IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
21. feb 2016

@krpeccukru no neviem mne silnela zo dňa na deň! Uvidíš teda ešte krv.drzim palce

krpeccukru
21. feb 2016

@martina08061985. Ahojky ako sa vam dari.???..boli ste v taky isty den na iui ako my...no u nas pocity ako pred mrchou...

lucka807
25. feb 2016

AHojte
takze ja som 17 dní po IUI. Robila som si 5 tehotenskych testov, ale vsetky vysli negativne, preto som na kontrolu (14den po IUI) isla s tym ze to ideme skusit znovu....aaa pan doktor mi povedal ze nemam vesat hlavu, lebo sa mu zdaaa ze by to mohlo vyjst, poobede ked mi volali vysledok z krvnych testov tak bol pozitivny. Zajtra mam znova kontrolu tak som zvedava.
Inak ja som na sebe nic extra nezbadala, len mi strasne zacala smrdiet kava a cigaretovy dym :D
Vsetkym vam tu drzkam palce a hlavne, pozitivne myslenie!!!

martina08061985
25. feb 2016

ahojte baby dnes som 13 dni od iui a dnes rano taky silny hnedy hlien....mala ste niektora nieco podobne?ms by som mala dostat uz v najblizsich dnoch.... ms nemavam pravidelne ale dostavam v rozpati 25 cize dnes az 27.Dakujem

alexslovakia
25. feb 2016

@lucka807 jeee tak držím palce aby to bolo tak ako má POZITÍVNE.konecne dobrá správa po tej mojej. Držím palce a daj vedieť

lenna71
25. feb 2016

@lucka807 jej to je paradna sprava!!! Ja som 11dpo vcera test biely ☹ tak mozno este bolo skoro i ked uz v nic nedufam.

lucka807
25. feb 2016

@lenna71 ver, bude dobre!!!
🙂 🙂 🙂 🙂

sany944
25. feb 2016

@lucka807 a je to jasne 🙂 gratulujem, aj ja som robila testy a boli uplne negativne preto som bola fakt sokovana ked mi volali vysledky z krvi a boli pozitivne!! takže testom netreba verit, zbytocne nas stresuju

bad_delight
25. feb 2016

@alexslovakia ahoj , ako sa citis? mako pokrscuje tehitenstvo? uz sa stihli orejavit nevolnosoti alebo ine znaky?🙂

karabashka
25. feb 2016

Ja som mala po prvom iui negativne....teraz idem na laparku ☹

alexslovakia
25. feb 2016

@bad_delight ahojky. Nevolnost nemám vôbec len akosi dosť priberám už nič neobleciem teda rifle.... Tak sa leginujem. A ty ako bruško rastie? My ideme za dva týždne znovu na poradňu.

bad_delight
25. feb 2016

@alexslovakia takze uz si bola? super! aj potvrdene srdiecko?
ja som tiez hned kupovala tehu gate lebo nie je dobre, ked nihavice tlacia. Ja prezivam.. nevolnosti, kyselina 🙂 pekne rastieme.

alexslovakia
25. feb 2016

@bad_delight no ja už teraz idem tretíkrát. Prvýkrát len pozrel či je to tam,druhýkrát potvrdil srdiečko, odbery, knižka a teraz už pôjdeme v 11týždni.mne nie je nic iba som pribrala a stále bolia prsia a mam pocit ze mam dostať ale to asi preto ze sa to tam roztahuje

alexslovakia
25. feb 2016

@karabashka neboj nabudúce to určite vide držím palce

bad_delight
25. feb 2016

@alexslovakia tak super, som rada ze je vsetko v poriadku

alexslovakia
25. feb 2016

@bad_delight ja som tiež rada.... Len dúfam že sa už konečne dakto pridá k nám a príde s dobrou správou že iui im pomohlo a sú trhu

isabellita
25. feb 2016

@lucka807 a to uz ti aj meška ms ano? Kolky den cyklu si? A ake dlhe mas cykly? Lebo viem ze lekari neradi robia testy krvi len tak ak nemeska ms.
Ale inak super sa tesim s tebou😊

isabellita
25. feb 2016

@martina08061985 po 1.iui som minuly mesiac tiez dostala MS na 25.den a pritom mavam 27-28dnove cykly. Takue nechapem, doslo skor..

sanny19931
26. feb 2016

Ahojte 🙂 Tak som tu po dlchšiom čase zas 🙂
Kedže Januárová inseminacia nevyšla , tak sme chceli ist na druhu hned na další cyklus po 1 ale som mala malé folikuly a prešvihli nakoniec aj ovuláciu tak sa IUI nekonala :( takže na 2 IUI ideme zajtra 🙂 ( sobota ) dnes mi pychli pregnyl 🙂 Tak Držte palce 🙂

alexslovakia
26. feb 2016

@sanny19931 držíme!!!!!!!

hranoska
26. feb 2016

ahojte dievčatá, chcem sa spýtať akú morfológiu mali vaši muži keď ´vám odporučili IUI. ďakujem ;)

isabellita
26. feb 2016

@sanny19931 držiiiiim palcee!

lucusik33
26. feb 2016

@hranoska presne taku aku mate vy 🙂 len v tom istom centre. Pisala som mail.dr.Culbovej ako by odporucala postupovat a pripojila spg, vsetko nad normu okrem morfo a odpisala ze to staci aj na prirodz.otehu resp.ak zvazime iui ze sa mame objednat. Tak sme sli na 1.iui to nevyslo a dnes som zacala s clostulom na 2.iui. ked som argumentovala ze 1,5% je po normu tam mi odpisala ze oni este beru 1,5-2% ok pretoze v dnesnej dobe je u vacsiny chlapov morfo nizsia ako 4%.

hranoska
26. feb 2016

@lucusik33 aj my mame vsetko ostatne nad normou...a toto iste povedala aj mne...ziadne IVF ani nespomenula..a z brna mi napisali, ze sanca na prirodzene alebo na IUI je velmi mala...tak teraz co?!..preluskala som rozne zahranicne fora a tam zeny tvrdia, ze sa morfologia rozhodne DA vylepsit,aj ked len o par malinkych percent..moj muz berie vitaminovu kuru a ja verim, ze sa nam to zlepsi, chcem aby isiel aj na kontrolny spg..a tiez asi pojdem este na jedno IUI hned v dalsom cykle..kym budeme cakat na konzultaciu do brna na IVF..

lucusik33
26. feb 2016

@hranoska no ja som tiez nasadila drahemu vitaminy hned po spg a 1.IUI nevyslo po cca 3mesiacoch brania vitaminov. Vies ono je to vela o stasti, ja by som tiez mala byt v poriadku. Opakovany spg neriesim momentalne. idem cez 3 IUI a ak to nevyjde tak pojdem do IVF.

zuzsat
26. feb 2016

@hranoska ahojky, konkretne ake centrum v Brne si kontaktovala. vsetci hovoria ze Brno je TOP ale ktore centrum? tiez ked sa rozhodneme pre dalsie IUI alebo IVF chceme ist do Brna

hranoska
26. feb 2016

@zuzsat ahoj 🙂 my ideme do reprofitu, len na zaklade toho, ze sa odtial ozvali a z reprogenesis nie..ale lekari su tam vraj dobri v oboch CAR..tiez by som sa nevedela sama rozhodnut, nemam to tak prestudovane..

krpeccukru
26. feb 2016

Ahojte kocky vcera mi brali krv a moje hodnoty su 42,07 su vraj nizke myslite ze sa mozme tesit ci ???dakujem

krpeccukru
26. feb 2016

Ahojte kocky vcera mi brali krv a moje hodnoty su 42,07 su vraj nizke myslite ze sa mozme tesit ci ??sme 14 dni po prvom iui...dakujem...

krpeccukru
26. feb 2016

@alexslovakia ahojky tak mne testy vysli pozitivne uz som bola aj na krvicke hodnoty su prej pozitivne len nizke..mam 42,07 neviem ci sa tesit ci este radsej nie...vo stvrtok idem znovu na krv a sono..tak uvidime zase cakat..pocit mam stale ako by mala prist mrcha..co ty na to??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre