IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

usiatko308
20. jan 2016

@zuzsat ja som dostala tiez progesteron, len pod nejakym inym nazvom. Ale doktor mi nepovedal presny den, kedy mam prist na krv, len ze v termine ocakavanej ms. Lenz

usiatko308
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilienkalilina
20. jan 2016

@hellokitty8 ahoj ja som mala presne ako ti.prvy krat som mala aj krv poz.potom zacala klesat,druhy krat test poz. a postupne to slablo

hranoska
20. jan 2016

@zus_ke ďakujem;) inak super,ze to mame takto rozložené,aspoň udržujeme napätie v téme :D inak ja som z tých liekov nemala žiadne zvláštne pocity..ja ani pri mrche nedávam,len posledné cykly má oblieva brucho uz minimálne týžden,predtým bolesti začali až v 1DC.. Som strašne zvedavá ako všetky dopadneme..u mna ešte nečakane zasiahol osud jednou vecou,tak ja mam teraz veľmi veľké nádeje 🙂 uz nech je piatok a potom další štvrtok a piatok!!!🙂

hranoska
20. jan 2016

@butterfly333 ahoj,ako si dopadla v tom centre?

zus_ke
20. jan 2016

@hranoska akoooou vecou? 😍😍😍 kludne ip pis 🙂

butterfly333
21. jan 2016

@hranoska no mm robili spermioamá ho výborný mne brali krv aj ma vyšetril a všetko ok,vravel že kedže už budemmat 37R tak by nám odporučil radšej umele lebo že do 38r to hradi niečo poistovna,lebo že IUI tam je šanca uspechu len 10%,noakby sme to umelechceli musím mat geneticke testy aj mm taksme sa pre istotu obj na genetiku a termin?? 26.2. no kedže nemáme židen problemverím že sa to podarí aj bez umeleho.A ty ako si natom??Ja dnes 29DC 9DPO no uvidím,

lenna71
21. jan 2016

@butterfly333 Ahoj v akom centre ste boli? lebo nie vzdy vsade vyzaduju predtým genetiku, neviem od coho to zavisi. Kamoska bola v Iscare od nej nic take nechceli druha bola vo Ferticent tam to chceli, ale oni mali zle vyhliadky obaja mali v rodine problémy so stitnou zlazou.

butterfly333
21. jan 2016

@lenna71 ahoj ja som bola vo Ferticent no kedže ja už mám za sebou 4xpotrat aj vo vyžšom štadiu že to musím mat genetiku spravenu.No unas nieje problem žiaden len si myslím že ten stres to robí.

lenna71
21. jan 2016

@butterfly333 aha tak preto ta genetika, tak drzim palce nech to vyjde cim skor a dotiahnete to do zdarneho konca. Aj ja chodim do ferticent 🙂

butterfly333
21. jan 2016

@lenna71 dakujem no neviem najprv treba ten stres zbavit sa ho,a potom sa to verím že podarí.Držímaj tebe palce a ako ste na tom idete na IUI,?

lenna71
21. jan 2016

@butterfly333 Bola som na prvom v pondelok takze som na cakacke 🙂

butterfly333
21. jan 2016

@lenna71 ahaa čiže si bola už na IUI takže si už po a čakáš??Tak to moooc držím palce aby sa zadarilo.Nás čaka stahovanie je tam okolo toho dost problemov tak sme doma na nervy preto sa možno nedarí,bývame u našich no nieje to dobré ,Verím že ked sa konečne odstahujeme bude to ok.

lenna71
21. jan 2016

@butterfly333 dakujem 🙂 No psychika asi robi viac ako si pripustame... tak snad vam vlastne hniezdocko pomoze 🙂

butterfly333
21. jan 2016

@lenna71 aj ja si myslím že to tak je,a ked bude klud bude všetko dobré.

hranoska
21. jan 2016

@butterfly333 ahoj 🙂 určite sa podarí prirodzene,teba tomu veriť a moc sa nestresovat neúspechmi ;) ja ani neviem ktorý som DC :D veľmi sa nesledujem,lebo zajtra ráno ideme na to IUI..pocitam a som 15DC..🙂

hranoska
21. jan 2016

Ahojte baby,zajtra ráno ideme na to aj my..držte palce ;)

kvetinka125
21. jan 2016

@hranoska drzim palce,budem na teba mysliet 🙂

alexslovakia
21. jan 2016

@hranoska daj vedieť. Drzkajte sa

usiatko308
21. jan 2016

Dievcata, drzim vam palce, ale hlavne vas obdivujem, ze stale viete mysliet pozitivne. Moj optimizmus skoncil, ked mi doktor pri ultrazvuku povedal, ze iui mozeme urobit v stredu bez pregnylu alebo vo stvrtok s pregnylom. A tvaril sa, ze sa mam rozhodnut ja :/ A potom pri samotnom zakroku sa opytal, ci ma bolelo brucho (ovu). Aj ma bolelo, vecer predtym a dost intenzivne a doktor sa zatvaril veeeelmi neurcito....takze sa bojim, ze asi to nedopadne dobre, ze nebolo dobre nacasovanie :(

zus_ke
21. jan 2016

@usiatko308 musiiis mysliet pozitivne... ziadne ze asi to bolo zle nacasovane.... to daj z hlavy prec 🙂 a mysli na to,ze sa to podarilo a vyslo to 🙂 ale nechapem preco jeden den s pregnylom alebo iny bez... nechapem.... to by nemal lekar rozhodnut co je pre teba najlepsie? ach .... a viem ake je tazke na to nemysliet... ale ked uz na to vsetko myslis,mysli pozitivne 🙂 fakt ;) ber to tak,ze to proste vyslo.... !!! 🙂

zus_ke
21. jan 2016

@usiatko308 to si bola tento tyzden ?

usiatko308
21. jan 2016

@zus_ke minuly stvrtok

usiatko308
21. jan 2016

@zus_ke Bola som na uzv 12DC (utorok), a doktor povedal, ze folikul je uz dost velky a ze ak to spravime v stredu, tak uz nestihnem pregnyl. Alebo si dam pregnyl v utorok vecer a vo stvrtok ideme na to. Pytala som sa, co odporuca. Povedal, ze tazko povedat, je to loteria. Ked som mu povedala, ze v utorok rano som este mala neg. ovu test, tak rozhodol, ze vo stvrtok.

kristinka95
22. jan 2016

Ahojte takze folikul nedorastol. Este som aj ochorela :( tak snad buduci mesiac uz budu folikulky velkeee 🙂

zus_ke
22. jan 2016

@usiatko308 drzim palce aby to vyslo ! 🙂

isabellita
22. jan 2016

@hranoska držim Ti palce!!!
Inak ja som 2-3den po (bola som v stredu a dnes je piatok, neviem ako to mam ratat) a kde to este cakat na 14den🙈 och ved to cakanie je najhoršie😔 dnes som zacala brat Duphaston 2denne po dobu 10dni.
Daj vediet ako si budes kratit cas cakania😉

hranoska
22. jan 2016

Ahojte baby,dakujem vsetkym,ze ste na mna mysleli ;) uz to mame za sebou,tak len cakat tych 14 dni..sranda bola,ze som dostala cislo I3 a vyzeralo to ako 23 🙂 a dnes je piatok :D dufam,ze to bude v tomto pripade stastne ;) netusim ako si budem kratit tieto dva tyzdne,ale hadam si dacim zamestnam mysel..uz je to len v rukach bozich ..drzim nam vsetkympalce,niektore budete mat dalsi tyzden uz vysledky 🙂 takze len pozitivne spravy,jasne?!!

butterfly333
22. jan 2016

@hranoska držim mooc palce

hranoska
22. jan 2016

Oprava,myslela som,ze tto I3 vyzeralo ako 13 ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre