IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

andy175
15. feb 2011

@zuzancek22 no blee, ja by som to tiež asi nezapila... je to nepríjemné to je jasné, len to sa bojím, či sa mi to tam udrží nejako. ale tak snáď ano. 😕

apolenka6
15. feb 2011

@tinasc no preventívna prehliadka a aj 1 kaz mám ☹ ale malý....troška mu tam poslincem 😀 ak sa sama nepridrhnem zle sa mi pregĺga to najviac neznášam pri vŕtaní už sa psychicky pripravujem 😖

walta
15. feb 2011

tak, uz dnes som bola na odbere krvi na predoperacne vysetrenia. Este sa musim objednat u internistu, a hotovo. Ide sa na hysteroskopiu 😎 😎 😎

myskaza
15. feb 2011

ahojte dievcata, idem sa spytat medzi skusene, caka nas prve IUI dalsi cyklus a co myslite mame sa aj na to nejak specialne pripravovat? myslim tym nejake extra vitaminy, alebo doplnky vyzivy alebo nevicit pre ovu alebo po IUI alebo menej sexovat alebo nesexovat alebo normalne ficat ako doteraz? dakujem za kazdu odpoved

katy33
15. feb 2011

@apolenka6 ....zlatinko, držim palce u zubara...takže budeš mat ,,hoolyvodsky usmev,, 😀 ...len ho pekne poslintaj, ja sem-tam aj kusnem, no nema mi tam tolko rvat tu ruku 😎
@myskaza Ahoj moja, my sa tiež chystame na 1.IUI - už od oktobra 🙄 ...ja iba beriem femibion 800 a momentalne femigard...môj mm nič...iba ak budeme vediet, že už sa pôjde na IUI nasadi profertil-dakedy ho bral a ešte mu nejaky zostal 😉 ...no s to cvičenie by som asi obmedzila a babulky si tu zvyknu dokonca davat po IUI na dva tyždne pn - čo planujem aj ja....a sexikovat normalne, no aspon 2-3 dni pred IUI nie , aby boli bojovnici, ale po IUI ihned, aby ste to poistili 😉 ...už stimuluješ na IUI?

myskaza
15. feb 2011

@katy33 ahoj 🙂 ja este cakam ako dopadne tento cyklus a od buduceho idem na clostyl a podla sona IUI , mame zlu morfologiu , vraj sa s tym da otehotniet ale na co cakat tak ideme do toho , ja som brala femigard min rok asi do novembra a nic z toho akurat som raz mala ukazkovy 28 dnovy cyklus 😀
a profertil je na co?

petuska123
15. feb 2011

@myskaza no s tou morfologiu mame aj my probblem.ja som na PN nebola po zakroku kedze som sa citila uplne v pohode a ani samotny zakrok ma nebolel takze vecer sme to este poistili a teraz cakame ..

myskaza
15. feb 2011

@petuska123 vase prve IUI?...drzim silno palce 😵 😵 a co pocity?

petuska123
15. feb 2011

@myskaza ano nase prve bolo pocity nemam ziadne

andy175
15. feb 2011

@myskaza ahoj! ja som tiež po prvom IUI ale pred tým som neužívala nič, žiadne vitamíny a pod. Na IUI som bola včera a dnes som normálne v práci. Doktor povedal, že nemam cvičiť a robiť nejaké namahave veci... inak sa cítim v pohode.

pici
15. feb 2011

ahojte.. tak mam to za sebou. robil mi to iny doktor ktory mal sluzbu, bolelo ale dalo sa... drzte nam palce. :D

petuska123
15. feb 2011

@pici tak a uz len aby sa zadarilo.bolelo menej ako predtym??

petuska123
15. feb 2011

@pici folik uz bol prasknuty,?

andy175
15. feb 2011

@pici držím päste! určite Vám to vyjde! 🙂

myskaza
15. feb 2011

@petuska123 mozem sa spytat kolko percent mate dobre? my podla prveho spermio len pol..
a drzim vam palceky vsetkym dievcata 😵 😵 😵

pici
15. feb 2011

@petuska123 ani nie.. bolelo to rovnako... ale som to predychala...

pici
15. feb 2011

@petuska123 no dufam ze bol vcera som pichala pregnyl na prasknutie tak snad bol :D

pici
15. feb 2011

@andy175 dakujem.. uvidime o dva tyzdne...

petuska123
15. feb 2011

@pici a o tom ivf si vravela dokimu???

apolenka6
15. feb 2011

@katy33 no už som doma 😝 dobre,že sme sa dnes nestretli...bola som objednaná na 10hod. a zobrali ma až o 11:30 doktor stihol aj prestávku o 11h... 😒 bola by si ma čakala a čakala 😕 😕
No spravil mi preventívnu prehl..obrúsil zubný kameň a kaz čo som myslela,že mám tak na koniec nebol kaz 😵 😝
@pici tak som rada,že si to zvládla na 1 😉 už len nech sa spojí čo má a putuje a putuje do postieľky
@myskaza ja mám už za sebou 2 IUI tiež žiadna extra príprava akurát užívam kysel.listovú presnejšie femibion 800...len treba tomu veriť aby sa to podarilo tak veľa šťastia ! 😉

pici
15. feb 2011

@petuska123 nevravela. lebo ten moj tam nebol a robil mi to taky druhy a ten sa mi teda vobec nepacil

pici
15. feb 2011
kikuska31
15. feb 2011

AHOj vsetkym..som tu nova,uz som zopar prispevkou pridala ale asi do zleho fora lebo ziadna odpoved ☹ ☹ ☹ .je tu tolko toho ze neviem kam spravne napisat ☹ ☹ ..Som 7 dni po prvej IUI a mam obcas divne bolesti v podbrusku,vie mi niekto poradit ci je to normalne a ci po 7 dnoch ci by som uz mala mat nejake priznaky alebo ci je skoro ?????prosim o radu uz som zufala,strasne tuzim po dietatku,s priatelom sa snazime uz 3roky mam za sebou jeden potrat..prosim poradte,,,dakujem,,,a drzim vsetkym palce

petuska123
15. feb 2011

@kikuska31 ja som ti tam odpisala 😀

katy33
15. feb 2011

@kikuska31 Ahoj moja, tak hrozne držim palčeky, aby bola tato IUI uspešna a bolesti v brušku znamenali uhniezdovanie fazulky 😉 Ja som na IUI ešte nebola, čaka nas to, tak neviem, ako sa babulky citia po IUI, ale opisuju tu bolesti bruška, tlaky akoby pred ms a to je normalne, myslim 😕 Takže o tyžden idete na krvičku a sono 😕

katy33
15. feb 2011

@apolenka6 Tak to je dobre, že zubky su ok - zajtra sa tešim na ten holivudsky usmev 😀 a ms je už tu, či si dava načas 😠

katy33
15. feb 2011

No babulky , ja som bola dnes u svojej dr., pretože som začala mat dost velke bolesti, že či nemam nejaky zapal, al. cystu 🙄 ...a na moje prekvapenie, zapal to nie je, ani cysta, ale jej sa zdalo , že na pravom vaječniku mam DF - 20mm, no nevedela ho presne zmerat, pretože sa mi zasa ten vaječnik schovaval za črievka 😠 ...a to by bola sila, pretože v nedelu mal 13mm 😕 ...dufam, že sa z toho nerobi zasa cysta....sa štvrtku ani nedočkam 🙄

apolenka6
15. feb 2011

@katy33 ahoj cica 😉 no tak dnes asi nepracuješ či?! 😕 DF-je asi vajko?prečo by si do štvrtku nedočkala ved môže mať akurát 22-23mm a to by bolo skvelé 😵 a cystu ani nespomínaj heš heš 😠 😠 no ja mám mať mrchu až v sobotu a to bude 28DC tak ešte len bude klopať na dvere 🙄

apolenka6
15. feb 2011

@kikuska31 Ahoj! no aj ja som nevedela zo začiatku kam "zaparkovať" aká téma?!?! 😉 Ja po 1 IUI som mala tiež bolesti ako pred mrchou ale nie stále,len tak ma tam niekedy pobolievalo tak je to OK.Po 2 IUI ani moc neviem bola som dosť chorá a hlavne som mala riadny kašeľ 😖 a od kašla som mala brucho vyťahané tak ani neviem či ma niečo bolelo 😨 🙄
☹ ten potrat ma mrzí a viem ako teraz ešte viac túžiš po dieťatku 😔 po 2 IUI som mala chvíľu krv pozitívnu a bola som tehotná potom to zaniklo 🙄

katy33
15. feb 2011

@apolenka6 Nepracujem, moja, oddychujem a konikujem 😀 ...ked som v klude, tak to tak necitim..DF je vajko, nooo 😉 ...ale je to divne, že by od nedele tak velmi narastlo, ved nebuchla atomka 😀 😝 ...skôr si myslim, že tam stale nič nie je, no ved uvidime...inak dnes , čo sa mi stalo u dr. 😀 ...najskôr ma pozerala zhora a potom, že šup vycikat a pozrie sa to zvnutra....vratim sa a ona, že tiež uteka cikat a ja sa mam zatial odstrojit a nachystat 😀 ....tak si tam tak ležim - na ostro, a zaraz mi dr. klope zvonka, že sa zabuchla, nech jej otvorim, tak som behala po ordinacii dole bez a schovavala sa za dvere,aby ma pacientky nevideli dr. sa smiala - som ju ešte taku nevidela 😀 😀 😀 .mne sa vždy niečo prihodi, dufam, že zajtra nebude nejaky trapas, lebo ja som na ne magnet 😀 ...sa budeš potom hanbit so mnou a aj za mna 😀 😎 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre