IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
3. nov 2012

@mirka2010 ved ja ich tak lúbim oboch ja cítim že to bude chlapček alebo dvaja dnes ma bolí viac podbruško tak verím že sa mi zlatíčka zahniezdujú 🙂 🙂 budem testovat 13 tak verím že to bude štastné číslo a ten den má doc.Tomáš meniny tak verím že mu napíšem tú peknú správu 🙂 🙂

mirka2010
3. nov 2012

@tinka9075 to je uzasne, ze citis ze to bude chlapcek, alebo chlapcevia...my ti v tom drzime mooooc palce...ked ta picha v podbrusku, alebo len to ze sa tam nieco deje...to je naozaj vynikajuce znamenie...takze testovat budes 13teho? isto ti toto cislo prinesie stastie 🙂

tinka9075
3. nov 2012

@mirka2010 ja to cítim že bude chlapček 🙂 🙂 ja som aj dokimu povedala pri iui že dúfam že ste vybrali len tie chlapčenské spermie tak sa smial 😀 😀 ved ja ani pre dievčence mená nemám síce muž chce Terezku no ale verím že zvítazím ja a bude Marko 🙂 🙂 13 testujem verím že bude pozitívny 🙂 🙂 ja som teraz taká spokojná od iui až sa čudujem taká kludná nič ma netrápi 🙂 🙂

mirka2010
3. nov 2012

@tinka9075 tak to mam velku radost, ze si spokojna...isto to posobi aj dobre na zavrtanie tvojich cervickov malych 🙂 uzasne je naozaj to, ze citis ze to vyjde, ze to bude chlapcek...vies, ako ti to moc prajem...!!!

tinka9075
3. nov 2012

@mirka2010 spokojná velmi ved aj doki mi vravel že je to velmi nádejné pri iui ved folíky dva spermoš až velmi dobrý ovu bola tak už sa to určite spojilo 😉 ;a bude chlapček 🙂 🙂 doktora aj vyboskávam ked sa pôjdem podakovat 🙂 🙂

mirka2010
3. nov 2012

@tinka9075 to ti verim, ze ho urcite pojdes aj vybozkavat...bude mat z teba radost, uvidis...juuj, nech uz je 13teho...nech uz vidim tie nadherne ciarky na testiku 🙂 a ruka ako?

tinka9075
3. nov 2012

@mirka2010 ved pôjdem lebo na sono na potvrdenie srdiečka idem k nemu ved on mi pomohol 🙂 🙂ruka bolí na budúci týžden idem na kontrolu tak som zvedavá čo mi povie,,

kostickabonnie
4. nov 2012

@mirka2010 dakujem 🙂 uz by som konecne chcela zazit test s dvomi ciarkami 😉

dasaa
4. nov 2012

@kostickabonnie ahoj ako sa mas a kedy budes testovat ?

kostickabonnie
4. nov 2012

@dasaa ahooj 🙂 mam sa dobre, sice bez priznakov, ale povedala som si, ze asi je to dobre znamenie 😉 dnes som este len 7.den po ET a testovat by som chcela o tyzden v nedelu na Martina. Mam sice doma jeden testik, ktory ma pokusa, ale asi ho odnesiem k susede 😀 Simonka sa ma ako ? My tu mame krasne slnecne a teple pocasie na zapade, ako je v Prešove?

kostickabonnie
4. nov 2012

@apolenka6 ahoj moja, ako sa citis? zajtra mas velky den....budeme drzat vsetky palce, aby bol odber uspesny a co najviac oplodnenych vajicok 😉 pekne oddychuj 🙂 muzicek ostane doma alebo pojde prec ? mohol by sa o teba par dni starat, ze?

apolenka6
4. nov 2012

Ahojte dievčence ,veľmi pekne dakujem za podporu ! 😉 na zajtra mám strach čo ma čaká ,už nech je zajtra o takomto čase 😝

kostickabonnie
4. nov 2012

@apolenka6 kedy si pichala pregnyl ?

apolenka6
4. nov 2012

@kostickabonnie ahoj ! dakujem ..práve som písala ,že sa bojím 🙄 bolí ma hlava a stále mám mokré nohavičky ,dúfam,že mi nejaké vajka zostanú ešte nepraskajú..večer bol pichnutý pregnyl 😉
tak budeš testovať? na Martina? môj mm má meninky je mu dám darček bubáčika v bušku ,len keby sa chcel udržať bola by som najšťastnejšia 😵
a ty sa ako cítiš?
včera večer o 21: 15 mi ho pichli

apolenka6
4. nov 2012

@kostickabonnie a bolí ma žalúdok som zabudla dodať ...

kostickabonnie
4. nov 2012

@apolenka6 aj ja som sa strasne bala, ze praskaju, lebo tiez som mala taky vodnaty vytok, ale boli tam, takze ziadne obavy 🙂 🙂 🙂 a asi pojdes stvrta v poradi, lebo ja som tiez pichala 21,15 a isla som posledna. Kocky, ktore boli so mnou na izbe, mali skorsie casy pichania pregnylu. Podla toho nas asi brali. Nicoho sa neboj, su tam vsetci mili a ani sa nenazdas a bude po zakroku. Ved cely postup poznas, takze nic strasne sa s tebou nebude diat 😉 😉
aj mna bolel zaludok, to z tych hormonov asi

apolenka6
4. nov 2012

@kostickabonnie ja som aj tak také klbko nervov 😠 všetkého sa bojím ☹ ale hádam už ked tam bude tak to všetko opadne a budem v pohode.....poslednáá?!? ááá ,len to nie ja sa na to necítim ,vôbec,ale nenavyberám si čo 🙄 som zvedavá koľko nás zajtra bude na OPU
žalúdok bolí ,ale aj som hladná ..
no nič idem si trošku zdriemnuť,lebo už túto noc som zle spala a čo bude dnes 😀 ale mm ma ukludňuje 😉
pôjdeme ešte na hroby ,lebo sme ešte neboli všade tak nebudem na to myslieť ..peknú nedeľu ešte prajem 🙂 večer tu možno ešte budem ak nie zajtra napíšem 😉

kostickabonnie
4. nov 2012

@apolenka6 neboj, zvladnes 😉 a uz radsej vela nechod, radsej oddychuj, budeme ti drzat palce 😉

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 takze stale ta ta ruka boli? to ma mrzi? ako si si zvykla na to, ze nemozes s nou nic robit? a budu ti robit aj rongen? lebo ak si tehu, tak by uz nemali....

mirka2010
4. nov 2012

@apolenka6 ahojky zlaticko...nebojkaj...vsetko dobre dopadne...budeme na teba moooooc mysliet...dnes oddychuj, nechaj sa rozmaznavat a zajtra uz bude dobre 🙂 uvidis...🙂 aj ked isto sa necitis dobre, ale vies aky je tvoj ciel...vsetko zvladnes!!!!

mirka2010
4. nov 2012

@kostickabonnie ahojky, urcite ho coskoro zazijes....🙂 moooc ti to prajeme 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 ahoj no bolí ale muž sa smeje že zvládnem všetko aj tak 🙂 🙂 mám ešte lavú tak s nou robím všetko a s pravou si trošku pomáham 🙂 🙂 ešte mi to nedá dolu zo sadry to idem len na kontrolu tak uvidím 🙂 🙂 viem že mi nesmú rongen robit musím vydržat 🙂 🙂 ale ja zvládnem najhoršie je spanie a sprchovanie v tom som taká nešikovná ale dá sa 🙂 🙂

majca55
4. nov 2012

@apolenka6 moja zlata nebojkaj sa držkaj sa budem ti silno držať palce a napiš mi ako si dopadla a kolko maš folikov tfuj tfuj na krasnu urodičku 😵 😵

majca55
4. nov 2012

@mirka2010 moja velmi pekne ti dakujem ja chcem tiež trošku veriť a ešte malinku nadej mam 😵

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 no moja, mas to riadnu komplikaciu...ach, takto sa ti to prave teraz stalo...ale si zober ako budes na to vsetko spominat...ze prave v obodbi, ked si otehotnela si mala takto zlomenu ruku...🙂!

mirka2010
4. nov 2012

@majca55 jasne, nadej je vzdy...len krasne snazilkujte....to urcite prinesie vytuzene ovocie 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 to mám ešte teraz čakat aby sa toí dobre zrástlo a nemuseli mi to lámat aj na to ma doki upozornil 😒 ved možno tá sadra mi štastie prinesie určite nemali na iui nikoho kto mal ruku v sadre 😀 😀

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 no to veru nieeeee 🙂 to urcite si ta budu pamatat ako jedinu co tam so sadrou prisla 🙂🙂🙂 idem vam tu nejaku fotocku novu pridat 🙂 aby ste mali krasnu nedelu 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 to si ma určite budú pamätat 🙂 🙂 už som zvedavá na fotočku 🙂 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075
@majca55
@kostickabonnie
@apolenka6 kocky, kuk do naseho albumu 🙂 pridala som nejake fotocky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre