IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

martina172
27. mar 2011

@fomarik woooow... 5 rokov je pekne dlhá doba, ale som rada, že to je teraz tak ako to je. Tak nech to pekne v zdraví dotiahnete do konca a nech vám drobček prinesie veľa veľa radosti. 🙂

dzuli08
27. mar 2011

@jalanecek Moja neviem, čo ti na to povedať, nestrácaj ale nádej. Ja som ale teraz nahnevaná na to iscare. Neviem ako ostatné kočky, ale poriadne Vás tam stresujú. Však v Heliose to bolo také bezprostredné. 14 dní vyčkať, potom krv a sono a poobede sme hneď vedeli či áno, alebo nie. No ale keď vidím ako Ťa stresujú, však už týždeň si si mohla byť na istom. Počuj však choď zajtra ráno k doktorovi na krv, na sono a budeš vedieť čo a ako a nie sa takto naťahovať. A utroš je podľa mňa niečo podobné ako duphaston, tieto lieky slúžia na úpravu cyklu a preto som sa ešte nestretla s kočkou, ktorá by počas jeho brania začala krvácať. Normálne nerozumiem prečo to tak divne robia.
Prepáč, ale ľúto mi je ako Vás tam naťahujú.

katy33
27. mar 2011

@kaaaty No mojenko, je to dlho - je to už 5 tyždnov....a ratam ešte s minimalne dalšimi dvoma 🙄 Ms mi teraz skončila, takže druhu očakavam zhruba koncom aprila a pevne verim, že dovtedy už budem mat inj. doma, lebo inak neviem....takže tento cyklus sa prešvihol, ale nevadi budeme kušat o sto-dvesto..mm už na to tyžden pripravujem, tomu až rosa vystupila na čelo 😀 ...pichat mam začat hned 1.DC....tak už sa len modlim , aby mi čo najskôr zavolali z MT, že mam tam reccept
Ooooo, mojenko, len sa nam pekne držkaj, oddychuj, labky hore....a prihovaraj sa 😉 ....aj ja verim, že sa prave teraz fazulka - y zavrtaju do vysteločku a nepustia sa jej 😉 ....pôjdeš potom na krvičku a sono?

katy33
27. mar 2011

@martina172 Nie , mojenko, žiadost sme vypisovali vo februari...od oktobra sa nam nedari vypestovat žiadne vajko s clostilom, tak preto budem mat inj....lenže dr. mi povedal, že ich budem potrebovat 20-25ks 😕 ...a za 1ks by sme doplacali 10-12 eur, čo je dost velka suma, ked si to zrataš, ale vraj mi môže vypisat žiadost a ak mi ju poist. schvali, tak za 1ks budem platit 0,5 eur, to je sila, čooooo 😠 ...podmienkou toho bolo to, že musela som mat potvrdene, že mam priechodne oba vajičkovody, naštastie som v auguste bola na laparke a mala som aj spravu z nemocnice - že mi boli robene prefuky a vajičkov.su priechodne, tak sa to tam posielalo spolu s tym 😉 IUI si budeme už hradit normalne, len o tie inj. nam ide...
No, zlatko moje, ja sa budem modlit, aby ti už ta mrška ani neprišla, hnusoba jedna.....mam z toho normalne šimranie v bruchu 😉 ...ja viem, kuriatko, ake to je s tymi testami, ja by som tiež netestovala, tiež by som sa obavala, že tehutest bude prazdny ako vždy......informuj nas, či si to ta potvora rozmyslela a prišla.... 😉

katy33
27. mar 2011

@apolenka6 HALOOOOOOOOOOOO, to čo toto tu je.....to ešte stale ta hnusna depka u teba uraduje 😠 ....zlatinko moje, musi odist a to čo najrychlejšie, inak pôjdem s nou uradovat ja - no a to by mala potom depku sama zo seba 😎 Slniečko moje, musiš prečistit všetky tie škarede myšlienky, čo ta napadaju, odohnat ich čo najdalej a zasa mysliet na tvoj sen, kt. bude skutočnostou - a to ti garantujem 🙂 A to, že si teraz smunka ti tiež nepomaha, ja viem.....maš tu nas, kuriatko, a ja sa budem snažit zo všetkych sil vliat ti novu nadej , aby si znova uvidela to svietelko, kt. ta bude posuvat dalej.....Zlatinko, hlavu hore, vypnut hrud - hmmm, to radšej nie - zasa by som mala tyžden traumu - že ja nemam aku vypnut😀 😎 😀 ...naordinovat usmev, lebo ten lieči, naozaj - telo i dušu, preto som stale taka šibnuta aka som, ale okolie si už zvyklo 😝 ....aby sa ti smiali očka a cele telo, budeš mat krasnu silnu auru a to je to najdôležitejšie...mat nabite telo i dušičku pozitivnou energiou....ja ti posielam po drôte kooooooooooopec pozitivnnej energie, aby, ked ta stretnem - si ma vitala s tym tvojim krasnym usmevčekom na tvari 😉

hope2011
28. mar 2011

@jalanecek ahoj moja....tak budem na teba dnes moc, moc mysliet...co ides urobit? ides do MT, alebo tam zavolas???? budem cakat kym tu nenapises, ako ti to dopadlo...ale nebojkaj, urcite je mala fazulka uz davno krasne uhniezdena a ty sa dozvies len pozitivne spravy......moooooooc drzim palce a cakam kedy napiseeees...posielam veeeeeela pozitivnych myslienok........🙂🙂🙂

hope2011
28. mar 2011

@katy33 ahoooj, takze ides pichat????? moja, tak to ti drzim moc palce....normalne s tebou sucitim....juuuj, ale co by sme my neurobili pre tie nase poklady...a to ta tymito injekciami budu pripravovat na IUI? hlavne drzim palce aj s tou poistovnou nech ti to preplatia, ved to su naozaj strasne peniaze....tak drzkam palce 🙂🙂🙂

tinasc
28. mar 2011

@jalanecek neboj nič a v stredu uvidíš... hlavne že tam bola aj teraz tá druhá čiarka, pekne aj ty oddychuj a zatiaľ sa nestresuj 🙂

tinasc
28. mar 2011

@kaaaty tak aj tebe držím silno palce nech sa zadarí 🙂

tinasc
28. mar 2011

@apolenka6 hlavičku hore a žiadne depky, ono je to niekedy ťažké ale treba sa pozbierať, ja som bola po každom neúspechu tiež na prášky, ale čo už, verím ,že teraz po tej laparke sa to už pohne tým správnym smerom 🙂

tinasc
28. mar 2011

@dzuli08 presne s týmto súhlasím, nechápem prístup toho centra, že jednoducho povedia, urobte si test, ak je pozitívny, tak príďte na krv, jasné že kočky sú potom zmätené, ak sa niečo nezdá tak ako má byť... jednoducho treba za 14 dní zobrať krv a hotovo... a poobede sú si na istom... takéto naťahovanie nemá žiadny zmysel a nerozumiem tomu, prečo to tam tak robia 😠

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek takze to hnede spinenie sa aj mne uz rozbieha u mna je to jasne mrcha dorazi.....utros to to len spomaluje tak uz je vysadeny

petuska123
28. mar 2011

inak dobre rano

tinasc
28. mar 2011

@petuska123 dobré aj tebe 🙂

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek..uz si volala do MT??ci tam ides dnes osobne???ja zavolam poobede a objednam sa na konzultaciu.

petuska123
28. mar 2011

baby kde ste vsetky??????????????????????????????

tinasc
28. mar 2011

ja som tuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂

petuska123
28. mar 2011

@tinasc super aspon niekto...aky si mala vikend???

tinasc
28. mar 2011

@petuska123 oddychový... nič som nerobila 😀

petuska123
28. mar 2011

@tinasc tak sme dve ani ja prelezala v posteli 😉

aby
28. mar 2011

brej bambulky vy toho napíšete teda 😀 😀 😀
idem si dať lékorky 😀 😀 😀

tinasc
28. mar 2011

@petuska123 však treba kým sa dá 🙂

tinasc
28. mar 2011

dobre ja musím ísť, majte sa tu zatiaľ pekne a pekný dník želám 🙂

katy33
28. mar 2011

Ahojte, kočeny moje....

@petuska123 ☹ ....to važne mysliš, že ide mrcha hnusna....a ja som tak dufala, že bude o dalšiu tehulku viac 😠

@aby ych , ty moje lekorka....ty budeš mat sladku fazulku, ta musi mat apetit 😀 😀 😝

@hope2011 Ahojky, tak,tak budeme pichat, ale ja sa tešim, lebo verim, že nam to pomôže približit sa k našej fazulke 😉 ...presne tak, budeme sa pripravovat na našu 1.IUI, dufam, že sa už konečne po pol roku k nej dostaneme...Veru, mojenko, tiee palce pre tu poistovnu budem potrebovat, lebo mam normalne obavy 😠

aby
28. mar 2011

@katy33 kiež by heh no neviem čo mam takú chuť na ne heh no ale ma páli aj záha zas sakriš 😖

katy33
28. mar 2011

@aby To sa asi fazulka hneva, že ma možno maly prisun sacharidov 😀 ...aj ta takto často palieva?

hope2011
28. mar 2011

@katy33 ja ti naozaj taaaaaak moooooooooc drzim palce...normalne s tebou citim, co musis prezivat.....ja som ani len netusila ze prirprava na IUI moze trvat takto dlho...hlavne aby sa ti krasne a plnohodnotne vajicka vytvorili a sup, nech aj su hned oplodnene.....vadili by ti napriklad dvojicky,??, len nam dr povedal, ze je tam aj taka moznost, ked je viac vajicok...ja som mala dve 🙂 keby aspon jedno sa ujalo....fazulka nasa malicka, krasna.....
takze este raz posielam len a len pozitivne myslienky..........🙂🙂🙂

aby
28. mar 2011

@katy33 no s času na čas ma páli, ale takto ee neviem či aj s tých liekov 😖
no neviem neviem , aj variť neviem čo budem chcela som zemiaky na kyslo no teraz neviem 😒
A ty ako voľno v práci???

petuska123
28. mar 2011

no tak asi jalancek isla do MT ked nepise 😖

katy33
28. mar 2011

@hope2011 Dakujem, kuriatko moje 😉 ...juuuujha, veru nevadili by mi dvojičky, praveže mm by sa hrozne vytešoval, on tuži po dvoch detičkach a vraj takto by to bolo jednym razom 😀 ...i nam to dr.vravel, že ma obavy , že u nas bude ,,hrozit,,viacpočetne tehu, lebo vraj z inj.sa mi vajka vytvoria určite - to mi slubil...ale vraj ma obavy, že ich budem mat vela, tak to by bol iny paradox, pol roka neovulujem, žiadne vajko a teraz by som ich mala kopec, ja budem tak neskutočne vdačna aspon za jedno vajinko, len aby bolo 😔 ...a ty sa nam ako citiš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre