IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
22. mar 2011

@miriamka ale mala lebo ho dostavam vzdy 18 d v mesiaci 😉

jalanecek
22. mar 2011

@petuska123 necikala jsi na testik???? 😉 😉 😉

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek nie necikala

jalanecek
22. mar 2011

@petuska123 a ja cikala a nic tam nieje neviem co si mysliet ☹ ☹ ☹

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek len jedna /??

jalanecek
22. mar 2011

@petuska123 len jedna 😠 😠 😠

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek tak zeby si este vtedy mala pregnyl??tak uz len bud na krv

petuska123
22. mar 2011

tento mesiac nikomu zass nevyslo 😠

jalanecek
22. mar 2011

@petuska123 no neviem asi ale nechapem nevieem co si teraz mysliet...

miriamka
22. mar 2011

@jalanecek...a kolky DPO si prvy krat testovala?Ak si dnes 13DPO a len /,asi to bol Pregnyl predtym ☹

jalanecek
22. mar 2011

@miriamka uz ani neviem aky den sa mi zda ze 9 dpo a 11 d po pregnely alebo desiaty niesom si ista a potom 10 dpo a 11 den po pregnyle.. 😒 😒 😒

zuzancek22
22. mar 2011

@jalanecek no čakáme na tie // čiaroky !!!

jalanecek
22. mar 2011

@zuzancek22 no keby boli uz pisem .... 😒 😒 😒 😒

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek pregnyl ja v tele cca 10 dni to musis ratat. v mojom pripade na 9 den uz v tele nieje mam to odsledovane

jalanecek
22. mar 2011

@petuska123 no ved to testnem zajtra rano a uvidim ak nebude asi vola do mt ci ako povies???

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek neviem kde chodis ty?,ci do heliosu alebo iscare..ja som mala len zavolat a oznamit im ze test je negat.chodim do iscare

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek pokial utros nevysadis mrcha ti nemusi prist.

jalanecek
22. mar 2011

@petuska123 ja chodim ties do iscare no ved uvidime rano nadej umiera posledna....

fomarik
22. mar 2011

@jalanecek no teda, a tak sme sa potichúčky začali tešiť, ale e šte nič nie je stratené. možno si mala testovať s citl. 10. ja som na 13DPO testovala s tou desinou. Až o týždeň neskôr s 25. Skús ešte tu desinu.

fomarik
22. mar 2011

No baby vy ste teda poriadne od včera popísali.
@apolenka len s avyplač, niekedy musíš dať zo seba von všetko to smutné aj takýmto sposobom. S @katy33 sa budete stretávať v Brne no a neskor samozrejme v porodnici a budete spoločne brázdiť topoľčianske parky a chodníky:

@strelicia tak ty už picháš, nejako sa to tu s tými injekciami rozbehlo. nech ti všetko dobre dopadne. juj, ale tie včeličky by nemuseli tak štipkať: 😉

fomarik
22. mar 2011

@zuzancek22 takže 30 ovuláčikov? v lekárni mali z teba určite veľkú radosť. Aj u mna to bol nevyspitateľné, vobec som nebola ukážkový prípad. Ovulka prišla kedy s ajej chcelo, zavše ani neprišla. Možte samozrejme skušať aj prirodzene, ale za žiadosť o IVF nič nedáš a aspon ju budeš mať schválenú.

zuzancek22
22. mar 2011

@fomarik no len žiadosť platí len 3 mesiace

jalanecek
22. mar 2011

@fomarik ja skusim rano s tou 20 ved uvidime a potom co dalej cely den je nejaky vypadok na koniukovi dostala som sa tu az teraz uvidim ranko ja stale verim.... 😉 😉 😉

adikasala
22. mar 2011

@apolenka6 ahoj magdi to mi je luto ako si dopadla!!!ja som uz verila ze si tehula,ked si pisala ze si mala aj zvysenu teplotu to je jeden znak tehotenstva,viem ze lutost ti nepomoze,no musis sa stym nejako vyrovnat,skus sa nato totalne vykaslat a mozno to pride samo,prajem ti to z celeho srdca!!!viem ze je to tazke,aj ja sa snazim nemysliet na to.skusim este v aprili 3 iui,a potom kaslem uz na to!!!!!

apolenka6
22. mar 2011

@adikasala ahoj!iné mi ani nezostáva ako sa s tým vyrovnať 🙄 🙄 zatial sa mi to nedarí ako som bola silná tak som teraz slabá,slabučičká ☹ nemám žiadnú inšpiráciu ☹ a ani mm už v IUI neverí neviem či naozaj zostaneme bez detí či čo!? 😨 😨

alibabaa
22. mar 2011

@zuzancek22 ahoj, ziados plati len 3 mesiace? to mi doktor nepovedal a dokonca som bola na laparoskopii vajecnikov treti mesiac po schvaleni. t.z. ze zasa budeme musiet posielat ziadost?

alibabaa
22. mar 2011

@apolenka6 @adikasala : este som tu citala o p. anne kopacovej.. bylinkarke.. zevraj pomohla vela parom. ja sa tiez k nej chystam ak bude nase iui neuspesne...

adikasala
22. mar 2011

@apolenka6 nemysli negativne!!!!! ☹ ☹ musis mysliet pozitivne kasli na to ako bude bude.aj ja som uz na tom tak!!!kolko mas rokov ty?

pici
22. mar 2011

ale baby---- co to tu citam... ake depresivne nalady? az vtedy je to skutocne v riti, ak to vzdame :D takze hlavy hore...

pici
22. mar 2011

@alibabaa ziadost schvalena plati rok podla mojich informacii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre