IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
26. mar 2011

@dzuli08 kokos.. kde snezi??

petuska123
26. mar 2011

ked uz pisete o pribrati ja som pribrala s utrosu 1,5 kg...svinske hormony 😠 vsetko mi to ide do brucha 😕

dzuli08
26. mar 2011

@alibabaa No to je pravda, ja som mala +3 kilá a našťastie som ich už nemusela zhadzovať. Akurát neviem koľko som v tehotenstve pribrala :DDD

dzuli08
26. mar 2011

@alibabaa Na Orave sneží, už asi hodinku a aj doobeda trocha, sranda však? Čumím do okna a rehocem sa, či už tomu počasiu nešibká :D

petuska123 Práve preto neverím akosi tomu babyplanu a podobným veciam. Píšu, že sú to vitamíny a pritom z toho priberáme.

jalanecek
26. mar 2011

@petuska123 no kieby nedosla a bolo by vsetko v poriadku mna chytaju akesik krce do bruska teda podbruska neviem z coho to je ale znepokojuje ma to...

alibabaa
26. mar 2011

@dzuli08 😎 nevadi. aj tak to nie je mega dolezite.
@petuska123 to ma caka ze zasa priberiem?? tazko som sa toho zbavovala...

ludinka
26. mar 2011

@hope2011 vidis a nam povedali ze taketo spermie nemozu prejst cez vajicko- ono este zavisi ci su zdeformovane hlavicky alebo biciky najhorsie je ked su hlavicky..... 😒
ale ja verim na zazraky a som presvedcena ze raz urcite budeme mat svoje dieta len neviem kedy 😠

dzuli08
26. mar 2011

@jalanecek Neboj moja, to je normálne, že teraz budeš všeličo cítiť, hlavne sa na to nesústreď. Bude ťa bolieť pod bruškom, potom sa ti budú črevá motať, potom také niečo ako naťahovanie, kŕče, všetko je normálne, kým nekrvácaš. To ti aj doktorka povie. Ja sa tiež každého pichnutia bojím, ale mám kamarátku, ktorá je tiež tehotná o dva týždne viac ako ja, tak jej vždy len napíšem čo sa mi robí a ona mi len povie, to je v poho, to som aj ja mala.A potom sa hnevám na seba, že zase stresujem. Je to všetko v pohode tak neboj, lebo to tebe ani drobcovi nepomôže.Všetko je v Božích rukách.

ludinka
26. mar 2011

@petuska123 ja som si tak isto vsimla ze sa mi zvacsilo brucho 😠
ozaj a este si stale netestovala??

jalanecek
26. mar 2011

@dzuli08 a preco vinko hroznove sa nesmie ja myslim ovocie ako hrozno 😉 😉

tinasc
26. mar 2011

@adikasala no tak neviem či už je žiadosť schválená, ak nie, tak ideme hneď do iui, však čo keď sa zadarí, na čo budeme čakať 🙂

tinasc
26. mar 2011

@adikasala neboj raz budú aj Valentina aj Diego 🙂

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek neboj sa, všetko počká, aj tie vitamíny keď začneš brať neskôr tak sa nič nestane, presne fazuľka má teraz výživu z teba, tak sa nestresuj a pekne aj ty oddychuj 🙂 a od manžela preč, ak by mal byť chorý, tak sa od neho nenakaz...

tinasc
26. mar 2011

@dzuli08 ak je to vo vzduchu, tak pošli aj smerom k nám 🙂 super, že sa cítiš dobre, s upratovaním to nepreháňaj 🙂 🙂 🙂

pici
26. mar 2011

ja som tiez pribrala 2 kila.. ale tak do tuku skor... ale co... lahsie sa mi pichaju injekcie :D

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek ozaj ak máš chuť na to hroznové víno, čo tak vineu? tá má tiež vitamíny 🙂 😉

tinasc
26. mar 2011

@dzuli08 ozaj ešte ma napadlo, mne lekárnička raz hovorila, že z tehotenských vitamínov veľmi rýchlo rastú deti a sú potom veľké 🙂 takže naozaj asi len kyselina listová a železo, ostatné je najlepšie z ovocia a zeleniny 🙂

jalanecek
26. mar 2011

@dzuli08 ved ja viem,ze je vsetko v poriadku len mam strach ale to je asi normalne....ved musime vydrzat 😀 😀 😀

tinasc
26. mar 2011

@pici takže už si picháš? a aké to je? teraz picháš do svalu, alebo do bruška?

jalanecek
26. mar 2011

@tinasc no to ma nenapadlo a ono sa hroznove vino nesmie pocas tehu????

pici
26. mar 2011

@tinasc ano uz druhy den :D da sa to... picham si to sama. sestricka mi to ukazala a da sa to zvladnut ked nemas strach z ihiel a injkecii vseobecne , dokaze to kazdy... skoro vsetky baby z centra si to pichali same ako mi pisali...

dzuli08
26. mar 2011

@tinasc No to som ani nevedela, ale niečo pravdy na tom môže byť. Veď naše babky neužívali žiadne vitamíny z lekární a aké sú z našich mamín parádnice :DD. A upratujem tak rekreačne, len s mopom a dám si jednu izbu, 1 hodinu pauzička, 2 izbu a znova hodina oddych a tak upratujem celý deň :DDD
No a posielam teda vírusíky, aby sa na všetky nalepilo TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek tak ak je to víno v pravom slova zmysle, tak nie 🙂 žiadny alkohol 🙂 🙂 🙂

tinasc
26. mar 2011

@pici jaj no tak veľa zdaru, a to máš teraz do brucha alebo svalu?

tinasc
26. mar 2011

@dzuli08 no hovorila, že je to hlavne z vitamínu B ak sa nemýlim... že deti majú potom vysokú pôrodnú váhu... takže asi najlepšie je papať ovocie a zeleninu, však tam je vitamínov dosť a dosť 🙂

jalanecek
26. mar 2011

@tinasc ja nemyslim alkohol ale ovocie hrozno.... 😀 😀 😀

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek jaaaa no tak to anoooooo 🙂 som nerozumela, ono je je to asi v češtine hroznové víno 🙂 však?

pici
26. mar 2011

@tinasc to su do brucha :D

tinasc
26. mar 2011

@pici aha tak to sa asi dá, to sú tenké ihly asi to ani moc nie je cítiť 🙂

jalanecek
26. mar 2011

@tinasc jj je to v cestine ako sa to povie tu???? 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre