IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lucy1311
9. mar 2011

@katy33 ahojky, dakujem za povzbudenie ... je to tazke, hlavne na psychiku a ta moja pracuje na plne obratky 😖 ... pokial sa nechystam na vysetrenia, tak sa otrasiem a myslim pozitivne a pekne si problemik tlacim pred sebou. a ked pride k nejakemu cinu, tak uz stres, panika ... povodne som chcela IUI az niekedy zaciatkom jula skusit, lebo koncom juna mam statnice, ale asi sa na to vykaslem a pojdem kratko po laparoskopii ak to teda ukaze, ze je vsetko ok, lebo ako pises, mali by tie vajecniky lepsie pracovat a ked aj prefuky spravia tak to vyuzijem, kaslem uz na to, nejako to zvladnem ... verim tomu, ze keby mi povedia, ze sa to podarilo, tak kvoli skole nejak extra nestresujem, lebo by som chcela, aby to vyslo az do konca, ta mala fazulka 😵 ... tak snad sa to vydari. partnera mi je uz luto, lebo ked mu nieco zacnem o tom splietat, tak vidim, ze mu uz idem na nervy, uz sa asi citi jak spermobanka 😀 , tak sa musim krotit heh

tinasc
9. mar 2011

@renka1801 tak dúfam, že hneď prvý transfer bude úspešný aj tebe držím palce 🙂

tinasc
9. mar 2011

@lucy1311 neboj sa aj tebe to vyjde, určite 🙂

renka1801
9. mar 2011

@tinasc dakujem pekne a ty si v akom štádiu, ak sa smiem opýtať?

tinasc
9. mar 2011

@renka1801 ja idem na laparku, potom sa uvidí, či ešte skúsim iui, mám podanú žiadosť na ivf... tak sa uvidí

renka1801
9. mar 2011

@tinasc a už máš termín? ja som tiež bola na laparke , potom IUI, nevyšlo druhe sme odmietli lebo bolo len jedno vajičko a išli sme na IVF. tak nech Ti to dobre dopadne . ahoj

tinasc
9. mar 2011

@renka1801 idem 24. takže je to za chvíľku 🙂 a ďakujem 🙂

pici
9. mar 2011

@tinasc laparku zvladnes lavou zadnou.... 🙂

tinasc
9. mar 2011

@pici ja viem, toho sa nebojím, aj bolesti znesiem veľa, ale pod narkózu sa mi nechce 😉

pici
9. mar 2011

@tinasc bolest to nie je vobec. ja som ovela horsie znasala IUI ako laparku... da sa to vydrzat...

tinasc
9. mar 2011

@pici bude to v pohode, určite a ja budem konečne na istom 🙂

pici
9. mar 2011

@tinasc presne tak.... d

petuska123
9. mar 2011

ahojte baby tak uz som doma z MT.mame 2 dominatne foliky velkosti 19 a20 mm a 2 male 9 a 10 mm.takze vecer pich pregnyl a v piatok na IUI.som povedala lekarovi ze teraz to musi vyjst. 😀

pici
9. mar 2011

@petuska123 supeeeeeeeeeeeeeeeer budeme moc drzat palce :D

petuska123
9. mar 2011

@pici dakujem a som si kupila ten femibion 800 ci ako sa to vola

pici
9. mar 2011

@petuska123 to je super... mozes zacat uzivat

aby
9. mar 2011

@renka1801 achá no tak teraz parádna úroda 😉 tak držím moc moc prsty nech sa podarí my o týždeň neskôr 😀 😀 😀

jalanecek
9. mar 2011

@apolenka6 ahojky zlaticka tazke som uz doma..Po iui bol to zajimavy zazitok myslela som,ze to boli ale nie vsetko ok..Folikul uz bol prasknuty a vajicko cakalo len a len na spermiky a teraz nech sa deje co sa ma videli jsme aj zlte teliestko takze docent vedel,ze uz prasklo ale inak co sa mi stalo neviem ci na mne pregnyl cudne posobi ale vcera ruzovkasta moc dneska taka akasik zelena a ked som sa utrela tak na toaletnom troska krvicky ako ked mam menzes no neviem dali mi tie gulicky ci cipky 2 krat 2 denne a za 14 urobit test ak bude pozitivny tak sa objednat no ale citim sa ako keby som mala dostat ms je skoro ale tak sa citim majte sa krasne ja idem troska porobkat a vecer mame navstevu urcite jeste dojdem ahojky

jalanecek
9. mar 2011

@petuska123 ahojky mi mame dnes iui za sebou a tebe zelam nech sa ti konecne prilepi ta malinka fazulka a vsetko je v poriadku...

fomarik
9. mar 2011

@jalanecek No vidíš, a spermijky si už pekne-krásne putujú tam, kde majú. nech sa len pekne stretnú 😉 . To je šete dosť skoro na to, aby si dostala mrchu 😕 ... vobec netuším, z čoho to môžeš mať. ty už mrchu ani radšej nečakaj. Šetri sa, oddychuj.

fomarik
9. mar 2011

@petuska123 Vááu, 2 folíky. No, ako vidím, tak sa nám to tu z jeri pekne rozbieha. Silno držím palce a v piatok pfuj, pfuj, pfuj petuska!!!!!

jalanecek
9. mar 2011

Ahojky zlatko ani ju necakam nech sa neopovazuje chodit ku nam domou lebo ju vyzeniem 😀 😀 😀 nie vari nie mozno siom citlivejsi clovek a to bolo len trosicka krvi veru ze je skoro menzes by som mala dostat 18 tazke neviem a videla som aj spermiky bolo to faaakt husteee 😀 😀 😀

fomarik
9. mar 2011

@lucy1311 zlatko, len pevné nervy a hlavne pozitívne naladenie. Nám to tiež trvalo roky, presne 5 rokov apodarilo sa na 3 IUI. Na tvojom mieste, by som to neodkladala, ved štátnice možeš robiť aj s bruškom, nie? Kedy máš ísť na tu laparoskopiu? Ja som bola tiež 😉 . A tiež som sa cítila niekedy, velmi zle, kedy som neverila, že to vyjde, inokedy zase velmi dobre, ked som bola plná nádejí, že sa to už musí podariť. No a ked som mala obdobie najpozitívnejšieho myslenia, tak sa nám to pekne podarilo. Držím palce!

fomarik
9. mar 2011

@jalanecek možno to bol stres, alebo...ak ste keksíkovali, možno že sa vrtalo do slizničky, ved človek nikdy nevie. A ked píšeš, že vajko pekne prasklo, môže tam byť istá súvislosť. No, v každom prípade, držím palec...aj na nohách 😉

fomarik
9. mar 2011

@aby mojenko, ty nám už ideš na OPU buduci týžden? Bože, to nám ale letí. O chvíľočku nám napíšeš, že ideš na vklad. Zlatko a ešte si na tej PN-ke?

jalanecek
9. mar 2011

@fomarik keksikovali jsme v nedelu rano takze neviem v pondelok pregnyl no ze by ved uvidime ale citila som vcera ze ako keby praskol folikul no nechame sa prekvapit a verime,ze pozitivne stres ani nie vobec jsme nestresovali ale az ked som bola na koze tak potom som zacala stresovat tak to bolo sestricka mi hovorila nech som kludna a neh sa nebojim a vsetko dopadlo ok som veeelmi stastna averim,ze to dopadne a dakujem aj za palceky na nohach verim,ze pomozu.....jsi zlata dakujem

fomarik
9. mar 2011

@lucy1311 no, už som si prečítala tvoj prvý príspevok, takže koncom marca ideš na tu laparku. Len s aty ničoho neboj, všetko bude tak, ako má byť. Na folikulometriu možeš chodiť aj k svojmu dokymu, ale ja som radšej chodila do heliosu, bola som si istejšia. Ja som kvoli tomu prišla i o prácu ( čo samozrejme nemusí byť tvoj prípad, mala som blbú bezcitnú riaditeľku 😠 ), ale mala som to totálne na háku. Ja som totiž mala taký cyklus, že zo začiatku som musela chodievať na folikulometriu aj 4x do mesiaca a až neskor mi prišli na to, že mne vajká dozrievajú o pár dní pozdejšie. Clostil som brala 3x1 9 mesiacov. Boli cykly, kedy som nemala ani jedno vajko, vtedy som bola tiež na prášky. Inak tiež mám PCO, ako naša katy33. Nás IUI v martine stálo 100 eur, teraz myslím trošku viac ako sa zdvihla tá dan. Ale boli baby, ktoré chodili na IUI inde a platili 40eur. Záleží od kliniky.neboj, všetko zvládneš... aj štátnice, aj tehulkovstvo...teda najprv otehuľkovanie 😉

fomarik
9. mar 2011

@jalanecek kebyže som zlatá, tak som v záložni 😉 . Možné je všetko. Hlavne dnes a zajtra by si sa mala trošku šetriť, veľa nepracuj. Snaž sa byť v pohode a v klude. Ja som po 3IUI radšej šla na PN, ja som si ju vynutila, pretože som nič nechcela podceniť a nakoniec som sa už do práce ani nevrátila, a ani sa už nevrátim.

aby
9. mar 2011

@fomarik jj budúci týždeň, len mám strach či bude čo vkladať ☹
Ale som zvedavá na piatok čo povedia,jj som na PNke len musím ísť predížiť v piatok tak budem mať aj frmol 😒

petuska123
9. mar 2011

@jalanecek som zabudla ty chodis do heliosu???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre