IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
11. apr 2011

@jonnie presne aj ja som mala vysoky tlak...ale to len na zaciatku uzivania, potom som ho uplne normalne brala a nic mi uz zasadne nebolo.....inak ty skvelo nazyvas svojho draheho.-....ze poloviciak🙂🙂🙂 to je fakt take mileeeeeeee. takze o tyzden budes vediet ako ste dopadli???? a si aj PN?

jonnie
11. apr 2011

PN? a prečo? nie, normalne som aj po zakroku naklusala do prace.
No, ale kedze to vyzera vsetko ako u teba, ja tomu asi nedavam šance... zas budem revať ako tur

katy33
11. apr 2011

@sijust
@alibabaa 😔 ...no, babulky moje, ja som tak tomu verila - myslela som si, že je to už hotova vec...ale nevadi, hlavy hore, netreba upadat, ale nazbierat sily do dalšieho kola a verit, že to bude uspešne 😉 ...kuriatka moje, viem, že ste z toho smutnučke, ale nie nadlho, pretože ten dalši cyklus tam fazulka bude na 1000000% 😉

pici
11. apr 2011

ahojte babulky,tak to mam za sebou... mame 16 vajicok,8 sme nechali prirodzene oplodnnit, 8 napichnut. zajtra budem volat kolko mame embryjok :D dakujem ze ste na mna mysleli

sijust
11. apr 2011

si zlata dakujem,ja som to tak velmi chcela,ze som si to nahovarala,vsetko...mne uz IUI nebudu robit,uz IVF...mm nema dobry spg...

oknosmas
11. apr 2011

@pici to je super...tak to sa riadne vela podarilo...dufam, ze vsetko budu krasne zdrave embryjka 😀 fuuuu...16 deticiek 🙂

katy33
11. apr 2011

@pici waaaaaaauuuuuu.....fantastikuš 😀 😀 😀 ..16 krasnych vajok, tak z toho určite budu krasne embryjka 😉 ...a ako sa nam citiš?...a to, že prirodzene oplodnit, to akože daju vajka, šupnu tam bojovnikov a oni sa sami votru 😀 ...a tie dalšie, to je to ICSi, či? 😕

katy33
11. apr 2011

@sijust ...mojenko, ste aj vypisovali žiadost na IVF, či ešte nepadlo rozhodnutie, či ho chcete podstupit....

zuzana151
11. apr 2011

@dzuli08 jaaj takze ja teraz este oficialne nie som tehotna ? 😠 ja ze uz som ked mi to z krvi potvrdili. Ano my sme sa len tak kratko snazili a hned prve IUI vyslo, ale necakali sme to ved vies aka som mala problemy to bol zazrak 😅 ja mam 24 a priatel 26, mozno aj preto to vyslo na prvy sup

zuzana151
11. apr 2011

@katy33 hehe ty si zlata 😀 ale ams pravdu, kto si to viac zasluzi? Ved napr. ja ked poviem v praci ze nemam ovulaciu ani envedia co to je a skratky IUI IVF PCo to uz vobec nepoznaju, ani folikul a podobne zalezitosti 😎 takze my uz tym ze sa musime dobrovolne takto vzdelavat si to len z principu zasluzime

sijust
11. apr 2011

@katy33 moja,este nie...musim sa objednat na dalsiu konzulataciu a uvidim...

sijust
11. apr 2011

@pici jeej,som myslela na teba,ze ako to asi prebieha,som rada,ze uz to mas za sebou 🙂 a informuj...

alibabaa
11. apr 2011

@pici no super tesim sa a drzim palceky.

@sijust a @hope2011
my to zvladneme a ako som tu uz napisala: vyhlasila som vojnu, takze DO BOJAAA!!!
tiez nam doktor povedal ze skusime 1x iui a potom ivf, ale nam sa medzicasom upravil spermogram. ja som mm nahovorila na detoxikaciu tela .. poctivo pil kvapky a jedol tabletky.. noo asi 2 mesiace. a ked sme boli na iui som si myslela ze ved je to aj tak zbytocne pri takom spg.. ale omyl. zo spg na icsi-to povedal doktor, ma mm normozoospermogram, cize normalny, len je tam 30% zivych bojovnikov.. ale staci jeden a vsetko bude ok.. treba verit a skusat vselico.. mm hovori, ze moja zena by ma mohla aj otravit a nevedel by som to. ja som mu naordinovala tolko vitaminov, ze by to nespozoroval 😀
tento mesiac pauza.. vychadzaju sviatky akurat ked by som mala na krv a pichat pregnyl. mesiac maj je mesiacom lasky, a mozno bude aj viac..

alibabaa
11. apr 2011

@hope2011 pisala som to skoro hned ako som sa dozvedela.. som sa tam nevedela dovolat. dnes nas bolo veeela na krvi 😎 tak som si predstavila tu ich horucu linku ... 🙂

zuzancek22
11. apr 2011

@strelicia joj, tak to je super, peknúčko to pokračuje.moc ti držím pršteky.

pici
11. apr 2011

@katy33
@alibabaa
@sijust zle sa citim. dufam ze to do zajtra prejde...

zuzanka7834
11. apr 2011

@alibabaa @sijust moje mile mrzi ma to, ako stale pisem (a som napisala aj sama sebe, ked nam to nevyslo), hlavu hore a ide sa dalej, raz sa to podari... Co raz!!! Ved chceme vela deticiek, no nie? 😉

zuzanka7834
11. apr 2011

@pici krasna urodicka, drzim palceky na zajtra, nech mate vela embrijok 😉 Dufam, ze Ta to coskoro prejde a budes sa dobre citit... (dobra spravicka zlepsi aj pocity po odbere 😉 )

alibabaa
11. apr 2011

@pici pekne oddychuj, bola si predsa pod narkozou, ... bude ti lepsie. zlaticko opatruj sa teraz a budeme cakat ako to dopadne a samozrejme budem ti drzat strasne palceky aby vsetko vyslo tak ako si prajes 🙂

sijust
11. apr 2011

@zuzanka7834 zlatko,moc dakujem...je mi smutno,ale zivot ide dalej...o IUI uz nechcem ani pocut,bolelo ma to ako diva s...a v nasom pripade to nema zmysel...neviem co som si myslela?!ale tak, skusili sme...tebe strasne silno drzim palce,aby ti to vyslo...informuj nas o vsetkom,drz sa moja 🙂

pici
11. apr 2011

@katy33 ano polovica ma trafit sama a polovica ICSI... nic nie je zarukou toho, ze vznikne embryo D: ale tak aspon na vklad tam hadam bude. citim sa na prd ... dufam ze zajtra to bude lepsie...

sijust
11. apr 2011

@pici drz sa,odpocivaj a mysli pozitivne,bude mimi,urcite 😉

pici
11. apr 2011

@sijust mrzi ma ze to nevyslo...
@alibabaa mna IUI tiez velmi bolelo skoro som skapala a dneska mi sestra hovori, nebojte ET je asi len taka bolest ako pri IUI a ja ze super skoro som do komy padla... ale my sme silne prezijeme vsetko... ideme dalej a nevzdavame sa... lebo az vtedy je to fakt v prdeli, ked to vnutorne vzdame ...

pici
11. apr 2011

@oknosmas ja tiez dufam ze z tej urody nieco vzide :D staci jeden maly parchantik keby vo mne narastol... to mi ku stastiu staci

sijust
11. apr 2011

@pici ...aj mna to mrzi,ale co uz...a dakujem za spravicku,moc si mi pomohla!mna tiez IUI bolelo,slzy mi tiekli,ale zatinala som zuby,aby som nevyzerala ako padavka...kaslem na cele IUI...od nervov som zozrala hadam liter zmrzliny az ma nadrapuje... 😀 ale bude to dobre,otrasem sa a idem dalej...co uz?!ale ty sa drz,si uz len krocik od vytuzeneho ciela 🙂

alibabaa
11. apr 2011

@sijust ty si aspon mozes dat zmrzku. mne navyse zistili v januari alergiu na mlieko.. a nemozem ziadne dobroty co doteraz,.. zmrzka, horuca cokolada, nanuky, smotanove pohare.... skratka niiiiic
drz sa zlatko

pici
11. apr 2011

@sijust
@alibabaa ja som bola na sushi a zjedla som ho za kilo :D

pici
11. apr 2011

@sijust tu bolo asi najneprijemnejsie vyplach posvy / podotykam 3krat/ v takom nabombovanom podbrusku si asi vies predstavit ake to bolo fasa.. a teraz ledva idem na zachod, takze pekne lezkam a oddychujem...

alibabaa
11. apr 2011

@pici jeejee si ma zabila hladoska.. 😀
po narkoze? ja by som sa asi neodvazila. byva mi po nej zle... 😠

pici
11. apr 2011

@alibabaa ja som bola strasne moc hladna a dosla po mna mama s kamoskou ledva som usedela tu cestu ale dala som si kilo sushi :D ja som si myslela ze po punkcii sa budem citit super, ze konecne mi to vybrali co ma tam prudilo ako to rastlo.. a prd. este horsie mi je. ale ja verim ze zajtra to bude fajn

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre