IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

oknosmas
1. máj 2011

@hope2011 teraz som si citala...leukocyty su pritomne v spermiach. normalne je 1mil/ml. a my tu nemame ziadne hodnoty. tak su mozno dobre...tak preco sa tak velmi v kratkom case (ani nie rok) uplne zhorsil cely spermio? cela morfologia? nechapem to. mazel sportuje, stravujeme sa zdravo, davam pozor, aby sme mali vela zeleniny a ovocia, vobec nevyprazam veci a snazim sa pripravovat bez tuku, ked je to mozne. nechapem to... ach jaj.. no, budeme bojovat...predpokladam, ze nie tento tyzden, ale buduci tyzden pojdeme na iui. tak budeme cakat.. vyskusame dva pokusy a potom ivf. tak si budeme hovorit skusenosti a pocity 😉

oknosmas
1. máj 2011

@hope2011 mne bude asi tiez vyhovovat viac leto, kedze som ucitelka a budem mat prazdniny. budem v uplnom klude, bez stresov z prace a dakej zataze. takze leto je nase 😉

hope2011
1. máj 2011

@oknosmas takze to sme kolegyne🙂 len ja ucim este aj po veceroch🙂 no vidis...kolko mame toho spolocneho....🙂 ak vam odporucili iui, tak nadej ze sa to podari je stale...sice mala a stale tam je...hlavne ze sa stale nieco deje...to je dolezite....ze sa nepremrha ani jeden mesiac...u nas ak teraz toto nevyslo, tak budeme cakat mesiac a pol....niesom moc z toho nadcena, ale co uz....pockame teda na dni volna🙂 a nebudem robit absolutne nic!!! okrem toho, ze sa mozno budeme stahovat🙂 ale to budem brat ako velmi milu povinnosti....a odkial si????

oknosmas
1. máj 2011

@hope2011 no, i ja by som chcela, aby sme sa cez leto prestahovali...do vlastneho. teraz sme v podnajme...a tak by to bolo fajn dako vyriesit. a okrem ucenia byvam aj v skolskom klube...dva dni v tyzdni, cize chodim domov len podvecer. a ucim na zs a gympli. o dva tyzdne maturujeme, takze bude frmol. ale potom uz bude klud. uz mi odpadne aspon gympel. som z bb. momentalne. tu sme sa prestahovali zo zapadneho slovenska. kvoli mm-ovej skole. a rozhodli sme sa tu asi aj ostat.

petuska123
1. máj 2011

@oknosmas ku kubisovy???nikdy viac!!!!!!!!!!!radsej chod inde

oknosmas
1. máj 2011

@petuska123 hej, tam uz asi nepojdeme...ved iscare ponuka aj urologa priamo u nich..tak keby, pytam sa k nemu.

hope2011
1. máj 2011

@oknosmas no tak to si ako my vsetky mlade ucitelky...ze musime robit aj neviem co aby sme aspon co to zarobili....je to sila.,...ja som v bb studovala..🙂no po maturitach si urckite oddchnes-vydychnes a hor sa do tehulkovania🙂 a co planujete kupovat byt, alebo do domceka????

oknosmas
1. máj 2011

@hope2011 no, kedze moj mm nie je az tak zrucny a o dom sa treba naozaj starat stale, tak asi skocnime v byte..zatial..i ked by sme obaja chceli dom.. ale na to asi nebude 😉

hope2011
1. máj 2011

@oknosmas no my tiez velmi skromne staviame...taky maly 4-izbovy bungalow...ale nam to staci...a este k tomu sme kupili uplne malicky pozemok, ale stale si hovorime, lepsie ako v byte......ja som totizto z domu a s mm tu uz dlho aj s nasimi byvame, obaja si nevieme velmi predstavit ist do bytu...ale jasne, ze keby nebolo inej moznosti, tak aj bytik by bol super...hlavne ze sme spolu...je jedno kde, no nie??? 🙂🙂🙂

walta
1. máj 2011

@fomarik ahoooj... dakujem za podporu.... schvalenie trvalo presne 5 tyzdnov... ja som tam aj volala, hned v utorok po velkej noci, ze co je s tym, a vtedy este nebola schvalena, ale v piatok mi uz aj volali z centra, ze je to schvalene. Jaaaaj, len aby to dobre dopadlo 😉

walta
1. máj 2011

@tinasc ahoj a dakujeme za podporu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alibabaa
1. máj 2011

mam dilemu. mechur vam kazali mat poloplny, alebo prazdny? 1x som bola kusok pred zakrokom cikat a doktor nic nehovoril, ... a 2x mi doktorka vynadala, ze mam prazdny mechur a to som pila aj kavu a tak.. a cikat som nebola... ake mate s tym skusenosti??
a ked mi schvalia ivf a teraz som v gf, bude platit ta schvalena ziadost aj trebars v iscare?

hope2011
1. máj 2011

@walta ahoj, tak super...ziadost mas schvalenu...parada...tak kedy sa ide na to? 🙂

hope2011
1. máj 2011

@alibabaa ahoj, mne pred iui nikto nic nekazal o mechure...dokonca pred tymto druhym na mna este sestricka cakala, co som jej povedala, ze idem este pre istotu na wc...ale ked to porovnam s tym prvym iui, vtedy som nebola na wc a nebolelo ma, kdezto teraz ako som isla cikat...vsak si pamatas...ako ma to bolelo...niektore kocky to aj pisali, ze by sa nemalo ist s prazdnym mechurom...tak neviem...ci sa sa presne na toto pytala, ale ja mam takúto skusenost....

oknosmas
1. máj 2011

akurat dnes som citala, ze pred ivf ma byt plny mechur..vraj sa lahsie da dostat do maternice...cez krcok.. takze nieco na tej bolesti asi bude...

alibabaa
1. máj 2011

@hope2011 ja som praveze 1x bola cikat a skoro nic ma nebolelo... taka normalna bolest... a toto 2 tiez som myslela ze zdochnem na tej koze... ale co uz.. aaa tebe bolo zle od zaludka... aj si vracala? lebo aj mne zostalo zle po tom 2 iui.. a ako sa citis???

hope2011
1. máj 2011

@alibabaa nie, od zaludka mi zle nebolo...to len ta priserna bolest, ako sa tam dr nemohla dostat...ale na bolest som uz davno zabudla...a ako sa citim??? to neviem ani sama....nepozorujem sa....a v myslienkach som uz v priprave na ivf....a ty????

zuzana151
1. máj 2011

@fomarik MOjenko a kde robia to 4D iba v Hlohovci alebo aj niekde inde? Drzkam aj ja vam palce aby princeznu bolo co najlepsie vidiet 😉 Inac neviem preco mne nerobia ziadne foto na sone, kazdy ma foto uz aj zlt.vaku len ja nie ☹ asi sa budem musiet na to popytat.
No ja by som chcela tu zmluvu predlzit len kvoli tomu aby som sa mala kam po materskej vratit , ale ked mi ju nepredlzia nic sa nedeje , zacala som si platit to dobrovolne poistenie takze matersku budem mat peknu, pomaly lepsiu ako zarabam 😀
Dakujeme za podporu aj my s fazulkou budeme na vas mysiet 😉

petuska123
1. máj 2011

ahojte baby.

hope2011
1. máj 2011

@zuzana151 ahojky, a kolko si si zacala priplacat to dobrovolne poistenie...ja som to kedysi tiez platila, ale ked sa dlo nedarilo, tak sme to stopli, ale da sa na to nadviazat....a to si si zacalaplatit este pred tehu??? no a myslim, ze ako si pisala, ze do septembra by si to chcela utajit...no neviem...to uz podla mna budes mat poriadne brusinko....neviem, ale si na isto rozhodnuta to nepovedat???? mozno by to zobrali praveze dobre, keby si im to povedala...ako potom ked ti predlzia zmluvu a ty im povies ze si tehu,,,,,,,je to tazke...kazdopadne, drzkam moc moc palce....a ozik ako tehu priznaky???? uz sa nieco deje????🙂

apolenka6
1. máj 2011

Ahojte babulky ! ako ste víkendovali? my sme mali pokazený internet strašne slabo načítaval a neotváral stránky 😠 teraz je už to lepšie 😝 uvidíme ako bude neskôr 😕 😕
@petuska123 Ahoj ! ty si tuším spomínala kamošku ktorá je v kome tehotná ?? 😕 ak si to nepletiem ....sa mi zdá ,že teraz o nej bude modré z neba 😨

petuska123
1. máj 2011

@apolenka6 ano to je ona

apolenka6
1. máj 2011

@petuska123 Chúdatko ...to sa zas naplačem 😢

petuska123
1. máj 2011

@apolenka6 aj ja

apolenka6
1. máj 2011

@petuska123 No a ty ked ju poznáš ,to budeš určite zle prežívať ....život je niekedy krutý ☹

apolenka6
1. máj 2011

@hope2011 a ty ako v stredu máš deň "D" ? držím palce 🙂

apolenka6
1. máj 2011

@adikasala Zlatko je mi to ľúto ☹ musíme byť silné ...ja viem ,že sa to ťažko plní ,poznám to ...neboj naše prosby budú vypočuté ,nie vždy to je hned ako by sme my chceli ....♥

fomarik
1. máj 2011

@zuzana151 My ideme na 4D do Martina, do Heliosu. teraz majú naň akciu, stojí iba 50eur..no neber to!
No, mne fotky automaticky urobia, ale len v heliose. Vždy mi urobia dve fotečky, jednu pre mna a druhu pre mm do peňaženky. Jedna foto stojí 1,60. U mojho gyndoša si fotku možem vypýtať tiež za poplatok, ale nie vždy sa mu dá foto vytlačiť. Snad sa princezná ukáže do krásy. V stredu na teba myslím, tak daj vedieť, ako si dopadla, dobre? Ale podla mna už budete mať srdiečko určite. 😉

hope2011
1. máj 2011

@apolenka6 ano, ano....v stredu testujeme....ale.....vsak uvidime🙂

hope2011
1. máj 2011

@petuska123 boze to fakt je tvoja kamaratka????? boze chudatko...budeme jej v stredu cez modre z neba posielat energiu....a modlit sa za nu, aby malicke sa narodilo v poriadku a aby aj ona sa z toho nejako dostala.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre