IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
31. okt 2012

@apolenka6 že z toho ale ja som ho brala len 1denne 5 dní mi doki povedal že som ojedinelý prípad 🙂 🙂 som bola v pe u primára tak sme sa aj nasmiali 😉 😉

apolenka6
31. okt 2012

@tinka9075 nasmiali? 😀 ty máš teda šťastie kade chodíš tak samé veselé kopy lekárov stretávaš ,máš na nich šťastie..a kto je primár v PE? Nidal?
a ako sa to prejavuje to OHSS?

tinka9075
31. okt 2012

@apolenka6 no nasmiali ked ma videl aká som prišla vystrašená tak sa ma snažil ukludnit 🙂 🙂 áno Nidal sme sa smiali lebo mi hovoril že dúfam že budem rodit u neho tak som povedala že jasné do to nepôjdem 😒 😒 ako sa prejavuje?som mala silné bolesti brucha a skoro som sa zadusila sa mi velmi zle dýchalo a brucho som mala nafúknuté ako v 5 mesiaci ale už splasklo tak je dobre 🙂 🙂

apolenka6
31. okt 2012

@tinka9075 no jeho poznám a je veselý ,ukecaný 😉 mne by bolo jedno kde by som rodila ,len nech rodím ...
no idem si ja dať pohár vody ako to čítam aby som aj na nemala ohss 😝
to je dobre ,že ti je lepšie 😉

tinka9075
31. okt 2012

@apolenka6 no on je fain taký srandovný 🙂 🙂 už je lepšie aj ked brucho stáôle bolí ale oproti tej bolesti je to už malina 🙂 🙂

susanna24
31. okt 2012

ahojte baby som tyzden po iui a asi test mi este neukaze nic ze?

apolenka6
31. okt 2012

@tinka9075 my tu kvákame a ja som zabudla na injekcie 😀 😀 ale už som ich pichla 😉

apolenka6
31. okt 2012

@susanna24 neviem netestovala som ,ale asi nie ešte počkaj 😉

tinka9075
31. okt 2012

@apolenka6 aj ja idem pichnút fraxík tam su také tupé ihli už mám aj modrinky 🙂 🙂

apolenka6
31. okt 2012

@tinka9075 mne sa už nerobia modriny ako na začiatku ..už si tučik na bruchu zvykol 😝

tinka9075
31. okt 2012

@apolenka6 ked som pichala na ivf tak v pohode ale fraxík to je niečo iné 🙂 🙂 a ked budem tehu že celé tehotenstvo ale vydržím 🙂 🙂

apolenka6
31. okt 2012

@tinka9075 aj mne to hrozilo ,ale v NR mi povedali,že netreba mi ho pichať na hematológií 😕 🙂 tam je asi hrubšia ihla,že?

tinka9075
31. okt 2012

@apolenka6 ja pichám aj fraxík aj anopirín beriem to mi takú kombináciu naordinoval doki v brne 🙂 🙂 nie tam je velmi tenučká ihla len sa niekedy zle pichajú 🙂 🙂 🙂

apolenka6
31. okt 2012

@tinka9075 mne dnes jedna išla dobre a tá druha potvora sa nechcela predrať cez kožu 😝 😠
ááá tak máš namiešaný koktail 🙂 určite pomôže 🙂

tinka9075
31. okt 2012

@apolenka6 no to verím že pomôže a ešte prednison a klasika utroš 🙂 🙂

cmelica
31. okt 2012

@tinka9075 moja tak na teba sa nalepi vsetko...a viez ,ze sa hovori,ze OHSS znamena aj tehu???????????? 😀

tinka9075
31. okt 2012

@cmelica ahoj no všetko sa na mna lepí to viem len ja som mala ohss aj po ivf a nič z toho 😒 ale teraz verím že budem tehu musím 🙂 🙂

tinasc
31. okt 2012

@tinka9075 dúfam, že už budeš ok 🙂

tinka9075
31. okt 2012

@tinasc to aj ja dúfam stále sa mi niečo deje tak verím že už bude ok 😉 😉

alibabaa
31. okt 2012

@tinka9075 ale pri ohss je vyssia moznost otehotniet.. nestresuj, klud a nohy v teple 😉 hlavne ze uz je vsetko v poriadku 🙂

tinka9075
31. okt 2012

@alibabaa ja viem ved ja som pekne doma klud a v teplúčku 🙂 🙂 no všetko ok taká som už spokojná 🙂 🙂 nestresujem len ma to vylakalo 🙂 🙂

apolenka6
31. okt 2012

@cmelica
@alibabaa to som ešte nepočula ,že ohss môže byť spojené s tehotenstvom 😕

alibabaa
31. okt 2012

@apolenka6 tu to niekto spominal, ze je to vhodne prostredie ci co.. nejaky doktor v gf to tiez hovoril

apolenka6
31. okt 2012

@alibabaa to som zas múdrejšia 😉

dasaa
31. okt 2012

@mirka2010 dakujem za radu.Bud taka dobra a posli mi fotky.Zacala som ju davat na brusko castejsie ale poviem ti musim robit somarinky aby aspon par minut vydrzala lezat bez placu.A ako sa mate?

mirka2010
1. nov 2012

@cmelica ahoj zlaticko moje...no jasne, poslem fotocky...pripadne ich dam aj do svojho albumu...musim to nafotit, este ze si mi to pripomenula...no mate krasnu vahu...nas mal v tom case uz dobrych 5,5 kg, ale nas sa narodil s inou vahou 🙂 vcera sa prvy krat moc udrel pod ocko...na gauci u mojho brata...a to bol medzi mnou a mojim ocinom a aj tak sa tak udrel, ze som musela do neho tri krat fukat a potom aj zatriast, nesiel sa nadyhchnut, strasne som sa o neho bala...tak mame prve boooo....nastasie nema z toho modrinku,ale co uz...aj taketo veci sa stavaju....

mirka2010
1. nov 2012

@apolenka6 tak si zlata, ze si jej pozdrav odovzdala...no co uz...ja by som bez MK a vas nemohla byt 🙂 ako sa citis?

mirka2010
1. nov 2012

@dasaa Daska, isto pridam fotky...dam ti hned potom vediet...len sme boli vcera cely den mimo domu a tiez troska nestiham,ale pridam...a vy sa ako drzkate?

mirka2010
1. nov 2012

@tinasc haloooo, ako sa mame??? a kde je Lukasko? 🙂🙂🙂

mirka2010
1. nov 2012

@tinka9075 a co to tu citam??? co sa ti stalo? a mne si nedala vediet!!! ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre