IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

elisabethwoodville
28. nov 2013

@kvietok228
@tatiana81 ahoj kocky, drzim palce. nam nevysli 2 IUI a idem na IVF. byt mladsia, skusala by som IUI aspon 6x. tak som zvedava ako vam to dopadne, dojdem vas sem potom kuknut 😉

anuskadobias
29. nov 2013

ahojte dievčatá, som po IUI a neúspešne. má tu niekto tiež problém so zlým tvarom spermii.

dasaa
29. nov 2013

@anuskadobias ahoj.Môj Manžel má ale nie všetky.Tiež sme bolí na IUI a na prvý krát sa ti nepodarilo.tak sme boli na druhé IUI a to sa podarilo.Berie Manžel nejaké tabletky?Môj bral.

anuskadobias
30. nov 2013

áno berie tabletky. ja som iba po prvom IUI. môj manžel tiež nemá všetky zlé.

dasaa
1. dec 2013

@anuskadobias ak môžem vedieť aké tabletky bral?

anuskadobias
1. dec 2013

tribulus terrestris: sila muža

kvietok228
1. dec 2013

@elisabethwoodville dakujem mi tiez pojdeme na 2 iui a ked to nevide pojdem dalej na dalsie ale uz to dufam vide 🙂 daj potom vediet 😉

kvietok228
1. dec 2013

@anuskadobias ahoj my mame tiez zly tvar ale 1iui vyslo ale prisli sme on tak cakame na 2iui

anuskadobias
1. dec 2013

v utorok mám isť na sono
do Heliosu

michellevendero
1. dec 2013

@elisabethwoodville Je mi to ľúto :/ my prvé iui úspešne no hcg začalo klesať, 2 iui a 3 iui neúspešne :/ tento mesiac ideme na 4 iui celú nedeľu brutálne bolesti podbruška poobede pár kvapiek tak do rána sa určite rozbehne v plnej paráde keďže vo štvrtok na 14 deň po iui a 27 dc sliznica mala 12 mm takže do rána čakám iný masaker :/ hlavne nech skončí do 9.12.to máme prvú konzultáciu s docentom Tomášom uvidíme čo odporučí on keďže viac krát za tieto tri roky snaženia som mala test // aj hcg v krvi no vždy začalo klesať a verdikt biochemické tehu tak sa chcem opýtať keďže všetky vyšetrenia na 1* či nie je problém v mojej krvnej skupine mám 0 rh negatív vraj keď negatív bývajú často problémy och držím silno päste až máš čím skôr // na teste a krásny vianočný darček 😉

domuska11
2. dec 2013

Tak nam podla vsetkeho tiez prve IUI nevyslo..a asi na dalsie ani nepojdem a rovno na IVF!

anuskadobias
2. dec 2013

my musíme ísť 3 krát na IUI aby nám uznala poisťovňa IVF

domuska11
2. dec 2013

@anuskadobias ja uz ziadost schvalenu mam, aspon to 🙂

sakira33
2. dec 2013

ja som po prvej iui uf drzte palce mam nutkan ie kupit test 9 idem na krv
t

elisabethwoodville
3. dec 2013

@michellevendero dakujem, aj ja silno drzim palce! nech takto o rok mame pod stromcekom alebo v brusku krpceka 🙂 ja som to citila vzdy tak, ze k oplodneniu ani nedoslo. ak budem ok, absolvujem vo stvrtok laparoskopiu a nasledne sa rozhodneme, ako postupovat dalej. na margo tvojho problemu, skus sa spytat aj na zrazanlivost krvi, mne vysetrovali nejaku mutaciu genov, ta mutacia sposobuje ze organizmus nedokaze spracovat kyselinu listovu ktora je potrebna na to aby sa plod uchytil na sliznici maternice. tym padom dojde k oplodneniu, ale bohuzial plod sa prestane vyvijat. no asi to vidim velmi laicky a neviem to vysvetlit 🙂

elisabethwoodville
3. dec 2013

@domuska11 ano, spravne rozhodnutie. ja som tiez zvazovala po prvom IUI ist hned do IVF, rozhodli sme sa este pre dalsi pokus IUI. a nic 😒 ak by to malo ist podla planu, tak v januari IVF. ty kedy?

domuska11
3. dec 2013

@elisabethwoodville ja pockam kym pride mrcha po vysadeni utrogestanu a stimulovat zacnem hned v decembri cize v januari vklad- aspon dufam.idem az zajtra na sono a krv po IUI ta som zvedava co povie doktor..IUI je super vec len mala uspesnost :(

michellevendero
3. dec 2013

@elisabethwoodville Ďakujem zlatíčko 😉 určite sa všetko opýtam docenta 😉 a podám všetky informácie

anuskadobias
3. dec 2013

Robili tu niekomu zákrok na nepriepustnosť vajcovodou po 2 IUI?

elisabethwoodville
3. dec 2013

@domuska11 aj ja by som mala stimulovat december/januar a v januari na vklad. vyjde nam to!! 😎

elisabethwoodville
3. dec 2013

@anuskadobias ahoj, mne budu robit laparoskopiu z toho dovodu vo stvrtok

zelenagw
4. dec 2013

Gyn Fin som bola 3x a nic :-/

domuska11
4. dec 2013

takze ja som dnes po kontrole..sliznicu mam 15 mm cize cakame na vysledok krvy, ale, ze to vyzera dobre- aj ked v to nedufam.rozpravali sme sa ako dalej ked to bude negativne, tak som povedala, ze chchem ist do IVF ale od 21.do 2.1. maju Iscare celozavodnu dovolenku :(( takze to nestiham, snad pride mrcha do dovch dni a skusime este jedno IUI, len aby ta mrcha prisla!!!

blcha76
6. dec 2013

...veľmi, veľmi sa čudujem, ale mne 1.IUI vyšlo 🙂 ... Len dúfam, že bude aj naďalej všetko v poriadku 🙂 ...

simik22
8. dec 2013

baby, aj mne vyslo IUI na prvykrat, pri prvej dcerke 🙂

domuska11
9. dec 2013

@michellevendero
@simik22
@blcha76 takze babule my ideme uz rovno na IVF, v piatok som bola V iscare, potom som bola rovno uz s embryologickou a koordinatorkou..zacinam stimulovat 23.12 a ratam v strede Januara vklad , a musim verit, ze to vyjde!!!!! Mam trosk zmiesane pocity ale co uz....:( dufam, ze vsetky budeme rodit vv roku 2014 🙂)

simik22
9. dec 2013

@domuska11 och boze, drzim palce!!! to budes mat kratky protokol?

domuska11
9. dec 2013

@simik22 nie, dlhy, Gallo bol uzasny, poradil co mal, hned mi vypisal vsetky papiere a bolo 🙂 podporil ma, ze som mlada , mam dobre vysledky a rata, ze uroda bude vyborna 🙂 tak s aja tesim len mam strach , ze ci to ppojde vsetko dobre...

simik22
9. dec 2013

@domuska11 a nemusite cakat kym vam schvalia ziadost z poistovne?

domuska11
9. dec 2013

@simik22 ja som vypisovala ziadost este pred prvym IUI , schvalili mu ju hned 🙂 a ty ako?? mas nejake pocity?? ak to bude negativne idete este skusit IUI??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre