júl 2012

@dasaa ahoj zlaticko...tak to je teda krasna sprava...dolezite je, ze ste v poriadku...tak je to najlepsie....🙂🙂🙂 no a co sa tyka tej spinalky...ja by som to tiez moc nechcela...aj ked naozaj je uzasna vyhoda to, ze budes malicku hned vidiet, co ja som napriklad maleho tak nevidela...asi pre tento moment by som vsetko vydrzala...ale nebojkaj, zvladnes to uplne uzasne a v piatok tu bude vas najvytuzenejsi poklad...takze parada, tesime sa neskutocne!!!!!

apolenka6
9. júl 2012

@dasaa piatok 13 😉 🙂 ,už môžeš odratávať a som ti hovorila,že všetko pekne krássne stihneš 😕 to je pravda ak nebudeš úplne uspatá tak malú budeš hned vidieť 😵 😵 😵 ,len či ti nebude vadiť ,že všetko počuješ 😉

apolenka6
9. júl 2012

@tinka9075 už 3 injekcie 😨 😨 paráda ,no som zvedavá na prvé sono 😉 🙂

tinka9075
9. júl 2012

@mirka2010 uvidíme ako to dopadne ked bude jedno nenahnevám sa len nech sa to podarííí 🙂 🙂

tinka9075
9. júl 2012

@apolenka6 dnes dalšie tri tak už ich mám šest ale v pohode len strašne vela pijem a chodím stále na wecko ale nevadí ked už som doma no neviem ako by som zvládla keby som bola v robote 😀 😀

tinasc
9. júl 2012

@dasaa myslím, že ten spinál je lepší, narkóza je predsa záťaž na organizmus a hneď budeš vidieť malinkú a budeš viac v pohode ako sa preberať z narkózy 🙂

apolenka6
9. júl 2012

@tinka9075 v tejto horúčave sa aspoň dá veľa piť ... 🙂

tinka9075
9. júl 2012

@apolenka6 presne tak len sa už začínam doma nudit 😀 😀

apolenka6
9. júl 2012

Jáj dievčatá vôbec nemám na nič chuť bojím sa tej operácie zubu v stredu 😢 😖 😔

apolenka6
9. júl 2012

@tinka9075 ešte je skoro na nudu 🙂

tinka9075
9. júl 2012

@apolenka6 ved skoro ale ja si nejakú robotu nájdem 😀 😀 držím ti palce na stredu budem na teba mysliet dúfam že do roboty nejdeš..

majca55
9. júl 2012

@dasaa zlatko držim palčeky a nebojkaj sa spinal je super a budeto ako by si rodila prirodzene hned malinku uvidiš veľa je spokojnych že sme im to odporučili tešim sa na super spravičku 😵 😵

apolenka6
9. júl 2012

@tinka9075 nie nejdem ,ešte neviem ako mi bude 😝 🙄 a dík za palce budem ich potrebovať 😉

apolenka6
9. júl 2012

@majca55 ahoj ! ako je v práci už si tu nebola dlhšie 🙂

tinka9075
9. júl 2012

@apolenka6 jasné že budem na teba mysliet 🙂 🙂

majca55
9. júl 2012

@apolenka6 dakujem za opytanie celkom sa da aspon som myšlienkami inde 😝 moja pozeram,ale nepišem poznaš to a ty moja kedy ideš zo zubkom?

apolenka6
9. júl 2012

@majca55 v stredu ráno o pol8 idem pod skalpel a ešte neviem čo....

apolenka6
9. júl 2012

@majca55 aj ja čítam a v tom teple sa mi nechcelo nič ani prstom hýbať

apolenka6
9. júl 2012

@tinka9075 a čo si v práci povedala,že si PN ? 😕 myslím že diagnózu ..

majca55
9. júl 2012

@apolenka6 ja tiež a vieš nemam sa tu ako radovať ☹ tak nepišem ale inak si to teraz uživame a relaxujeme a bliži sa nam dovolenka tak sa tešime 😵 moja držim moc palce na stredu 😝

apolenka6
9. júl 2012

@majca55 vieš ja tiež čakám na dovolenku ,ale nedokážem sa tešiť ,ale ked bude po strede 😵 budem ako blcha v kožuchu skákať a tešiť sa na dovolenku!!!!...počuj ty si zdr.sestra ked mi to bude rezať tak mi to nebude krvácať to bude musiať dáko zastaviť inak nebude vidieť čo robí ,že? 😕

majca55
9. júl 2012

@apolenka6 neboj moja daju ti odsavačku a pytaj sa alebo nech ti napiše aj niečo od bolesti aj mm to robili 😝

apolenka6
9. júl 2012

@majca55 a prežil? to isté čo mne? ved mám brufén..ale budem pýtať niečo

tinka9075
9. júl 2012

@apolenka6 všetci si myslia že mám cystu a budem musiet íst na operáciu tak nech si len myslia 😀 😀

apolenka6
9. júl 2012

@tinka9075 ja už premýšlam,že čo ja poviem-pravdu určite nie ! ľudia vedia ublížiť a je to moja osobná ,intímna vec

tinka9075
9. júl 2012

@apolenka6 ved to vedia to len tri babenky a tým môžem na 100 percent verit a tá jedna povedala že sa bude za mna modlit aby so,m mala aj trojičky tak som jej povedala že nech sa modlí len za jedno na začiatok stačí 😀 😀

dasaa
9. júl 2012

@mirka2010 spinalky sa nebojim ale pocuvat tie reci lekarov to tiez clovek potrebuje velku odvahu a aj psychiku
@apolenka6 hihi veru piatok 13 dobry datum 😀.Ty si vedela ze vsetko vybavim 🙂 no ja som tomu nejak nadej nedavala.Urcite mi to vadit bude ked ich budem pocut ako hovoria podajte mi toto atd.Skor by som brala keby som mohla mat aspon volkmen ale to sa neda.Uz to nejak vydrzim
@majca55 jeej tak zachvilku mas dovolenku a chystate sa nie kde?Tiez som pocula ze spiral je dobre ale aj nie vsetko zalezi od psychiky cloveka ako to zvladne ale aspon uvidim malu a ju budem aj pocut.
@tinka9075 ano moja tesim sa na nu aj ked som dnes dost unavena.A ko ti idu injekcie tvoje kamosky 🙂.Uz si aj na PN-ke ?
@cmelica moja ako dopadla kontrola som zvedava a co drobcek ako sa ma ?Pohladkaj ho za nas 🙂

apolenka6
9. júl 2012

@tinka9075 ja to nehovorím nikomu,pre istotu...ale ked máš také kolegyne,že sa im dá veriť tak to máš dobré 😉
idem u spať ráno vstávam ,idem na rannú dobrú noc!

tinka9075
9. júl 2012

@dasaa ahoj moja už som na peenke od utorku a spokojná a štastná kamošky injekcie poslúchajú a pichajú sa super vo štvrtok idem na sono tak som zvedavá ako budú rást 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre