IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

andrea1891
19. máj 2014

@soja24 gratulujem🙂

andrea1891
19. máj 2014

@maca0411 tak uz to mate asi zasebou... oddychuj a drzte sa🙂 hlavne mysli pozivne🙂 drzim palce

lina129
19. máj 2014

dievcata s lekarom som sa dohodla, ze ak sa nam do leta nezadari prirodzene, tak sa mam objednat na IUI, lenze ja mudra som sa neopytala na ktory den sa mam objednat??? Aky je postup, kedy mam prist? vsetky vysetrenia mi uz porobil, aj priechodnost vajcovodov... len neviem ci mam prist na zaciatku cyklu ci kedy?
A este ma zaujima, ci mi da nejake lieky? resp. je pred IUI stimulovana ovulacia liekmi, alebo nie? Momentalne ziadne lieky neuzivam, vraj u mna prebieha vsetko ako ma...
Dakujem Vam a drzim Vam palce!

maca0411
19. máj 2014

@andrea1891 ahoj dakujem, uz to mam za sebou,o 14dni na krv tak uvidim aky bude vysledok 🙂 test si skor nebudem robit pockam radsej 🙂 ako sa mas ty?citis sa dobre?dnes mi druhu IUI robila doktorka velmi bola mila aj sestricka.na vsetko co som sa spytala tak mi vysvetlila. 🙂

hanka3010
19. máj 2014

@andrea1891
Ahoj no my tam ideme teraz 21.5.na konzultaciu ze s lekarom tk uvidime co nam povedia a to si tam chodila casto?

hanka3010
19. máj 2014

@soja24
Ahoj a to ste po ake dobe isli nato iui od zaciatku?a ked sa ozem opytat je to nakladne ci preplaca vsetko poistovna?

nika80
19. máj 2014

@hanka3010 my chodíme do Iscare v MT a tam sme za IUI platili 82,50 plus som platila za pregnyl, utrogestan a clostilbegyt, spolu to mohlo byť cez 100,- Eur. Poisťovňa nič neprepláca

maca0411
20. máj 2014

@lina129 ahoj ak ma aj manzel spermiogram v poriadku tak sa objednajte hned po menst.9den cyklu.zoberu ty krv spravia ultrazvuk aka velka je folikula.das si pichnut pregnyl a o dva dni pojdete na IUI aspon u nas bol taky postup.treba si zavolat a opytat sa aby si nemala zmätok v hlave.drzim palce aby sa vam zadarilo radsej prirodzene 🙂 🙂 🙂

jalucija
20. máj 2014

@kescha ano clostilbegytom, prvy krat som mala len jeden folikul, druhy krat dva a vyslo to. Mne povedali, ze tri krat iui. inseminaciu mozes aj bez hormonov podstupit predsa

soja24
20. máj 2014

@hanka3010 no nam sa nedarilo tak 8 mesiacov a nakolko to bolo problematicke aj u muzovych bratov tak aom ho vyhnala k lekarovi. Opakovane sa ukazalo, ze ja som ok a muzove spermie nie su prilis aktivne. Tak nam odporucili iui. A tak sme isli. Ja som mala spontanny cyklus. Platila som za injekciu cca 15 eur a 80 za odber spermii. Ostatne platila poistovna

soja24
20. máj 2014

@andrea1891 dakujeeem, ale cakam na ultrazvik, lebo tomu ani verit nechcem. Ziadne priznaky nic, len pozitivny test a krv. Uz chapem ako je mozne, ze si to zena nevsimne.

kescha
21. máj 2014

@jalucija super, gratulujem 🙂 ... ja som to prvé mala na mále, najprv som mala HCG zvýšené a potom začalo klesať, tak uvidíme ako dopadne toto druhé

jalucija
21. máj 2014

@kescha dakujem. Ako ti klesanie hcg lekari vysvetlili? skoda 😖

adulkam
21. máj 2014

andrea1891 no dnes som bola na krv,cakanie nekonecne do druhej. A vysledok? Tehotna!!!!! Juj sono o tri tyzdne. Ty si bola kedy? A test si kedy robila? Ja som odolala,ze pockam.Babulky drzim vam palce nech sa zadari a nam ostatnym prijemne a uspesne tehulkovanie 🙂

kescha
21. máj 2014

@jalucija išlo pravdepodobne o biochemické tehotenstvo, vajíčko sa oplodnilo, ale neudržalo sa, vraj to prekoná väčšie percento žien a ani o tom nevedia, mohla byť poškodená spermia .... snáď sa to nebude opakovať, ale už keď sa oplodní, že sa aj udrží 🙂

kescha
21. máj 2014

@adulkam to je super, gratulujem !!! 🙂 koľkokrát si bola na IUI?

adulkam
21. máj 2014

Neviem ako mam meno oznacit v prispevku 🙂 som aj skopirovala a nic. Prvy krat sme boli,ja som sa bala aj dufat,muz to bral ako hotovu vec 😀 vyse styroch rokov nic a teraz 🙂

jalucija
21. máj 2014

@kescha a zacala si samovole krvacat, ci az ked ti povedali, ze nic tam nie je a mas vysadit duphaston?

ach to je hrozne kolko prekazok musime niektore prekonat..

andrea1891
22. máj 2014

@adulkam Ahooj🙂) tak gratulujem🙂)))) to je super sprava🙂) ja som bola dnes na sone- drobcek je v poriakdu, srdiecko uz bije🙂) dufam ze to obe dotiahneme do uspesneho konca🙂) velmi sa s tebou tesim🙂))

andrea1891
22. máj 2014

@soja24 ahoj, tak ako sa citis? kedy ides na ultrazvuk?🙂

@maca0411 ako sa citis? oddychujes?🙂 myslim na teba..

kescha
22. máj 2014

@jalucija keď som bola druhýkrát na krvi a zistili, že hladina hormónu klesá, tak som vysadila duphaston...no, to je pravda, čím všetkým si musíme prejsť ☹ , ale tak hádam bude to všetko úsilie stáť za to 😉

maca0411
22. máj 2014

@andrea1891 ahoj po zakroku som mala hnede vytoky,ale len trocha.vcera ma bolelo pod bruskom.chodim do roboti ale ked som doma tak odychujem pred telkou.dakujem, aj ty odychuj a davaj pozor na seba 🙂

hanka3010
22. máj 2014

@soja24 dakujem my sme tam boli teraz cez tyzden a ovedal ze vyskusat to mozeme lebo mne troska skodi ten pravy vajickovod tak snad sa nam to podari mame ist znovu za 3 tyzdne to mam ist ja na krv a pre vysledky z vyteru ktory mi robil ked sme tam boli....takz poistovna vsetko preplati?lebo na nich stranke v gyn-fiv bolo ze to stoji 80€.

hanka3010
22. máj 2014

@nika80 My chodime do BA gyn-fiv a zatial sme nic neplatili len raz a to manzelov spermiogram to bolo vsetko ale sme na zaciatku vsetkeho tak uvidime.

nika80
22. máj 2014

@hanka3010 aj my sme platili pri vstupnej konzultácii za spermiogram a potom keď mi brali krv na HP, aj to koľko mám vajíčok. Ale za IUI sa platí pokiaľ viem.

lili2014
23. máj 2014

@jalucija

Ahoj, Tak ako? Vyšlo Vám druhý IUI pokus?

jalucija
23. máj 2014

@lili2014 ahoj lili ano je to tam, mame vacok 🙂

hanka3010
24. máj 2014

@nika80 tak to vieme ze sa to uricte bude platit co viem tak 80 euro a zakrv neviem idem az 10.6.

maca0411
24. máj 2014

ahojte.ja som platila aj pri prvej a pri druhej IUI 80euro tak ze 160eur,plus injekcie,lieky.platila som este vysetrenie preplach vajcovodou hyfosy 120eur.za vysetrenie spermiogramu sme neplatili a ani za vysetrenie krvi,ani za HCG test s krvi.ja idem na HCG test 2.6. 🙂 treba sa radsej informovat telefonicky. 🙂

soja24
25. máj 2014

@andrea1891 Ahojky, ja ani neviem, ze som tehu. Ultrazvuk mam az 5teho. Uz sa neviem dockat. A vam sa ako dari?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre