IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

clarissa77
6. okt 2015

@sofinka18 prajem vela stastia a drzim palce. Nezabudni nam napisat, ked sa podari, nech sa mozme tesit s tebou 😉

burlinka
9. okt 2015

Ahojte, chcem sa s vami podeliť s mojou skúsenosťou. S manželom sme sa 3 roky pokúšali o bábo, obaja v poriadku a nič, rôzne vyšetrenia a hormonálna stimulácia clostylbegydom JA. Potom sme isli do gyn-fiv na IUI. Prvý pokus nevyšiel :( . Bola som sklamaná.... Druhý pokus hneď na ďalší cyklus. Pri tomto druhom pokuse som už neverila, že sa to podarí, vôbec som na to nemyslela, úplne som to vypustila z hlavy. Následne odber krvi a keď mi sestrička volala, tak som s istotov vedela, že sa to nepodarilo.... ale na moje počudovanie mi povedala že som tehotná. Bola som v šoku a nesmierne šťastná. Momentálne som už v siedmom mesiaci tehotenstva 🙂 Takže vám chcem povedať, že je to nesmierne ťažké čakať na toho nášho vytúženého potomka, ale vždy je náďej a treba veriť. U mňa asi nakoniec zabralo vypustenie to z hlavy. Držím všetkým palce nech čím skôr tehulkujete a nezúfajte 🙂

lenna71
10. okt 2015

Ahojte, mam otazocku pred IUI vas aj stimulovali? Ci nie vzdy je to nevyhnutne? Dakujem

spetule
11. okt 2015

@lenna71 Já jsem před IUI stimulaci neměla. Jen po ní jsem brala Duphaston.

tulipanikdiddlina
15. okt 2015

Ahojte dievcata, uz aj ja patrim medzi Vas, ktore "sme" podstupili IUI. U mna sa to zbehlo velmi narychlo, stimulacka clostylom, pregnyl a teraz beriem duphaston. Prosim Vas, mala niektora z Vas tieto stavy?: totalne vyhadzana plet (akne), neustale nafuknutie bruska,bolesti podbruska, nechut do jedla? Nepozorujem sa, ale tieto zmeny spravania sa tela su tak viditelne, ze chcem radsej vediet ci je to bezne alebo mi tie lieky nerobia dobre. Budem rada, ak mi nektora z Vas napise, ci ste mali nieco podobne. Vdaka! 😊

1lucka13
18. okt 2015

@tulipanikdiddlina Ahoj, berieš Clostyll prvý krát? na prvý krát somsa aj ja cítila všelijako, ale myslím že som sa až moc sledovala... postupne som si zvykala...brala som clostyl: marec, apríl ( bez iui) v maji clostyl a následne iui...a pootom mi už nebolo s neho nič... neviem predsa je to len zásah do tela...potom som mala jeden mesiac volno od clostylu...bola som na prefuku a teraz som po tretom iui... všetky zatial neuspešné...no zatial toto tretie iui neviem...výsledok sa dozviem na 14dpo... no dnes som 11 dpo, robila som si test a zatiaľ žiaľ negatívne.... dúfam teda že aspon niekomu to víde... no sme zdraví s manželom... a nejde to... ale pojdem dalej na iui...aj keby sto krát...treba veriť, aj ked je to už niekedy ťažké..

tulipanikdiddlina
18. okt 2015

@1lucka13 ahoj dakujem za odpoved. Pozeram, ze mas jedno dieta, to mas tiez cez IUI ci prirodzene?

1lucka13
18. okt 2015

@tulipanikdiddlina 🙂 to prvé je prirodzene... a ani nevieme ako🙂 má už 6 rokov... teraz to nejde

tulipanikdiddlina
19. okt 2015

@1lucka13 tak sme natom rovnako 😉

spetule
21. okt 2015

@sofinka18 @lina29 @sandria33 @clarissa77 Tak přišly výsledky z imunologie. Vypadá to, že patřím k těm, kterým dělá neplechu štítná žláza :-/ Doporučují Prednison na 3měsíce. Za 14dní budu mít konzultaci v CARu, tak uvidíme, jak mi ty výsledky vysvětlí oni a co mi k tomu řeknou.Genetika vyšla v pořádku.

sandria33
21. okt 2015

Je tu niekto, komu vysla prave tretie iui? Treba sa trosku potesit pred tym .....

1lucka13
22. okt 2015

Ahojte tak ja som už po tretej iui a zase neúspešne:( už fakt nechápem... teraz ma čaká zase bratie clostilbegytu a potom na 4 iui... uvidíme.. aj ked už neverím... :(

clarissa77
22. okt 2015

@spetule ako dlho si cakala na vysledky? Ja idem na imonologiu buduci tyzden. Uz teraz viem, ze stitna zlaza nie je v poriadku, vyslo mi to v HP. Tak som zvedava, co ukaze imuno. Stale nejake prekazky..

clarissa77
22. okt 2015

@lenna71 ja som pred oboma iui mala stimulaciu, teraz nemam, v novom CAR mi povedali ze to nie je nutne v mojom pripade. Tak som zvedava ako to cele dopadne.

janca2262
22. okt 2015

Áno, aj keď sme to nečakali, podarilo sa to na 1. krát... 🙂

spetule
22. okt 2015

@clarissa77 Říkaly, že výsledky budou za 6-8týdnů, ale přišly mi za měsíc 😉

zuzka56
31. okt 2015

Ahojte kočky, chcela by som sa spýtať ci niektorá nemáte skúsenosť s IFI metódou (intrafolikularna inseminacia) zavedenie spermií do max 4 folikulov v anestéze. Našla som, ze to vykonávajú v CAR v Zlíne. Nemáte skúsenosť ci ist do toho?
http://www.ivf-zlin.cz/24777-intrafolikularni-i...

clarissa77
1. nov 2015

@spetule 19.11.budu vysledky, tak som zvedava. Aspon to by mohlo byt ok. K myomu sa este aj polyp pridal, takze v mojej maternici je veselo. Uvidim ako dopadne tento vyklus a aspon polyp dam von. Uz stracam nadej. Vsetko slape ako ma, ovu mam ako hodinky pravidelnu, foliky krasne, ms presnu..a aj tak nie a nie....😔😔😔

spetule
1. nov 2015

@clarissa77 Tak ať čekání na výsledky rychle utíká a brzo se zadaří!!!

xxxena
2. nov 2015

@clarissa77 ahoj chcem sa ťa opýtať, ty chodíš teraz do Brna? ak áno aký je tam prístup lekárov? hradí niečo aj poisťovna,?

xxxena
2. nov 2015

@clarissa77 a ešte sa chcem opýtať do akého centra tam chodíš?

xxxena
2. nov 2015

@burlinka ahoj chcem sa ta opýtať ku komu si chodila v gyn fiv?

clarissa77
2. nov 2015

@xxxena no zatial som tam bola len na konzultacii a ta bola bezplatna, ake dr.mi povedal, ze vsetko sa hradi ako na svk, resp.preplaca poistovna. Najlepsie ak mas vseobecnu. A chodim do Reprofit. Mali sme ist ma IUI, ale nikdy nam to nevyjde - vzdy nam do toho nieco doslo. Pristup je tam uzasny, uz by som nikam inam ani nesla. So SVK sa to neda porovnat.

sandria33
3. nov 2015

iscare zvysil ceny vsetkych zakrokov,,, po novom napr. iui uz nestoji 100 Eur, ale 150, ..... tak to je sila

xxxena
3. nov 2015

@clarissa77 veľa urobí prístup lekárov. dakujem ti za informácie. my ideme 23.11. na konzultáciu do gyn fiv tak uvidíme ako to dopadne. ja mám poistovnu UNION takže neviem ako by to bolo teda v brne.
je mi luto,že vám nevychadza ist na IUI. ale určite sa čoskoro podarí, a budete hrdými rodičmi.🙂

clarissa77
3. nov 2015

@xxxena dakujem velmi pekne. Ja stale dufam, ze sa to podari aj prirodzene. Nechapem vsak stale, ze vsetko prebieha ako ma a stale nic..kde je problem? Nikto mi nevie dat odpoved..☹
Drzim palce, nech mas v GF viac stastia ako sme mali my a nech sa babatko podari 😉

zuzka56
6. nov 2015

@sandria33
jemine, ci sa zbláznili ? To je pekný nárast ceny, keby sa plat zvýšil o toľko... Sťahujú sa do nových priestorov tak zvyšujú ceny, veď problémy s počatím ma vela párov, tak to v klude zaplatia...
Odídem z iscare do Zlina, aj tak v iscare sa ti poriadne nevenujú vsetko robia v chvate kedže majú vela pacientov ale € si nezabudnú zinkasovať.

sandria33
6. nov 2015

@zuzka56 tie, ktore boli stimulovane v oktobri maju este stary cennik

zuzka56
6. nov 2015

@sandria33
mna nestimulovali nastastie a snad uz ani nebudu.

sandria33
6. nov 2015

@zuzka56 mna stimulovali pri kazdkom iui. Tentokrat som mala najmensie vajka, ale zato najviac. Tak hadam sa tam medzi nimi to jedno vhodne najde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre