IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
18. nov 2012

@alibabaa dobrú noc aj ja to tak vidím ,že dlho nepobudnem dobrú noc! 😉

alibabaa
18. nov 2012

@apolenka6 tfuj, tfuj, tfuj .. mozes iba paralen ak ti stupne teplota na 38. do 37,5 je teplota normalna v tehotenstve, takze.... aj mne bolo chvilami teplo. tak ako ked mam taku teplotu ked som chora.. a bolel ma zaludok. ine mi nebolo. o par dni som bola udychana ako kobyla po zavode..

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 no ked nepríde budeš musieť 😀 a čo ruka? ešte bolí 😕

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 no asi nabehnem 😀 😀 ruka bolí len dúfam že je ok ked nemôžem íst na rontgen 🙂 🙂 síce ju mám trošku opuchnutú ale vydržím ved teraz ma čakajú iné starosti 🙂 🙂 zajtra budem vediet hcg tak verím že bude jedno bábo 🙂 🙂 včera som si robila test a čiarka silnejšia ako kontrolná tak sa teším 🙂 🙂

kostickabonnie
18. nov 2012

@alibabaa ja sa už neviem dočkať že bublinku znova uvidím a to som týždeň po tebe mne nebýva zle tak aspoň na sone si maléhoskontrolujem 😉

kostickabonnie
18. nov 2012

@apolenka6 ja som nemerala teplotu ani raz. V tehotenstve býva zvýšená. Neboj zajtra ti. Bude lepšie. 😉

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 určite bude hcg krásne 😵 hned potom napíš síce ja asi nebudem tu ak pôjdem do mesta 😉 ruka sa zahojí neboj a do pôrodu aj na ňu zabudneš 🙂

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 ved uvidíme aké bude hcg ale verím že pekné potom idem písat dokimu a dohodnem s ním sono 🙂 🙂 ruka sa zahojí ale aspon môžem povedat že som otehotnela z rukou v sadre to sa tiež hocikomu nepodarilo 😀 😀 😀

apolenka6
18. nov 2012

@kostickabonnie ty ešte nebuvkáš? zajtra cestuješ,že? dávaj na seba pozor!! ....júj no ved to teplota je ,ale si nedám nič ,nie je vysoká a spánok mi pomôže

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 no tak to veru nie 😀 ,teba si určite pamätajú 🙂

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 to áno mna si budú pamätat 🙂 🙂 ved všetci ma tam lutovali 🙂 🙂

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 no vidíš koľko pozornosti sa ti dostalo 😅 stačí si ,len ruku zlomiť 😝 ale nie! bez zlomenej ruky by ti bolo lepšie

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 jáj no ved aká nešikovná som bola a nervozna ale zvládala som všetko v pohode 🙂 🙂 aj riady som umývala a nič som nerozbila 😀 😀

kostickabonnie
18. nov 2012

@apolenka6 este sa mi nechce. Idem si dať ryžovy nakyp a pozrieť čo je v telke, lebo mm pozerá formuly a ja musím do obývačky k druhej telke.

apolenka6
18. nov 2012

@kostickabonnie a zajtra ideš aj na krv,či ,len na sono? tak mlsáš ešte 😝 mne črevá stále vŕzgajú ,ale hladné nie sú aj ked by si niečo ešte dali 😕
ja pozerám talent jedným očkom ,ešte čakám ked ma mm prezvoní ,že dobre docestoval do práce a pôjdem spať ..a ozaj už som si nové knihy kúpila ,tak budem mať čo čítať a sa nenervovať

mirka2010
18. nov 2012

@sijust tak jasne budeme na seba mysliet toho 4teho, len Maroska budu aj ockovat,takze uz teraz mam z toho hrozu...ale tuk,tuk, tuk, ze to dopadne dobre....🙂 a samozrejme na klbikoch vam drzime mooooooc palce, urcite to dopadne dobre, na jednotku, uvidis 🙂 a na FB mame s mm stranku, uz sme videli, dala si nam like...si zlata 🙂 este si mozeme poslat ziadost o priatelstvo, vsetko potom uvidis, co nafotime 🙂 skoda ze ste tak daleko, isto by sme krasne aj vasu Stellusku nafotili 🙂 a ako ste vikendikovali?

kostickabonnie
18. nov 2012

@apolenka6 zajtra mam len sono aspoň to rýchlejšie otocim 😉

apolenka6
18. nov 2012

@kostickabonnie tak si dávajte pozor a rýchlo nešoféruj 😉 ja som si práve dala záverečný banán a pôjdem už spať ,tak dobrú noc 😉

apolenka6
18. nov 2012

@tinka9075 už to dorazilo ,dobrá nálada ...dakujem 🙂 a dobrú noc 😉

tinka9075
18. nov 2012

@apolenka6 jáj to som rada dobrú nocku 😔 😔

kostickabonnie
18. nov 2012

@apolenka6 jasné pôjdem opatrne 😉 ja som si este dala fajnu. Slepa čiu. Polievku a tiež pôjdem spať. Dobrú noc. 🙂

apolenka6
19. nov 2012

@kostickabonnie mňam slepačiu polievočku môžem 😝 tak dnes budeš vidieť bublinku 😵 určite podrástla ,potom napíš ked sa vrátiš 😉

apolenka6
19. nov 2012

Dobré ránko a krásny začiatok týždňa 😝 no ja čo som včera skoro celú nedeľu prespala v noci som spala bez problémov a ovečky som nerátala 😉

sijust
19. nov 2012

@mirka2010 aj my mame ockovanie,ale neviem ci ju dam...kym nebu uplne fit s tym ekzemom,tak ju nenecham ockovat...ano pozerala som tu vasu stranku,je uzasna...vas tatik je velmi sikovny.Neviem ako si vas mam pridat medzi priatelov.Nikde som to tam nevidela,len to,ze sa mi stranka paci. Veru skoda,ze ste tak daleko,lebo hned by sme sa prisli dat odfotit...akurat sme sa o profi foteni s tatikom cez vikend rozpravali...mam kamaratku v TN,ktora foti,tak chceme ist... 🙂

tinka9075
19. nov 2012

Čaute babulky tak mám to potvrdedené aj z krvi HCG je 980 tak už nie je pochýb júj taká som štastná velmi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
19. nov 2012

@tinka9075 krááááááása 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moc sa teším tfuj,tfuj,tfuj !!!!nech všetko krásne prebieha ako má 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
19. nov 2012

@apolenka6 dakujem ked som volala dokimu tak plakal on je velmi štastný možno viac ako ja 🙂 🙂

apolenka6
19. nov 2012

@tinka9075 jéj zlatý doktorko 😅 a ako to vyzerá na dve či jedno? a čo teraz?

tinka9075
19. nov 2012

@apolenka6 on je strašne zlatý ved to všetko prežíva so mnou 🙂 🙂 mi minule povedal že on bude až vtedy štastný ked už ma bude vidiet vozit bábo no zlatý človek 🙂 🙂 ale jedno bude 🙂 🙂 už som písala dokimu mail a dohodneme sono 🙂 🙂

apolenka6
19. nov 2012

@tinka9075 tak idete do Brna na výlet 😅 ja za chvíľu pôjdem do mesta príde mamina a dnes test nekupujem 😝
u teba bude jedno bezpečnejšie ked si riziková 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre