IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
26. okt 2010

@petuska123 Mne osobne by sa bez clostilu netvorili žiadne vajka, pretože mam pco.Ak sa tebe tvoria vajka same od seba a dr. to ma odpozerane folikulometriou, tak to je potom dobre 😉 Clostil ma zaistit tvorbu vajok, no niekedy sa môže stat, že telo zareaguje hyperaktivne, a potom je z toho vajok viac 😖

katy33
26. okt 2010

@aby Ahojky, ako sa mame 😉

zuzancek22
26. okt 2010

@katy33 a presne preto tam ideme, lebo môjmu drahému sa páčil Vodičkov prístup. Ja budem na folikulometriu chodiť na slovesku a tam pojdem iba na samotné IUI, lebo pregnyl aj costyl mám a s ním budem všetko konzultovať cez mob. , ale v kutiku dufam, že tam už nebudem musieť ísť, a že ako mi Vodička povedal , že mu len napíšem sms že som zostala tehotná 😀

katy33
26. okt 2010

@zuzancek22 No tak to je jasne 😉 Tak za tri dni testnes? 😕

strelicia
26. okt 2010

tak dnes je 8. den po IUI, kupila som si 3 testy a ja viem ze to nevydrzim a dnes si spravim ten prvy test.

petuska123
26. okt 2010

@strelicia a kedy???vecer az?? a baby este sa chcem spytat na ten prvy den ked ste tam boli ste si zobrali aj suknu??

aby
26. okt 2010

@katy33 fajnovo heh stále som plný optimizmu, ale to asi tie hormóny mi robia tak dobre 😀

aby
26. okt 2010

@strelicia držím prsty :0)))
ja som len 3deň 😀

strelicia
26. okt 2010

@petuska123 no mam ho tu so sebou, ale som v praci, takze musim to vydrzat az domov vecer.
Suknu som nepotrebovala, mala som nohavice. v Heliose je to super vyriesene, a okrem toho tam mas v prezliekacej kabinke k dispozicii zavinovaciu zasterku na tieto ucely (ktoru mi umokrili pri IUI tym dezinf. roztokom), takze suknu ani neodporucam. ako lezis po IUI, oni ta zakryju nahriatou plachtou a nechaju v tej vysetrovni samu v klude. takze no stress.

strelicia
26. okt 2010

@aby dakujem, aj ked nechce sa mi verit ze by tak skoro test nieco ukazal. ale lekari tvrdia, ze ked sa robi test tak skoro, tak jeho vysledok sa da povazovat za spravny iba ak vyjde pozitivny. v opacnom pripade treba este pockat aspon do 11., 14. dna PO a testovat zas. 🙂 takze nemam co stratit dnes.

katy33
26. okt 2010

@strelicia A bol ti pichnuty aj pregnyl? Pretože ten može spôsobit pozitivitu testu do desiatich dni po nom😒 Tak držím palčeky, nech su tam dve lyžiny jak vyšite 😀

katy33
26. okt 2010

@aby Supeeer, ved už budeš mat hormonikov za doch 😀 , tfuj,tfuj,tfuj...aj ty budeš potom testovat 😉

strelicia
26. okt 2010

@katy33 🙂))) dakujem, dam potom vediet ze co. Ano, pregnyl mi pichli pred 10 dnami...fuha, pozeram ze ten pegnyl naozaj obsahuje HCG...mmm :(

katy33
26. okt 2010

@strelicia Tak, ale dr. vravel, že ma učinky max. do 10 dna, takže by už nemal mat vplyv na test a na tie dve //, čo tam určite najdeš. Daj hned, okamžite, zaraz vediet, ako dopadol, som nedočkavejšia ako ty 😀 Večer budem utekat z prace na pc, čo tu najdem 😝

strelicia
26. okt 2010

@katy33 som pesimista a ani necakam, ze na prvykrat by vyslo....ale dufat je krasne.

katy33
26. okt 2010

@strelicia Ja ti dam, že pesimista 😠 , musiš dufat, jasne, že to vyšlo, musiš mysliet len a len pozitivne, potom bude tvoje telíčko tvorit tie dobre hormoniky a fazulke sa tam bude páčit 😀 Takže posielam koooopec optimizmu a dobrych hormonikov 😉

zuzancek22
26. okt 2010

@strelicia tak klobuk dole ja som 9 den po IUI a tiež sa chcem testovať, ale si myslím, že je to skoro a potom by som bola sklamaná, 😖 ale tebe držím pršteky nech su tam // . a daj večer vedieť ako ?

aby
26. okt 2010

@strelicia vieš tiež som to robila, ale teraz by som kašlala na to radšej si peniažky ušerím na testy to bolo škoda 😉
@katy33 heh hádaj aj hej heh :0))) teda dúfame

fomarik
26. okt 2010

@katy33 upokojila si ma. toto som potrebovala. Aj dnes pocitujem presne takú istú bolesť...ako na mrchu.
Áno, v centre robia aj v sobotu a v nedelu, myslím, že aj vo sviatok má 1 dr. službu. Ved žena si cyklus nevyberie...takže ked ti to vyjde na nedelu, ideš v nedelu. Aj IUI mi robili v sobotu. Nič sa nepripláca. Za folikulometriu neplatím ani cent. Platíme len za odber krvi 2,70e, za spg 17e, a za IUI 100e, a ešte za pichnutie pregnylu 1,30e.

fomarik
26. okt 2010

@strelicia tak snád tam bude aspon nejaký duch, nie? 😉

zuzancek22
26. okt 2010

@fomarik a načo ti berú krv?

zuzancek22
26. okt 2010

dviečence pobolievala ma dosť lavá strana , tak som behla dnes na sono a na lavej strane sa mi urobila taká cca 30 mm cista 😠 neplecha, doki povedal že tie dve vajká boli na druhej strane a tam je to čisté, takže sa nemám bát, že sliznica je vysoká a budeme dúfať, že to vyšlo, že ak mi nedojde mrcha tak mam prist na krv, a ak tá neplecha červená nájde odvahu a príde tak mi kukne sonom že čo a ako. nechcel ma moc špárať tým sonom. takže asi tak. 😠 😠 😠

apolenka6
26. okt 2010

ahojte už som doma z práce to bol ale dnes den 😖

@zuzancek22 juuj taká som netrpezlivá čakám kedy nám povieš tu správičku 🙂 🙂 🙂
@fomarik uvažujem ako budu pracovat v MT cez Vianoce ked začnem s 2iui od decembra 😕 😕

strelicia
26. okt 2010

takze uz som otestovana. a bolo tam velke NIC, ani len duch ani stopa po duchovi.... 😒 stale sa utesujem, ze je este skoro. no nic, testujem znova asi v piatok, alebo sobotu. ale aj tak diky ze ste mi drzali palce.

petuska123
26. okt 2010

@strelicia ☹ no skoda,ale este je casu dost hadam sa ta 2palica zjavi

zuzancek22
26. okt 2010

@strelicia neboj budeme ti držať pršteky.

fomarik
26. okt 2010

@zuzancek22 na potvrdenie tehu po IUI 😉

strelicia
26. okt 2010

dakujem 😕

fomarik
26. okt 2010

@strelicia áno, treba sa utešovať, že to bolo príliš skoro. poteším ťa...mne pri prvom tehu( žiaľ neúspešnom // vyšli až v 5 týždni tehu!)

fomarik
26. okt 2010

@zuzancek22 ja som takú cystu mala predminulý mesiac, a sama mi praskla. takže treba veriť, že je to úplne normálna reakcia! Držím palec!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre