IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
22. máj 2011

@tinasc že by puberta? 😀 kolko ma ročkov?
@oknosmas testík? ja určite budem ten 10 den testovat 😝

oknosmas
22. máj 2011

@tinasc
@zambilka no,ak to este bude treba,tak budem testovat 14 den,ako mi nakazali 🙂 ale zacinam sa citit mrchovo,ako kazdy mesiac pred prichodom cervenej armady...

zambilka
22. máj 2011

@oknosmas to ešte nič neznamená 😉 sestra moja mala take krče ked mala dostat menzes ,že každu chvílu chodila na záchod že už dostala 🙂 a nič teraz ma doma v postielke 2 tyždnoveho krpca 😉 takže nestracaj nadej 😉

tinasc
22. máj 2011

@lea101 moja cica, moja dračica a pod... = moja dcéra 😀 hnevá ma ako ešte nikdy ☹ ale nič vážne...

tinasc
22. máj 2011

@zambilka 5,5 rokov, no chytá nás prvá puberta 😉 desím sa toho, čo bude neskôr v ozajstnej puberte... takže pozitívne sa naladiť je niekedy ťažké, hovorím si, či sa vôbec niekedy niečo zadarí, keď mi vie pripraviť pekne horúce chvíle 🙂 manžel mi hovorí, aby som sa nerozčulovala, tak ho na ňu posielam 😀

tinasc
22. máj 2011

@oknosmas ale snáď nie, držím palce 🙂

oknosmas
22. máj 2011

@zambilka
@tinasc pripravena som na vsetko... :-/

zambilka
22. máj 2011

@tinasc 😀 😀

lea101
23. máj 2011

@tinasc jaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 no ... tak to nie je nic vazne nastastie 🙂 tak ty mas uz dcerku, to je super. 🙂 Dneska ti kazdopadne drzim palce. Aj na nohaaach 😀 🙂

dzuli08
23. máj 2011

@fomarik No naša kočica si necháva riadne na čas. Asi nebude po mne, lebo ja som riadne akčná. Bude asi po tatovi, taký kľuďas. Akosi mi to ide pomaly do toho MDD. Ešte 10 dní fúha. Akurát dnes mám trochu krízu. Kámoška išla do nemocnice, vraj sa jej skrátil krčok maternice a môže prísť o bábo je v 6 mesiaci. No je to katastrofa, ale snáď všetko dopadne na výbornú.

fomarik
23. máj 2011

@zambilka fuhááá....prefuk vaječníkov bez bolesti? Si hrdinka!
V den IUI ma bolelo cele podbruško, aj vaječníky...tie aj na dalši den. Po psychickej stránke som bola v pohode, ale podbruško som citila stále...ako pred mrchou.

fomarik
23. máj 2011

@dzuli08 Tak maličká bude mať asi na háku 😀 😀 ked je taká kludnučká. Ale ved ono to príde. My sme zase obaja takí "klídek-leháro" a babulka sa zatiaľ javí ako poriadny exot 😵 .
Inak o tom čo píšeš to je strašné!!! 😢 Ja vždy ked niečo také čítam alebo čo...normálne z toho ochoriem a potom dosť dlho mi trvá, kým sa z toho dostanem. Snád tvoja známa bude v poriadku a samozrejme aj bábatko!!!!!! Och, nech sa nič zlé nestane. Práve včera som si písala tu na koníkovi s jednoutehuľkou - vilamalka, ktorá prišla o babatko v 34tt. Neskutočné.........!!!!!!!!! Smutné, neopísateľná strata.
Ja sa modlím každým dnom aby sme boli v poriadku a aby sme to dotiahli do uspešného konca.

zambilka
23. máj 2011

@fomarik 🙂 no chvala bohu že dobre znášam bolest 😅 a robila si si aj test? 🙂 ktorý den? ja si asi spravím ten 10 den 😕 a ked sa ti nepodarilo iui hned další cyklus si išla do dalšieho? tolko otazok mám 😀 😀 😀

fomarik
23. máj 2011

@tinasc zlatko, pfuj, pduj, pduj na dnešný den. myslím na teba...držkaj sa.
No ale hádam o takomto čase máš aj po opu. Tak len oddychuj a nech ťa malá dračica nehnevá 😉

fomarik
23. máj 2011

@zambilka Nám sa zadarilo na 3IUI. Nemali sme pauzu medzi cyklami šli sme doho suvisle. testovala som na 13DPO a veru čiarka tam bola, síce slabá ale bola! 😉 Testovala som s citlivostou 10. Kludne sa pýtaj rada ti odpoviem na všetko 🙂

tinasc
23. máj 2011

@fomarik ahoj mám po opu, mám 8 vajíčok, 5 väčších tie sme nechali napichnúť a 3 menšie tie sa prirodzene oplodnia, vraj by mohli do zajtra trochu dozrieť, som zvedavá, koľko mi z nich vydrží 😉

alibabaa
23. máj 2011

@tinasc tak drzim palceky aby vydrzali vsetkyyyy 🙂

tinasc
23. máj 2011

@alibabaa ďakujem, veľmi sa za to modlím, chcela by som, aby mi nejaké zostali v zálohe 😉

fomarik
23. máj 2011

@tinasc jééj pekná uroda. 😵 😵 😵 Srdienko velmi ale velmi budem na teba tvoje vajká myslieť. a kedy by si asi malam ať vklad? 😅 A ako sa cítiš? dufam, že nemáš bolesti 😉

lea101
23. máj 2011

@tinasc juuj, aj ja sa pridavam k vysielaniu pozitivnej energie, nech vsetky vydrzia, som rada ze to mas uspesne za sebou 🙂 🙂 🙂

lea101
23. máj 2011

@fomarik aj ja sa mozem pytat prosiiim? 🙂

fomarik
23. máj 2011

@lea101 ale samozrejme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! šup šup 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Kedykolvek a čokolvek 😉

pici
23. máj 2011

@tinasc neboj v zalohe ostanu ..a kolko :D

lea101
23. máj 2011

jjej dakujem 🙂 no ja mam par otazociek ktore som nenasla nikde na webe. Ak si bola na utorgestane bolelo ta z neho v podbrusku ? taka tupa bolest ktoru si nepamat minule IUI aj krize... ale nie tak ako ked ma chrbat boli... tak do noh skor. mi to ide.... ale toto neviem ci je to z neho..nehovoriac o bolestivych prsiach.. ale to uz je na dennom poriadku davno 🙂 myslim ze to som mala aj pri prvom IUI. Ja mam dnes den 8 vratane... od druheho IUI 🙂

fomarik
23. máj 2011

@lea101 No ja som po utorgestane iba bola dosť ospalá, inak nič také som necítila. Ja som viac-menej všetky moje "doppingy" znášala veľmi dobre. Nemala som bolesti krížov ani chrbta. Takže v tomto ti neporadím. Prsia ma len pálili, bolo to cca 10 dní po IUI...ale iba po tej uspešnej, inokedy nie.Mna prsia neboleli nikdy, ani pred ms....proste nič. 😉
Inak to podbruško ma bolelo ale až ked som už vedela, že som tehu...strašne tlaky som mala ako pri poriadne silnej mrche.

lea101
23. máj 2011

nuz ... ja tedy neviem. Minule IUI si nepamatam taketo pocity ale to neznamena ze tam neboli..Len som mala ine veci vtedy co mi sposobili neskutocny stres.:( ale teraz je vsetko v najlepsom poriadku a asi sa prilis pozorujem. 😀 Jedno je iste, prsia ma sialene bolia ale verim ze to je z utorgestanu. No a to ostatne.... musim trpezlivo cakat do buduceho pondelka ked mam hcg testik na CAR. 🙂 nic ine mi neostava. 🙂 Dakujem za odpoveeed 🙂 si zlatunka 🙂

fomarik
23. máj 2011

@lea101 no tie prsia možu byť aj príznakom tehu, nie? Kiežby to tak bolo, však? 😉 Hlavne bud v pohode...ak si 8DPO tak vajko sa zahniezduje, ak už aj nie je zabývané 😉

oknosmas
23. máj 2011

@fomarik takze nemam davat na predmrchovske pocity, ktore citim...presne ako kazdy mesiac? ty si testovala 13 den? tak snad este vydrzim...den-dva 🙂

lea101
23. máj 2011

@fomarik juuuj keby tak 🙂 ja si to velmi vrelo predstavujem 🙂 dakujem 🙂 papa a pekny vecer plny pohodicky 🙂

fomarik
23. máj 2011

@oknosmas srdienko, ja by som sa na n nespoliehala. Ja som vlastne nikdy nemala predmrchovské stavy´, až potom, ked som bola už tehu pár dní.Ano, testla som na 13 den. Držím palce. Ešte den-dva vydrž a skus, ale s citl. 10 😉

@lea101 treba tomu veriť. Dakujem aj tebe pekný večer!! 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre