IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
3. máj 2011

@mirus11 no budem straaasne moc drzat palceky aby vsetko dopadlo tak ako si predstavujete 🙂

tinasc
3. máj 2011

@mirus11 a ako sa cítiš? je to lepšie?

alibabaa
3. máj 2011

@zofi81 tak drzim palceky, nech vyjde to co povedal doktooor 🙂

alibabaa
3. máj 2011

@hope2011 ako sa citis?

hope2011
3. máj 2011

@alibabaa ahoj, no co uz ja...ja sa na to nesustredujem...ja mam take nervy v robote...ze na vsetko zabudnem....a ty mojko???

zofi81
3. máj 2011

Baby uz mam vysledky, nevyslo nam to, krv je negativna... ☹
Takze ma caka pravdepodobne IVF, skusim zavolat mojej doktorke...

tinasc
3. máj 2011

@zofi81 tak to ma mrzí, že to nevyšlo... tak snáď to ivf bude to pravé a úspešné 🙂

kavaapalma
3. máj 2011

@zofi81 to je mi fakt velmi luto... ale
urco to vyjde hoci na ivf...

aby
3. máj 2011

@hope2011 ee ale toto sa mi raz stalo po prvon IUI mňo tak počítam s tým, že zajtra vyvolávačka 😒

zofi81
3. máj 2011

Ste zlate baby, dik... No budem musiet halvne znemit svoje myslenie a nic ine si nepripustat, len ze to vyjde, lebo inak dopadnem tak ako teraz 🙂

aby
3. máj 2011

@zofi81 je mi to ľúto, neboj pri IVF je večšia pravdepodobnosť 😉 veľa sily 😉

alibabaa
3. máj 2011

@zofi81 srdiecko tak sa drz a ver, ze to nabuduce vyjde 🙂

alibabaa
3. máj 2011

@hope2011 no ja nepocitujem ziadne zmeny.. som len 5 den.. jedine co ma trapi, tak rano ma napina a blinkam... ale to moze byt sposobene aj hlienmi.. tak sa snazim nepripustat si to ze to patri k tomu nasmu vysnivanemu aby som potom nebola prilis sklamana.. horsie je to s mm.. neviem co si mysli, ked blinkam... dufam, ze sa na to nenamota...

petuska123
3. máj 2011

@alibabaa jej ty grckas???to je dobre znamenie

zofi81
3. máj 2011

Dakujem dievcata, urcite to IVF vyjde, ved tento rok je ten mimoriadne plodny, takze nam to musi vyst vsetkym 😉

tinasc
3. máj 2011

@zofi81 určite to vyjde 🙂 však nebudeme do seba pchať hormóny len tak pre nič za nič 😀

zofi81
3. máj 2011

@tinasc 🙂 Mozem sa ta spytat? Ak som to spravne pochopila, ty stimulujes na IVF... Ako dlho sa pichaju tie injekcie?

tinasc
3. máj 2011

@zofi81 no podľa toho ako ťa nastavia... cca niečo vyše 14 dní, ale u každej je to individuálne niekto pichá viac, niekto menej 🙂 povedala by som tak do 20 dní 😉

zofi81
3. máj 2011

@tinasc tak to nie je az take strasne, ja som mala zafixovane odniekial, ze mesiac a pol a to sa mi zdalo dost zle... Tak sa na to dam, moj muz sa zahra na "sestricka" a bude mi pichat injekcie, lebo ja som strasny strachoprd... 🙂

tinasc
3. máj 2011

@zofi81 neboj sa zvládneš to aj sama, tie injekcie ani necítiš, teda to ako sa pichneš, či to štípe, závisí od liekov, ktoré budeš brať 🙂 no a ten mesiac a pol, možno to tak dlho trvá, kým pôjdeš na konzultáciu, ako ti to nastaví podľa poslednej ms, kedy si máš začať pichať... ja som si mala začať pichať už pred mesiacom, lenže akurát vtedy som dostala menzes... takže sa mi to o tri týždne predĺžilo... nie vždy to vyjde tak ako by sme chceli, cyklus môže vždy prekvapiť...

hope2011
3. máj 2011

@aby hm, tak uz len aby ti prisla ms...nech vies na com si....a halvne nech sa ide dalej...no je to sila....to ti uz ako dlho meska???

hope2011
3. máj 2011

@alibabaa mojko, takze ty uz takto mas problemy??? no co by nie, moze to byt z toho...ved to by bolo uplne skvele..aj ked to nie je nic prijemne....ale moze to byt..preco nie...no inak chapem...ze sa bojis co na to mm...lebo aj ten moj.....nezabudnem aky bol strasne sklamany minule....neviem si predstavit, co by bolo teraz,,,,je mi to velmi luto, ked vidim...ako moc chce.....ach, jaaaaj

hope2011
3. máj 2011

@zofi81 hm, presne....treba uz len mysliet na to, ze to vyjde...naozaj...asi si to treba vsugerovat....mrzi ma ze to nevyslo....strasne moc...co ine napisat...ako ideme dalej, budeme bojovat a nesmieme sa vzdavat.....sme tu pri tebe a zvladneme to!!!!

alibabaa
3. máj 2011

@hope2011 @zofi81 my to zvladneme.. my sme silne stvorenia 🙂

zofi81
3. máj 2011

Dakujem @hope2011 Uz nejdem smutit... Prave som si vybavila termin, buduci pondelok ideme na pohovor s koordinatorkou a hned dalsi cyklus po tejto mrche zaciname so stimulaciou na IVF a to uz vyjst musi! 🙂
Drzim Ti palceky na zajtra, aby si nasla 2 ciarky!!! 😉 Daj potom vediet, dufam, ze aspon tebe to vyslo! 😉

zofi81
3. máj 2011

@alibabaa Urcite ano! Nic ine si nesmieme pripustat. 😉 Ja uz sa budem sustredovat len na IVF a vy ostatne co cakate vysledky, verim, ze budu pozitivne 😉

ursula5
3. máj 2011

@kaaaty ja by som to nerušila osobne (je to len môj názor) ak nemáš poistenie z iného dôvodu napríklad ako zamestnanec alebo SZČO, ja si to platím od 1.7.2010 a ešte som není tehu ale zistila som že už sa mi neoplatí ani do roboty chodiť že by som viac mala na PNke 🙂, je na Tebe ako sa rozhodneš tých 270 dní sa Ti ráta zo všetkých poistení z predchádzajúcich 2 rokov vtedy máš nárok na dávaku, ak nebudeš mať tých 270 dní poistenie nebudú Ti vyplácať dávku 🙂 potom je ešte dôležité výška vymeriavacieho základu, neviem ako to máš s otehotnením a ako sa Vám darí či nedarí

ursula5
3. máj 2011

@alibabaa tak budem držať palce 🙂))) dnes sa mi nejako krúti hlava ale to asi nie je žiaden príznak 😀

ursula5
3. máj 2011

@fomarik ak potrebuješ presne vediem na MD napíš mi ja mám lehotník Ti to pozriem kedy by si mala presne ísť podľa predpokladaného dňa pôrodu ak máš dobu určitú tak asi isto Ti skončí pracovný pomer tak je to zaužívané 🙂))) ja mám doma dvoch 14,5 ročných chalanov dvojičky z ktorými riadne metia puberta ale tu sú z prvého manželstva teraz mám fantastického manžela sme 1 rok spolu v máji a strašne ešte túžim po bábätku hlavne aj kôli nemu aby mal vlastné deti ale aj taký duševný pocit že teraz som na to pripavená viac ako pred 15 rokmi 😀 tak dúfam, že sa to ešte podarí 😀

ursula5
3. máj 2011

@zofi81 tak to mi je ľúto že to nevyšlo, držím plačeky do ďaľšieho boja 😀 posielam veľa pozitívnej energie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre