IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
5. apr 2011

@yasminne to mi je luto ze ti to nevyslo kolka to bola iui???ides na dalsiu este?

pici
5. apr 2011

@yasminne milacik dneska som na teba tak myslela....

pici
5. apr 2011

@fomarik jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to je krasna babika :D

adikasala
5. apr 2011

@katy33 kati no to je sila posur to tam aby si stihala bud. cyklus dofrasa!!! 😀 😀 😀 velmi ti to prajem aby si konecne nastimulovala poriadne vajciska na velku noc 😀 😀 😀 nie???

hope2011
6. apr 2011

@zuzancek22 hm, ale pockas...vsak ked uz si tolko cakala, tak mesiac prejde ako voda, uvidis🙂

hope2011
6. apr 2011

@kaaaty dakujem pekne....kazda vasa podpora mi tu moc pomaha.....takze dalsie IUI vylucujes? hm, to je asi rozumne....ani ja neviem, ci priechodnost u mna je dobra, alebo nie...doktor len predpoklada, ze je dobra, ked mam dobre vysledky z HP, aj zo zapalovych prvkov.....ale na laparku by som asi nechcela velmi ist.....tak aj ja tebe drzim palceeee, moc, moc, moc aby sa co najskor zase nieco dialo🙂

kaaaty
6. apr 2011

@hope2011 Dik tak ty uz zajtra testujes? A doma ci ides na krvicku?

hope2011
6. apr 2011

@kaaaty no, mam si test spravit zajtra doma a zavolat do centra, ako to dopadlo....hm, uz teraz sa bojim ako to dopadne......

hope2011
6. apr 2011

@zuzanka7834 ahojky, dnes mas IUI, tak ti moooooooooooooooooc drzim palceeeee a hlavne daj vediet ako ti to dopadlo, dobre??????

adikasala
6. apr 2011

@hope2011 dobre ranko....ako sa citis???nemas ziadne priznaky???

hope2011
6. apr 2011

@yasminne ahoj, ja s tym nemam ziadnu skusenost, ale vyskusaj a daj nam vediet, ci to pomoze......🙂 ale myslim ze aj alternativne sposoby liecby su na nieco dobre🙂

hope2011
6. apr 2011

@adikasala ahooooj, no jasne ze nemam.....vsak normalka.....tak neviem....zajtra testujem, tak uz bude vsetko jasne....a ty ako sa mas,????

pici
6. apr 2011

@zuzanka7834 drzime palceky

adikasala
6. apr 2011

@hope2011 ani bolesti v podbrusku ako pred mrchou nemas???ja som ok picham pomalicky kazdy vecer a v piatok idem na dalsie sono aby sme videli kolko vajok sa nam vyklulo.a uvidime ako budeme pokracovat,dufam ze iui bude buduci piatok,by sa mi to hodilo pred vykendom aspon si oddychnem 😀 😀 😀

adikasala
6. apr 2011

k tej alternativnej liecbe....vela parom pomohla k babetku...aj ja som uz vyskusala nieco ,zatial bez vysledku 😒 🙂 😒

fomarik
6. apr 2011

po dnešnej poradni je dievčatko potvrdené!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adikasala
6. apr 2011

@fomarik superrrrrrrrrrrrrrr bude leuska???

yasminne
6. apr 2011

@adikasala idem na dalsie uz nase 3 IUI cakam teraz na mrchu. tak nam odporucili v CAR ze 3x dame IUI a potom uz asi IVF ale ja stale dufam, ze to nebude treba!!! aj ked velmi by sme pristali na dvojicky a mozno prave to IVF by k tomu mohlo dopomoct 🙂

@pici nevyslo teraz, vyjde nabuduce 😉 ja Ta mozno budem pekne nasledovat 😀 no a ako Ty? vcelicky pichas? aky mas postup? co ti vlastne budu robit, teraz Ti stimuluju rast vajicok? potom pod narkozou vyberu a co bude dalej??

@fomarik tisko a uprimne zavidim 🙂 dolezite je ze je zdrave a vsetko ide ako ma 😉 opatrujte sa

pici
6. apr 2011

@yasminne asi buduci tyzden uz vyberu urodicku. oplodnia, uvidime co sa z toho vykluje a potom vlozia... idete hned do dalsieho IUI ci si davate oddych?

yasminne
6. apr 2011

@pici ideme do dalsieho 😉 takze budu davat embryko/a dnu?

pici
6. apr 2011

@yasminne ano... dufam ze to vsetko dobre dopadne a budu vajka. tie sa pekne oplodnia a budu funkcne embryjka.. dame vlozit dve... a budeme dufam ze ostane aspon jedno :D

pici
6. apr 2011

@yasminne super zlatko teraz to uz musi vyst :D

katy33
6. apr 2011

@zuzanka7834 Zlatinko moje, dufam, že všetko dopadlo dobre a dr. to naordinoval na spravne miesto 😀 ...a bojovnici už bežia zavod o život 😉 ...tak a teraz klud, žiadne stresy, kopeeeeeec pozitivnej energie .....tentokrat sa to podari, je to tutovka, verim tomu 😉 ...aj to bolkalo zasa a robil Krajko? 😉

hope2011
6. apr 2011

@adikasala noooo, to som citila, ale cez vikend....od vtedy nie....troska ma sem tam pichne...ale neprikladam tomu nejaku dolezitost...prsia vobec nic!!!! tak verim, ze ti pichanie vytvori aspon tri kraaaaaasne a plnohodnotne vajicka....nech je vysoka sanca....na IUI.....a to urcite vyjdeeeee.velmi v to verim🙂

hope2011
6. apr 2011

@katy33 chcem sa opytat, co poistovna???? uz je nieco nove????

hope2011
6. apr 2011

@jalanecek ahojky, a co je s tebou????? stale cakam ze nieco napises.....dufam, ze si ok a ze je vsetko v poriadku....daj mi o sebe vediet, pa

katy33
6. apr 2011

@hope2011 No, mojenko , stale nič 😔 ....dnes som mala nasadit duph. na 10 dni, lebo bez neho mi ms nepride...tak som si ho ani nedala, pretože nechcem prešvihnut dalši cyklus, nasadim si ho asi až, ked bude žiadost schvalena...ale v piatok volam, no naposledy, ked som volala, bola tetuška na recepcii akasi podraždena, že nech som trpezliva, no ja si myslim, že som trpezliva až-až, ved sa už začina 7.tyžden, čo čakame a to už je čo povedat.
Zlatinko, zajtra testikuješ, mooooooc budem na teba mysliet a držat všetky palčiska, tak by som si priala, aby si nam tu napisala tu užasnu spravičku 😉 ...aj sa bojiš, však..

andy175
6. apr 2011

ahojte! dlho som sa neozvala, ved som ani nemala čo napísať. minulú stredu mi bolo potvrdené, že po mojom 2. iui nie som tehotná. tak sme sa s manželom rozhodli pre IVF. žiadosť máme vypísanú, tak teraz budeme len čakať. každej z vás držím palce, nech Vám to čím skôr či už pri IUI alebo IVF vyjde!!!!!! 😉

katy33
6. apr 2011

@andy175 Zlatinko, tak vam velmi držim palce, aby bola žiadost , čo najskôr schvalena a vy ste sa mohli pustit do uuuuspešneeeeho IVF 😉

andy175
6. apr 2011

Dakujem!!! vidím, že aj ty stále čakáš na schválenie žiadosti kvôli injekciam....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre