IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
22. sep 2012

@dasaa ja som kúpila fusak taký klasický, lebo ja nemám taký kočík, do ktorého by išiel nejaký konkrétny fusak, ja som kúpila z ovčej vlny, teplučký a malá sa narodila akurát na zimu, takže kým bola v hlbokom kočíku a bola zima tak v ňom bola a nasledujúcu zimu, keď už sedela v kočíku, tak sedela v tom fusaku...

alibabaa
22. sep 2012

@kostickabonnie juu ty si par dni predomnou.. ja zacinam v streduuuu 😉

dasaa
22. sep 2012

@tinasc my sme tiez chceli taky z ovcej vlny ale u nas v obchode take nemaju.A to som presla vsetky obchody.Ved ked tak sa vezme aj my sme taky mali z ovcej vlny ked sme boli deturence a nase mamini si len chvalili 🙂 🙂

tinasc
22. sep 2012

@dasaa však určite ono zase to čo bolo kedysi nebolo až také zlé, keď to vydržalo doteraz to bola iná kvalita ako teraz, keď všetko vyrábajú na spotrebu 😉 mám univerzálny biely, takže je to ok, využijeme ešte zo dva rôčky 🙂

kostickabonnie
22. sep 2012

@alibabaa a ty zacinas hned injekciami? ja budem prvykrat pichat buduci piatok, som strasne zvedava, ako to zvladnem, este som si nikdy takto neublizovala 😀 😀

kostickabonnie
22. sep 2012

inak, kočky, pozerala som doplatky na lieky a decapeptyl aj gonal idu od oktobra statočne hore, tak ak niekto vie, že ich bude potrebovať v oktobri a novembri, nech si ich da predpisat a vybrat este v septembri 😉

alibabaa
22. sep 2012

@kostickabonnie jaaaj ty zacinas tabletkami. ja mam hned inj. tak to ta este predbehnem? neboj zvladnes. mne to sice chodila pichat susedka, ale sama sa aj tak asi neodvazim.. mozno pero .. ale inj. nezvladam sama.. tak ale su tu baby, co hovoria ze uplne v pohode.. 😉
ufff to kde si sa docitala o tom gonale? to aby som pre istotu vybrala vsetko .. ja som planovala ze vyberiem posledne gonaly len ak ich budem potrebovat. hned v pondelok nabehnem do lekarne a kupim..

kostickabonnie
22. sep 2012

@alibabaa na stranke ministerstva zdravotnictva vid link su zoznamy liekov za kazdy mesiac, a dost sa to meni od oktobra smerom hore, ja som tiez myslela, ze gonal vyberiem az ked pojdem na prvu kontrolu zaciatkom oktobra, ale radsej si ho dam predpisat este teraz v septembri. Ty teda rovno pichas az do MS a potom pridas gonal? http://www.health.gov.sk/?kategorizacia-a-ceny

alibabaa
22. sep 2012

@kostickabonnie ano ja rovno picham diphereline a pridam gonal. pri 1ivf som pichala tusim 8 od zaciatku pichania dipherelinu... dik idem to omrkat

alibabaa
22. sep 2012

@kostickabonnie no mna to ani len nenapadlo to pozerat.. sila.. gonal 900 je az o 24 eur drahsi, a gonal 450 o 12 eur.. fakt rozdiel ci doplatim viac o 24 eur alebo nie.. DAKUJEM .. vdaka tebe som usetrila 😉

kostickabonnie
22. sep 2012

@alibabaa takze ty zacinas na 23.DC alebo tak nejako mi to vychadza?

alibabaa
22. sep 2012

@kostickabonnie ja 26dc lebo mrcha chodi 27-29dc. .. pravidelne. 🙂

kostickabonnie
22. sep 2012

@alibabaa tak to mas nejake kratsie, aj OPU budes mat skor podla toho. A ku komu chodis v GF? budes mat aj PK?

alibabaa
22. sep 2012

@kostickabonnie scenar 1ivf 7dni diphereline + 7 dni gonal + 5 dni luveris vecer pregnyl a o 36 hodin OPU.. takze ak by to malo byt takto isto tak cca OPU budem mat 16.10. OPU a ak odporucia PK tak hej, a budem mat aj embryoscope.. ale myslim ze mi to navrhnu uz len preto, ze vedia ze chcem embryoscope.. ale urcite poviem embryologicke nech mi navrhne najlepsiu variantu bez ohladu na to ci ho chcem alebo nie. a chodim ku Drabekovi.

kostickabonnie
22. sep 2012

@alibabaa my sme rozmyslali, ze PK asi nie, ale vsak uvidime, ako sa to bude cele vyvijat a ako sa bude darit embryjkam a kolko ich bude. 😉 ale snad aspon jedno u kazdej z nas bude uspesne, ale to sa dozvieme az v novembri...boze, to sa mi zda strasne neskoro 😲 😲

tinasc
22. sep 2012

@alibabaa moc ti držím palce, dobre že to skúsiš ešte tento rok, GF má tento rok dosť úspešný, veľa kočiek otehotnelo 🙂 keď som bola na prvé sono po pozitívnych krvných testoch, tak každá, ktorá tam bola, tak si niesla fotočku zo sona 🙂 tak už nech to je a nech aj pre teba je tento rok tým úspešným 🙂

tinasc
22. sep 2012

@kostickabonnie ty chodíš kam do centra? už mi tu nejako splývajú informácie 🙂

alibabaa
22. sep 2012

@kostickabonnie strasne dlha doba .. ale co. tak prezijeme.. nie? mna teraz chytila nejaka viroza.. tak sa rychlo davam dokopy. dr mi uz nechcela dat ziadne atb tak liecim homeopatikami a liekmi na alergiu. dufam,ze to bude ok do stredy. vtedy mam ist na predoperacne-krv.. dufam ze tam nebude ziadny zapal to by ma slahlo...

alibabaa
22. sep 2012

@tinasc nie si sama. stale mam velky chaos zo vsetkych.. uz sme tu dost dlhooooo 🙂 🙂

alibabaa
22. sep 2012

@tinasc dakujem, ja tomu verim 🙂 tak dufam ze ma ten kukuc zhora nesklame... 😉

kostickabonnie
22. sep 2012

@tinasc ja som presla z GF do Heliosu a neviem, ku komu tam patrim, v maji bola som objednana ku dr. Gaťovej, ale ta si to prave vtedy rozmyslela a odisla, tak sa na prvom stretnuti rozpravala s nami dr. Starovecka a potom sme tam uz boli len pri koordinatorke.

tinasc
22. sep 2012

@kostickabonnie aha tak potom si to ešte dobre pamätám že si tam chodila, ale prešla si... tak držím aj tebe palce, nech sa zadarí 🙂

kostickabonnie
22. sep 2012

@tinasc ďakujem, budeme v októbri chytať tehu virusiky keď sa s nimi budeš lúčiť na pôrodnej sále 😀 😀

tinasc
23. sep 2012

@kostickabonnie ok vidíš, tak v októbri keď budete po vklade budem posielať vírusy 🙂

mirka2010
23. sep 2012

@tinasc jeeej,Lukasko to bude 🙂 to je meno ktore chcel moj mm pre naseho Maroska,ale ja som tak tuzila mat Maroska tak zlaty privolil...aj ked nakoniec mi teraz hovori, ze chcel aby mal meno po nom...ze stale dufal,. ze to na porodnej sale spravim ako prekvapko...a pritom to sme hned na zaciatku zavrhli, no co uz chlapi su taki, jednoducho jesitni 🙂🙂🙂

tinasc
23. sep 2012

@mirka2010 a manžel sa ako volá? no ja som mužovi povedala, že po ňom ani náhodou, jednoducho iné, také ako ešte v rodine nemáme 🙂

mirka2010
23. sep 2012

@dasaa ahojky,ja mam fusak este co maly dostal k narodeniu a kupila mu to kamoska co zije v Belgicku...ale ako aj Silvinka pisala, je uplne zbytocne kupovat dlhy fusak, dietatko napriklad v roku a pol uz nechce byt v kociku, takze fusaky do 3 rokov sa vyuzivaju tak maximalne polovicu 🙂 my mame teraz jesenny emitex-ten si kup na prechod ked skonci zima a zacne jar, vyuzijes ho aj na jesen...je uzasny...najdes ho na roznych strankach...daj si do google jesenny fusak emitex a vyhlada ti ho 🙂 ako sa mate so Simonenkou....my mame strasnu noc za sebou...nechceĺ mi papat moje mliecko...tak sme sa natrapili kym sa napapkla...ach, jaaaaj

mirka2010
23. sep 2012

@tinasc vladko sa vola 🙂 ale naozaj volat ich rovnako...mne to pride naozaj neprakticke

mirka2010
23. sep 2012

@tinka9075 jemine, tak uz v utotok sa ti ide udiat ???? juuuuj, tesim sa...ale myslis, ze to by ti to jedno aj tak zobrali? nie je to na tvojom rozhodnuti? ale naozaj,ak je tam riziko, ze by si ich nedonosila, je pravda ze skor donosis krasne zdrave dvojcatka...a ja naozaj stalenepochybujem ze sa to podari...uvidis, ze ano...a mozno aj ta tura a pobyt v Tatrach tomu dopomoze...ale opatrne...naozaj, budu v brusku tvoje pokladiky, takze treba si ich strazit a chranit!!!

cmelica
23. sep 2012

@dasaa ahooj!!a coze bolo Simonke??? mala zly den?? juuj tak ste si to patricne uzili,ze?? aj nas cakaju urcite take zle dni,,,ale urcite pridu potom krasne a na ten zly sa rychlo zabudne,ze?? zvladli ste to bravurne 🙂
my mame koliky tak sa snazime s nimi nejako vysporiadat,,,masirujeme brusko a cvicime s nozkami 🙂 a sem tam si musime dopomoct teplomerom,aby sa drobec vykakal... je to take sidlo malicke ... uz mame 3kg,teda odhadom presnu vahu sa dozviem zajtra na poradni ... a co tata?? ako zvlada taku krasnu ulohu?? aj prebaluje,??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre