IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
25. mar 2011

@pici Merional, mojenko, len stale čakam na schvalenie 🙄

tinasc
25. mar 2011

@jalanecek určite treba pozitívne myslieť, však potom to príde 🙂

jalanecek
25. mar 2011

@tinasc ano tak je to ale nieje to len o mysleni ale aj o predtavivosti musis to citit ze uz to mas ak si nevidela film tajomstvo alebo necitala knihu odporucam hodne mi otvorila oci a vela som toho v zivote pochopila//

tinasc
25. mar 2011

@jalanecek 🙂 🙂 🙂
no dobre, idem si ja ľahnúť, predsa mi nie je ešte celkom dobre, zajtra si sem zase na chvíľku skočím 🙂

tinasc
25. mar 2011

@katy33 no snáď ti to čoskoro schvália, takéto natahovačky sú o ničom 🙂

tinasc
25. mar 2011

dobre tak ja už idem 🙂 😀

jalanecek
25. mar 2011

@tinasc laskja si a opatruj sa a pekne odychuj krasne snicky prajem.... 😉 😉 😉 😉 😉

hope2011
25. mar 2011

@jalanecek juuuuuuj, to je to najkrajsie co som si mohla precitat....my mame presne tento isty problem, tak u mna s maternicou ako u manzela s morfologiou....si pre mna obrovskou motivaciou....a verim, ze tehulkovanie bude pre teba uspesne a tym najkrajsim obdobim v zivote....a na druhej strasne dufam, ze sa o 14 dni k tebe pridam.....a to ste mali prve IUI?

hope2011
25. mar 2011

@tinasc dakujeme za privitanie......🙂

fomarik
25. mar 2011

@hope2011 Vitaj v našej, a teraz už aj v tvojej skupine. Ako sa hovorí: "Motyka niekedy vystrelí" a vystrelila aj u nás, síce na tretí pokus IUI, ale vystrelila. Držím palce, aby si sa čím skor pridala k tehulkám 😉

hope2011
25. mar 2011

@fomarik dakujem krasne za privitanie...mas pravdu...a hlavne vela je to o stastni, osude a pozitivnom mysleni....a pre mna je velmi dolezite, ze sa mozem podelit s niekym, kto preziva to iste a naopak, ze ja mozem niekoho povzbudit, pripadne poradit...tak som stastna ze vam to vyslo, vy kde chodite a aky ste mali problem?????

fomarik
25. mar 2011

@zuzana151 zuzanka, ja som mala presne ten istý problém. Nikdy som mrchu nedostala sama od seba, stále len po vyvolávačke alebo duphastone. Mala som tiež PCO a podarilo sa! Len treba bojovať zo všetkých síl a nevzdávať sa! Nám pomohli v Heliose v MT... po 9 mesiacoch návštevy tohoto CAR-u som otehotnela.

fomarik
25. mar 2011

@tinasc mojenko, to nevadí, že ti nič nezistili, aspon si si istá, že všetko je priechodné. no a ked to nevyšlo na 4x, tak to vyjde na další. teraz pekne oddychuj, bibi sa zahojí cubi-dub 😉 , už musíš prežiť len tie štichy ale ty si šikulka statočná. Pekne búvaj. Pa!

jalanecek
25. mar 2011

@hope2011 som rada,ze ta mozem motivovat ano bolo to nase prve iui a verim,ze posledne uvidime v stredu pojdeme do mt joj nech uz je strda a jsme tam a vidime fazulku na sone mooocinky sa teskame potichucky budem ti silno drzat pesticky a ty jsi kolky den po iui????

jalanecek
25. mar 2011

@fomarik ahojky zlatinko ako sa dnes citis uz je ti dobre???? 😉 😉 😉 uz jsi zdravucka aj s babetkom???

fomarik
25. mar 2011

@hope2011 ja som mala PCO, mm mal zo začiatku velmi biedny spermiogram, ale ten sa mu po roku upravil. Mna dávali "dokopy" v heliose v MT. A vy máte aký problém?

katy33
25. mar 2011

@tinasc Dakujem, mojenko, tak to dufam, lebo už to bude 5.tyžden..... 😠 😕 ....ale asi to tak ma byt, ked sme to tento cyklus nestihli, asi nebola ta spravna chvila....musim si to takto hovorit, lebo inak by ma švihlo 😝

fomarik
25. mar 2011

@jalanecek ale áno. Už mi je úplne dobre. Už len každu chvílu očakávam prvé pohyby babatka, ved je už na to čas. takže ty ideš v stredu do MT? neboj, to zbehne ako voda! 😉

fomarik
25. mar 2011

@katy33 ahoj zlatinko. Juj, dávno som tu poriadne nebola, a ani velmi neviem čo tu máte nového. Ako sa predlžili dni, tak len behám- lietam ( v medziach normy a mojich možností). 5 týždnov je už dosť dlho, čo si sedia na drote? 😠

jalanecek
25. mar 2011

@fomarik ved ved uz keby jsi citila pohybu prajem ti nech je to skoro a nech je to najkrasji pocit a to samozrejme bude ano pojdem do mt dnes som nasla druhu ciarku na teste mam ju v albume ak jsi nevidela takze v utorok asi volam a v stredu nastup mt mooocinky sa teskam... 😉 😉 😉 😉

fomarik
25. mar 2011

@aby no, ale takú super foto kvapôčky nemá hocikto! To budeš riadna šefka, ked v albume pred bodkou v materničke budeš mať foto kvapôčky...no, iná frajerka!
Fotky samozrejme, že pridám do albumu, no chcem počkať kým nepojdeme do MT na biometrické sono. Hodím potom aj foto bruška a aj bábiky.
Inak ja som od otehotnenia dokonca schudla 2kg !! Aj to kilo čo som pribrala, som zhodila..... no, zvláštne, ale brušisko mám za to poriadne!

fomarik
25. mar 2011

@jalanecek idem ju kuknuť a hned aj napíšem komentár 😅

@hope2011 spätne som si čo-to prečítala, takže mm má zlú morfologiu. Momu sa to upravilo stravou... teda doplnkami ako karnitín, tribulus, proteín a rozne aminokyseliny. Onje kulturista, tak si to dával po treningu, nevediac, že tým podporuje aj spermošky. No a postupne spermiogram po spermiograme...... bol čím dalej tým lepší, až nakoniec bol 100% perfektný a teta andrologička nám bojovníkov veeeeľmi chválila 😉

jalanecek
25. mar 2011

@fomarik kukni mojko kukni je slabucka ale je tam ked na to kukam teraz zda sa mi na teste silnejsi mam ho ulozeny v policke...a zda sa,ze je silnejsi ako na foto...

fomarik
25. mar 2011

@jalanecek aj mne po čase čiaročky na ocikanom teste silneli. Stále som sa na ne pozerala porovnávala ako blbá, nevedela som tomu uveriť.
No, poviem ti, že po 1 IUI byť tehulkou je neuveriteľné!!! Potichučky blahoželám!!!! ♥

jalanecek
25. mar 2011

@fomarik dakujem mojko aj ja kukam a stale sa potiochucku smejem kez buy to bola pradvalen aby mi nevysiel falosne pozitivny test... 😉

fomarik
25. mar 2011

@jalanecek tahulka moja, idem k Seherezáde, tak ti prajem pekný večer ešte !!!!

jalanecek
25. mar 2011

@fomarik aj tebe aj ja pojdem kukat majte sa krasne a peknu nocku 😉 😉 😉

fomarik
25. mar 2011

@jalanecek treba pevne veriť a hypnotizovať tie testy!!!!!!! No a prihovárať sa fazulke v prvom rade...to je doležité!!!!!!!

walta
25. mar 2011

@katy33 ahoj, este som sem skocila... no, presne take mam pocity... tak snazilkovat sa budeme, to je ista vec, ale ci to uz vyjde, to nevieme.. uvidime... tak dobruuu nocku 😀 😀 😀 😀 😀

martina172
25. mar 2011

Ahjte baby, dúfam, že vám nevadí, že a vám motám do debaty. Nás tiež čochvíľa čaká prvé IUI, tak by som sa rada pridala k vám. Chcela som sa spýtať, aké vám robili predtým testy. Lebo v našom prípade to bol len spermiogram u polovičky a u mňa výtery a zdá sa mi to málo. Nezisťovali mi napríklad ani to, či mi vôbec dozrievajú vajíčka (tento problém mala sesternica, ani neviem či to nie je dedičné) a na laparke som bola minulý rok v decembri, ale nie kvoli zisteniu priechodnosti vajíčkovodov, ale kvoli cyste.. takže neviem ani či sú priechodné. Chodíme do GYN-FIV v Bratislave. Lekár mi povedal, že nakoľko som bola len teraz na laparke, nebude ma trápiť, skúsime IUI a keď sa nebude dariť, potom pouvažujeme či rovno IVF, alebo pozrieme tú priechodnosť...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre