IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

nikola81
28. feb 2013

@boobaa Ano 😉 ....a tak ja som tiez vela krat vyhlasila ze som bola asi v minulom zivote a rodila som ako jablon, tak tento zivot si mam asi skusit bez deti 🙂

boobaa
28. feb 2013

@nikola81 ježiši to snád nie 🙂 čo si bola Mária Terézia 🙂 Nebol vhodný čas aby si mala deti doteraz. Lebo ešte musíš prejsť nejakou cestou, až potom sa budeš môcť stať matkou. Si predstav že cesta k štastiu vedie cez most, na ktorom sú povypadané trámy a tých ich musíš preskočiť až potom sa dostaneš k vrcholu .. 🙂

cmelica
28. feb 2013

@monosana ahojky moja! no co ako?? uz vies nieco?????????

cmelica
28. feb 2013

@boobaa
@nikola81 kocky drzim vam mooooc palce... my sme sa tiez snazili 8 rokov...

boobaa
28. feb 2013

@cmelica dakujem. Zeny ako ty mi dodavaju silu, ze raz sa zadari. Len treba vyckat na tu spravnu chvilu 🙂

nikola81
28. feb 2013

@cmelica Dakujem... 😉

cmelica
28. feb 2013

@boobaa ved kurna raz to naozaj musi vyjst,nie? my sme boli pred IVF aj u bylinkarky Kopacovej... neskusala si??

monosana
28. feb 2013

@cmelica moja zlata, je to negativne. Ale ďakujem, ze si drzala palce. Je mi smutno, ale musime bojovat dalej. 😢 😢 😢

boobaa
28. feb 2013

@cmelica neskusala som bylinkarku ani ineho zaklinaca hadou 🙂 aj ked ja tymto ludom verim! Mam kontakt na jednu pani ktora vyhana zlu nergiu a urieknutia
len sa mi k nej moc nechce ist 🙂

boobaa
28. feb 2013

@monosana moja drzim pri tebe. Aj ja som negativna... :( idem na 6 IUI

monosana
28. feb 2013

@boobaa cozeeee??? Occh, moja, je mi to luto. Takze drzime spolu 😅 "Krásny" pocit ten negativny vysledok co? Ach, niekoho by som najradsej zbila! Uz na sieste???? Wauuu! A to vam nerobili nejake specialne vysetrenia, preco sa vam nedari? Okrem tych standardnych, vies. Napr. genetiku. VSak kvoli nieco to asi neide ☹

boobaa
28. feb 2013

@monosana genetiku nam robili, vlastne vsetko je v poriadku u oboch. Len to nejde... Tak bojujemeeeeeeee spolu 🙂

monosana
28. feb 2013

@boobaa Ako mi to dr povedala, je to uz len v hlave 😖

zelenagw
28. feb 2013

@boobaa ja mam jacmen a chlorelu gw kamoska ktora mi pomohla vie ti povedat s cim mas problem a co s tym a veru mi to velmi pomohlo je to super 🙂 fakt odporucam...

zelenagw
28. feb 2013

@boobaa ja mam jacmen a chlorelu gw kamoska ktora mi pomohla vie ti povedat s cim mas problem a co s tym a veru mi to velmi pomohlo je to super 🙂 fakt odporucam... ona to robi zadarmo takto pomaha ludom.... je mi luto ze ti to nevyslo myslim ze ona by ti pomohla ak by si chcela...

zelenagw
28. feb 2013

@monosana no co moja ides si robit na zajtra test??? ci si pockame na krv vysledok inac ako dlho sa caka dufam ze hned to povedia....

boobaa
28. feb 2013

@zelenagw idem uz iba na tu krv. O 7:30 a vysledok az po 14 stej. Takze este aj tu sa caka v nervoch. Ty si testovala?? Ja uz ked som ten test rano mala biely tak isto bude aj krv. Citim to v päte ze to tak bude...

zelenagw
28. feb 2013

@boobaa ja som testovala v pondelok no samozrejme bola / a dalsi test nemam ani si ho uz nemam kde kupit tak asi pockam na tu krv len ma hneva ze az o 14tej.... skoda ze nie hned to tam musime cakat do vtedy???

boobaa
28. feb 2013

@zelenagw jeeezisi sak si moc skoro testovala 🙂 ty budes tehu uvidis! 🙂 hej musime cakat do 14stej. No mne je to jedno kedy mi povedia ze im je to luto ale ... blablabla uz to poznam naspamat.

zelenagw
28. feb 2013

@boobaa preco si myslis ze ti to povedia???
ja tiez mam taky pocit ale nadej umiera posledna...

boobaa
28. feb 2013

@zelenagw lebo som dnes robila mamatest rano 10tkovy a nic. A tym testom verim. Keby tam bolo babo tak mi urcite uz nieco ukaze. Pochybujem ze by bol dnes hcg pod 10 aby ho nezachytil. Dnes.by malo byt hcg vacsie aspon co som studovala internet. Moja nadej umrela dnes rano pri tom teste.

tinka9075
28. feb 2013

@nikola81
@boobaa
@zelenagw babenky idem vás povzbudit 🙂 🙂 my sme sa snažili 15 rokov 3X ivf a z každého neúspechu som bola skoro na dne 😒 😒 ale vždy som si povedala že musím íst dalej lebo bábo chcem 🙂 🙂 a teraz som štastná podarilo sa iui a čakám dvojičky 🙂 🙂 držím vám velmi palce lebo zázraky sa dejú 🙂 🙂

zelenagw
28. feb 2013

@boobaa ale krv je krv a to si bola na IUI prvy krat???

zelenagw
28. feb 2013

@tinka9075 jejj si zlata dakujem mne by stacilo jedno ale keby bolo na tom tak by som bola stastna aj s dvoma drzim palceky uz vies aj co cakas???

boobaa
28. feb 2013

@zelenagw 5 x iui

tinka9075
28. feb 2013

@zelenagw aj mne by stačilo jedno ale ked ten hore mal so mnou iné plány 😀 😀 dnes sme boli na sone a nechceli ukázat síce vieme že jedno bude chlapček tak o 3 týždne idem na 4D tak tam nám určite povie 🙂 🙂

zelenagw
28. feb 2013

jeej no super a jednovajecne ci dvoj 🙂 🙂
???

zelenagw
28. feb 2013

@zelenagw no ja len 1x ale nepocitujem ziadne zmeny jednoducho nic... ☹

tinka9075
28. feb 2013

@zelenagw dvojvaječné vraj sú lepšie nie je tam tolko problémov ako u jednovaječných 🙂 🙂

zelenagw
28. feb 2013

@tinka9075 nemas neaku fotku zo sona ze by si ju tu pridala asi by nas to povzbudilo 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre