IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
17. máj 2011

@zambilka tak super, dúfam, že sa vám iui podarí 🙂

tinasc
17. máj 2011

@zuzanka7834 ahoj, super, že si sa ozvala... uži si Londýn, snáď aj tá mrcha sa oneskorí 🙂 možno z cestovného stresu 😉

zambilka
17. máj 2011

@tinasc 🙂 a ty kedy ideš na kontrolu?

tinasc
17. máj 2011

@zambilka zajtra na krv a na sono 🙂

zambilka
17. máj 2011

@tinasc neboj zajtra už bude viac folíkov 🙂 kolko už stimuluješ?

tinasc
17. máj 2011

ak počítam od úplne prvej injekcie tak pichám 21 dní 🙂 inak injekcie na stimulku mám od 4 DC dnes som 11 DC 😉

zambilka
17. máj 2011

@tinasc tak máš dlhý protokol takže vajka budu určite 🙂 🙂 picháš do bruška dekapeptyl či ako sa to volá? 😝

tinasc
17. máj 2011

@zambilka pichám diphereline tie boli prvé a k tomu fostimon od 4 DC...

zambilka
17. máj 2011

@tinasc aj cítiš vaječníky? 🙂

tinasc
17. máj 2011

@zambilka niečo áno, ale práveže málo... neviem aké pocity mám mať 😀 či je to dobre,,,

zambilka
17. máj 2011

@tinasc nič si z toho nerob 😀 ja som tiež nič necitila iba som bola nafuknuta a mala som 20 vajok 😉

tinasc
17. máj 2011

@zambilka určite to bude fajn 🙂

alibabaa
17. máj 2011

@tinasc drzim na zajtra palceky. 🙂 .. ja zasa mam problem, ze ta mrcha mrchata ak nepride dnes, tak asi vynecham tento cyklus na iui... lebo mne to zatial vzdy vyslo na 12 den a ked pride az zajtra v sobotu mi nik krv nevezme, cize ked pridem v pondelok, uz moze byt neskoro... ☹

tinasc
17. máj 2011

@alibabaa ďakujem 🙂 a nech sa mrcha umúdri 🙂

dicinka1
17. máj 2011

ahojte baby..aky maly spg vaši chlapi ked ste šli do IUI? a podarilo sa..

gombicka
17. máj 2011

dievcata, pridavam sa k vam, dnes mi nabehla mrska, a zajtra idem do centra...no zatial neviem, co ma caka...pripajam sa s otazkou k
@dicinka1 ....aky bol spg vasich chlapov?

dicinka1
17. máj 2011
dicinka1
17. máj 2011

CHCELA som napisat manželov 😀

petuska123
18. máj 2011

baby 9 hod rano a nik nenapisal???strasne! pozdravujem vass 🙂

zuzancek22
18. máj 2011

@petuska123 asi nieje čo, ty ako ? ako žiadosť?

petuska123
18. máj 2011

@zuzancek22 ale hypnotizujem mobil. nevolaju a nevolaju.uz to mam schvalene prisiel mi mail od poistovne tak cakm kedy sa ozvu z mt. 😠

hope2011
18. máj 2011

@lea101 juuuj,, no keky sa to dalo...byt len vzdy v dobrej nalade...hlavne teraz ked som PN a cely den skoro stale sama doma, tak to mi veru nerobi dobre, je mi smutno...a na kadeco myslim a niekedy sa to neda ovplyvnit....ale vari sa to nejako urovna 🙂

hope2011
18. máj 2011

@zuzanka7834 mojinka, si zlata velmi....ja viem, ze nebudem mat ziadny narok na doplatenie ku PN, ale co mam robit, je mi to jedno....peniazky boli, aj budu....pojdem tam este tento tyzden, tak sa presne dohodneme co a ako bude dalej....a ty ako sa mi mas???? malicko uz pises 😒

hope2011
18. máj 2011

@oknosmas no moja neviem.....uvidis sama, ako ti bude....ja keby mi neustupovali tie bolesti by som isla....to nie je normalne, ze ta to tak boli.....nepoviem, taka jemna bolest, znesitelna, ale ked sa budis kvoli tomu...hm...no neviem....dufam, ze ti uz bude len a len dobre.... 🙂 🙂 🙂

hope2011
18. máj 2011

@dzuli08 hmmmm, no napriklad, dnes mi je podstatne lepsie...to boli vcera urcite hormony...lebo fakt mi bolo uplne ze priserne a plakat a plakat.....no dnes zatial ok....uvidime, ako mi to bude pokracovat...takze ty si taka bezpriznakova tehulka??? ale prska ta boleli, nie??? aj co podbrusko, pobolievalo ako pred MS????

zuzancek22
18. máj 2011

@petuska123 tak to je super. ja by som do centra zavolala, ved schválené to už mas, takže si natom lepšie ako ja, lebo ja ani neviem či mi už vôbec odoslali žiadosť.

lea101
18. máj 2011

@zambilka ano ona... toto druhe 🙂 preto silne verim ze aj to vyjde 🙂 Vsetko bolo v dobrej nalade... Dr Tazberikova je myslim trochu opotrebovana povolanim ... a vyexpedovala ma hned z operacky domov..... aaach skoda reci 😒 Hlavne ze som objavila dr Lattakovu... je super 🙂 a ten jej usmev je nenahraditelny , ked tam clovek aj tak funguje pod stresom 🙂 🙂 🙂

lea101
18. máj 2011

@hope2011 juuuuj ja viem ako sa citis, Ja som uz asi rok prerusovane.PN koli ostatnym vedlajsim veciam co suvisia alebo nesuvisia s tymto . Nastastie ja studujem externe a mam statnice o tyzden takze o robotu aj zabavu mam postarane. Kinzka spanok, papanie, dobre filmy.. odporucam vrele 🙂 Zvyknes si , uvidis, to len zo zaciatku je to tazsie ako vsetko nove. 🙂 Ved babatko ti za to podakuje ked bude zdravunke a v pohode 🙂 🙂

tinasc
18. máj 2011

@lea101 už aby tie bábenká boli 🙂 podmienky budú mať nachystané fantasticky 🙂

lea101
18. máj 2011

hihii xixixi anooooo aj ja si mysliiim. Drzkaj sa. Mozem sa ta prosim opytat, ze preco ste vy boli odporuceni na IUI? Lebo u nas to zacalo tym ze mm mal nie dobry spermiogram..a do toho mne tie protilatky zistili... len ak mozes prosim.. lebo by som chcela pocut take povzdbudenie za aj my mame sancu po tomto druhom IUI 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre