IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
8. feb 2011

@katy33 nemám slov .. ☹ ☹ ☹ musí ti byť strašne no ani slová neviem nájsť 🙄 a veru tak sme boli presvedčené,že už tam niečo bude možno ešte v nedelu niečo bude aj ked len jedno jediné a neboj Zuzanka ťa nakazí teh vírusom 😉
Inak trvaj na injekciách ak nič nebude...musíme byť silné dievčatá nesmieme sa vzdávať kto nevie padnúť nevie ani vstať a to je u nás sv.pravda 😔

apolenka6
8. feb 2011

@zuzanka7834 no ešte tento mesiac skúsim a až potom dám pauzu .....tak asi tak 😕
V nedelu pekne krásne nakaz teh. vírusom našu Katy!!! 😅 nooo?! to by bolo sa stretnúť všetky 😀 😀 😀 a ved Lucku som už stretla a Katy budem vidieť na budúci týždeň 😕 😕 tak niekedy sa možno stretneme....

petuska123
8. feb 2011

ahojte baby tak uz to mam za sebou.bolo to uplne v pohode len take tlaky som citila nic strasne som povedala dokimu ze kludne aj zajtra pridem.len ten dezinfekcny stipal.som cakala ze to bude ovela viac boliet.tak dnes vecer zacinam brat utrogestan a na 14 DC po iui som mam spravit test a bude nega tak sa to cele zopakuje.poobede som bola tak trosku vytreta tak som spala do 17 hod.a uz som hore nic ma neboli.ze folikul praskol na sone videlk zlte teliesko a potom po zakroku este raz spravil sono a tam sme videli spermie taka biela mechula a mm tam bol tiez somnou.a este mi doki napisal spravu neviem ci aj vy ste taku dostali takze len v skratke je tam napisane:motilita a+b=83% koncentracia 22,3mil/ml

apolenka6
8. feb 2011

@strelicia júúj zlatko a chcela si ísť do práce aj mňa všetko bolelo...ale ked mi vybrali tú hadičku sa to zmenilo o 80%mi bolo lepšie 😉 veru keby som to mala zopakovať tak neviem.... 😕 😕 ale pre bábo všetkú bolesť sveta!!! tak skoré doliečenie prajem a štychy nebolia 😉

apolenka6
8. feb 2011

@petuska123 tak už sa to spojilo?! muselo 😉 o 14 dní budeš mať teh test // alebo krvička to potvrdí ..nie ja som to nemala napísané ty chodíš asi do iného CAR ja do MT Helios 😕 tak už len byť trpezlivá 😵 😲

petuska123
8. feb 2011

@apolenka6 no mi do iscare v MT

apolenka6
8. feb 2011

@petuska123 hm??? tak nie až tak rozdielne daleko 😀 a to si mala 1 IUI?

petuska123
8. feb 2011

@apolenka6 ano prve

apolenka6
8. feb 2011

@petuska123 tak nech to vypáliš na poprvé nech môžme čumieť 😀 😀 😕 😕

petuska123
8. feb 2011

dnes a vcera som si robila ovu testy a boli tam // a ked som dnes po iui a doki vravel ze folikul praskol tak preco na ovu teste boli este //???ci to mohol sposobit ten pregnyl??

little_miracle
8. feb 2011

@strelicia dúfam že si mala rovnako úspešný zákrok ako ja štátnice.....potom sa ozvi !!!

little_miracle
8. feb 2011

@strelicia ...teraz mi už odľahlo a môžeme sa sústrediť už len na mimi 😲
Zajtra mám ešte voľno - chystám sa "odpratať" študijné materiály, aby som vyprázdnila detskú izbičku 😀

little_miracle
8. feb 2011

@zuzanka7834 jááááj ty si zlatá že na mňa myslíš - zmákla som to na samé jedničky 😀

tinasc
8. feb 2011

@little_miracle tak to gratulujem 🙂 🙂 🙂 si to super zmákla 🙂

tinasc
8. feb 2011

@petuska123 tak už aj ty to máš za sebou 🙂 hej myslím si, že tie // mohol spôsobiť pregnyl 😉 aj mne to tak minule vyšlo, že silné paličky boli po pregnyle....

katy33
8. feb 2011

@strelicia Srdienko, už je dobre, maš to za sebou a teraz sa už len vykurirovat 😉 ...ani ti nepovedali , prečo bolo treba pred IVF laparku?...ta chromopertubacia je vlastne prefuk, robili to i mne a hrud ta boli z narkozy, musiš sa dobre odvetrat, potom sa polavi 😀 ...ja som myslela, že mi klučne kosti vyvali. A hadičku 😕 ...sa divim, to som nemala, ja som bola hned cela zaštopkana 😝 Zlatinko, tak sa nam rychlo vykuriruj a hor sa do IVF 😉

pici
8. feb 2011

@katy33 je mi to luto... ze vajko nebolo... aky budes mat dalsi postup? myslim ci zvysia davky alebo co?

katy33
8. feb 2011

@apolenka6
@fomarik veru, babulky moje, nie je na to slov 😔 ...hrozne sa bojim, čo ak sa mi už nikdzy nevzytvoria žiadne vajka, čo potom, bez vajka nie je mimi ☹ ...dnes som behala po strankach a hladala info o injekciach...volaju sa menopur a za cyklus sa dava 5-6ks a jedna stoji 70 eur - mam hlavu v smutku, neviem, čo dalej...už musim len vyčkat na nedelu a porozpravat sa s dr., čo by on navrhoval, aky postup 😖 Dakujem, zlatička moje, že na mna tak myslite 🙂

katy33
8. feb 2011

@pici no, zvyšit davku už nemůžu, už ja som si ju teraz zvyšila a oni o tom ani nevedia...neviem, čo mi dalej navrhnu, či inj., al. mi zmenia tabletky, neviem, no inj. su neskutočne drahe a to by sme asi radšej hned šli do IVF 😕

pici
8. feb 2011

@katy33 a tvoj doky co povedal? isla si do centra a nastavil ti stimulaciu... ktora je zatial neuspesna hej ? ak som spravne pochopila... nemozes stimulovat donekonecna... ci? ja neviem, moc sa nevyznam.... cakas na vajko aby ste mohli ist na IUI?

katy33
8. feb 2011

@pici presne tak, na vajko už čakame od septembra, vtedy sa mi podarilo nastimulovat 5 ks 😕 a odvtedy ako keby utalo 😠 ...neviem, čo sa udialo, no očividne mi clost. asi nestači, neviem, čo mi navrhnu, ved ma stale nechavaju na clost. a bez vysledku a stale uživanie clost. nie je tiež dobre...dokonca som mala v decembri cystu 5,5cm v důsledku stimulacie a minuly cyklus sa mi cysta tvorila znova, no dostala som inj. a praskla

pici
8. feb 2011

@katy33 no tak budem drzat palce.. hadam najdu nejake riesenie

katy33
8. feb 2011

@pici no to budu musiet, bez toho ma stade nedostanu 😎 ..ty si tiež taky nočny vtačik ako ja, ešte nespíš 😝

pici
8. feb 2011

@katy33 ano :D ja chodim spat o polnoci :D ale ja nikam nevstavam... mne sa to zda nejako dlho ze sa caka na vajko.. ked vidia ze clostil nezabera... ale tak nie som lekar tak sa nemozem zodpovedne vyjadrit

tinasc
9. feb 2011

dobré ránko dievčatá, vidím, že aj vy ste niektoré nočné vtáčiky, ako ja 😀 ja chodím tiež spať o polnoci, čo potom ráno horko ľutujem, ale nepomôžem si, nikdy mi to nevyjde, vždy niečo nájdem v telke 😉 😀
@katy33 neboj riešenie sa nájde, určite 🙂 🙂

fomarik
9. feb 2011

@strelicia tak je to už za tebou. To čo máš v brušku, to sú drény a odvádzajú z rán hnis. Mna to velmi neboleo, len trošičku poštipkalo. Si statočná. Aj mne popri laparke urobili chromopertubáciu a napichali ( rozdierkovali ) vaječníky, lebo mali tvrdé puzdro, aby sa lepšie mohli vajká uvolnovať. No ale ty už ideš na IVF..... tak hor sa do boja zlatko!!!!!!!!

fomarik
9. feb 2011

A zajtra je náš deň D.... ideme do Helíka na UZV ... a na genetické testy. Modlíme sa , aby NT sono dopadlo najviac na hladinu 2,5mm. A dnes sme po dlhej asi 3 týždnovej dobe zase ráno grckali...huráááááá.

fomarik
9. feb 2011

ked tak nad tým roznýšlam...s Apolenkou som sa osobne stretla...otehotnela, so Zuzankou sme spolu telefonovali...otehotnela...nechce ešte niekto nejaký kontakt somnou? 😕

fomarik
9. feb 2011

@petuska123 Jééj, tebe robili sono aj pred aj po IUI? To je fakt úžasné, aj ja som to v minulosti tak chcela. tak, chlapci su na správnom mieste, vajko uvolnené, teraz už len byť trpezlivá a o 14 dní testuješ. Ozaj a na krvičku nemáš isť, ked ti kázali urobiť test samej? my z Helíka sme takú správu nedostali, je to správa ohladom spermošiek. My dostávame správu pre ošetrujúceho lekára s opisom výkonu, toť vše.

fomarik
9. feb 2011

@apolenka6
@zuzanka7834
@pici
@walta
@little_miracle
@tinasc
@petuska123
@katy33
No, a ešte som rozmýšľala a trošku uvažovala....... Ked nám po každom IUI dali na recepcii pokladničný doklad, je na nom popis výkonu. Pri prvých dvoch IUI som mala insemináciu spermiami partnera GRADIENT a pri tej tretej úspešnej IUI som mala insemináciu spermiami partnera SWIMM UP. Myslíte si, že by v tom mohol byť nejaký rozdiel????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre