IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
3. máj 2016

@butterfly333 myslim ze to moze sledovat aj tvoj lekar... ja som dnes napr. bola na folikulometrii rano 🙂

butterfly333
3. máj 2016

@zuzsat a kedy ideš na IUI?ake lieky ti predpisali a od ktoreho dna sa beru,ja prave čakám ms tak aby som vedela.

alexslovakia
3. máj 2016

@zuzsat ako si dopadla?

zuzsat
3. máj 2016

@butterfly333 od 5-9dc som brala clostylbegit 2x1 tabletku, potom je meranie folikul, ked su dostatocne velke pichnu ti pregnyl na vyvolanie ovulacie do 36h a nasledne ides na IUI a potom si vkladas do pošvy utrogestan podla toho ako ti lekar povie, ja som mala 2tabletky rano a 2 vecer..., co som citala tak baby pichli pregnyl vecer o 22,00 a obden sli na IUI, mne pichli rano sestricky o 8.00 a na dalsi den som bola na IUI-neúspesne... teraz idem druhy krat

@alexslovakia bola som dnes a jeden dominantny na pravej strane mal 14mm, takze mi vzali krv a poobede volam za vysledky kde mi povedia bud ze mam este raz prist na meranie folikul alebo kedy si mam pichnut pregnyl a prist na IUI tak som zvedava :D ale som spokojna ze som bola, radsej skor ako neskoro... ved aj tak sa to pohlo vpred, pri prvom IUI som mala na 10dc 11mm foliky, a teraz uz 14mm takze ja som rada ze som sla...

alexslovakia
3. máj 2016

@zuzsat vidíš pekne narástol. Ja som mala toto iste väčšie a o dva dni skôr.prvykrat bol na pravej strane a druhýkrat na ľavej

zuzsat
3. máj 2016

@alexslovakia no ja viem ze este narastu :D ale aj tak si myslim ze keby som to nechala na ten stvrtok ze by to mohlo byt neskoro, a zasa mozno to bude na knap-knap 🙂 uvidime, kazdopadne urcite tento tyzden budem mat v sebe par milionov :D a dufam, ze z toho sa jeden aspon uchyti a nepusti... ze bude mat moje vychodniarske geny a bude sa drzat zubami, nechtami :D ... neviem preco ale mam strasne pozitivnu naladu, proste verim strasne :D vsetko by bolo super, od tohto mesiaca mi maju dvihnut plat v praci, cize skvele ze si pockam na zvysenie a mozem ist na pn ked ostanem tehotna :D lebo teda od prveho dna budem na rizikovom ako mi bolo povedane... plus vaha je -12,5kg, no proste same pozitivne veci :D tak to by bolo aby nebolo :D

alexslovakia
3. máj 2016

@zuzsat držím ti palce aby sa vám konečne zadarilo

zuzsat
3. máj 2016

@alexslovakia dakujem krasne, ale stale som nohami na zemi, takze hned po IUI sa objednavam na konzultaciu aby som hned dalsi cyklus zacala znova stimulovat

zuzsat
3. máj 2016

@alexslovakia takze volala som, a mam prist na krv a ultrazvuk vo stvrtok rano, (tak to bolo aj povodne naplanovane, len tei ovu testy ma vyplasili.. ale budem dalej testovat aby som vedela pre buducnost co je uz ovu a priblizne kao dlho trva kym ciarka zosilnie ) tak ale som spokojnejsia, lebo keby nedajboze sme to nestihli tak na mna nebudu krivo pozerat ze som prisla neskoro lebo robim len co mi kazali, proste som rada ze som dnes bola :D
len uz nemam inofolic, myslis ze si mam kupit dalsie balenie alebo uz kaslem na to .. pravdepodobne v piatok bude IUI alebo sobotu...

kaattkka
3. máj 2016

@butterfly333 1.x sme boli na konzultacii kde mi hned aj zobrali krv,dalsia navsteva to mi dali lieky na stimulaciu a recept na tu inekciu a na 3.x uz spravili iui

kaattkka
3. máj 2016

@miuska49 no najprv som citila take bolesti ako pred ms sem tam take pichnutie,ale kazde telo je ine, vidis mna zaxe vobec neboleli prsia..

kaattkka
3. máj 2016

@miuska49 a zabudla som napisat , ze asi na 7 den po iui som mala asi 3 kvapky krvy malinke spineni iba doobeda ...

miuska49
3. máj 2016

@kaattkka to boli asi uhniezdenie, ja som dnes 8 den po iui a nic take som nemala :( ...no ine aki cakat mi neostava, tak uvidim o tyzden 🙂

butterfly333
3. máj 2016

@kaattkka Dakujem pekne za infoo. 😉

kaattkka
3. máj 2016

@miuska49 neboj nic..niektore zeny to nemaju to spinenie kazde telo je ine..musis verit a hlavne byt v klude 😉

miuska49
3. máj 2016

@kaattkka ja viem, len uz by som chcela, aby sa to konecne podarilo, ale to asi kazda z nas, co uz sa dlhsie snazi.

zuzsat
3. máj 2016

@miuska49 vydrzis netestovat? kedy ides na krv?

miuska49
3. máj 2016

@zuzsat presne za tyzden idem a netestujem, este nikdy som netestovala ;)

zuzsat
3. máj 2016

@miuska49 kolkokrat si uz bola na iui?

zuzsat
3. máj 2016

@miuska49 paradna vydrz. ja som myslela ze vydrzim a bum na 13.den po iui vecer o 21.00 som to vzdala 😀 ale zasa na dalsi den som vedela ako dopadne krv

miuska49
4. máj 2016

@zuzsat a ako dopadla? Ja som bola len raz zatial.

zuzsat
4. máj 2016

@miuska49 13.den po iui bol test negativny takze som vedela ze aj krv bude a pripravila na to hlavne muza. teraz pojdeme 2.ktat

miuska49
4. máj 2016

@zuzsat a akt mas problem, ked sa nedari? Kolko uz sa snazite?

zuzsat
4. máj 2016

@miuska49 no ak tak jedine nadvaha a cukrovka, ale nemyslim ze je to tak zle ked vysledky su v poriadku a som pod dozorom lekara... iny problem nie je ....

miuska49
4. máj 2016

@zuzsat mne zistili, ze mam hlien krcka maternice nepriechodny pre spermie, robili mi postkoitalny test, predpokladam, ze asi aj tebe, je to v ramci vysetreni. Vsetko ostatne mam ok.

zuzsat
4. máj 2016

@miuska49 mne praveze okrem toho ze vzali krv, muzovi spermie a urobili mi priechodnost vajecnikov nerobili vobec nic .( no a teraz som schudla 12,5kg tak dufam, ze sa to podari, inak fakt uz neviem co mam robit aby sme mali babo

miuska49
4. máj 2016

@zuzsat hmm, so myslela, ze tento test sa robi v ramci vysetreni, teda tak mi povedal moj doktor, ale keby mi ho nespravil, tak tiez som v tom, ze je vsetko ok.

wanda52
4. máj 2016

ahojte dievčatá, chcela by som vás poprosiť o názor, s manželom sa chystáme do centra asistovanej reprodukcie a nevieme sa rozhodnúť, či ísť do Heliosu alebo Iscare v Martine.. Aké sú vaše skúsenosti? ďakujem

viki186
4. máj 2016

22erik
Ahoj ako sa mas? Ja som bola vcera v martine a oznamili mi pozitivny vysledok len sa trosku bohim cysty na vajecniku a ty co ako sa mas?

viki186
4. máj 2016

@22erik ahoj ako sa mas? Ja aom bola vcera v heliose a vyslo tooo.. Len sa trosku bojim cysty na vajecniku a ty ako? Co nove?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre