IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

nikola81
7. mar 2013

Ahojte, takze u mna sa IUI nekona, pretoze krasny folikul 20mm je znova na lavej strane kde nemam vajcovod. Musim mat mesiac prestavku nakolko som clostil uzivala treti mesiac 😒 Znova skuska pevnych nervov a trpezlivosti 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zelenagw
8. mar 2013

@nikola81 no ako dopadli folikuli pojdes na IUI?

nikola81
8. mar 2013

@zelenagw IUI sa nekona ☹ folik 20mm je druhy cyklus na lavej strane kde nemam vajcovod 😠 Mesiac musim mat teraz prestavku bez clostilu lebo som ho brala treti cyklus, takze teraz mozem akurat tak cakat kym pride mrcha

zelenagw
9. mar 2013

@nikola81 juj no skoda ja idem cez vykend zaz na IUI tak neviem ci sa aj mam tesit lebo zaz tie 2 tyzdne budu hrozne cakat... 😒

adelkag
10. mar 2013

baby, predám clostilbegyt, 7 a pol tabliet v balení, pred IUI som brala len pol tabletky denne, cena je 1 euro aj s poštovným. píšte IP.

zelenagw
12. mar 2013

to tu nikto nejde tento tyzden na IUI to idem byt sama ???

mirka1112
15. mar 2013

ahojte dievčatá. Som tu nová a chcem sa spýtať na váš názor, prípadne skúsenosti. 2krát som podstúpila IUI v MT a druhýkrát sa to podarilo. Veľmi som sa tešila, ale predčasne. Začala som krvácať tak som včera išla ku lekárovi. V maternici nič nevidel a to som už mala byť 4TT+6dní.Zobral mi krv a dnes mi oznámil, že hodnota HCG je iba 98,8 a že som potratila. Som veľmi nešťastná a idem si oči vyplakať. Poraďte mi niekto, či mám ešte podstúpiť IUI alebo radšej IVF.

zelenagw
16. mar 2013

@mirka1112 ja by som este skusila IUI ved ked sa to podarilo takto je to financne lepsie aj prirodzenejsie ako IVF...ja idem zajtra

veve805
22. mar 2013

20.03 sme boli na IUI. na gynpore v Sliači. predtým mi nerobili ani sono, čo ma dosť prekvapilo.
Partnerov spermiogram pred IUI:
Objem: 4ml
Počet spermií 57x10mil./ml
Motilné 17x10mil/ml
Motilita : a
Patológia: 45%
Liquifikácia: +
záver: Astenozoospermia
prosím o názor k stavu spermiogramu. s takýmito výsledkami mi bola urobená IUI. môže byť úspešná?

ďakujem

veve805
22. mar 2013

ahojte. tie ktoré ste už absolvovali IUI, koľko ste za to platili? tada ak to nie je zásah do súkromia 😒 .
Na Sliači je to za 100Eur.

veve805
22. mar 2013

@zelenagw ahoj, my sa snažíme skoro 2 roky. pôvodne mi vraveli, že som v poriadku, na IUI sme teda šli "dobrovoľne", nie na odporúčanie doktora. partner je tiež OK. čítala som, že to vôbec nebolí, ale ja som na sále skoro sestričke zlomila ruku, ako ma to bolelo. a až tam mi povedali, že mám vraj zvláštne "zahnutú" maternicu. tak super. ak to teraz nevyjde, porozprávam sa s doktorom asi o viacerých veciach 😠

zelenagw
22. mar 2013

@veve805 my sme platili 70 a kedy si bola na IUI kedy budes vediet vysledok??? drzim palceky

zelenagw
22. mar 2013

@veve805 sorry nevsimla som si ze 20teho

veve805
22. mar 2013

@zelenagw to asi každé centrum má vlastné ceny. ako vravím, trochu ma šokli, že mi nerobili v deň IUI sono. ako vedeli, že to prasklo??? niekedy si myslím, že to robia schválne, že sa nejak nestarajú, však môžme opakovať 3x, možno viac a však platíme , nie??? výsledok ☹ tak to mi povedali, že ak MS príde, mám riešiť další termín. starostlivosť nadovšetko. tak myslím, že na 11 deň po = 30.03. si urobím test.

gr
22. mar 2013

@veve805 100 euro pred rokom a pol v Brne.

veve805
22. mar 2013

@gr ahoj, prepáč, ale nejak som to tu poriadne nelistovala. a bolo to úspešné? zdařilo se?

gr
22. mar 2013

@veve805 Nechcem byt zla, ale na odporucanie kamaratky som isla rovno do Brna do Reprofitu a nelutujem (o pol osmej som ulozila synceka spat 🙂 Co pocuvam skusenosti, tak mam pocit, ze tu im ide len o to ako vytiahnut z cloveka co najviac penazi. Ako je mozne, ze Ti nerobili sono? Mne robili pred a aj po, naviac ochota, profesionalita a pristup na 1*

veve805
22. mar 2013

@gr to znie ako rozprávka. myslím, tvoj bežný večer. s tým sonom neviem. dúfam, že mi ho nerobili preto, lebo nemám žiadny problém (nebolo treba stimulovať/. 38 hodín pred tým mi pichli Pregnyl, a bolo to. teraz si po večeroch ohrýzam nechty a som nervózna ešte aj z môjho priateľa, chudáčisko. mali by na to čakanie vymyslieť nejaké špeci školenie.

gr
22. mar 2013

@veve805 Drzim palce a hlavne ziadny stres.

veve805
22. mar 2013

@gr áno, viem, počúvam to z každej strany 🙂 najšahšie by bolo zaspať a zobudiť sa až v deň testovania. Ďakujem za tvoje reakcie a prajem príjemný oddychový večer.

tinka9075
22. mar 2013

@gr
@veve805 aj ja som bola v Reprofite v Brne a prvé iui a čakám dvojičky 🙂 🙂

fantinka
22. mar 2013

@veve805 my tiež 100, aj s liekmi už. A sono mi robili v deň IUI. No mne povedala dr., že skúsime iba jedno, či motyka nevystrelí, lebo mm má slabé spermie. Nevystrelila 🙂 tak sme šli rovno na ivf.

fantinka
22. mar 2013

@tinka9075 ale vy máte tip-top spermie nie?

tinka9075
22. mar 2013

@fantinka áno máme ok spermoše len nechápem na sk som bola 3x na ivf a nič 😒 😒 a v brne iui a podarila sa hned 🙂 🙂

gr
22. mar 2013

@tinka9075 Gratulujem. Ja mam 'Stelclika' 😀

tinka9075
22. mar 2013

@gr áno super ja budem mat dvoch ,,Štelclíkov... 😀 😀 😀

gr
22. mar 2013

@tinka9075 No ved to je presne to, co som uz pisala ... zda sa mi, ze tu ide len o peniaze ... je to smutne ☹ neriesia Tvoje zdravie, ved IVF je iny zahul, ale ved co ... poistovna preplati a oni zarobia. A v Brne Ti urobia jedno IUI a budes maminou.

tinka9075
22. mar 2013

@gr presne tak je to smutné ale ved na sk nič čudné 😖 😖 nám hned na konzultácii Štelcl povedal že mne stačí iui a mal pravdu 🙂 🙂

fantinka
22. mar 2013

@tinka9075 je to aj o šťastí si myslím...a kde si chodila na svk?

tinka9075
22. mar 2013

@fantinka aj o štastí a o dôvere mne stačilo zmenit centrum a verit dokimu 🙂 🙂 na sk som bola v GF v Blave v Heliose v MT v Iscare v BA aj v MT tak sme pochodili dost centier 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre