IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
1. feb 2013

@sijust ale my sa máme dobre, konkrétne Luky, ten prospieva jedna radosť, len mama je vyspatá na pol oka 🙂 ale to sa zlepšíííííí 🙂 🙂 🙂

tinasc
1. feb 2013

@kostickabonnie ty sa len opatruj a nepreťažuj sa 🙂

mirka2010
1. feb 2013

@tinasc tak to je skvele...velmi je to dobre, ze ste to nemuseli nejako zvlast riesit..a ake mliecko mu teda davas???lebo my tiez uvidime, dokedy budem kojit ,tak rozmyslam aj ja ze mu pomalicky budem davat nejake ochutnavat...kravske este nie, to vobec neviem kedy zacnem...

mirka2010
1. feb 2013

@skaredekacatko ahojky, tak parada, ze mas tiez len takuto pozitivnu skusenost...je to naozaj skvely predajca a obchod ma naozaj plny perfektnych veci...keby som mala kupovat novu vybavicku, jedine u neho 🙂

mirka2010
1. feb 2013

@sijust ahojte kamosky nase...tak Stellinka je krasna babika...ma nadhernu vahu, do rocka mozno aj strojnasobi, tak ako to ma byt..je urcite spokojne a dobre babo a teraz vas Silvuska caka tak nadherne obdobie...zacne si tak poriadne gagotat, robit take pokroky, ze sa nebudete stacit divit...o vsetko nas informuj, rada to budem s vami prezivat...no boli sme dnes u dr...ach, tiez tam plackal, presne ako vy, aj on si pamata prave to skarede ockovanie, popocuvala ho, ma to dychanie troska neciste, takze mu predpisala atb s tym, ze ak mu to cez vikend neprejde, mam mu ich nasadit...tak uvidime...teplota sa mu stale drzi na 37,8, ale je celkom culy, aj papal pekne...len kasle a to ma znepokojuje...tie predne jednotky su uz von, dvojky sa este deru a myslim, ze jeden ocak tam vykuka, takze presne viem z coho ma tu hnusnu teplotu...v noci vykrikuje zo spanku, no bolkajuho cele dasienka a ustocka...aj tak je skvely, ze to takto znasa babuliatko moje milovane 🙂 ste zlate ako na nas myslite, cmucik vam obrovsky leti 🙂

mirka2010
1. feb 2013

@kostickabonnie ahojky, tak som rada, ze sa takto s drobcekom drzite, uz sa velmi tesim, ked budeme vediet,co to tam v brusku tak krasne tancuje 🙂 uz aj citis nejake prve pohyby? ja som zacala v 18tt take klopkanie,potom to o tyzden ustalo a prve akoby pohyb criev som citila az v 23 tt a potom uz prve kopanceky...ach, mas sa na co tesit, to je tak nadherne obdobie, ja uz sa tesim na to nase druhe tehulkovanie 🙂 ale to je este na to casuuuu 🙂 som rada, ze aj viac oddychujes a veru kocik vybrat nie je ziadna sranda...len tak moja rada, ak smiem...treba vyberat kocik ktory vam hlavne bude sluzit ako sprotovy, nech je ta cast pre vas prioritna, lebo potom sa stava ze sa kupuju buginy a ine kociky, lebo ten co ste mali s vanickou potom nie je celkom dobry ako sportak...tot len moja skusenost 🙂🙂🙂 posielame pohladenie babatku 🙂

mirka2010
1. feb 2013

@dasaa ahojky Dasenka...no boli sme u dr, bolo tam asi 20 ludi, tak sme sa museli predbehnut,tak som sa bala aby tam nieco nenachytal...tak aj tak nas len tak narychlo prezrela, dychanie nema celkom ciste, takze mu predpisala atb s tym, ze mam ich nasadit v pripade ze to neustane...dala nam sirup na kasel, tak uvidime...ach, moje zlaticko tak ma to mrzi, ze mame zase taketo trampoty ☹ ☹ ☹

tinasc
2. feb 2013

@mirka2010 no na kravské je času až po troch rokoch... dokonca neviem ktoré tuším Nutrilon a ešte jedno vyrába mlieko až do 4 rokov... ale to zase zbytočne lezie do peňazí... my dávame Nutrilon...
a vy máte teplotu zo zúbkov... a nech mu kašel rýchlo prejde... 🙂

cmelica
2. feb 2013

@sijust ahojte kocenky!! dakujeme mame sa celkom odbre 🙂 Branusko je hclapisko a velmi mu chuti zeleninka..uz sme papali aj zemiacik s mrkvicku 🙂 zajtra si dame kalerabik ... uteka to ako voda ..led tod sme prisli z porodnice a aha uz zachvilku sediet bude ,behat,blabotat 🙂
len nas trapi od vcera jedna vec... stale nam dava hlavku tak do jedneho boku...viac naklonenu do lava...inac otaca vsetko pekne aj drzi,ale viac tak ju ma stale do lava... stretli ste sa stym?? @mirka2010 , @tinasc @dasaa ????

@kostickabonnie ahojky tehulka 🙂 juj veru len si pekne predavajte infosku co u ktorej nove,,,my sme to tu tiez strasne preberali ,ale verte ze na vas myslime,ze co mate nove a tesime sa na kazdu infosku ktoru pridate 🙂 hlavne fotecky moc potesia ... len s pracou to veru moc neprehanaj !!! pohladkaj za nas brusko 🙂

cmelica
2. feb 2013

@mirka2010 juuuj Mirka a vy s Maroskom znova po doktoroch?? juj drobcek,dufam,ze bude cim skor zdravucky a zubky moc nepotrepia ... inac sa mate ako???

tinasc
2. feb 2013

@cmelica ak myslíš to, že leží na jednej strane, tak Luky preferuje jednu stranu a hlavu má už zležanú, ale neriešim to, no čo mu mám ako povedať, aby si ľahol na druhú? 🙂 😀 alebo pri držaní na rukách dáva hlavičku doľava? no to neviem, hádam s doktorkou sa poradiť, to je skôr neurologický problém...ale ja verím, že to nič nie je a len sa mu tak páči hlavičku držať... inak Luky chce iba sedieť, normálne reve a nechce ležať, to je strašne nervný...

petruldo
2. feb 2013

@tinasc ahoj, s tou zležanou hlavou pozor, sesternicin malý ju má tak zležanú až musí nosiť 23 hod. denne prilbu, tiež ho nechala tak. môj malý bol tiež "ľavičiar", hlahne pri spaní som to podchytila včas a začala ho polohovať na bok, a ťiež síce mal šišatú hlavu ale iba máličko

dasaa
2. feb 2013

Ahoj moja @cmelica na zaciatku sa nam tiez zdalo ze stale dava hlavicku do jedneho boku aj ked som ju dala lahnut na bok stale si hlavicku dala na druhu stranu.Neriesili sme to vobec a uz aj prestala.Pekne nam otaca na jednu stranu aj na druhu 🙂Branko bude v pohode keby sa ti to zdalo ze je to zle tak chodte ku lekarke.Ale viac som pocula aj od inich bab ze na ktoru stranu sa viac otaca tak bude bud pravak alebo lavak ale neviem ci je to pravda

dasaa
2. feb 2013

Ahoj @tinasc svagrina mala tiez taky problem a doktorka jej poradila aby davala plienku na tu stranu kde ma zlezanu tak aby sa nemohla otocit na totu stranu.Robila to tak a bolo v pohode

mirka2010
2. feb 2013

@tinasc aj ty si dala malej kravske mlieko az po tretom roku??? lebo poznam mamicky,ktore ho davaju uz okolo roka, len napriklad kamoska musela prestat davat lebo malu velmi zahlienovalo...a s tvarohom, ako napriklad pribinacik si kedy zacala davat???

mirka2010
2. feb 2013

@cmelica no veru mojinka, je to takze...Marosko ma priserny soplik a taky mokry kasel...teplota je na ustupe, tuk, tuk, tuk...aspon to ..inak sa mame fajn, vies, on je pre nas tym najvacsim pokladom a tesime sa z kazdeho jeho noveho uspechu...videla som ake krasne fotocky ste dali na FB, kde ste sa boli fotit??? ste krasna rodinka 🙂

tinasc
3. feb 2013

@petruldo no už sa začal otáčať aj na druhú stranu, ale má ju zležanú vzadu, tak musím asi počkať, až sa začne otáčať tak sa bude polohovať sám... neviem mu v noci nejako prikázať, ako si má v noci dávať hlavu, na polohovanie je až moc pohyblivý 🙂

tinasc
3. feb 2013

@mirka2010 nooo, ja som jej skúsila dať kravské mlieko v 2 rokoch, potom ale mala dosť silný ekzém, tak sme jej dávali istý čas sójové, potom bola istý čas úplne bez mlieka, až nakoniec aj tak sme jej dávali kravské mlieko, to mala tuším už okolo tých 3 rokov... pribináčik som jej dávala už pred 1 rokom, chutil jej, ale upozornili ma, že sa to nesmie, tak som s tým prestala a dávala jej to až neskôr...

sijust
3. feb 2013

@kostickabonnie jeeej ty si zlata,ze na nas myslis,potesilo 🙂 chapem,ze v tvojej aktualnej teme je to pre tebe lepsie 😉 ja som tiez par krat bola v teme junovky 2012,ale jednak nemam cas a hlavne ma to tam nebavi...v tejto teme som proste doma s Mirsukou @mirka2010 som bola v jednom termine na iui,takze sme to spolu prezivali a vobec so vsetkymi co su tu...mam vas rada 🙂 som rada,ze sa mas fajn,ze brusinko uz rastie...ani sa nenazdas a babusko bude s tebou?uz mate vybrate mena?ten kocik je veru narocna misia 😅 mna z neho az hlava bolela a teraz je to tu zas,vyberam športak 😝

sijust
3. feb 2013

@dasaa dakujeme za pozdrav babulky...Stellinka akurat zaspinkala,je vonku s dedkom,tak mam trosku cas...vies co moja?stelli si este tiez sama este nesadne,len ked ju posadim tak sedi a hra sa...ale sem tam ju este hodi do boku,alebo sa predkloni a ruckami sa prichyti...na brusku zo zaciatku vobec nechcela byt,som sa bala,lebo nepasla koniky a teraz?z chrbatika hned na brusko a tak dokaze byt aj neviem kolko...zacina uz dvihat ritku a aj nozky skrca,snazi sa odrazat...nakupili sme tie penove puzzle na zem a nech sa realizuje 😀 uz to nebudem riesit,nech si robi tak,ako jej je to dobre...a mozno ani nebude stvornozkovat a hned zacne chodit 🙂 tak od nas simonku pozdravuj a daj jej pusku 🙂

sijust
3. feb 2013

@mirka2010 jooj moja,myslela som na vas...nech sa malinkemu polepsi...nas to zatial chvalabohu este nestretlo,myslim chorobu,ale viem si predstavit ako sa musis citit,ked ho vidis trpiet...chrobacika maleho ☹ daj mu za nas pusinku...mas pravdu v tom,ze od teraz nam zacina krasne obdobie...akurat sme sa vcera s tatikom o tom rozpravali,teraz je to super,kazdy den vie nieco nove a ta spatna vazba je uzasna, uz to nie je len o tom,ze papa,kaka a spinka...je strasne zabavna,vesela,radostna...prve tri mesiace neskutocne plakavala,boli sme z toho zufali,ale ona po tom tazkom porode mala velmi otlacenu hlavicku-mala ten porodny nador,musela mat velke bolesti ☹ milacik moj...ale teraz je naozaj uzasna,len to nocne spinkanie 😅 neviem ju oducit od toho cicika 😕 kazde dve hodiny je hore a musi si cucnut 😨

tinka9075
3. feb 2013

@sijust
@tinasc
@dasaa
@mirka2010
@cmelica čaute babenky ja som vás nesklamala nie som v židnej súkromke a ani by ma to nebavilo si stále písat kolko som pribrala ako mi rastie bruško to nechám na tie čo sú tehu prvý krát 🙂 🙂 ja som už jedno tehu mala do 7 mesiaca tak viem čo ma čaká a vždy ked som potrebovala poradit tak ste mi poradili vy babenky a ja si vás všetky vážim 🙂 🙂

sijust
3. feb 2013

@cmelica zlatko myslis,ze dava pri spinkani hlavicku na bok,alebo stale?my sme mali s tym problem od narodenia,ze kladla hlavku len na jednu stranu...uplne ju mala otlacenu,nechcela ju otocit na druhu stranu ani ju dat rovno...aj sme jej tam vsetko mozne kladli,aby lezala na druhej strane ale vzdy to odtlacila a prekrutila si ju 😀 stale radsej spinka na pravej strane lebo vie,ze je tam cicik 😀 ale uz je to v pohode,uz ma aj peknu hlavinku...ak sa ti nieco nezda,skus povedat dr.nech ti poradi...daj Branuskovi za nas pusku a niekedy ked bude uz vonku teplejsie a svitit slniecko,mohli by sme si dat rande v Tn,co povies ?🙂

sijust
3. feb 2013

@tinka9075 moja zlata 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@sijust ja vás tu rada čítam aj aké mate trampoty z detičkami ved mna to čaká tiež a bude mi mat kto radit 🙂 🙂

dasaa
3. feb 2013

@tinka9075 dakujem si zlata podravuje ta Simonka a podrav od nas drobcekov🙂A inak ako sa mas?

tinka9075
3. feb 2013

@dasaa ahoj no celkom dobre dostala som ten prístroj na počúvanie srdiečka tak počúvame o dušu no najkrajší zvuk srdiečka im silno bijú drobčekom tak som spokojná 🙂 🙂 Simonke posielam cmuk na líčko a pozdravím bábetká 🙂 🙂 zatial som nepribrala nič ved si majú z čoho brat ani bruško velmi nerastie lieky som už vysadila a zostali mi len injekcie tie budem pichat celé tehu ale nevadí ked pomôžu ved bez nich by som bábetká nevynosila 🙂 🙂

dasaa
3. feb 2013

@tinka9075 jeeeej ja to mam tiez doma to je taka super vec.Krasne sa da pocuvat babetko.Ked Simonka zacala kopat tak sme pocuvali ako krasne kope a kolko raz sme prilozili k brusku tolko raz sme dostali fajny silny kopanec 😀 😀 😀.Tak to mas pravdu ak to pomoze tak to nevadi ze cele tehu budes pichat ved co neurobime pre svojich drobcekov 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@dasaa je to dobrá vec ked som počúvala prvý krát také silné to búchanie srdiečka bolo a potom som našla druhého drobčeka len ten mi nejak utekal asi sa mu to nepáčilo 🙂 🙂 ja sa už teším na pohyby ked ma budú kopkat dvaja drobci 🙂 🙂

dasaa
3. feb 2013

@tinka9075 to bude take nadherne 🙂.Pani ale tebe tie tyzdne nejak utekaju

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre