IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
5. nov 2010

@aby píšem už ,len tak na rýchlo neboj ved v Heliose je to super 😉 a výsledok bude v tvoj prospech 😵 už letíííím do práce

zuzancek22
5. nov 2010

@aby nesmieš sa báť, treba sa tešíť, a dúfať že to bude ok, lebo potrebujeme tehulkovské víruskíky 😀

aby
5. nov 2010

@apolenka6 ja viem mne sa tam tiež páči aj ľudia a doktori 😀
dík moc si zlatá pekný deň 😉

aby
5. nov 2010

@zuzancek22 vieš sklamania a zas už aj včera som sa chlapovi vybučala dopredu 😖 😲
ale viem bude to dobré toto sú len stresy 😖

Inak baby keď ste hovorili o tej hávedi doma ja mám dve mačky a havka a ešte 3večšie , tak viem čo je to dobíjač energie 😀

zuzancek22
5. nov 2010

@aby baby ja mam doma 4 fenky, 1 je 8 ročná a 3 mam 6 mesačné fenky, a ked mi je fakt blbo tak si ich vezmem k sebe a tulkám ich. 😢 😀

aby
5. nov 2010

@zuzancek22 jj presne to koľko krát keď som bola moc moc smutná a prídu za tebou sa mojkať juj hneď som ju vystískala heh 😀

katy33
5. nov 2010

@aby No, mojenko, naozaj to vyzera slubne - nesmieme to zarieknut , tfuj, tfuj, tfuj...😕 Kedy ideš rano na krvičku, budeme na teba mysliet a ty musiš potom mysliet na nas s tehuviiiiirusikmi, jasneee 😲 Ja nemusim ani utroš brat, ja som nebezpečna za volantom vždy, ked sa tam usadim, najradšej by som šoferovala so zavretymi očami 😀

katy33
5. nov 2010

@zuzancek22 No a to ja musim tulkat a stiskat len draheho, už ma z toho oči jak žaba , chudatko moje😀 Ale zasak nam do prace chodi hrozne vela malych detičiek, všetky ma už poznaju a rodičia tam s nimi chodia, lebo vedia, že ich tam hroooozne lubim 😲 A to tiež dobije energiou, tolko detskych božtekov nadostavam a stale sa nič nenalepi 🙄 Jaj babulky moje, ja už chcem držat v naruči našho drobčeka ☹

katy33
5. nov 2010

Dnes sme začali clostilovat, tak už sa len modlit, aby boli pštrosie vajka 😝 Inak tuto ms som mala akože skoro žiadnu, však už mi aj končí, to zasa len svedči o tom, že bola malilinka sliznica ☹

zuzancek22
5. nov 2010

@katy33 tak ked je sila mrchy v tom aká je velká sliznica tak potom ja som ju mala asi riadnu, lebo to ide so mna jak z kohutika a to je dnes 5 den, a pretým som 5 dnom končila

strelicia
5. nov 2010

@zuzancek22 no to si ma potesila 🙂 ja dnes prvy den, ale teda ibalginov som uz pojedla za kybel. toto co tie hormony porobili je sila. presne ako u teba. dufam ze sa to zastavi aspon po tyzdni, ved u mna to tiez byvala vzdy len 4-5 dnova zalezitost.

Ozaj, 16.11. idem na sono do Heliku a predpokladam, ze v stredu bude pregnyl a v piatok sa ide na druhe IUI. dufam ze aj im to tak vyjde. tesiiim.

zuzancek22
5. nov 2010

@strelicia no moja ja som už od ibalgynu odpustila, lebo som kdesi čítala, že to nieje dobré na žalúdok a spôsobuje neplodnosť, (ale dovtedy som ho jedla jak lentilky )

strelicia
5. nov 2010

@zuzancek22 neplodnost????? fuuuuha. tak to ho radsej prestanem brat. a co papas ked mas boo? ja som skusala aj panadol femina ale nic moc teda. paralen mi na toto nepomaha...

zuzancek22
5. nov 2010

@strelicia nie že by to spôsobovalo neplodnosť, ale môže to ovplyvniť, skus si prečítať toto : http://www.fertility.sk/plodnost-a-zdravie/symp...
ja si dám občas algyfen kvapky, ale už som si na tu bolesť aj zvykla.

katy33
5. nov 2010

@zuzancek22 Ty kokso, tak to je sila, ja žiadne tabletky od bolesti neužívam - ani ked je velke boooo, snažím sa to akosi pretrpiet, muž mi za to vždy nadava, že som samotryznitelka 😕 Ale teraz som celkom rada 😒
Presne tak, ms zaleží od výšky sliznice - pretože ta sa vlastne vyplavuje z tela von aj s neoplodnenym vajkom ☹ Môžeš byt rada, že maš taku dobru vystielku pre babatinko, bude sa tam mat ako v raji 😉

zuzancek22
5. nov 2010

@katy33 ved to mi presne hovorí aj doki, že moja maternica je vporiadku, že mne asi pomôže to IVF, takže ked nepojde táto 3 IUI tak asi po novom roku pojdem na IVF, ale ked ja tak stráááášne chcem aby sme na vianoce boli už 3. 😅

katy33
5. nov 2010

@zuzancek22 Zlatko, budete a možno aj štyria 😅 Mne to všetko brzdi clostil - zahustuje mi hlien a aj vdaka nemu mi nerastie sliznica, ale keby ho neberiem, tak nemam ežiadne vajko 😒 Ale verim, že si s tym dr.poradia. Ešte sa akože držím toho, že nie sme až take stare 😕 Lenže ten čas uteka zavratnou rychlostou 😠

zuzancek22
5. nov 2010

@katy33 juj bodaj by si mala pravdu, vpohode beriem aj dvojíčky 😀

aby
5. nov 2010

@katy33 heh si zlatá, pôjdem hneď nA 7mu. No ale dneska sa mi dobre točí makovička 😖
som bola v meste som pekné ponoštičky bábetkovske kúpila sa na mňa usmievali 😀

Inak baby ja som jedla algifen , lebo ibalgin už nezaberal 😒

katy33
5. nov 2010

@zuzancek22 Jooj, veru aj my - ešte ked sme nevedeli, že mame problem, tak som vždy vravela, že ak by som mala dve zaraz , tak sa asi obesim, u nas to akože ,,hrozilo, pretože mame v rodine už 2 dvojičky, no teraz by som dve brala všetkymi desiatimi 😵

zuzancek22
5. nov 2010

@aby no presne ako ja 😀 naskor tony ibalginu, a potom som už aj vrchnák s algifenu dávala dole a len tak upíjala s flaštičky, bo endometrioza mi robi riadne bolesti, ale časom som si zvykla a už len málokedy si dám niečo, proste naučila som sa vlastnu bolesť znášat, ale ked mi majú pichnuť jednu injekciu tak mam bobky 😕 .

katy33
5. nov 2010

@aby Jej, o tych vecičkach detskych mi ani nehovor, ja zatial stale odolavam, aby som niečo kupila, ale tiež mi očka svietia, ked vidim tie mini-prdi vecičky 😀 A akej farby si kupila - či mysli na dievčatko, al. na kluka 😀

zuzancek22
5. nov 2010

no babenky idem k dokimu dať si predpísať costil, a mal mi robiť aj sono , ale asi nebude, bo este stále mam mrchu jednu neplšnú červenú 🙄 . tak papa zatial.

zuzancek22
5. nov 2010

@katy33 ja som z dvojíčok, takže sme nato zvyknutý , ja by som sa stráááááášne tešila. 😀

katy33
5. nov 2010

@zuzancek22 Možno urobi sono zvonka, či? Mne robievava i tak 😖 Držim palčeky.papa

aby
5. nov 2010

@zuzancek22 jj presne to aj mne ja som odpísana na 3dni, umieram 😖
ja som prestala brať po tom čo som ich za jeden deň zjedla 22 a nič mi nebolo a ani mi neprešla bolesť fuj 😖

@katy33 no ja som prvé vecičky ešte pred asi 4ma rokmi keď som si myslela, že som v tom ale nebola som 😖
vieš čo s chlapom sme sa o tom bavili že aké farbičky budeme mať no zelené a oranžové je to také neutrálne heh.
mám 2dupačky, košielku, čiapočku a ponoštičky heh ja viem som švihnutá, ale akosi mi to robí dobre ked sa pozriem do krabičky. Na jedných dupačká je napísané mamičkine slniečko a na druhých ľúbim ocka 😀
nedalo sa tomu odolať keĎ som to videla na nete 🙂

jerryjanka
5. nov 2010

@fomarik ahoj moja
ja som citila prvy priznak až vracanie a to bolo až po pozitivnom krvnom teste skôr asi od nervozity. dovtedy nič ani vred takže toto fakt nemusi nič znamenať 🙂

katy33
5. nov 2010

@aby Takže taka mini vybavička už je 😅 Len počkaj , ak budu dve, potom budeš zhanat -,,duplu,, 😀 Juj, aby, musiš nam v pondelok napisat len dobru spravu, zlu neprijmame 😠 Ked sa môžem spytat, vy ste mali aky problem 😖

aby
5. nov 2010

@katy33 heh no to hej len či bude koho do nej obliecť 😀
no budem sa snažiť aby to vyšlo heh
No mám problém ja nemám jeden vaječník a endometrioza 😖

katy33
5. nov 2010

@aby Veru, len sa ty pekne snaž, nech nas tu už konečne niekto nakazi 😝 - už je to akutne, tehuvirusiky su uzkoprofilovy tovar 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre