IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
19. apr 2011

@adikasala môj manžel je podobný, keď som čakala na výsledky iui, tak sme o tom ani nehovorili, takisto o ivf moc nerozprávame, len technické záležitosti čo musíme, tiež mi povedal, že až otehotniem, tak sa bude tešiť a veľmi a potom ofukovať, ale nechce byť sklamaný ak to nevyjde 😉

adikasala
19. apr 2011

@tinasc vsetci chlapy su rovnaky ci to je talian ci slovak vsetci su z jedneho cesta!!! 😀 😀 😀

tinasc
19. apr 2011

@adikasala mužská podstata je rovnaká 🙂

adikasala
19. apr 2011

@tinasc podla neho som zafixovana ze to mam stale v hlave,ze kym stym neprestanem sa nedozijem detiiiii 😕 😕 ale ked keby sa to dalo len tak..ved som uz skusala vela krat.za 4 roky toho casu uz preslo!!!

tinasc
19. apr 2011

@adikasala ale ako na to nemôžeme myslieť, však keď sa niekomu zadarí, len tak, že ani neplánuje, ani na to nemyslí, ale my sme po zákrokoch, po iui a nie je deň, kedy by sme si na to nespomenuli... či náhodou sa nezadarilo... nedá sa nepozorovať 🙂 iba asi niečím zamestnať 😉

katy33
19. apr 2011

Baby, pomoc, stres , panika, šok, ja neviem , čo robit, revem jak šibnuta, ja som si urobila test a vyšli mi tam //...bože, ja tomu nechcem uverit, volala som do MT a hned na zajtra ma objednali....bože môj, dakujem, neskutočne dakujem

tinasc
19. apr 2011

@katy33 hlavne teraz nerev, však to je úžasnéééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 potichu gratulujem, nech ti to aj zajtra v MT potvrdia 🙂 🙂 🙂 🙂 teším sa s tebou veľmi 🙂

walta
19. apr 2011

@hope2011 ahoj....vies co, pockam este s tym volanim, zavolam tam po velkej noci. Uz aj tak sa na tom nic nezmeni, po velkej noci by som tak aj tak volala, aj keby tam zavolam dnes... iste to este neni schvalene 😝

walta
19. apr 2011

@petuska123 do caru a spytam sa to, ci je uz schvalena... o tom, ci ju poslali- to ma ani nenapadlo, ved snad to uz spravili, uz je tomu mesiac!!!

aby
19. apr 2011

@katy33 ježkove to by bolo supeeer držím moc moc prsty 😉 😀 😀 😀

katy33
19. apr 2011

@aby
@tinasc ..baby moje, ja si myslim, že sa mi to musi snivat, ved ja som od okt.nemala ovulaciu a žiadne vajko a tento cyklus som bola bez tabletiek , bez ničoho a nechali sme to tak, že vyčkame na inj. a tak som sa na ne tešila, že som nemyslela na to, či by sa nam mohlo podarit, je to zazrak-obrovsky....babulky, ja verim, že pôjdeme teraz pekne krasne takto jedna za druhou, budem najštastnejšim človekom pod slnkom, ak tu budeme všetky spolu vypisovat, ako sa nam tehulkuje...bojim sa ešte o tom rozpravat, lebo je to obrovsky šok, ja som to nečakala, to ma zuzka nablaznila urobit si test, tak som len tak z prkotiny

katy33
19. apr 2011

Volala som mm, nech ide nakupit testy, tak počitam, že donesie celu igelitku a večer budeme vyhadzovat plny kôš 😀 😝

walta
19. apr 2011

@katy33 jeeeeeejha, ty kokso, tesim sa s tebou a gratulujem k dvom //... len nech ti to potvrdi aj tvoj lekar, potom to bude na 100% a o to vacsia radost... supis, drzim silno palce, moja 🙂 🙂 🙂

katy33
19. apr 2011

@walta ...ešte poticučky, a ja sa tu vytešujem a prajem si ms, aby som mohla inj.pichat - toto by mi ani vo sne nenapadlo😕 🙂 ...zajtra hned rano ideme do MT, dr. ma chce hned vidiet...tak držte palčiska, bojim sa velmi...

walta
19. apr 2011

@katy33 samozrejme, ze ti drzim palce, velmi ti to prajem... neboj, lekar ti to potvrdi... ja by som mu zobrala ukazat aj testik, ze co ti doma vyslo. 🙂

hope2011
19. apr 2011

@alibabaa ahojky, no ano....stiham...ale ako som sa teraz v robote rozculila...boh vie, ako to vsetko vplyva na tie moje vajicka, ach jaj...tato robota!!!!

adikasala
19. apr 2011

@katy33 co som ti povedallaaaaaa pocuvaj certa!!!!strasne sa tesim stebou ja som to vedelaaaaaaaa 😀 😀 😀

alibabaa
19. apr 2011

@katy33 supeeeeeeeeeer .. som ti vcera chcela napisat ze co keby nahodou... budem na teba mysliet srdiecko.. a s tou igelitkou si to viem predstavit 😀

tinasc
19. apr 2011

@katy33 takže to bolo prirodzene bez iui? tak to by bolo super 🙂 ani injekcie nebudeš potrebovať...

alibabaa
19. apr 2011

@hope2011 ach tie nase roboty... ale neboj vsetko dobre dopadne. hlavne aby si bola v klude od zajtra zlatko.. dnes sa este spravodlivo rozcul ... hormony ti podla mna pomozu.. ja som bola strasne nervna z clostilu.. a teraz mam brat clostil cez velkonocne sviatky.. to bude zaaaabava pozerat na mna co stvaram 😀

hope2011
19. apr 2011

@katy33 ahojky, to vies, ze dam zajtra vediet....vies, ja som taka vytocena z roboty...ze mi je az do placu...tak sa teraz bojim, ci som si to sama nepokaslala, ze som sa tak rozculila, aby to mojim vajickam neuskodilo....ide ma poraźit....taka som vytocena....aj som si poplakala....to neviem, ci zase tie hormony vo mne nespustili....

adikasala
19. apr 2011

@katy33 tesim sa jak blchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 normalne som vyvestila tvoje tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😲 😲 😲 😲

hope2011
19. apr 2011

@walta oki, jasne, ako ty uznas za vhodne...vsak mozno prave po velkej noci ti povedia, ze to uz je schvalene....🙂 budem drzat palce🙂

tinasc
19. apr 2011

babulky musím ísť, tak sa tu majte pekne a nie že napíšete 10 strán, aby som si vás večer stihla dočítať 🙂 🙂

hope2011
19. apr 2011

@alibabaa no ved presne si to aj ja myslim, ze som sa rozculila viac ako treba, ale normalne citim ako ma picha na lavom vajecniku....a to od toho momentu, ako som sa rozculila....ach jaaaaj, uz aby som bola na materskej....a aj vy vsetku tu so mnou...budeme mat starosti len o nase miminka🙂

walta
19. apr 2011

@hope2011 my sme sa o tom bavili s manzelom, a teda cinknem tam po velkej noci a je. Zatial sa budeme snazilkovat, mozno sa zadari 😀 😀 😀 ... aj ked ja tomu vobec neverim, a ani moj mm 😒 😒 😒 . My asi pojdeme na 100% na IVF... Tak cakame na schvalenie

alibabaa
19. apr 2011

@katy33 este stale mam zimomriavky z tej spravy 🙂

hope2011
19. apr 2011

@walta inak, aj ja si to vzdy myslim, ze sa to podari prirodzene...aj ked mm ma zlu morfo...teda ziadny normalny tvar, ale stale si to myslim....vsak preco nie...nadej mame vzdy a to je dobre....tak sa pekne snazilkujte,.....aj my sa budeme, ale az zajtra po iui....🙂🙂🙂

walta
19. apr 2011

@hope2011 jasne, budeme si drzat palce a tebe ich drzim o to viac, ze ta caka IUI... tak do toho, a mozno to vyjde... 😉

hope2011
19. apr 2011

@walta dakujeeeeeem, jasne uvidime....ak to vyjde, budeme najstastnejsi na svete!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre