IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
26. nov 2012

@kostickabonnie dakujeme za fotecku uz dlho sme taku fotku nevideli.Pekny datum porodu mas akurat bude teplo a nasa Simonka uz bude mat rok aj 3 dni 🙂
Uz len take fotecky nam budete ukazovat @apolenka6 @tinka9075 @alibabaa @majca55 a aj ostatne babenky. 😵 😵

apolenka6
27. nov 2012

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂

apolenka6
27. nov 2012

@kostickabonnie prosím ťa koľko ti trvalo to pichanie ? ja to ešte stále pociťujem 😒 dosť je to nepríjemné ...

isabellaa
27. nov 2012

Ahojte baby, ktore car v BA je podla Vas najlepsie na IUI?

apolenka6
27. nov 2012

@isabellaa Ja car v BA nepoznám tak ti neporadím

mirka2010
27. nov 2012

@tinasc ahojky, no Maroskovi sa ani tak moc nelepsi...strasne ma tie sopliky a v noci je to najhorsie...proste my nic nespime, aj som uppne bez energie, totalne odstavena, co sme vobec uz druhu noc nespali...a to sa povie, ze ma iba sopliky,ale ked nemoze dychat, chrci, huhne...ach tak mi je ho luto..no co uz...a urcite mu do toho idu zubky, tak radost...dufam, ze Lukaskovi je fajn, ze sa mu tie sopliky nezhorsuju....

alibabaa
27. nov 2012

@apolenka6 magdus, stale ma boli zaludok, ale vraciam zatial len v pripadoch, ze zjem nieco mastne, alebo cerstvu zeleninu. a hej chodim do prace.. ale mam nastaveny nudzovy rezim. robim ucto, tak sa to celkom da..
a ty ako sa citis?

apolenka6
27. nov 2012

@alibabaa ja čakám na piatkové sono som zvedavá 😅 no mne zle už nie je ,ale ma včera strašne pichalo v pravo ako sú slabiny také intenzívne ,tupé pichanie a sa to stále opakovalo a často ani spať mi to nedalo ,no vlastne nad ránom včera to začalo ...strašne nepríjemné a neprestávalo to 1/2 dňa tak som išla k mojej dr. som sa bála o čo ide ..dr. sa ma pýtala či nemám cystu 😨 tak ma pozerala a nič chvála Bohu nenašla povedala,že vo vaječníku mi produkuje žlté teliesko a to spôsobuje to pichanie ,no a aj pozerala či niečo nájde a našla 5mm dutinku ešte sa schovávala ,ale bola tam tak v piatok už bude väčšia 😕

tinasc
27. nov 2012

@mirka2010 joj tak to mi je ľúto, že takto nespíte, ale soplíky určite čoskoro prejdú... ufff nie je to žiadna sranda, presne a to sa povie, že len soplík, keď malinký nemôže dýchať... nech mu to rýchlo prejde... no Lukymu sa to našťastie nehorší, lebo stále kýcha a vykýchne aj čistíme noštek...

dasaa
27. nov 2012

Ahojte babenky neviete nahodou ci u vas dostat kupit tuto kniku ? vola sa : Veľká kniha riekaniek -www.pantarhei.sk
Bo u nas ju budu mat az 1.8.2013 aspon az objednavka bude vtedy a u nas v obchode nemaju.

dasaa
27. nov 2012

@mirka2010 a davas mu nie co na sopliky.Mne doktorka dala Sinupret a zatial to pomaha malej a aj roztok do nosteka nam predpisala Targesinovy rostok .My zajtra ideme na kontrolu tak som zvedava ci doktorka zaockuje Simonku aj ked ja by som este pockala bo este nie je az tak fit

mirka2010
27. nov 2012

@tinasc no veru, povie sa ze len sopliky, ale naozaj to nie je sranda...som rada, ze vam sa to nehorsi...to som rada, vsak take drobatko a hned sopliky, to nieeeee....no a ako papkajko??? ako s tym kojenim??? stale sa neprisal?

mirka2010
27. nov 2012

@dasaa no Maroskovi tiez dr predpisala robene kvapky, akoze urcite mu zaberaju, aj ked velmi pomaly, ale troska to ustupuje...lenze tie noci su priserne...na dnesnu noc mi kazala dat fenistil kvapky, ze tie by mu mali pomoct...ale to mi nemohla povedat skor??? vsak to je vyslovene trapenie...ani jeden nespime...potom ma rano take ocka nevyspate, je mi ho proste moc luto...o sebe ani nehovorim, uplne off z energie, ale co uz, ja si uz na tieto zle noci zvykam, lepsie povedane uz som si zvykla...a malicka nasa Simonecka sa ako ma??? uz ju vsetko zaujima vsak?

tinasc
27. nov 2012

@mirka2010 akurát teraz som odsávala soplíky obidvom 🙂 dnes sme mali poradňu a doktorke sme hovorili,aké mám trampoty, že už sa nekojíme, ak sme sa vôbec kojili, že odsávam a dávam mu to a pijeme Nutrilon 1... nie neprisal sa a vidím to už ako stratený prípad... stále ho ponúkam, ale bohužiaľ nechce... ☹

dasaa
27. nov 2012

@mirka2010 simonka sa ma uz lepsie len mi zacala viac kychat a sem tam ma zaslzene ocka sopliky uz skoro nema.Preto ju este zajtra ockovat nechcem dat.Jooooj vsetko ju zaujima a ziada si pozornost je to nase smejko stale sa usmieva moja bambulka 🙂

sherny
27. nov 2012

ahojte kocky.vo stvrtok 4 iui, drzte palce.stimulacia merional tak dufam ze pomoze.
🙂

tinka9075
27. nov 2012

@sherny držím palce aby iui vyšla 🙂 🙂

majca55
27. nov 2012

@dasaa zlatučka moja dakujem 😵

sherny
27. nov 2012

@tinka9075 dakujéém 🙂

tinka9075
27. nov 2012

@sherny ja som tiež po iui tehulka 🙂 🙂

sherny
27. nov 2012

@tinka9075 jej moc gratulujem.aj si mala nejaku stimulaciu? a aj pregnyl ti pixli? bo ja som mala dnes vecer ale som ho nikde nezohnala ☹ tak snad sa podari aj bez toho...

tinka9075
27. nov 2012

@sherny dakujem 🙂 🙂 ja som stimulovala clostilom brala som 1 denne 5 dní áno mala som aj Pregnyl keby som bola vedela že ho nemôžeš zohnat by som ti poslala mám ešte doma 🙂 🙂

sherny
27. nov 2012

@tinka9075 no teda aka skoda ☹ no co uz teraz uz je neskoro...tak snad to nebude problem...fnuk
ja som brala clostil vyse roka mala 3 iui aj pregnyl a nic...

dasaa
27. nov 2012

Ahoj @sherny ja som tiez po IUI otehotnela.Tak v stvrtok budeme drzat silno prsteky aby to vyslo.A potom budeme cakat krasnu spravicku 😉

tinka9075
27. nov 2012

@sherny ale podarí sa neboj budem ti držat palce ved aj
@dasaa po iui otehotnela ja tiež tak budeme tri 🙂 🙂

sherny
27. nov 2012

@tinka9075 to by bolo super...kocky dakujem moc za podporu 🙂

dasaa
27. nov 2012

@sherny bude vsetko dobre uvidis

tinka9075
27. nov 2012

@sherny ved sme tu na to aby sme sa podporovali a takýto testík ti prajem 🙂 🙂

sherny
27. nov 2012

@dasaa
gratulujem 🙂 a to bolo tvoje prve iui? aj si stimulovala? to muselo byt super ked po 14 dnox ti oznamili ze cakas babo..jasom tie zle spravy velmi tazko znasala...

sherny
27. nov 2012

@tinka9075 po nicom inom viac ako 4 roky trapenia netuzime, ako tie 2 ciarky vytuzene...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre