IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lucka222
4. sep 2016

@kaattkka Včera večer ma neskutočne bolelo v podbrušku. Normálne až krče.
Podivuhodne dnes sa cítim normálne nikde ma nič nebolí. Stále nemám žiaden výtok.
Mám také zmiešané pocity. Uvedomujem si že som sa moc upla na to aby bolo IUI úspešné. Zajtra je deň ´´D´´uvidíme. 😕

wanda52
5. sep 2016

@lucka222 držím palce aj na nohách 🙂 Prajem, aby ti to vyšlo 🙂 Ja pôjdem budúci týždeň na ultrazvuk a uvidíme, kedy bude prvé IUI..

lucka222
5. sep 2016

@wanda52 Dakujem. Prave idem. Z centra bola som na krv. O 14.00h mam volat . A tebe drzim palce. Ja ked som sla na krv a ultrazvuk tak rovno tam mi dali injekciu na prasknutie vajicka.

wanda52
5. sep 2016

@lucka222 veľmi ti to prajem ako aj každej z nás, aby sme boli maminy.

wanda52
5. sep 2016

Baby, otehotneli ste niektorá pomocou IUI, aj keď spermie vášho manžela mali väčšinou nesprávne tvary?

alexslovakia
5. sep 2016

@wanda52 môj muž mal na druhom iui horší spermiogram 40%nepohyblivych a vyšlo

lucka222
5. sep 2016

@wanda52 Verím že na každú raz príde. 🙂 Nastasie mam rozptýlenie kým budu dve hodiny. Do teraz bol somnou manzel ale pojde do prace ale pride moja ´´dcérka´´ tak budem mat zas spolocnost. 🙂 Ani sa nenazdam a budu dve.

lucka222
5. sep 2016

Takže naše prvé IUI nevyšlo.

alexslovakia
5. sep 2016

@lucka222 to ma mrzí ale nebojkaj vide druhé i nám vyšlo a zachvilocku už idem.bola som prvá v tomto roku čo tu oznámila že som tehu. Držím palčeky

lucka222
5. sep 2016

@alexslovakia ďakujem. Dúfam že druhé sa podarí . Možno to bude blíženec tím pádom tak ako som ja :D

lucka222
5. sep 2016

Teraz ked prestanem brať Progesteron kedy sa dostaví cca mrcha?

karolina26
5. sep 2016

Ahojte kočky,
ja chodim do ginfivu som po prvom neúspešnom pokuse ICSI, myslim si že to nevyšle pre moje zrasty na vaječníkoch, aka je liečba? na laparoskopii som bola 2014, chváliť sa nebudem vysledky boli mizerne zrasty, cysti myon na maternici odobrati vajcovod, jeden priechodny naštastie, čaka ma konzultacia s doktorm som zvedava aka bude liečba na tie zrasty vaječníkoch čo ma čaká? 😢

susanka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka222
5. sep 2016

@susanka7 :D Dieťa a počítačom ?

alexslovakia
5. sep 2016

@lucka222 neboj vide!!!!my sme mali horší spermiogram ako prvýkrat,nebrala som žiadne lieky na stimulovanie.iba inofolic a muž folandrol. Po zákroku som sa nalievala ananasovym džúsom a podarilo sa nám.dokonca vôbec som to nebrala ako prvýkrat žiadna pn.vsetko som robila tak ako keby som nikde nebola a nič nepostúpila

wanda52
6. sep 2016

@lucka222 to mi je ľúto...neboj vyjde ďalšie.

lucka222
6. sep 2016

@wanda52 Verím tomu a povedala som si ze tehotenske testy uz nepouzivam vzdy si pockam na krv

wanda52
6. sep 2016

@lucka222 nás to čaká tiež, štatisticky viem, že väčšinou prvé IUI nevychádza, tak som si povedala, že by som chcela skúsiť trikrát a až potom umelé.. lebo toho sa dosť bojím.

lucka222
6. sep 2016

@wanda52 Ja z manželom sme si povedali že IUI 2x a dosť. Tak snáď to druhé vide. 😉
Vieš nechcem prísť o psychické zdravie. Aj manžel sa bojí že by som sa zbláznila z viac nasobneho neuspechu. A uprimne IVF a podobne sa mi zda biť nad našu finančnú únosnosť. Možno skúsime formu adopcie ak by to nevyšlo. A manžel už dieťa má ja som ´´macocha´´ 🙂 Ale mala ma lúbi a ja ju tiež. Je u nás pravidelne. 🙂 A krstných detí mam tiež dosť. 4. :D plus neterku :D Tak detí mám aspoň takto dostatok :D

Verím že sa ti to podarí veľmi moc budem držať palce.

kaattkka
6. sep 2016

@denidi to je super moooooooc drzim palce 😊

kaattkka
6. sep 2016

@wanda52 somnou bola len doktorka a sestricka

denidi
6. sep 2016

@kaattkka dakujem ti krásne😉😃

lucka222
9. sep 2016

Tak dievčatá. Včera prišla mrcha. V pondelok začínam brat lieky a o týždeň kontrola pred druhým IUI. Dúfam že tento krát to bude úspešné 🙂

wanda52
12. sep 2016

@lucka222 Lucka a ty si sa kedy objednávala na druhé IUI? Lebo ja by som chcela dvakrát po sebe, ak by prvé nevyšlo, či sa stačí objednať až po tom, ak prvé nevyjde? Alebo radšej vopred sa dohodnúť..

lucka222
12. sep 2016

@wanda52 Ja som ečte pred IUI sa dohodla z doktorkou že skúsim dve keby niečo. Tak som dostala rovno dvojo liekov a všetko dvojmo.

wanda52
12. sep 2016

@lucka222 ja sa tiež dohodnem radšej aj na druhe IUI, keby prve nevyslo. A nemala si z toho clostylbegitu nejaké nežiadúce účinky? Ja som mala trochu také stavy, ako pred menštruáciou..

lucka222
13. sep 2016

@wanda52 Ano mala. Presne tak ako ty hovoríš. A myslím si že ešte aj únava .

lia1234
13. sep 2016

Ahojte, prosim o radu. Preplaca poistovna IUI a lieky (vid. nizsie)? Som poistena v Dovere. Platili sme 100e za zakrok + pregnyl cca 15e + progesterone 200mg 1 krabička 16e. Dakujem

wanda52
14. sep 2016

Baby, tak v piatok ma čaká prvá IUI, drže palčeky a pomodlite sa za nás, ďakujem 🙂

wanda52
14. sep 2016

@lia1234 nám bolo povedané, že poisťovňa to neprepláca, zatiaľ som tiež platila niečo cez 15 eur za pregnyl a dupasthon. IUI by nás malo vyjsť 100 Eur.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre