IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
15. aug 2012

@tinka9075 ale ved máš na teste // ?? nie,prečo si neveríš? nemáš pocit,že si tehu?

tinka9075
15. aug 2012

@apolenka6 ja neviem niekedy sa aj cítim ako tehu niekedy nie a ked som bola na krv tak doki mi povedal že je mi vidiet na tvári že som tehu 😉 😉

apolenka6
15. aug 2012

@tinka9075 určite si !!!! 😵 😵 na iné ani nemysli 😉 ja by som bola nervózna keby mi dnes nevolali ako tebe,ked mali 😕 volať

tinka9075
15. aug 2012

@apolenka6 ked ja som taký flegmoš ja som bola so sestričkou dohodnutá že ked budú dnes výsledky tak bude volat a ked nie tak zajtra mám volat ja 🙂 🙂

apolenka6
15. aug 2012

@tinka9075 no to ti závidím ,ja flegmoš nie som skôr opak panikáááá velikáááá 😀 😀 to ja budem celé IVF v nervoch asi ako sa poznám,ale budem sa snažiť byť kludná ..tak zajtra voláš ty?! o koľkej? ja by som hned ráno o 7 volala 😀 😝

tinka9075
15. aug 2012

@apolenka6 ja som flegmoš od malička 😀 😀 ja všetko beriem tak že nejako bude a hotovo 🙂 🙂 mám volat okolo 10 🙂 🙂

apolenka6
15. aug 2012

@tinka9075 to si aj pospíš 🙂 pekne sa naraňajkuješ a zavoláš a napíšeš sem 😝 😀
idem ja už spať tak dobrú noc a aj tebe na dnes PC stačil 😕 😉 vieš ked tam je bábo ,čo určite je!! dobrú 😔 😔

tinka9075
15. aug 2012

@apolenka6 no pospím lebo tieto tri dni som vela nepospala ked mám doma mároda 🙂 🙂 no potom napíšem 🙂 🙂 dobrú nocku

dasaa
15. aug 2012

@ursula5 uvidis zajtra uz by malo slniecko svietit.A pil lucku?Bo moja nejak nemusi skor cajik si da.

dasaa
15. aug 2012

Ahojte vsetky babenky.Tak v pondelok sme boli na kontrole s malou.Vsetko je v poriadku a krasne nam Simonka pribera.Dnes sme boli na ortopedii.Joooj tak krasne a sladko spinkala Simonka a ked ju doktor chytil a zacal jej tam robit s nozickamy chudatko moje az zacala velmi plakat.Urobili jej sono a doktor nam povedal ze mam balit na siroko uz s 2 bavlnimy plienkami ☹.Tak som sa divne citila ked som stamadial visla.Necakala som taku spravu.Kontrolu mame az o 6 tyzdne.
Babenky ktore mate dievcatka kedy ste davali prepichovat uska?

apolenka6
16. aug 2012

@dasaa Ahoj! tak to má byť ,že malá krásne priberá 😵 len nech je zdravučká 😉 ..tak doktor ju takto zobudil !? 😠 princeznú spiacu,neboj nôžky budú určite v poriadku ked pridáš plienočky 🙂

apolenka6
16. aug 2012

@tinka9075 tak dnes čakáme čo napíšeš?? 🙂 🙂 🙂 ja idem ku zubárovi ,tak tu asi hned nebudem,ale potom budem utekať k PC nech sa dozviem tu krásnu správičku určite!!!! ozaj ma napadlo 😕 v CAR si nebola na kontrolu a krv?

tinka9075
16. aug 2012

@apolenka6 ták je to na prt negatívne hcg kleslo ale aspon tam nebola 0 😀 😀 no čo už ideme na Ket asi som mala íst na pohotovost ked som začala krvácat ale teraz je neskoro riešit čo bolo 😉 😉 len nechápem prečo mi testy ukazovali že som tehu po Ket už testy nerobím nechám všetko na krv 🙂 🙂

apolenka6
16. aug 2012

@tinka9075 čooooo 😨 😨 😨 tak to ma mrzí ☹ ,ale KET sa podarí určite 😉 ty si teda ozaj flegmoška, ja by som bola asi zrútená 😝 ...tak ide sa bojovať dalej !!!!! 🙂 ja nebudem tiež testovať

apolenka6
16. aug 2012

Inak dievčatá ak si pamätáťe tú moju operáciu zubu ,tak....dnes som bola u zubára,lebo som mala v z vnútornej strany líca takú stuhnutú hrčku a ked mi ju pán doktor nahmatal tak hned nariadil milý zub von!!! operácia bola zbytočná a zub aj tak nakoniec skončil vonku 😝 😝

buba13
16. aug 2012

@tinka9075 jaaaj do kelu! to je divne naozaj, ze testy nieco ine ukazovali ako krv. pevne verim, ze KET vyde. si silna zena!

tinka9075
16. aug 2012

@apolenka6 ved jasné že KET sa podarí a budem mat trojičky už sa teším aspon budem v dedine rarita 😀 😀 bojujeme dalej no čo mi zostáva po KET testovat nebudem ani za svet sa nervačit 😉 😉

tinka9075
16. aug 2012

@buba13 a ved nevadí ja čakám že Romanko sa narodí na moje narodeniny 22 a bude mat pekný dátum bude dobré dieta ved pozri na mna 😀 😀 KET musí vyjst ale ved ideme ešte do Brna a idem si hladat nejakú novú robotu lebo do tej starej sa vrátit nechcem 😉 😉

ursula5
16. aug 2012

@dasaa ja mu tej lucky dávam iba na lyžičku 3x denne alebo len 2x, niečo prehltne niečo vypľuje, ale asi sa tak ovlaží a už má tie očká lepšie a dnes bolo aj slniečko a celkom mu nevadilo keď naň zasvietilo 😀

ursula5
16. aug 2012

@mirka2010 ahoj Mirka môžem ešte otázočku ty si mi tu taký poradca 😀 začala som dnes kojiť iba z jedného prsníka, predtým som striedala tak nám vraveli na kurze, že zo začiatku treba s oboch a tak po 10-14 dňoch už len z jedného a ďalšie kŕmenie z druhého, maličký sa mi zdá akýsi spokojnejší, nehĺta tak a sa mi zdá a viac zasýtený ako si to ty robila zo začiatku? 😀

petuska123
16. aug 2012

@ursula5 jej ty uz mas babo doma..a fotky su kde?

ursula5
16. aug 2012

@petuska123 v mojom albume ale dávala som aj sem 😉
prikladám pre Teba 😝 🙂

apolenka6
16. aug 2012

@tinka9075 trojičky fúúúú 😝 😵 odvážna 😕 neboj to sa určite podarí 🙂 🙂

kostickabonnie
16. aug 2012

@apolenka6 tak ty mas zajtra pohovor s koordinatorkou, vidis, nakoniec budes informovat ty mna prva....budem čakať info

kostickabonnie
16. aug 2012

@tinka9075 tvoja sprava ma vobec nepotesila, co sa zase mohlo stat? 😨 zmrzlinky to vsak istia 😉

kostickabonnie
16. aug 2012

@apolenka6 @mirka2010 @dadax84 tak ja som si v utorok namiesto Heliku vystala 2 hodiny v cakarni na infekcnom plnom "spoluobcanov" a cakala som, ze k borelioze si pridam aj nejaku tu zltacku 😠 aby mi doktorka povedala, ze je tam nizka hodnota protilatok v prebiehajucom stadiu boreliozy, t.j. aktivny boj sposobeny nasadenou liecbou, co este nevieme vyhodnotit. Cize to moze znamenat, ze telo este stale bojuje s nejakymi zaskodnikmi. Tato forma by sa mala zmenit na pasivne protilatky, ktorych hodnota sa potom dlhodobo sleduje, ci su na ustupe alebo nie. A to mi mozu skontrolovat az o 2 mesiace, aby sa to dalo spravne vyhodnotit. Cize mi nenasadili ziadnu liecbu a bude to hop alebo trop, ak medzitym nastupim na IVF. Podarilo sa mi zohnat termin ku koordinatorke na 13.dc, ale ako sa poznam pri mojom stasti asi nezozeniem nacas lieky alebo sa pritrafi nieco ine....takze neviem, ci zacnem tento cyklus alebo az ten dalsi. Este popremyslam. Dakujem vam za podporu, velmi som sa bala, aj ked som 1 z 30 kazda tridsiata odobrata vzorka je pozitivna 😀 😀 snad budem taka uspesna aj pri IVF co sa tyka pozitivity 😀 😀 😀

tinka9075
16. aug 2012

@apolenka6 radšej mat tri ako ani jedno 😀 😀

tinka9075
16. aug 2012

@kostickabonnie ahoj no neviem čo sa stalo aj testy mi pekne ukazovali a prt z toho 😒 😒 ale doki mi povedal že asi išlo o biochemické tehu no čo však KET bude úspešný a budem nasledovat
@ursula5 pozri aké má krásne bábetko 🙂 🙂

ursula5
17. aug 2012

@tinka9075 jasné máš dobrý prístup hor sa do ďalšieho boja a určite sa dočkáš takého drobčeka ako máme my 😉 držím Ti moc palce 😉

dadax84
17. aug 2012

@kostickabonnie Drzim ti palce, aby vsetko dobre dopadlo, a urcite stihnes este teraz IVF, budem silno drzat paluchy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre