IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
23. mar 2011

@apolenka6 Fuuu, ešte, že tak...to si viem predstavit šefovu, ako by lietala , ako na metle 😀
My mame dnes dobry dnik, prišli nam oznamit, že nam na prevadzke znižuju % za kurenie aj vodu, tak sme hrozne radi, rychlejšie sa našetri na IVF 😎 😝 ....kt. dufam, nebude treba 😕 Neviem, či na mna dačo lezie, či čo...rano som vstala a normalne chuchmem, ale soplik nemam 😕 ....asi to bude zasa hnusna alergia 🙄 ...prskam ako taky ,,brise strojček,, 😀 😎

jalanecek
23. mar 2011

@apolenka6 dakujem moja dufam,ze to tak bude bolia ma prsia svrbia ma a mam ich vetsie uvidime ci je to po utrosi alebo po niecom inom.... 😉 😉 😉

adikasala
23. mar 2011

@apolenka6 no to este stihnes tolko detureniec do 40!!!!neboj budes raz maminou 🙂 🙂 🙂 ,umna sa to bohuzial krati uz mam 36 ale stale verim ze to este stiham aspon s jednym babom. 😲 😀

adikasala
23. mar 2011

@pici ahoj no este neviem ako budem postupovat.uividime po iui co sa udeje.zatial to neriesim.asi vypnem totalne!!!

apolenka6
23. mar 2011

@katy33 Aspoň nejaká dobrá správička u vás a čo to ušetríte 😉 veru bodaj by sme na IVF nemuseli ísť 😕 ja som na to ešte nie pripravená musím sa na to 100% cítiť 😎
Tak sa ti ozvala alergia asi ak ju mávaš ja nie fúú 😝 😝 to by už len bolo slzenie očí aj bez dôvodu 😖
ja mám brise strojček voňajúci a ty prskajúci ? 😀 😀 😕

apolenka6
23. mar 2011

@adikasala tak v to dúfam 40 to hádam istí 😨 😨 no my nemôžeme pozerať na vek kedy bude tedy bude nie?! 🙂

yasminne
23. mar 2011

Ahojte babulky, ja vam teda poviem uz druhy den beriem utros a taka som z neho otapena, ze to az normalne nie je 🙄 mota ma, spala by som, ze aj po stojacky 😔.. dnes sa este pridal zaludok na vode ☹ no hroza. Utros som uz raz takto brala, ale vobec nic mi nebolo, tak ja neviem, zeby fakt jarna unava??? 😨

@jalanecek no ty vies ale napinat! 😀 takze cakas do piatku? je lepsie nechat pekne odzniet LF a potom si testnut 😉 ...stale drzime palce! uz nech to tu po tej dlhej dobe opat niekto odpali!!! 🙂

@apolenka6 no ako mojko uz to ako tak prebolelo? dufam, ze si pripravena opat na bojisko 😀 ...aku mas stategiu dalej?

tinasc
23. mar 2011

@jalanecek no tak vidím, že je tam stále nádej, nezúfaj a počkaj 🙂 držím palce 🙂

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne prepac ze sa pitam ale co je to LF???

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc dakujem moja pockam a verim,ze to dobre dopadne... 😉 😉 😉

pici
23. mar 2011

@jalanecek lutealna faza :D

jalanecek
23. mar 2011

@apolenka6 ahojky moja ako sa dnes citis??Dufam,ze je to o nieco lepsie a ze sa Ti dnes aspon maly usmev rozziaril na tvari... 😉 😉 😉

tinasc
23. mar 2011

@fomarik juj moja, to ma mrzí, že si ešte aj takéto niečo drapla, je to nepríjemné, skoro sa vylieč, pekne oddychuj, lež, aby si nabrala silu a diétuj... uľaví sa ti určite... a neboj nič, ja som toto isté mala v 10. tt a nič sa dračici nestalo, dnes akurát lietala vonku na bicykli ako vietor 😀 držím aj tebe palčeky nech je všetko v poriadku...
a na tú nemocnicu nemám slov, hrozné, človek by mohol aj skapať a nikto si ho nevšimne 😠 😠 😠

pici
23. mar 2011

@yasminne mna zase neskutocne svrbel a furt to vytekalo tak ja ho uzivam oralne :D

jalanecek
23. mar 2011

@pici ja neviem ci som taka blba ale ani o tomto som nepocula...citim sa hloupo 😒 😒 😒 😒

tinasc
23. mar 2011

@petuska123 tak sa mi vidí, že tu už nebudú žiadne iui-čkárky, ale samé ivf-kárky 🙂 🙂 🙂 ale určite to dotiahneme do šťastného konca 🙂

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc dotiahneme musime to dotihnut a dosiahnut nasho vytuzeneho babetka... 😉 😉 😉

apolenka6
23. mar 2011

@yasminne Ahoj! stratégiu zatial nemám žiadnu 😒
Ja som si utroš vkladala tak som necítila žiadnú nevolnosť a únavu 😕 držím palce 😉 😉

tinasc
23. mar 2011

a ozaj, zajtra na mňa všetky myslite a držte mi silno palce 🙂 zajtra laparka, bojííííím 🙂

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc neboj sa mojko budem na teba mysliet a to jsi domka nemala jsi byt v nemocnici ja som bola den pred operaciou

apolenka6
23. mar 2011

@jalanecek dík za opýtanie no úsmev sa mi podarí ,ale nie z celého srdiečka ešte som taká neviem to ani opísať ,že by prázdna??? 😕 😕

jalanecek
23. mar 2011

@apolenka6 viem ta pochopit ja som sa tak citila dnes rano ked mi vysiel negativny test mi zeny si musime vela vytrpiet aby jsme dosiahli toho co chceme neboj ono sa to raz podari a budeme stastni budem ti drzat pesticky a ono sa to podari verim tomu...

yasminne
23. mar 2011

@jalanecek v poho 😉 LF je lutealna faza ktora zacina po OVU a trva do menzesu spravidla ak mas vyvazene hormony trva tato faza 14 dni. Ak je kratsia viac cyklov po sebe mali by sa zistit priciny a dat to do poriadku ak je o nico dlhsia je to OK.

@pici ja opat vkladam tak ako minule a nic ma nesvrbelo ani nesvrbi este to by mi chybalo 😀 sice sem tam to zo mna vytecie ale snazim sa po vkladani na 20min polezat... ako uz si dostala vcelicku do zadku 😀

jalanecek
23. mar 2011

a jeste som sa chcela spitat kocky je normalne ked sa mi zvetsili prsa a moze to byt po utrosi???? 😒 😒 😒
@apolenka6

apolenka6
23. mar 2011

@tinasc tak ťa poplujem nech sa všetko podarí!!!! 😉 😉 a pekne všetko dobre dopadne ..budem na teba myslieť

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne dnes jke to 5 den co mi meska ms

pici
23. mar 2011

@yasminne nie nie. prva v piatok a to 28 dni a potom sa pridavaju dalsie :D

pici
23. mar 2011

@jalanecek to nebude po utrosi :D

tinasc
23. mar 2011

@jalanecek nie nemusím, lebo idem cez centrum, nie cez nemocnicu, nastupujem až zajtra, je to vrámci jednodňovej chirurgie 🙂

apolenka6
23. mar 2011

@jalanecek To určite utroš nezväčšuje prsia 😉 to tá fazulka v brušku!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre