IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
18. dec 2012

@apolenka6 @tinasc @tinka9075 @cmelica @dasaa @alibabaa @mirka2010 @sijust @walta @adikasala kočky, ja som od lekára už nešla domov, ale počkala som u kamošky na mm a o šiestej sme šli do divadla na Pýchu a predsudok....dvakrát som tam skoro zaspala, prišli sme domov až teraz...Je už neskoro a nemám pri sebe ten správny notebook, aby som z mobilu stiahla fotecku nasho drobca, takže ráno priložím
Drobček má 3,3 cm zodpovedá 10tt + 1, čiže o jeden deň je väčší, ako sme podľa termínu. Na sone bol pokojný, vôbec sa ani nepohol, len srdiečko bilo - ale sono bolo strašne krátke, ani nie 10 sekúnd, tak ho možno nestihlo zobudiť. Doktor bol odmeraný, nechcel dnu pustiť mm, vraj je to neetické, keď sa robí vaginálne sono, ale potom, keď som si vypýtala fotku, tak mi povedal, že ho môžem zavolať a pustil mu ten 5 sekundový film s naším drobčekom.
A čo ma úplne dorazilo, tak mi vypočítal termín podľa MS, ktorý mi dal do tehu knižky, hoci vôbec nezodpovedá termínu podľa IVF, ale že jeho to nezaujíma, on to bude počítať podľa MS. Takže už mám aj ja tehu knižku. 🙂 Tak dobrú noc, zajtra sa vidíme.

apolenka6
19. dec 2012

@kostickabonnie Ahoj! jáj ty potvorka som sa o teba bála ked si nepísala 😕 ale už som spokojná 😝 dnes idem aj ja ku mojej dr. odovzdať správu z Heliosu 😉 aj si utroš predpísať....som zvedavá aký termín dá ona mne ? a tebe teraz kedy vypočítal pôrod? podľa tvojho dr? 😨
nemám čas písať ,ale ked prídem domov teším sa na fotku 😅

apolenka6
19. dec 2012

@tinasc dakujem za vysvetlenie 🙂

kostickabonnie
19. dec 2012

tak....náš drobček 😵 😵 😵 😵

apolenka6
19. dec 2012

@kostickabonnie jéj aké krásne 😵 😵 😵 ja som sa práve vrátila od mojej dr. dala mi už tehotenskú knižku 😉 pozerala drobca srdiečko bije 😝 a najbližšie idem na sono do MT 11.1...ja som sa tam ešte objednala ,lebo moja dr. ide rodiť ...
a budem aj tak chodiť do poradne medzi rizikové tu u nás 😕

apolenka6
19. dec 2012

@tinka9075 aj tvoje sono je nádhernéééé 😵 😵 no dnes som bola u dr. Košeckej dala mi tehotenskú knižku,zobrali mi krv pomerali tlak atd....bude chodiť dole do nemocnice dr. Kerekovej ona má rizikové tehotenstvá ..vraj tam patrím po IVF,celé tehu 😕 ona je fajn na ňu som počula,len chválu 😅

mirka2010
19. dec 2012

@adikasala tak ma mrzi, ze ti je zle..ako ti je teraz? a mozno je to naozaj len virus...ja viem, cakat druhe babo pri takom malickom ako je Valentinka, to by bolo velmi narocne...aj my este s druhym isty cas chceme pockat...my davame kazdy rok robit tiez kalendar, ale tento rok chcem dat urobit krasne fotky nasim, svokre aj mojemu bratovi 🙂 kalendare mozno aj niekedy pocas roka, minuly rok sme dali po narodeni Maroska tak maju do januara 🙂 a ty udrziavas nase vianocne tradicie u vas doma?

mirka2010
19. dec 2012

@kostickabonnie jeeeeeej, to je prenaaaaaaaadherna fotka 🙂 moc sa s tebou tesime 🙂

mirka2010
19. dec 2012

@kostickabonnie tak to je sila s tym tvom dr...inak, malo by sa na to prihliadat, potom sa stava, ze zeny beru podla ms a pritom uz davno prenasaju...!!!! a uz mas tehu knizku, to je pocit, vsak? kraaaasa 🙂 malicke si urcite krasne spinuskalo, bolo mu super u maminky 🙂 a vy s mm chodite do divadla??? aj ja chceeeeeeem!!!!! ale co uz...ja som napriklad vcera ostala tak milo prekvapena, boli sme na nakupoch a moj mm, ze vyber si aky chces kvietok...a ja preco?? a on ze len tak pre radost 🙂🙂🙂🙂🙂 bolo to krasne 🙂

mirka2010
19. dec 2012

@tinka9075 bozinku, su naaaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeee, tak vidis, vsetko je v uplnom popriadku, malickym je urcite supeeeeeer 🙂 ako vam tam bolo???

mirka2010
19. dec 2012

@apolenka6 tak supeeeer, vidis mama je len mama, ona to isto citila 🙂 a ako sa mas???

mirka2010
19. dec 2012

@cmelica tak gratulujemeeee!!!! je to skvele, ze je vsetko v poriadku a velmi, naozaj uprimne sa moooooc tesim 🙂 my sme mali vcera ockovanie, poslednu hexa, konecne, maly ma dnes teplotu, tak mi to je luto ☹

mirka2010
19. dec 2012

@sijust ahojteeee kamosky nase 🙂 ja viem, casu je malo, aj my na vas myslime a vzdy nas tu najdes 🙂 my sme mali vcera ockovanie, posledne hexa, konecne, Marosko bol od rana cely nesvoj asi chudatenko vedel, ze ho budu pichat...potom aj u dr strasne plackal a ked ho uz pichli tak bolo dobre...sa tam na nich povyskieral, vsetko poukazoval co uz vie, tak boli z neho hotove a pani doktorka na neho povedala, ze je PAN DOKONALY...tak si vies predstavit ako som vtedy narastla 🙂 posielame vam boztek

alibabaa
19. dec 2012

@apolenka6 milaaaacku, malo pisem, lebo som tu teraz malo.. ten predvianocny zhon, praca.. a este aj tolke navstevy u doktora. ano mas pravdu v pondelok som dostala "tehu vodicaaaak" sa tesim ako male dieta 🙂 🙂 mam malo zeleza ale to ma dnes kazda druha. dostala som tabletky, tak som zvedava ci ma nezacnu zapekat.. a ako sa citis? maminy svojim sposobom su stale s nami prepojene tou neviditelnou pupocnou snurou.
napecene? ja som vcera do pol jednej piekla lebo uz bolo na case tie medovnicky upiect, alebo vyhodit cesto.. tak som sa na to dala.. nastastie babatko neprotestovalo, len mi vadilo salajuce teplo pri sporaku, dufam, ze som si mrnusa neuskvarila. moje malinkate... 😅
zajtra idem na ultrazvuk, tam mi povie kedy pojdem na screening. a co bude dalej

alibabaa
19. dec 2012

@kostickabonnie nadherna fotecka. taku som tusim este nevidela. ja mam zatial len take machulkovite, zajtra idem na novy, tak som zvedava co uvidiiiim .. uz sa neskutocne tesim 🙂
eticke neeticke. nie je to jedno? ved je to VASE DIETA A hlavne kto iny ti do šušu nakuka ked nie otec tvojho dietatka? ved vsetko pozna. och ti doktori..

alibabaa
19. dec 2012

@kostickabonnie aj ja mam stanoveny TP podla MS...

tinka9075
19. dec 2012

@apolenka6 ahoj ja si idem zajtra pre tehu knižku už mi ju chcel dat ale som povedala že pred vianocami aspon bude prekvapko pre našich 🙂 🙂 Kereková je fain ja som k nej chodila tiež na rizikové 🙂 🙂

tinka9075
19. dec 2012

@mirka2010 ahoj Mirka ja som rada že je všetko ok 🙂 🙂 V 12 týždni idem na screening do Martina k doktorovi Grochalovi už som u neho bola tak nech to pekne popozerá a dúfam že bude všetko ok 🙂 🙂

tinka9075
19. dec 2012

@kostickabonnie krásne bábetko 🙂 🙂 no ten doki je ale tlk 😖 😖 my sme boli včera v Brne na sono a doki sa hned muža pýtal že ked chce potom ho zavolá a ukáže mu krpcov 🙂 🙂 a tiež mi robil sono zo spodu najprv sme popozerali ako sa hýbu a bijú im srdiečka a potom mi povedal že idem zavolat vášho chlapáka a pozerali sme všetci traja na sono a to bol fakt pekný zážitok 🙂 🙂

mirka2010
19. dec 2012

@tinka9075 tak samozrejme ze najdolezitejsie je ze su babatka v poriadku...ach, ake su krasne na tej fotocke 🙂 urcite si bola nervozna pred tym ako ste tam isli, vsak? ale vidis, vsetko dobre dopadlo...a u Grochala budete mat este aj skvele 4D fotky 🙂 on je skvely a velmi chvaleny u nas v MT 🙂

tinka9075
19. dec 2012

@mirka2010 som taká štastná že je všetko ok aj muž ked pozeral na drobcov mal slzy v očiach fakt je to zázrak 🙂 🙂 ja som už u Grochala raz bola po neúspešných ivfkách a vtedy povedal že všetko je ok a bábetko budem mat a vtedy mi povedal že dúfa ked budem tehu tak k nemu prídem tak ho nesmiem sklamat 🙂 🙂

mirka2010
19. dec 2012

@tinka9075 tak ty mas teda len same dobre skusenosti s dr 🙂 to je velmi dobre...a bude prekvapeny ze dvojky mu pridu na sono 🙂 je to take mile 🙂 a vyzeraju ze su jednovajecne? ci? lebo neviem to podla toho obrazka rozoznat?

tinka9075
19. dec 2012

@mirka2010 ved ja sa tiež teším ako budú krpci vystrájat 🙂 🙂 nie sú dvojvaječné a doki vravel že je to lepšie ako jednovaječné nie sú s nimi také problémy 🙂 🙂 a že asi párik lebo jedno je väčšie a druhé menšie 🙂 🙂

tinasc
19. dec 2012

@kostickabonnie mne všetci doktori, ktorí ma videli všetci počítali termín podľa poslednej ms... nikdy podľa opu alebo tak... aj to skoro vyšlo... 🙂 nádherné bábätko, veď to už je hotový človiečik 🙂 nech je všetko v najlepšom poriadku 🙂

lusipe
19. dec 2012

@tinka9075
tinka tesim sa, ze je vsetko ok 🙂...teda to uz su krasny mali cloviecikovia 🙂....vy ste sa 15 rokov snazili?...preboha to si ako zvladla? 🙂....
ja som objednana Stelclovi na 16. januara, tak uvidim co povie 🙂

tinka9075
19. dec 2012

@lusipe dakujem no zvládla som to musela ked bábo som chcela aj ked som zostala tehotná tak som potratila a stále dookola 😖 😖 ale dúfam že teraz to už dotiahnem do konca aj ked strach tam bude stále pokial neporodím 🙂 🙂 Štelcl je macher aspon pre mna ved keby nebolo jeho tak tehu nie som to viem na 100% 🙂 🙂 mu budem vdačná do konca života 🙂 🙂

lusipe
19. dec 2012

@tinka9075
chapem, ze tuzba zenie dopredu, ale aj tak mas moj obdiv 🙂... jasne, ze to teraz uz dobre dopadne, proste musi...takto to ma byt 🙂...a kolko mas rokov, ked sa smiem spytat?... hej, uz sa na neho tesim, co povie..pocuvam na neho dobru spatnu vazbu... 🙂...

tinka9075
19. dec 2012

@lusipe to si aj ja myslím že to dobre dopadne ved už som čakala dost dlho 🙂 🙂 Štelcl je otvorený všetko povie na rovinu čo si myslí a poradí čo by bolo najlepšie budeš spokojná on je stále vysmiaty a vždy má dobrú náladu aspon ja som ho vždy tak zažila 🙂 🙂 mám 39 rokov ved práve aj on nečakal že budú dvojičky no asi to tak malo byt 🙂 🙂

lusipe
19. dec 2012

@tinka9075
tak to je fakt osud, ze dve naraz stihnes do styridsiatky 🙂....uzasne...z toho by som sa aj spamatavala dlho 🙂....takze podla teba vidim, ze mam este cas a netreba tlacit...vsetko pride ako ma 🙂...dakujem ti za to.. 🙂...moooooc drzim palceky nech sa ti vsetko splni a prajem aj krasny vianoce 🙂

tinka9075
19. dec 2012

@lusipe ved to že oplatilo sa počkat 🙂 🙂 ja sa ešte z toho spamätávam a budem sa dlho ale nekjak to zvládnem 🙂 🙂 presne tak všetko má svoj čas 🙂 🙂 mne sa už sen splnil už to len treba dotiahnut do konca a bude to ok 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre