IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lucka222
22. sep 2016

@alexslovakia idem si kupit ten inofolic som to povedala aj mužovi. Povedal že ked chcem mam si ich kúpiť. 🙂 Skúsim to 🙂
Dnes sme boli na 2 IUI aj sme to poistili doma :D

bobulazelena
22. sep 2016

@lucka222 my ideme bud.tyzden 😉 tiez na druhe, a asi aj posledne, ak to nevyjde tak pojdeme asi uz na ivf

alexslovakia
22. sep 2016

@wanda52 kúpila som si asi 10l a pila som

alexslovakia
22. sep 2016

@lucka222 ale to musíš brat ešte predtým a nie od zákroku. Ja som to brala hneď ako sa nám prvé iui nepodarilo a muž tiež

lucka222
22. sep 2016

@bobulazelena Tak držím palce nech to druhe sa už podarí. Ja tiež idem na druhe a posledné. Ale na IVF nepojdem.

lucka222
22. sep 2016

@alexslovakia ale ajtak to možem brat. Dočítala som sa že sa to moze brat aj na zaciatku tehotenstva-

bobulazelena
22. sep 2016

@lucka222 aj ja drzim palce 😉
A preco nechces ist na ivf, ak sa mozem spytat? Kvoli viere?
Ak nechces , nemusis odpovedat.

lucka222
22. sep 2016

@bobulazelena Nieje to koli viere. Ale koli mne. Myslim si teda viem ze psychicky by som to asi nezvladala a aj moje telo by dostalo hormonalne moc zabrat. Nehovorím peniaze na to mam. Len proste viem ze IVF nieje pre mna. Manželova teta niekolko krat potratila a to asi ccca v 5 mesiaci a skoro sa z toho zblaznila. Mna by tiez polozil neuspech viac krat za sebou.

wanda52
22. sep 2016

@zuzsat ďakujem

wanda52
22. sep 2016

@79katkab ja som ešte netestovala a asi ani nebudem, aby som nebola zmätená alebo sklamaná z výsledku....

wanda52
22. sep 2016

@lucka222 inak na stranke pilulka24 -tak nejak sa to vola maju vyhodny partnersky balicek, postovne zdarma, je tam inofolic a folandrol..my sme objednavali tam, v lekarni je to drahsie

lucka222
22. sep 2016

Dnes rano keď som absolvovala IUI som bola v pohode celkom. Ale ako robila zákrok zas to bolo nepríjemné. Došli sme domov. Ešte sme to poistili. 🙂 A na obed som si 1,5h normalne ze pospala. Potom som šla do lekárne hore dole som bola asi hodinu preč ale musela som chodit pomali normalne citim tlak v maternici.

lucka222
22. sep 2016

@wanda52 dakujem, uz som kupila. Nevadi ako to budem brat od dnes su to len vitamíny 🙂 Inak kolko si brala denne? Mne v lekarni povedala ze mozem aj 2x denne aj ked v navode je 1x

lucka222
22. sep 2016

@wanda52 a už som vypila dnes liter ananasoveho džúsu :D
Zajtra si kupim tiez v tescu :D

wanda52
22. sep 2016

@lucka222 ja som mala tiež také pocity, mňa po IUI dosť bolelo v podbrušku, ja stále cítim také mierne tlaky v podbrušku a to som už 7. deň po.

lucka222
22. sep 2016

@wanda52 po prvom ma zacalo od 7 dna pobolievat

wanda52
22. sep 2016

@lucka222 mne gynekologička povedala, že môžem brať inofolic 2x denne, ale to bolo pred IUI, neviem, či je to vhodné užívať teraz... Ja užívam po IUI len ten duphaston, čo mi predpísali, lebo som si nie istá, či sa to môže kombinovať.

lucka222
22. sep 2016

@wanda52 Tak budem 1x denne, podla toho čo som čítala ma to celkom dobrý vpliv na organizmus. A berie sa to aj prve mesiace tehotenstva :D

alexslovakia
22. sep 2016

@lucka222 samozrejme ze to môžeš brat aj po ale je to vitamín aj pre tvoje vajíčko,ovulaciu.....obsahuje aj kyselinu listovú a tá sa berie do tretieho mesiaca. Ja vám držím palčeky nám druhé vyšlo

lucka222
22. sep 2016

@alexslovakia ďakujem. 🙂 Inak už sa teším keď dáš foto novorodeniatka 🙂
Si motivačná pre mňa 🙂 Dúfam že sa podarí.

alexslovakia
22. sep 2016

@wanda52 môžeš kombinovať. Ten duphaston beries na udržanie ja som mala utrogestan. Inofolic je vitamín a keď máš po iui dávaj si jeden.pred iui sa môžu dávať aj dva ale to v prípade ak nemáš ovulaciu ako máš mať alebo iné problémy.

alexslovakia
22. sep 2016

@lucka222 jasne ze sem dám.mne iui splnilo môj sen aj keď po prvom som bola strašne sklamana. Ale zase bola som prvá tento rok čo sem dala príspevok že som tehu že to má zmysel veriť

bobulazelena
22. sep 2016

@lucka222 jasne rozumiem.
Je to brutal zataz na psychiku toto snazenie.

bobulazelena
22. sep 2016

@alexslovakia kolkate vam vyslo?

lucka222
22. sep 2016

Neviem od koho ale ze 10 srdicok dostat je normalne sok. 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋 Dakujeeeeem

alexslovakia
22. sep 2016

@bobulazelena nám druhé

bobulazelena
22. sep 2016

@alexslovakia super... Tak snad si z vas zoberiem priklad 😉
Je to super ze vam to vyslo.

lucka222
22. sep 2016

@wanda52 je dobre ze sa nechces testovat. Ani ja tak neurobim nasledujuce 2 tyzdne. 😉

zuzsat
22. sep 2016

@lucka222
@wanda52
waw baby... mate vydrz.... drzim teda palce na krvicku

alexslovakia
22. sep 2016

@bobulazelena neboj aj vám sa podari silno vám všetkým držím pal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre