IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
16. okt 2012

@tinka9075 budem moooooc držať palce aby to vyšlo 🙂

tinka9075
16. okt 2012

@tinasc dakujem teraz to už vyjde ja tomu velmi verím 🙂 🙂

kostickabonnie
16. okt 2012

@apolenka6 @alibabaa tak kočky, foliky rastu, tak rychlo to cital, ze som si poriadne nestihla zapamätať - ale vpravo 13,11,10,9,8 a nejaké drobné a vpravo 5ks osmičkových a ešte nejaké, fakt som nestíhala. Vraj sa to celkom dobre rozbehlo, výsledky sa im páčia, ďalšia kontrola v piatok, odber asi pondelok alebo utorok. A dostala som štiplavku do zadku 😀 a už mám byť vraj v kľude 😀 😀 😀
a pohovor s embryologickou sa mi nepacil......bolo to asi takto.....predstavte si, ze vam vyberu 15 vajicok, polovica nebude mat spravny tvar, druhu teda napichnu, ale par spermii nemusi byt dobrych, takze sa oplodni len polovica a z tej polovice sa polovica nebude dobre vyvijat a moze sa stat, ze to, co zvysilo sa neujme, a ak by nahodou vyslo na mrazacikov, tak sa nemusia rozmrazit !!! Tak asi taka optimisticka prognoza mi bola povedana 😀 😀 Ale hlavne, ze si mam pripravit 600 e Ako som pocitala, tak som pocitala, skoncila som v minuse :D :D :D

apolenka6
16. okt 2012

@tinasc ahoj aj tu dnes hrooozne pršalo bola som na tom internom tak už mám všetky papiere v kope 😉
jasné ked sa vám meno páči tak to rozhoduje 😉 naši mi chceli dať meno Kristína ,ale som na ňu narodená tak dobre spravili,že tak nedali ,lebo sa aj tak rozhodli nakoniec pre to moje meno originál 😉
jáj chúda moje neviem ako ti poradiť ked ti ruky tŕpnu 😕 to už do pôrodu sa asi nepolepší

tinka9075
16. okt 2012

@kostickabonnie si pekne zarodila 🙂 🙂 mne ta embriologička tiež nesadla proste neviem prečo ale sa mi zdala taká čudná 😒 😒 nám povedala to isté presne čo tebe tak mi normálne náladu pokazila 😠 😠

apolenka6
16. okt 2012

@sijust veru čas rýchlo beží a ty si toto absolvovala pred rokom 😕 a úspešne 😉 veľmi by som chcela aj ja mať taký 😵
malá je krásna a vidieť,že si šťastnáááá maminka 😵
áno spomínala si mi že ich chcete darovať a to do akého času môžete spraviť ? ..škoda by bolo aby ste ich nechali tak 🙄

apolenka6
16. okt 2012

@tinka9075 šikulka si ! ja som dnes bola na tom internom a som si 2 hod. posedela v rade u dr. Brázdila no skontroloval,čo mal a som OK 😉
a u tej tvojej dr. bolo moooc ľudí ako aj u môjho

kostickabonnie
16. okt 2012

@tinka9075 každá otočená strana v tom "katalogu obrazkov" pre mna znamenala -1 vajicko ☹ Mozno nam nechce davat velke nadeje, ale toto bolo skor pesimisticke nez realne. Pôsobi to na mna, akoby obhajovala svoju pracu a uz vopred sa kryla pred neuspechom, ved boli ste pouceni, ze to takto moze dopadnut, hla vas podpis !!!!

tinka9075
16. okt 2012

@apolenka6 no ved ja musím íst dalej ja som proste taký tip 🙂 🙂 júj to si si fajne posedela ale aspon máš všetko vybavené 😉 😉

apolenka6
16. okt 2012

@kostickabonnie to čo je za slovnú ,matematickú úlohu?? 😨 😨 😨 aj ste to hned pochopili? a na čom ste sa dohodli??
a cesta bola aká ,že sa pýtam ked pršalo 😖
ale najviac sa mi páči ,že máš byť v klude a TY!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no neviem ako si to zariadíš 😝
mám sa na čo tešiť,ked tam pôjdem aj ja ..a koľko tam bolo ludí dnes? a u koho si bola ?
ja mám dnes interné za sebou ,bola som vyzlečená v podprde a ma vyšetroval.. 😝 a sa ma pýtal na kŕčové žily či mám tak som ich musela ukázať ,gate dolu a ja som mala čipkovené nohavičky také viac priehľadné ,teda celkom 😀 no pán dr. mal zmenu ,lebo tam bola samá dôchodkyňa tak mal trošku spestrenie 😀 😀 😝

tinka9075
16. okt 2012

@kostickabonnie aj mne to tak pripadalo môj muž tam aj zvýšil na nu hlas že čo nám to tu rozprávate akože by sme boli neúspešný alebo čo 😒 a ked som šla na vklad a volala nás môj muž odmietol sa s nou stretnút povedal že ani keby ho prosila tak k nej nepôjde 😖 😖

kostickabonnie
16. okt 2012

@apolenka6 a teraz si uz davaj pozor, aby si neochorela 😉 ako pokracuje pichanie? 😉

apolenka6
16. okt 2012

@kostickabonnie no dnes bude 4 injekcia a zatial mám také skóre 2 modriny a jened čistý pich 😕 😝 uvidíme ako dneska ,ja si pichám večer o 18 hod. jasné budem si dávať pozor nech neochoriem

apolenka6
16. okt 2012

@tinka9075 no jediná mladá žienka som tam bola, samí dôchodcovia tam boli ..aj to niekedy trvalo ,no ako na internom ...

tinka9075
16. okt 2012

@apolenka6 ja ked som raz nastupovala do novej roboty tak sme museli mat prehliadku u dokiho ktorého nám firma určila a to bol tiež iní doki ked videl že máš trošku ceci väčšie tak mi kázal dat aj tričko dole 😀 😀 a kamoška čo so mnou bola mala lentilky a tá tričko na sebe mala doki jeden 😀 😀

kostickabonnie
16. okt 2012

@apolenka6 tak teda ty si sa ale vyfintila k doktorovi 😉 u mojho interneho odjakziva treba byt hore bez, ale teraz tam bola doktorka, takze pan doktor moze lutovat 😀
Cesta bola hmlista, prsalo ako besne, ale muz aj tak letel ako blazon, lebo sme rano trochu meskali. Ale necakala som ani na krv, ani na sono, az potom k embryologicke sme boli az treti v poradi. Tusim az o 9,00 sme odtial odchadzali.
No, zajtra musim na jednu konferenciu, ale to len pojdem dohodnut nejake veci a zdekujem sa odtial a v piatok mam este jedno vazne pracovne stretnutie a potom si cez vikend urobim poriadok s mobilom (lebo mam novy a nemam v nom este vsetky kontakty) a od buduceho tyzdna nebudem dvihat cisla, ktore by ma chceli otravovat pracovne 😉

apolenka6
16. okt 2012

@kostickabonnie no povec ,čo som čakala,že dr ma vyzlečie až do nohavičiek 😨 no čo už.... 🙂
počasie teda fajnové 😖 ale ste sa dobre aj tak vybavili 🙂
no a u teba ukončiť prácu bude problém,ved ty si sama tomu rozumieš 😕

apolenka6
16. okt 2012

@tinasc babyyy čo sa to deje na MK ani mne sa už nedá na konkrétnu osobu hned reagovať musím si vás vypísať ??čo je to?!!

kostickabonnie
16. okt 2012

mne to este pred chvilou islo a uz nejde tiez :(

apolenka6
16. okt 2012

@kostickabonnie ved aj mne ,ale už to ide ..som zvedavá či sa to znovu nestratí 😕 aj preklepy sa nedali opraviť

majca55
16. okt 2012

@tinka9075 vau moja tak držim palce tfuj tfuj 😵 😵

apolenka6
16. okt 2012

@majca55 ahoj Maji! mám na teba dotaz prečo mám modrinu po pichaní až jeden krát mám bez modriny 🙄 som zvedavá čo dnes

apolenka6
16. okt 2012

@tinka9075 to bol doktor potvoriak 😀 možno by som aj vedela kto ..Katina?

tinka9075
16. okt 2012

@majca55 dakujem 🙂 🙂

tinka9075
16. okt 2012

@apolenka6 no to bol nie nebol to Katina ale doki v PE ani neviem ako sa volá 🙂 🙂

majca55
16. okt 2012

@apolenka6 moja to nevadi bud sisi trafila žilku alebo si zle chytila kožu 😝 ajja som mala a kolko 😀

apolenka6
16. okt 2012

@majca55 no už mám po teraz som si šťúrila dalšiu som zvedavá či bude aj zajtra modrina 😀 no tak som kľudnejšia ,že aj ty si mala modrinu aj ked máš prax 😀 😝

apolenka6
16. okt 2012

@tinka9075 tam nepoznám lekárov ,ale viem že aj tu je taký dr 😕

tinka9075
16. okt 2012

@apolenka6 v pe ich je viacej takých doktorov 😀 😀

tinasc
16. okt 2012

@kostickabonnie jaaaj super, máš peknú úrodu... no s tými vajíčkami to je tak, aj ja som tak dopadla, mala som 6 vajíčok, ale boli dobré len dve, lebo tie 4 neboli dobré, ešte ich museli aj čistiť... a takto som dopadla dvakrát... no čo už, hlavne, že som platila za napichovanie vajíčok... ale Tebe vajká vydržia, určite a vyjde aj na mrazáčikov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre