IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
6. aug 2012

@sijust jeeeej, dakujeme krasne.... je to poklad.... dnes idem s nou k dr., pozrie sa jej na to zapalene pliecko

mirka2010
6. aug 2012

@walta no kraaaaaaaasna babika, aka je uz velkaaaaa 🙂 okana jedna nadhernaaaa 🙂🙂🙂

mirka2010
6. aug 2012

@dasaa moja zlata, dakujeme velmi pekne...Marosko vcera na obed zase priserne z kasicky zvracal, tak uz viem, ze urcite mu tie kasicky nesedia...tak neviem co robit...lebo noci mame coraz horsie, pyta viac a viac papat...takze zacinam byt poriadne vycuckana...ale pre naseho pokladika vsetko...no v noci som najma s nim hore ja...manzel musi byt vyspaty do prace, takze chvilu je s nami, ale potom ho poslem ist spinkat...ale ked teraz vracal, tak sa mu nedalo vobec spat, chodil nas stale kontrolovat...

mirka2010
6. aug 2012

@sijust no ahoj maminka nasa...vidim, ze si poriadne zamamickovana....ako kazda z nas, mas toho az nad hlavu...ja viem presne o com pises...a hlavne tie zaciatky su naozaj niekedy tazke..s tymi bolestami bradaviek to su vyslovene muky, strasne to boli...ale uz to sa to urcite zmiernilo, vsak? a to ze je na teba naviazana...ach, to je tak krasne, aj ked na druhej strane troska obmedzujuce, ale ona sa to casom zmeni...nas maly sa uz vyslovene pyta na rucky a na mna len aaaaaa, len byt pri mne...ale ja ho s laskou tulkam, mojkam, aj keby to malo byt non stop....lasku nasu milovanu...inak co sa tyka tych strii, ja som pocas tehu nemala ani jednu na brusku a potooooom...ach, som sa az prelakla, ze kde sa tam zobrali...no co uz...ako pises, su nasou ozdobou...🙂 inak parada, ze uz mas len par kileckov, tie pojdu dole ani nebudes vediet ako....🙂 Stellinke posielame obrovsky boztek a nech vas aj s tatinkom poslucha 🙂

mirka2010
6. aug 2012

@walta zlaticko...to co opisujes to malo v nasom okoli uplne kazde dietatko po ockovani proti TBC....dokonca, jednej mojej spoluziacke museli malicku az operovat, lebo to mala v uzlinkach...kamoska co ma synceka mal s tymto problemy niekolko mesiacov, sledovali mu to a az teraz ked ma 9 mesiacov ho mohli normalne ockovat...ale urcite vasej malickej to prejde ani nebudete vediet ako...radsej veru chod k dr, nech sa na to pozrie a nech malinku pliecko nebolka...babiku malicku, krasnu 🙂

mirka2010
6. aug 2012

@cmelica ahojteeeee, tak by mate krasnu vahu...teeeeeda....no to bude krasny chlapcek ked sa narodi...🙂 ako sa inak citis??? malickeho na dialku mooooc hladkame 🙂

adikasala
6. aug 2012

@walta krasna je charlotka,,a vy uz papate ovocie?tak sa mozem pripravit aj ja...my sme mesiac po vas 🙂 🙂 nasa valentinka bude mat teraz uz 3 mesiace strasne to leti,,dnes sme boli na kontrole psychomotorie,,doktorka nas krasne pochvalila aka je sikovna ako vsetko ovlada na svoj vek velmi ziva,,,tak som stastna ze moja snaha bola odmenena,,lebo ja snou dost robym stimulujem ju k hraniu... 🙂

walta
6. aug 2012

@mirka2010 ahojky.... nooo, bola som s nou u toho pneumologa- ty kokso, vytlacil jej to z pliecka, vela hnisu a az taky koren jej vybehol odtial, straaaasne, ale staaasne plakala a to este nic, bral jej krv z hlavicky, tam mala zilu, a to bol iny plac, az mne sa chcelo plakat s nou.... dal vysetrit aj krv, ci je v poriadku imunita. No, mame to za sebou, uvidim, ako sa s tym vyrovna, snad sa jej to zahoji a bude s tym pokoj. Uz cestou v aute bola kludna, zabudla, co jej robili. Ale tam v ambulancii vystrajala a statocne. Pozdravujeme a bojujte aj vy s tymto hnusnym teplom 🙄

walta
6. aug 2012

@adikasala ahojky... ano, uz sme mali 4 mesiacky, tak pomalicky jej uz davam aj bananik, uvarenu mrkvicku so zemiacikom. Nech si zvyka na chute. Ale samozrejme stale papa nutrilon. Valentinka je sikovna, zlata musi byt... pozdravujeme a drzte sa v tychto teplotach ukrutnych 😉

tinasc
6. aug 2012

@sijust ahoj, vidím, že toho máš dosť, tiež to poznám, mala som to tak isto, ale časom to prejde, nájdete si svoj režim, tiež sme nechodili na prechádzky lebo revala v kočíku, spala len na rukách, ani položiť do postieľky som ju nemohla, spala medzi nami no.... ale časom sa všetko zlepšilo, tak držím palce a posielame Stellinke pusinky 🙂

tinasc
6. aug 2012

@walta krásna babulka, rastie ako z vody 🙂

tinasc
6. aug 2012

@mirka2010 dúfam, že Maroškovi sa už zvracanie nepritrafí, ak to má z tých kašičiek. Neviem či si skúšala čisto ryžovú nemliečnu, to môžu deti aj v diéte... aj vám držím palce 🙂

tinka9075
6. aug 2012

@kostickabonnie
@mariankach
@dasaa
@tinasc
@adikasala
@ursula5
@mirka
@kuspitka a ostatné čaute babulky krv zatial pozitívna ale len na hranici tak sa velmi neteším vo štvrtok idem znovu lebo ked mi vkladali 8bunkové embrijká tak sa zvyknú uhniezdovat neskôr a keby sa to nepodarilo tak máme ešte mrazákov a tie si dám vložit všetky tri a hotovo radšej mat dve detičky ako ani jedno 🙂 🙂 🙂

tinasc
6. aug 2012

@tinka9075 držím moc palce, aby hcg stúpalo, je možné že sa zahniezdili neskôr, drž sa 🙂

tinka9075
6. aug 2012

@tinasc dakujem ved uvidíme to mi aj dnes povedala sestrička že sa mohli neskôr uhniezdit 🙂 🙂 ale aspon nešpiním nekrvácam tak aspon nejaká nádej tam je 🙂 🙂

mariankach
6. aug 2012

@tinka9075 drz sa a mozno to vyznie ako fraza, ale - sprav si dnes pekny vecer, aj peknymi dalsie dni, bez ohladu na vysledok 🙂. Nezda sa, ale velmi to pomaha. A netestuj kazdych 5 minut. Daj vsetkemu prijemny priebeh a netestuj, lebo tym len zbytocne zvysujes hladiny stresovych hormonov 😉 .

tinka9075
6. aug 2012

@mariankach dakujem ja som neterstovala vôbec ani nemám doma testy ani ma to nejak neláka krv je istejšia sa nebudem stresovat čo mi ukáže test 🙂 🙂 ved ja som taký flegmatik všetko beriem ako to príde a hotovo 😉 😉

dasaa
6. aug 2012

@tinka9075 moja drzim prsteky a hcg nech len krasne stupa.Stvrtok daj vediet co a ako.Myslime na teba 🙂

mariankach
6. aug 2012

@tinka9075 ja ked som zistila, ze som tehotna, tak som si dala panaka a to bol na dlhy dlhy cas posledny panak 😀. A to tyzdne predtym sme zurovali s babami na chate...ehm, ony aj so stripterom, ja som dosla az na druhy den..a h jaaaaaaaaaaaaaj, kde ty casy jsou... 😀.

tinka9075
6. aug 2012

@dasaa dakujem jasné že dám vediet a čo Simonka poslúcha maminku? 🙂 🙂

mariankach
6. aug 2012

@walta aky velky bobačik 🙂.

tinka9075
6. aug 2012

@mariankach to je najlepšie vypnút a venovat sa niečomu inému zajtra ráno ideme na huby tak sa aspon nadýcham čerstvého vzduchu už sa normálne na to teším 🙂 🙂

dadax84
7. aug 2012

@tinka9075 Velmi ti drzim palce, aby hcg stuplo 🙂 🙂 🙂 Myslim na teba stale 😵

mirka2010
7. aug 2012

@walta juuuuj, chudatenko malicke...bozinku, az mi je smutno, ked som si to precitala a predstavila ako tam musela plackat a ako ju to muselo bolkat, malicku babiku krasnu, joooj....dufam, ze uz bolku nema a ze naozaj na vsetko uz zabudla...a hlavne ze sa jej to dobre zahoji a bude mat uz s tym klud...inak, je to sila, ze po tomto ockovani su taketo problemy...aj ked asi stoja za to...mna to stale stve, ze nas maly toto ockovanie mat nebude ☹

mirka2010
7. aug 2012

@tinka9075 ale zlatickooooo, ved to ze je krvicka pozitivna je uzasna spravaaaa....aj ked na hranici, ale je...takze urcite to vyslo, len este sa to poriadne neukazalo, ale vo stvrtok to uz bude jasneeee....bozinku ako sa tesim...a ako sa citis??? a sono ti robili???

mirka2010
7. aug 2012

@tinasc ahojky, no dufam aj ja...vcera som mu skusala dat ryzovo-kukuricnu, co mal na uplnom zaciatku, z tej ani nikdy nevracal, len ho priserne zapekalo, ale uz kasicku nechce ani citit, zacne tak plackat, ze az usi bolia...takze s kasickami si dame asi na chvilku pohov...uvidime...vcera papkal prvy krat jablckovu vyzivu, co mu urobila starka z domacich jablcok a taaaa mu chitla, takze jupiiii, to sa tesime...🙂 a vy sa ako mate???

buba13
7. aug 2012

@tinka9075 bude dobre. urcite sa ujali a budu dvojky uz teraz 😉

kuspitka
7. aug 2012

@tinka9075 moja budem drzat velmi palce

tinka9075
7. aug 2012

@mirka2010 ahoj zatial sa cítim ok len dnes som začala trošku špinit tak som volala do centra mám si zvýšit utroš tak uvidíme vo štvrtok idem zase na krv 🙂 🙂

tinka9075
7. aug 2012

@buba13 júj keby si mala pravdu s tými dvojkami 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre