IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
17. máj 2011

@lea101 my chodime s oknosmas do iscare 🙂

zuzanka7834
17. máj 2011

Ahojte babulky 🙂 Som tu kym ma sef nevymakne, citam Vas od strany 417, takze ak budem reagovat na nieco neaktualne, nevsimajte si ma 😀 Ako sa mame? Mame novu tehulku? Nam sa to uz krati, uz vo stvrtok ideme na tu konzultaciu, som dost zvedava, co vymyslime...

No ale hop hop, nemam vela casu, idem Vas citat...

hope2011
17. máj 2011

@oknosmas noooo, mojka zlata, ja fakt neviem...zeby to bolo oplodnenie??? a ze si taka citliva, ze to citis??? neviem a docent ti uz opisal????

hope2011
17. máj 2011

@dzuli08 presne tak 🙂 inak som sa ta chcela opytat...mne asi hormony udieraju, alebo co, ja normalne zacinam byt taa citliva...a z nicoho nic...aj ty si to tak mala????

hope2011
17. máj 2011

@lea101 ahoj, no presne tak...pozitivne mysliet...to je najdolezitejsie....no a ja???? hormony udieraju...takze mi je tak, no, neviem...strasne som citliva...plakala by som aj ked vobec nemam dovod....to som teda necakala, ze sa mi stane 😒

lea101
17. máj 2011

@petuska123 jej aj ja 🙂 ale docenta sa bojim.. ja lubim dr Lattakovu... ona je super🙂 pre mna teda... dr Tadzberikova ma trosinku sklamala ked nas nechala ist cez prve IUI a uz mala vysledky o mojich protilatkach... a jasne musela vediet ze nie je sanca bez prednisonu 🙂 ale odustila som jej. Ale nepojdem k nej 🙂

lea101
17. máj 2011

@hope2011 juuuj no veru tie hormony vedia narobit sarapatu . Ja sa ale pre vsetko rozplacem tak ci tak tak neviem ako to bude v tehu hihi.. Ja tak reagujem uz od vtedy co berem tie ostatne ine hormony synteticke . Je to dost narocne.. pocas bezneho dna... lebo mam problem nebyt emocionalna.. co mi casto aj skodi... 😀
Nuz .. kazda rada nad zlato... tak sa hadam obklopit len radostnymi spravami , filmami , vyhybat sa negativnemu aby si plakala len od stastia a smiechu 🙂 🙂 🙂

zuzanka7834
17. máj 2011

@majca55 ja chodim azda ku kazdemu z nich, ale Krajkove IUI bolo zatial najuspesnejsie... lebo uz mi ho robili fakt vsetci traja, tak idem byt poverciva a konzultaciu som si dohodla pre istotu u neho, snad mi prinesie stastie 😉 Hoci mne ako clovek najviac vyhovuje asi Galo, vzdy ma na nas tolko casu kolko chceme, nie je to len sup sup sup lebo mam dalsiu pacientku... Je velmi trpezlivy a vie vselico vysvetlit aj laicky aby sa nam to lepsie chapalo... a okrem toho este aj dobre vypada 😀 Ty chodis len ku Krajkovi?

@petuska123 8.4 ste podpisali ziadost a 20.-teho ju len posielali z CARU? Juj, a ja som si myslela, ze to bude do mesiaca aj schvalene... A preco Vam navrhli rovno ISCI? Mali ste zle spg? Smiem sa spytat, kolko budete platit?

@ursula5 jéj, tak to ideme do toho spolu... Aj ja som hrozne zvedava, co vsetko to bude obnasat, kolko to bude stat, co vsetko bude potrebne podstupit... Ja sa len bojim, ze ma poslu na laparo... dufam, ze to nie je podmienka, ved ked sa mi uz raz podarilo tehu aspon na kratucko, ci? 😕 A kolko mate s mm rokov, ked pises ze kvoli veku? Ja sa citim uz ako stara korytnacka, teda, na to, ze som bezdetna... Jaaaj, len dufam, ze uz nie nadlho 😉

@hope2011 @fomarik @katy33 @dzuli08 ako sa maju nase maminky? 😵

@hope2011 srdienko citam o Tvojom plateni DNP, si asi rovnaky pripad ako ja. Rok som si platila a ked nic z toho nebolo, prestala som, myslim ze na nejake 3-4 mesiace. Teraz si platim nanovo, od Silvestra 2010. Lenze pozor, ak medzi tym predchadzajucim platenim a tymto preslo viac ako 40dni, mas smolu a teraz Ti budu PN pocitat len z Tvojho platu a minimalnej mzdy, bez rozdielu aky mas vymeriavaci zaklad. Ten budu akceptovat totiz az po 26 tyzdnoch platenia, bez ohladu na to, ako dlho si si platila pred tym - kedze si mala prestavku... Su to vychcanci... Neviem, ci si toto moje vysvetlenie pochopila, mozme si o tom napisat ak chces... alebo pre istotu zavolaj do socialky nech Ti to povedia podla rodneho cisla... ja som to tak spravila, ked som vo februari zistila, ze som tehu...

@fomarik jáááj, keby si mala pravdu a motyka by vystrelila pri domácich prácach 😀 , ale vobec vobec neverim 🙂 Teraz akurat trochu soptim, lebo v sobotu ideme do Londyna a mne zrovna vtedy vychadza mrcha, juj, keby teraz chcela meskat aspon par dni... To sa bude cestovat...

@jalanecek vitaj doma, devenko 😵

@dzuli08 uz vies ci modre a ci ruzove? 😉

@zambilka vitaj medzi nami 🙂 chcem sa ta spytat, preco ides na iui ked si po troch ivf? Ved ta uspesnost je nizsia... Nas caka nase prve IVF... tak trochu stresujem. Kde ho robili Tebe?

Uf, zase sa mi budete smiat, ze som spisovatelka, idem na stranu 419 😀

petuska123
17. máj 2011

@zuzanka7834 no nam hned docent povedal aby sme ratali ze do 2 mesiacov sa to schvali. doplacat ideme cca 1000 ecok.a icsi kvoli tomu ze morfo mame 2 zaverecny vysledok dost onicom 😢

petuska123
17. máj 2011

@lea101 ty ale asi chodis da ba??

fomarik
17. máj 2011

@zuzanka7834 zlatíčko, dakujeme za opýtanie. Máme sa dobre. Len už je cítiť, že Livinka má menej miestečka v brušku a pohyby cítim už menej a nie tak intenzívne. Akokeby som mala brucho plné modrín, asi tak to cítim. začali sme konečne so zariadovaníma prerábaním izbičky.
Tak teba čaká Londýn? Tak prajem príjemné cestovanie ( bez mrchy)... aspon 9 mesiacov 😉 . A samozrejme aj oddychu v tej Britskej metropole. Inak londýn je mesto kde by som už v živote nešla, bola som raz ( 3 mesiace), priamo na Trafalgare a stačilo. Nemám dobré spomienky.....bleeee. ☹ ☹ ☹
Mna fascinuje ako poctivo všetko zameškané čítaš a skutočne odpíšeš každému. Určite si pedantík aj v ososbnom živote. Ale tak to má byť, poriadok musí predsa byť. Tak len pekne krásne zaváraj, popri kuchynskej linke sa premávaj bez nohavičiek iba v zásterke a uvidíš aké divy sa budu diať!!!!!!... také babatkovské 😲 😲 TTTTTTTTTTTTTTTTT

oknosmas
17. máj 2011

@hope2011
@lea101 takze dnes je uz lepsie... este v noci som sa prevalovala, co som to citila, dnes som zatial v pohode, uvidime ako bude vecer, aj vcera to bolo najhorsie az vecer. ale som pokojnesie, lebo docent ma ubezpecil, ze folikul isto praskol a ze to moze byt zlte teliesko, ktore dakedy preprastie az akoby do takej cysty a preto aj tie bolesti. ale vraj je to normalne a este mi napisal, ze by bolo vhodne sono tento tyzden a tam by mi to aj ukazal, v akom stave teliesko je. tak neviem, ci ked to polavi, mam ist do martina kvoli tomu. moc sa mi nechce... lea, my chodime do iscaru v martine a je to docent tomas. skvely clovek

zlatanka30
17. máj 2011

@oknosmas ahoj veru veru docent je skvely clovek

zuzanka7834
17. máj 2011

@zambilka aha, uz som si nasla odpoved na moju predchadzajucu otazku... drzim teda palce nech Vam to vyjde 😉

fomarik
17. máj 2011

@dzuli08 ten 30tt je posledný týžden, kedy sa robí posledný uzv v rámci poradne. Ale i v neskoršom štádiu tehu sa robí sono aby sa zistilo, aká je poloha bábatka. teším sa stebou na MDD...budete mať veľký den!!!!!!! 😵

oknosmas
17. máj 2011

myslite, ze ked docent povie bolo by vhodne prist na sono, ci je to aj nutne? 😉 ked uz ma to dnes az tak neboli, teda skoro vobec..len citim take teplo chvilami v oblasti vajecnika, ale inak v pohode...zatial

dzuli08
17. máj 2011

@hope2011 Neboj, je to normálne, hormóny robia divy. Na mne sa to tak veľmi ani neprejavovali. Na mne sa to tehotenstvo nijako neprejavuje. Ale možno raz som bola taká precitlivelá a 2x som chytila zase chuť sa s niekým tak poriadne pohádať. :D :D

lea101
17. máj 2011

@petuska123 uhm... tak vy asi do Martina vsak ?

dzuli08
17. máj 2011

@zuzanka7834 Noooo už sme sa pýtali :D :D Doktorka nám povedala, že to bude asi dievčatko, ale hovorila nám, aby sme jej veľmi neverili, lebo kým som čakala v čakárni, tak bábo sa hemžilo a keď sme prišli k doktorke, tak už spalo a dosť zle bolo otočené. Sedelo s vystretými nohami a doktorka mu tam kukala zospodu :D :D :D :D Preto nechcela veľmi robiť závery. Ale na MDD by sme to už mali vedieť presnejšie. Ideme na morfo.

lea101
17. máj 2011

@oknosmas juuuj ja by som isla... ak by mi to ponukol... ale to som ja... ty sa moja rozhodni ako to citis, ako je tebe najlepsie .. a je to velmi daleko ist do Martina pre teba? aj za cenu ze by si videla na com si? 🙂 🙂

dzuli08
17. máj 2011

@fomarik Ahááá už rozumiem to je ten 3 veľký ultrazvuk. :D :D Jééémine ale to už u teba riadne letí, veď ty už možno o 8 týždňov budeš mamina. Kráásne :D :D

oknosmas
17. máj 2011

@lea101 no, nie je to az tak daleko..my sme z bb..takze to nie je take strasne...myslis, ze sa dozviem viac? je to zlte teliesko...a .... uvidime...dohodneme sa s mm... a ked tak, tak sa zajtra objednam....

lea101
17. máj 2011

ja som z bb taktiez ale chodim do BA 🙂 ... nuz ja by som nevahala... ale opakujem to som ja... 😒 ked ti ponuka . takuto pomoc .. v podstate asi citi ze by ta to mozno ukludnilo... ak ti neprejdu bolesti... porozmyslaj o tom.. inak sa budes trapit az do hcg testu ze co to bolo... ( to si len typujem lebo ja by som sa asi trapila... ja som ale hrozna v tomto. 😲 ) ja mam dnes den 2 , nijako specialne mi nie je ☹ necitim sa vynimocne . 😒 . ano bolesti nejake nemam.. len som spuchnuta.. ale to je uz normalka .. som si zvykla od hormonov 😀 drzkaj sa. a oddychuj hlavne... vela oddychuj🙂

zambilka
17. máj 2011

@tinasc ahoj 🙂 tak dnes som sa konečne dovolala iui bude 🙂 😉 zajtra kontrola asi posledna 😅

zambilka
17. máj 2011

@zuzanka7834 ahoj dakujem za privítanie 🙂 veru ja mam už ivfka za sebov dufam že sa nam iui podarý 🙂

zambilka
17. máj 2011

@zuzanka7834 ja som bola na 1 ivf v gin fiv a ostatné vo ferticent v BA 🙂

zambilka
17. máj 2011

@lea101 ahoj aj ja chodím k dr Lattakovej a je super 🙂

lea101
17. máj 2011

jeej ahooj 🙂 vsak je zlatunka? Ja vzdy idem od nej usmiata... chape aku rolu ma dr ... nielen vedet odborne veci ale aj pristupom treba liecit a ona to robi , vsak ? 🙂 🙂

zambilka
17. máj 2011

@lea101 🙂 nás velmy príjemne prekvapila 🙂 má super prístup a prve čo povedala ked kukla do mojich papierov 😀 že vám už nemusím nič vysvetlovat a usmiala sa, mam rada ked sa dr usmieva hned sa nebojím 🙂

zambilka
17. máj 2011

@lea101 ona ti robila aj iui? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre