IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
7. feb 2011

@fomarik zlatinko a ty sa nam ako citiš? o chviločku už bude tehu knižka - bude čo listovat, už aby bola cela zapisana a odložena v albume 😉

katy33
7. feb 2011

@aby no tak to on by určite rad, on stale niečo prežuva - prežuvavec obecny 😀 ...dufam, že to bude dokumentarny film a nie tragedia, aby videl , ako sa tvoria nejake tie vajka 😉

aby
7. feb 2011

@katy33 ak je na to zvedavý môj chlap je a moc 😀

Ozaj baby viete mi poradiť ???
18.2. mi končí skúšobná doba zaciatkom mesiaca mám ísť na marodku zmluvu mám do konca mája , môže mi nepredĺžiť zmluvu keď budem ešte na marodke? alebo musí???

walta
7. feb 2011

@petuska123 ahoj, jasne, ak nedorazi, hned si robim test... asi zajtra, alebo neskor, uvidim.... normalne sa toho aj bojim ☹ ☹ ☹

walta
7. feb 2011

@tinasc oki, dam vediet 🙂

walta
7. feb 2011

@katy33 ahoooj, no zatial ani chyru, ani slichu, ziadny ruzovy vytok, ani krv, zatial nie, uvidim, ale podbrusko pobolieva, a prsiaaaaaa, aaaaau 😠

katy33
7. feb 2011

@aby no , mojenko, tak v tomto ti asi neporadim, no viem, že ak si v pracovnom pomere a zostaneš pn, tak rozviazat prac.pomer nemôžu, jedine po dohode s tebou - aspon by to tak malo byt, no ako je to v skuš.dobe, to neviem 😕

katy33
7. feb 2011

@walta Tak silno verim, že už ani nepride , tfuj,tfuj,tfuj😉

walta
7. feb 2011

@katy33 no, neviem, neviem... dnes, alebo zajtra by mala prist... inak, priznaky mam presne, akopred mrchou.... aaaach jaj ☹ ☹ ☹

tinasc
7. feb 2011

@walta tak super, držím palce, nech ani nedorazí 🙂

aby
7. feb 2011

@katy33 jj to viem no ja pôjdem na marodku až po skúšobnej no nič bude musieť zisťovať chlap 😀

walta
7. feb 2011

@tinasc dakovalaaaaaa pekne 🙂 🙂 🙂 ale som uz aj zmierena s tym, ked dorazi, co uz ☹ ☹ ☹

apolenka6
7. feb 2011

@katy33 áno zajtra robí dr Krajko celý týždeň ráno okrem stredy vtedy je tam dr Galo a poobednajšie sono je už zas inak,ale to ma nezaujíma ja chodím len ráno tak mi to vyhovuje..inak je to tam na nástenke vypísané 😉
Aj môj mm chodí so mnou do vnútra tam sa pekne posadí a načúva i pozerá tak mm sa nemusí obávať,že tam zostane stáť.Dnes som bola na kontrole u môjho gynd. a o 5 h. som vstávala a myslela som na teba,že už zajtra pôjdeš do MT...ja som sa už povozila na autobusoch a som domka. 😝

katy33
7. feb 2011

@apolenka6 oooo, fajn, že tam bude dr.Krajko 🙂 ...veru, prave teraz som vravela mm, že musime dnes začasu zalahnut, lebo rano sa skoro vstava 😉 ...jajha, tak tie busy ti aj celkom zavidim...ja ked cestujem do TT, radšej ako by som mala ist autom idem busom a tam si pekne schrupnem, rada sa v nich hrkocem 😎 A čo kontrola, všetko vporiadku ?
No môj mm , ked vojde dovnutra, tak sa mu vypne centrala a vtedy neprichadza k nemu žiaden zvuk a ani obraz 😀 😀 😀 ...vždy mu musim všetko referovat a kopat pod stolom, aby odpovedal, ked ma 😀

katy33
7. feb 2011

@aby zlatino, krasna fotočka 😉

aby
7. feb 2011

@katy33 hneď daj zajtra vedieť normálne sa neviem dočkať kolko vajek bude 😉 držím prsty aby bola hlavne kvalita 😉
budem sa ponáhľať na prestávku heh 😀
noo konečne som niečo vyhrabala to sme boli na výlete na nový rok, žiaľ sami hádam budúci rok už aspoň 3ja heh
😀 😀 😀
Ja v stredu do helíku na krv , no som zvedavá 😒

petuska123
7. feb 2011

baby pri tom zakroku iui ste mali aj muza pri sebe??ci cakal v cakarni??ak by sa nasla nejaka baba co by mi opisala ten proces ako to bude prebiehat.a ci ste hned vten den mali aj pohl.styk??

pici
7. feb 2011

@petuska123 ja som prisla s manzelom rano o siedmej, dal spermie a isiel do roboty. o deviatej som mala zakrok. dosla som do kabinky, tam by muza aj tak nepustili... vyzliekla som sa, dala som si take modre papucky a zeleny plastik. dosli dve sestricky. vyliezla som si na kozu. jedna mi tam hovorila ako uzivat utrogestan, dokedy atd... dosiel doktor upravil si kozu, oblial mi susku takym dezinfekcnym roztokom, vlozil do mna gynekologicke zrkadla, zabolelo. sestricka mu podala kateter so spermiami, povedala kolko coho. nejake nazvy, tomu som nerozumela... cez krcok mi vsunul do dutiny brusnej kateter, bolelo velmi, plakala som. vstrekol spermie a isla som dole. doktor pozeral, preco ma to tak bolelo. ospravedlnil sa , urevana som zliezla , obliekla sa a isla domov. sestricky popriali vela stastia, nech si davam na seba pozor a pohlavny styk povedali ze mozeme mat.. cely den mi bolo zle, vajecniky som mala napucane ako by mi ich niekto nafukol, takze v tomto stave by som sex nemohla mat ani keby som velmi chcela, navyse som spinila po tom zakroku a ked ze som nachylna na infekcie tak som to radsej ani neskusala...

inak to je len moj pribeh, vacsina bab ani nevedeli ze im to robili a boli uplne v pohode... ja som bola urevana, ubolena a chcela som len lezat nech to prejde...

petuska123
7. feb 2011

@pici fuuuuu ☹ ja a som chcela aby tam bol aj mm no skoda si to sama tam odtrpim 😠

pici
7. feb 2011

@petuska123 a co by tam asi tak robil? to chce sterilne prostredie, cim viac ludi, tym horsie... a moc by ti tam nepomohol, cele to trva 5 min

apolenka6
7. feb 2011

@katy33 Júúj bola som si zdriemnuť zavčasu som vstávala a oči mi už padali 🙄 🙄 no ked som ešte do konca mesiaca Pn môžem si to dovoliť 😉 tak sa mi sladko spalo nemohla som oči otvoriť... 😀 😀 No ten autobus ja moc nemusím radšej sa veziem na aute 😀 je to rýchlejšie a pohodlnejšie aspoň pre mňa....ty sa teda radšej vozíš autobusom 😕 😕
A ja zas Martinovi hovorím,že dobre počúvaj vo vnútri čo mi hovorí a predstav si,že všetko vie teda rozmery ... 😀 😀 a tak...

apolenka6
7. feb 2011

@strelicia tak zajtra ideš ?! nech ti laparka dobre dopadne a nech si rýchlo doma 😉 potom daj vedieť ako si dopadla 😎

katy33
7. feb 2011

@petuska123 no moja, mne sa zda, že fomarik spominala, že bol pri IUI i manžel, no nie som si ista 😕

aby
7. feb 2011

@pici sterilné prostredie,no to akože pri sexe tiež nie je hmmm? 😝

katy33
7. feb 2011

@apolenka6 😀 ..aj môj mm prave dava šlofika, dobre sa napapal, chodil ma obtažovat do kuchyne, kedy len bude mnamka 🙄 ...strašne s tym mojim prežuvavcom 😀 Teraz som hodila kolačik chladit a tiež už vegetim, ešte ma čaka socialka a banka a lekaren 😠 ....sa mi nechce...som chcela mm poslat, asi to vytušil a rychlo nahodil narkozu 😀
Neboj sa ty, mojenko, ešte sa nalenošiš...pn sa ti znova predlži na 9 mesiacov - som si tym ista 😉 Si napisala, že sa rada voziš ,,na aute,, tak teraz neviem, či si taky adrenalista 😀 😀 😀 ...ma hned napadli tie opice na FB, čo špasovali na kapote 😀 😀 😅

katy33
7. feb 2011

@aby Dakujem za pršteky 😉 ...jujha, dufam, že budu...a kedy budu vysledky, ked v stredu odovzdaš krvičku?

aby
7. feb 2011

@apolenka6 užívaj si pn cica 😉
@katy33 a prečo by nemal byť pri IUI predsa to bude aj jeho nie?! 😉

aby
7. feb 2011

@katy33 cibulienka neviem hádam do mesiaca 😖

apolenka6
7. feb 2011

@katy33 Nie,že by som zbožnovala cestu autom?! ale lepšie ako autobus.. 😒 Stále čakáš na autobus v rade na lístky potom stojíš pri každej vrbe a nevystúpiš priamo na miesto kam chceš autom sa ľahšie presúúva... 😀 alebo som lenivá??? 😕 😕

apolenka6
7. feb 2011

@aby dakujem no leňoším a ked budem nastupovať do práce tak to bude!!! 😖 ale teraz si to budem vychutnávať a ked už budem v práci budem spomínať ..... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre